Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 17:39:34
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-15 17:52:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-18 19:19:58
Posty: 2950
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 67
z tego co wiem to na edanie nie ma...
choc na 100% nie jestem pewien.
i moim zdaniem kupuj:
lilime->lilime/rom->rom
i na serio pomysl nad przerobieniem sie na szmacianego bp.
set+8 jest tani i moze wymienisz za te chityny +7.
a jak bedziesz mial lilimy i romy do tego to co masz czyli keku i ep to juz bedzie niezle;))

_________________
Obrazek
junkykiller napisał(a):
i mean there are so much skilled of them like kangoos ....

Puppy napisał(a):
yea kangoos skilled <3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-16 12:53:57 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-16 10:27:24
Posty: 25
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: Mężczyzna
A co Wy na to żebym kupił Ringi : Foveriny ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-16 16:28:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-20 18:25:44
Posty: 1077
Lokalizacja: Z Polski!
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 29
nienajgorzej ale to według mnie to już lepiej romy, tańsze sę dokupisz coś innego do tego np. wp albo coś ze str

_________________
Obrazekby Ksiadz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-16 17:13:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-18 19:19:58
Posty: 2950
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 67
rom sie bardziej oplaca dla bp.
przynajmniej tak uwazam...;]
za 1 foverina kupisz 2 romy a zamiast 2 kupisz roma+roca/rola;p

_________________
Obrazek
junkykiller napisał(a):
i mean there are so much skilled of them like kangoos ....

Puppy napisał(a):
yea kangoos skilled <3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-17 19:43:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-25 12:38:49
Posty: 193
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Tak sie zastanawiam po co takiemu BP chitynowemu ROL ktore daja defa skoro AP jest tak marne ze watpie zeby na malice cos zabil, ewentualnie zostaje ksucie co w ogole mija sie z celem ;s
IMO lepie zamiast ROLow ROCi a jesli sa za drogie to kupic DRy a nie ROMy >.<
Na moim servie cenowo DR>ROM wiec kasa zostaje z czego mozna zrobic EP+1 ;]
Some1 napisał(a):
IScorpyoN napisał(a):
Nie wiem czy na edanie sa rare def itemki bo bez sensu robic fp jak nie da sie zalozyc def chityn.


a po co BPkowi defy ;p albo padnie albo zabije , to juz nie jest dawne ko gdzie 80tki sie liczylo na palcach jednej ręki i moznabylo solo tankowac cale party...


Taa po co defy >.<
Zeby dluzej ustac?
Duzo latwiej sie zabija gdy otrzymywane obrazenia sa zredukowane ;s
A cale party mozna przytankowac mimo iz to nie jest "stare ko" ale do tego sa potrzebne itemy defowe >.<

_________________
Obrazek

Cat^ napisał(a):
Hydra pro <3

BP <3
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-17 22:16:02 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-16 10:27:24
Posty: 25
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Płeć: Mężczyzna
jak rzuce malice to nie skarże się na niezabijanie :) średnio 700 w warków 80 ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-17 23:08:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-27 17:26:52
Posty: 446
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
HyDer napisał(a):
po co takiemu BP chitynowemu ROL

HyDer napisał(a):
Zeby dluzej ustac?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-17 23:47:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
HyDer napisał(a):
Tak sie zastanawiam po co takiemu BP chitynowemu ROL ktore daja defa skoro AP jest tak marne ze watpie zeby na malice cos zabil, ewentualnie zostaje ksucie co w ogole mija sie z celem ;s
IMO lepie zamiast ROLow ROCi a jesli sa za drogie to kupic DRy a nie ROMy >.<
Na moim servie cenowo DR>ROM wiec kasa zostaje z czego mozna zrobic EP+1 ;]
Some1 napisał(a):
IScorpyoN napisał(a):
Nie wiem czy na edanie sa rare def itemki bo bez sensu robic fp jak nie da sie zalozyc def chityn.


a po co BPkowi defy ;p albo padnie albo zabije , to juz nie jest dawne ko gdzie 80tki sie liczylo na palcach jednej ręki i moznabylo solo tankowac cale party...


