Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 22:28:36
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Krysztaly itp.
PostNapisane: 2005-04-17 18:17:31 
Offline

Dołączył(a): 2005-04-16 21:16:10
Posty: 427
Lokalizacja: Rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Mam w plecaku w grze cos takiego jak krzysztal co u npc moge sprzedac za 50,000 zlota czy czegos tam i mam jakis kamyczek co moge sprzedac npc'om za 150,000 zlota czy czegos tam wypadlo mi to z robakow jakis ( niepamientam dokladnie ) i nie wiem do czego one s??? wogle cyz tylko do ozdoby? cz do czegos innego i czy warto sprzedac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 19:06:23 
na poczatek nadaja sie na sprzedaz.... poooooooooozno w grze (na 60lvl dopiero) sa potrzebne do master skillow czyli chyba najbardziej zaawansowanych umiejetnosci w grze, ktorych wyuczenie wymaga przyniesienia np. kilkudziesieciu opali, zombie eyes, crude sapphire i tym podobnych.... na poczatku gry sluza jedynie za zrodlo dochodu :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 19:40:17 
Offline

Dołączył(a): 2005-04-16 21:16:10
Posty: 427
Lokalizacja: Rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ah dzienki czyli am go sprzedac, ale mam pytanie... czy sprzedac go npc'om czy innym graczom jak innym graczom to jak mam to zrobic i za ile sprzedac np. jak u npc stoi cos po 150,000


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 20:17:47 
To komu sprzedasz to Twoja decyzja.... jesli masz czas zeby sta??? na rynku i czeka??? az kto?? podejdzie to lepiej sprzeda??? na rynku bo mo??na wi???cej zarobi???. Przebiegnij si??? po rynku w Moradonie i zobacz po ile aktualnie stoj??? dane przedmioty, jako, ??e ceny si??? zmieniaj??? (gie??da:D). Staraj si??? sprzeda??? minimalnie taniej. Je??li natomiast sprzedasz NPCowi to masz gwarancj???, ??e kupi i sprzedasz natychmiast, ale zap??ata bedzie ni??sza w por??wnaniu do tej na rynku.

NIGDY NIE U??YWAJ DO SPRZEDAWANIA INNYM GRACZOM FUNKCJI TRADE chyba, ??e jest to zaufany qmpel, ale te?? nie polecam. Zawsze stawiaj straganik. Wpisuje si??? w oknie chatu polecenie /merchant i w okienku przeci???ga si??? przedmioty na sprzeda?? do pola u g??ry, po czym ustala ilo????? przedmiot??w na sprzedasz (je??li przedmiot jest wielokrotny) oraz ich cen??? za sztuk???. Na dole wpisujemy ocjonalnie reklam??? i potwierdzamy. Teraz straganik stoi i mo??na czeka??? na ewentualnych kupc??w. Jest w grze zwyczaj, ??e je??li jeste??my przy kompie to stoimy przy straganiku normalnie - wtedy gracze wiedz???, ??e mog??? si??? z nami skontaktowa???. Kiedy odchodzimy od kompa zostawiaj???c straganik, w?????czamy tryb odpoczynku (klawicz C) - wtedy gracze wiedz???, ??e nie maj??? po co nas zagadywa??? bo nikogo przy komputerze nie ma. Podczas sprzeda??y nie trzeba nic robi???, nie trzeba nawet by??? przy komputerze. Osoba, kt??ra zechce co?? kupi??? po prostu przeci???gnie sobie przedmiocik do swojego ekwipunku. Reszta dzieje si??? automatycznie i otrzymujemy stosown??? zap??at???. W okienku logu (z prawej strony na dole) poka??e si??? informacja kto i co kupi?? oraz ile zarobili??my.

??ycz??? powodzenia w handlowaniu.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-18 16:50:47 
Offline

Dołączył(a): 2005-04-17 16:12:47
Posty: 97
Lokalizacja: Pozna??
Płeć: Mężczyzna
Troch??? du??o potrzeba tych kamieni na Master Skilla. U maga po 10 sztuk opali, szfir??w i kryszta????w. I dodatkowo jeszcze po 30 na Thorn Magic. Wi???c raczej nie b???d??? ich sprzedawa??? bo potem tyle nie uzbieram.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-18 16:55:04 
Zanim sie dociagnie do levelu 60 to troche czastu minie :D Ja narazie zastanawaim sie jak przeskoczyc na 48lvl i jak dozbierac na elixira :D (jak szalec to szalec). Na razie w inn mam po kilka sztuk tych kamyczkow ale jak mi zabraknie ok. 1mln na rozdzke to odrazu sprzedam. Zasada jest prosta: im wiecej kasy tym lepsza bron, opancerzenie itp a wiec mozna szybcie tluc stworki co sie rowna szybsza kasa =) Ale to jest tylko moje zdanie. Sam musisz zdecydowac co zrobisz z tymi kamykami. (crystale zazwyczaj na targu ok 100-150k kosztuja. )


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.047s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net