Taa po co defy >.<
Zeby dluzej ustac?
Duzo latwiej sie zabija gdy otrzymywane obrazenia sa zredukowane ;s
A cale party mozna przytankowac mimo iz to nie jest "stare ko" ale do tego sa potrzebne itemy defowe >.<



ok ... 1vs1 2vs1 bije all ...

dalej jest różnie , party do tanka jest zróżnicowane wiec pasuje założyć prawie seta deff amorow i miec:
1) złe ap , taka swego rodzaju redukcja dla przeciwnika - zmniejszasz jego dmg poprzez zmniejszanie swojego ap
2) zle hp , defy nieznacznie zmniejszaję obrażenia ale ty tez masz mniejsze hp

To sę chitynowe deffy, nie te FP rare , które maję np. 25dd lol ... jak jest ostro zaklada sie dd50 itp ...

Założmy że mam pro BP chitynowego z 7k hp ... tyle hp ma szmatkowwy ... z "pro" resami warek cie latwo stunuje nie wspominajęc o ice maga ... albo archera , moze grasz na TBL editach , bo akcje typu ja vs 6 sę kończę sie dedem o ile nie townem

Int priest majęc 9k hp moze sobie pozwolic na niewielkę strate , ale chitynowy bp traci za duzo hp/ap , a znow szmatkowy jak jet w stanie tankowac party to zal ... jeszcze moze z 1 10k heal jak co sekunde wchodzi okolo 2-3k dmg lmao

Następne rzecz ... moj bp fp ma staty 206 str , biegam zazwyczaj 3 fP/hp 2fp/str ... te 3 FPki nie zmniejszaja drastycznie ap , tylko ja mam 5k many, prawie 100 ice resa normalnie niewiele mniej lr ... a TO DUZA ROZNICA ...

Podsumowujęc ... fp/chityn bp ma niewiele mniejszze ap , a duzo mniejsze hp , z czego ma super mane i resy w porownaniu do szmatkowego , szmatkowy 255 str to jest totalna porazka do "tanka" brak many resow i hp .

ROMy daję deffa i sę tanie , BP nie musi miec 2.5k ap zeby zabijac, ja jade z 19xx ap warkow +80 z naprawde dobrymi itemami ( full babashopy ) na vs .

Btw, pokaz mi akcje BP vs party 80 ... az jestem ciekawy ( teoretycznie party ma 5-6 atackerow - 5x minimum 500 = 2500 dmg ... gg jak utankujesz 1 osobe , nie wspominajac o screamie legcucie, tym skilu o stunuje, o dufach , o ice , o stunie maga, ice i stunie archera .... :devil:

dziwnie naprawde brzmi tankowanie priesta , jak warek 10k hp i 1600 deffa bardzo szybko
schodzi , no TBL robi swoje, bo ja caly czas pisze o biciu sie z 80tkami , resztę w takim wypadku jak party 80tek nie jest w stanie zabic BP to troche nie dziwne ? Kazdy gralbyBP lol


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-18 15:04:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-25 12:38:49
Posty: 193
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Some1 napisał(a):
1) złe ap , taka swego rodzaju redukcja dla przeciwnika - zmniejszasz jego dmg poprzez zmniejszanie swojego ap

GZ jak grasz na takim lvl chitynowym BP z chitynami do str >.<
Some1 napisał(a):
To sę chitynowe deffy, nie te FP rare , które maję np. 25dd lol ... jak jest ostro zaklada sie dd50 itp ...

Yyyy.. na nowych serwach nie ma rare defow... oO
Some1 napisał(a):
BP nie musi miec 2.5k ap

Pokaz mi gdzie napisalem ze musi miec 2,5k ap? ;s
Cytuj:
dziwnie naprawde brzmi tankowanie priesta , jak warek 10k hp i 1600 deffa bardzo szybko

A od czego sa duffy?
Some1 napisał(a):
moze grasz na TBL editach , bo akcje typu ja vs 6 sę kończę sie dedem o ile nie townem

Albo grasz INTem albo nie uzywasz potow, bo subside + para+ torment i przewaznie nie ma priesta ktory by ich leczyl... A kilku wojow na subsidzie naprawde latwo przytankowac. Hmm masz ustawiony skill "heal" na skill barze? Bo to naprawde ulatwia sprawe...
Some1 napisał(a):
Btw, pokaz mi akcje BP vs party 80

Albo nie widze albo nie umiesz czytac ze zrozumieniem>.<
Bo niegdzie nie napisalem ze chodiz mi o walki typu 8x80lvl z 3 FH vs BP 74...



Maro czytaj tez co jest wyzej napisane..
Po co taki def skoro ap nie ma?
Bo ringi questowe daja str, czyli zostanie mu okolo 1500 ap.. Hmm no tak ale nikt go nie ruszy bo z Rolkami bedzie mial 40 defa wiecej no nie? oO

_________________
Obrazek

Cat^ napisał(a):
Hydra pro <3

BP <3
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-18 15:33:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
HyDer napisał(a):
Some1 napisał(a):
1) złe ap , taka swego rodzaju redukcja dla przeciwnika - zmniejszasz jego dmg poprzez zmniejszanie swojego ap

GZ jak grasz na takim lvl chitynowym BP z chitynami do str >.<
Some1 napisał(a):
To sę chitynowe deffy, nie te FP rare , które maję np. 25dd lol ... jak jest ostro zaklada sie dd50 itp ...

Yyyy.. na nowych serwach nie ma rare defow... oO
Some1 napisał(a):
BP nie musi miec 2.5k ap

Pokaz mi gdzie napisalem ze musi miec 2,5k ap? ;s
Cytuj:
dziwnie naprawde brzmi tankowanie priesta , jak warek 10k hp i 1600 deffa bardzo szybko

A od czego sa duffy?
Some1 napisał(a):
moze grasz na TBL editach , bo akcje typu ja vs 6 sę kończę sie dedem o ile nie townem

Albo grasz INTem albo nie uzywasz potow, bo subside + para+ torment i przewaznie nie ma priesta ktory by ich leczyl... A kilku wojow na subsidzie naprawde latwo przytankowac. Hmm masz ustawiony skill "heal" na skill barze? Bo to naprawde ulatwia sprawe...
Some1 napisał(a):
Btw, pokaz mi akcje BP vs party 80

Albo nie widze albo nie umiesz czytac ze zrozumieniem>.<
Bo niegdzie nie napisalem ze chodiz mi o walki typu 8x80lvl z 3 FH vs BP 74...



Maro czytaj tez co jest wyzej napisane..
Po co taki def skoro ap nie ma?
Bo ringi questowe daja str, czyli zostanie mu okolo 1500 ap.. Hmm no tak ale nikt go nie ruszy bo z Rolkami bedzie mial 40 defa wiecej no nie? oO


1. Gralem FPkowym, bo na chitynowego brak kasy ( na +8 ) 5.8k enough ...
2. Wiem, że nie ma i pisze że na defy z nowych serwow to sobie moze powolic int bo bp na tym bardziej staci niz zyska - ofc nie mowimy o akcjach 3 askow vs ty ... bo od tego jest talia...
3. Nie napisales ale cos pisales ze romy nic nie dadzę, ze lepiej DR, ale chyba deff dla BPka jest wazny ... bo szmatkowy od fp/chityn nie rozni sie bardzo pod wzgledem defa z wiadomego powodu ( deff z hp ) roznica polega na HPvs Mana+resy
4. Dufy nie tylko masz ty ... lol
5. sub para tornent ... -.- zanim wpakujesz te dufy wszystkie to juz cie nie ma ... lol , tym bardziej ze po parasite od przeciwnika napewno cie nie ma ... 3k hp ftw...na ronarku warki raczej jak sę we 3 + z priestem nie uciekaja ... a scream i ten skill stunujacy pieknie w BPka wchodzi ... co do heala... ja mam ustawione 2 10k heale ... bo jak "Tankuje party" uciekajęc z dreadem+7 w rece ... co sekunde trace około 3000 hp ... dobry warek na sub bije bpka 500-600 spokojnie ... wiec gz tankuj 3 warkow i bij priesta ( załóżmy ze nie dufera )

B> chara na pathosie lol ... u mnie na servie typ z hb+9 shellami+9 jest w stanie ubić 1 osobę ( jakiegos nooba ) a nastepnie od razu pada ... ofc on gra legit ...bez tbl, wiec archerzy/magowie/warkowie/duferzy robię swoje ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-18 15:54:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-25 12:38:49
Posty: 193
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
1. Aha...
2. Na 3 askow spokojnie wystarcza DOL +7 i czapa DD ;s
3. Nie pislaem ze NIC nie dadza, tylko ze po co mu def skoro z tak marnym ap nic nie ubije ;s
4. Od tego jest cure.. ale czy mi sie wydaje czy mowiles o warku? Hmm.. wszedl nowy patch i woj moze rzucac duffy? oO
5. Jak leci PT to najpierw sub i jak juz dobiegaja torment, priest curuje wojow z suba dorzucam mu parke no i bije ;s Wiec jak rzuce te debuffy to dopiero zaczynaja mnie bic. >.<
I nie mowie o wypasach typu itemki +9 uniqe +2, tylko o wojow na moim lvl najwyzej troche wiekszym. Ostatnio na luzie tankowalem 2 wojow 80 1 woj 75+ i asek 72+ za nimi stal FH ktory zjechal tak szybko ze nie zdazyl nawet uzyc cure.

U nas tez lataja babashoperzy z itemki +9 CSami itd.
Some1 napisał(a):
u mnie na servie typ z hb+9 shellami+9 jest w stanie ubić 1 osobę ( jakiegos nooba ) a nastepnie od razu pada ... ofc on gra legit ...bez tbl, wiec archerzy/magowie/warkowie/duferzy robię swoje ...

No to GZ jak z takimi itemkami jest wstanie ubic tylko jakiegos przypadkowego nooba >.<
Widze ze caly czas sugerujesz ze ja gram nie fair ze uzywam TBL itd. >.<
Czy pisalem gdzies ze nie wchodza mi stuny, slowy etc.?
Jeszcze dodaj ze wrzucam sobie heala w biegu i nie istnieje dla mnie takie cos jak cooldown...

_________________
Obrazek

Cat^ napisał(a):
Hydra pro <3

BP <3
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-18 16:50:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
hah Hydra pro <3 some1 nie kłóć sie on wie co mówi :D a jak ja mówie ze on wie to wie xD


Cytuj:
u mnie na servie typ z hb+9 shellami+9 jest w stanie ubić 1 osobę ( jakiegos nooba ) a nastepnie od razu pada ... ofc on gra legit ...bez tbl, wiec archerzy/magowie/warkowie/duferzy robię swoje ...


turkish ? bo bez kitu żeby z takimi itemami nie ustać 3-4 80tek ?:P to obejrzyj sobie jeszcze raz dokładnie oba filmy Astarotha (vol 2 już w FF był nakrecany)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-18 17:00:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
HyDer napisał(a):
1. Aha...
2. Na 3 askow spokojnie wystarcza DOL +7 i czapa DD ;s
3. Nie pislaem ze NIC nie dadza, tylko ze po co mu def skoro z tak marnym ap nic nie ubije ;s
4. Od tego jest cure.. ale czy mi sie wydaje czy mowiles o warku? Hmm.. wszedl nowy patch i woj moze rzucac duffy? oO
5. Jak leci PT to najpierw sub i jak juz dobiegaja torment, priest curuje wojow z suba dorzucam mu parke no i bije ;s Wiec jak rzuce te debuffy to dopiero zaczynaja mnie bic. >.<
I nie mowie o wypasach typu itemki +9 uniqe +2, tylko o wojow na moim lvl najwyzej troche wiekszym. Ostatnio na luzie tankowalem 2 wojow 80 1 woj 75+ i asek 72+ za nimi stal FH ktory zjechal tak szybko ze nie zdazyl nawet uzyc cure.

U nas tez lataja babashoperzy z itemki +9 CSami itd.
Some1 napisał(a):
u mnie na servie typ z hb+9 shellami+9 jest w stanie ubić 1 osobę ( jakiegos nooba ) a nastepnie od razu pada ... ofc on gra legit ...bez tbl, wiec archerzy/magowie/warkowie/duferzy robię swoje ...

No to GZ jak z takimi itemkami jest wstanie ubic tylko jakiegos przypadkowego nooba >.<
Widze ze caly czas sugerujesz ze ja gram nie fair ze uzywam TBL itd. >.<
Czy pisalem gdzies ze nie wchodza mi stuny, slowy etc.?
Jeszcze dodaj ze wrzucam sobie heala w biegu i nie istnieje dla mnie takie cos jak cooldown...


no i z dolem zabijesz aska ? ^^ talia tornent i schodzę po kolei ...

e... a czy warek sam biega ??? Jak tak to nie ma zadnych szans z duferem ... ja zabilem warka 83lvl shele+9 raptor+18reb ... bil mnie na masive po 1k ...

napisze moję wersje ... biegnie party wrzucasz sub/tornent , priest wrzuca ci para i
a) townujesz
b) padasz
c) curujesz i za chwile padasz

Ja nic nie sugeruje lol =/= Tylko bezsensu jest gadanie ... poprostu sporo "nobkow" u was biega ... warek bez hell blade dobremu priestowi nic nie zrobi ...
i nie wiem jak u was z klanami jest, nie pisze o glupich radnom ludziach , ktorych bije na 80% hp unbufed bo na widok duffa nie wiedzę co robić , u mnie na powitanie zawsze dostaje jakis duff freeze80 styxa itp

no ale jezeli ty na luzie tankujesz wojka 75, dwoch 80 , aska 72 i zabijasz FH to GZ ... bardzo inteligenty FH skoro cie nie zauwazył ( chyba nie masz stealtcha ) i skoro nie dostales duffa ...

bo u mnie sytuacja wyglada tak ... jak jakis "pro" BP podchodzi albo ktokolwiek 555 F11 free np
Teraz sie nie dziwie, skoro 5 osobob( w tym FH) nie jest w stanie zabic BPKa lol ... zaluje ze nie gram na Pathosie ... starszy serv,a jest latwiej ;s


turkish ? bo bez kitu żeby z takimi itemami nie ustać 3-4 80tek ?:P to obejrzyj sobie jeszcze raz dokładnie oba filmy Astarotha (vol 2 już w FF był nakrecany)

english gm friend

mam prosbe, idz na vsa z warkiem 80 majac na sobie duffa ... lol

to party ktorego go zabilo szybko to ja jako INT z ks helis, buffer INT , 2 magow ( lr i fire ) 2 askow ... lvle ja 76 bufer 6x magowie 71 69-70 aski 72-75 ...

3.5 na para(bo chyba tyle mniejwiecej ma) hp to nie duzo , maly stunik i 3k nie ma w ciagu 2 sekund ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-18 17:42:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-18 22:58:59
Posty: 356
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 9
"no ale jezeli ty na luzie tankujesz wojka 75, dwoch 80 , aska 72 i zabijasz FH to GZ ... bardzo inteligenty FH skoro cie nie zauwazył ( chyba nie masz stealtcha ) i skoro nie dostales duffa ... " to raczej dobrze swiadczy o nim ze dostosowal build do swoich predyspozycji i potrafi go wykorzystac ( a ze wg ciebie zeby to zrobic trzeba uzywac tbl albo wpasc na party nobow to juz inna sprawa)
pozatym temat byl o chityn build a nie fp ( gdzie wg mnie fp bez i.seta i rare defow niema najmniejszego sensu w konfrontacji z szmacianym)
pzdr

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-12-18 18:21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-02-25 12:38:49
Posty: 193
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Some1 napisał(a):
no i z dolem zabijesz aska ? ^^

Hahaha xD
A nie? oO
Some1 napisał(a):
bardzo inteligenty FH skoro cie nie zauwazył ( chyba nie masz stealtcha ) i skoro nie dostales duffa ...

No nie mow ze skoro chce z Toba podyskutowac to musze podawac Ci skille prista >.<
Mam taki bardzo sprytny skill a mianowicie CURE, niweluje "zle zaklecia" ktore sa na mnie rzucane i je zdejmuje.. Gram na full sc wiec to dlugo nie trwa.
Some1 napisał(a):
Teraz sie nie dziwie, skoro 5 osobob( w tym FH) nie jest w stanie zabic BPKa lol ... zaluje ze nie gram na Pathosie ... starszy serv,a jest latwiej ;s

Zapraszam na orc side to jak bede w CZ bedziemy mieli szanse sie spotkac ;]
Some1 napisał(a):
mam prosbe, idz na vsa z warkiem 80 majac na sobie duffa ... lol

Ty majac zarzucone debuffy sub para torment wpadasz w w wojka 80? oO
Interesujace :D
Hmm bede musial sprobowac.. ;p
Some1 napisał(a):
ja jako INT z ks helis

INT z helsiem do ksucia... Hmm tez kiedys bede musial sprobwac xD
A probowales kiedys latac priestem w secie MP i bic z basic skill?
Moze bedzie wiekszy dmg wchodzil i bedzie to lepsze rozwiazanie do KSu niz helis przy 500 ap xD

_________________
Obrazek

Cat^ napisał(a):
Hydra pro <3

BP <3
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.040s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net