Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 18:29:33
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-05 22:56:26 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Brawo daxio.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-06 12:29:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-27 13:42:15
Posty: 384
Płeć: Mężczyzna
daxio_pl napisał(a):
Feralis napisał(a):
daxio_pl napisał(a):
a teraz co do profesji exp najlepszy fire/ice
a na pk wed?ug mnie jest fire/light ale fire/ice jest tez dobry, najlepiej jak sie ma fire nove.
na pk odpada light/fire czy light/ice



PS. Light mag to najdrozszy mag bo musi miej najlepszy sprzet (duzo defa, bardzo mocny staff)) bo wchodzi w zwarcie z melasami.


ten teks te? dobry
gdy zacznie ladowac aska ten jest ugotowany i juz moze pisac tpppppp
a s?ysza?e? kiedy? o LR?

lol a kt??ry nie wchodzi w walke z melami?

a kto powiedzia? ?e tylko light ma mie? w uj defa i staff i ki wie co ? a fire int co? nie odkrytego?

ja np. jestem fire magiem INT i mam dmg mniejszy o 300-400, DEFA mam tyle co asek na 62. i asek solo mi mo?e naskaka? na buty tak samo jak niek??re warki no chyba ze maj? jakie? przegi?te itemy.
wi?c to nie jest powiedziane ?e fire to tylko papier...


Cos chyba ci sie pomyli?o. Pokaz mi aska kt??ry ma LR resista (poza kekuri ringami moze), chyba ze mowisz o magic shield (co trwa zalosnie krotko). Wiadomo ze kazdy pakuje w dexa i nie nosi itemow na resista (lycaon pend i inne) a o resisty prosi i fire. I nie mow mi ze masz tyle defa co asek na 62 bo ja mam aska na 62 tak sie sklada i shellami +7 vs magowe shelle +7 (tez mam takowe) to jakos nie bardzo jest to samo. Chyba ze mowisz o unikatach. Ale jak ci koles z dual rolami i elf belem wyskoczy to mozesz sobie go bladowac. Jak ci kombo wjedzie to nawet nie bekniesz. A poza tym zapraszam na cyphera i zobaczymy czy bedziesz taki mocny jak ci zacznie dziabac jakis asek. U nas askowie maja 10x lepsze itemy i wyszsze levele niz u was na X wiec nie gadaj bajek. Swoim fire na 61 to na cypherze nawet do bowla nie dojedziesz i tyle. Moj brat ma warka 63 lvl i jedzie maga jak chce zwlaszcza flamowego, ja askiem tez. Jedyny problem to mag light. I nie mow mi o rezistach bo moj asek ma 150+ (dual kekuri+1, magic shield) kazdego oke baba?

kkthxplxdie

[ Dodano: Pi? 06 Sty, 2006 12:44 ]
I nie znaczy to ze inni magowie nie potrzebuja sprzetu ale sprobuj light magiem zabic kogos na odleglosc, dmg jest zalosny. Dla porzadnego light maga sprzet to podstawa. Flame moze skutecznie zalatwic kolesia zanim dobiegnie, a poza tym bardziej od blade polecam manes (jak pierdolniesz askowi 3 razy pod rzad za 600 to sie zdziwi biedak, generalnie spierdala jak mu sie dupa zapali). Jak niewierzysz, poczytaj co pisze camaz0tz i TrueBanana.
A tak off toppic rozwarzam ponowny restat na INT maga bo mnie wkurwia jak mi asek za 1500 wjezdza (dual shardy +8).
Jako papier mag w zbroi z DD i SD mam 250 defa (bez talii) bez buffa i AC wiec chyba mam dobre itemy? PS: w inn Elix +8, set Shell +7, DD25, SD20, AD 20, goblin crimson pad i inne badziewia +lvl 63 chwilowo. Nawet z takimi itemami jest ciezko na cypherze :<

_________________
Hawk! Feralis has spoken!

RETIRED


Ostatnio edytowano 2006-01-06 12:50:39 przez Feralis, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-06 12:49:41 
Offline

Dołączył(a): 2005-12-26 12:36:01
Posty: 57
Lokalizacja: KrakÃÂłw
Płeć: Mężczyzna
Feralis napisał(a):
Pokaz mi aska kt??ry ma LR resista (poza kekuri ringami moze), chyba ze mowisz o magic shield (co trwa zalosnie krotko). Wiadomo ze kazdy pakuje w dexa i nie nosi itemow na resista (lycaon pend i inne) a o resisty prosi i fire.

Feralis napisał(a):
I nie mow mi o rezistach bo moj asek ma 130+ kazdego oke baba?


aha.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-06 12:57:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-27 13:42:15
Posty: 384
Płeć: Mężczyzna
Poczytaj edit (zrobilem go w trakcie twojego posta).
A poza tym to nie powie mi chyba tez kolo, ze pojedzie kolesia z magic shieldem zwoim flame magiem? Takie gadki ze on pojedzie aska 62 to chyba sobie z palca wyssal. Pograjcie troche i dopiero zacznijcie kogos najerzdzac.
A poza tym mozecie sie ze mna nie zgadzac, co nie daje prawa do LOLowania i innych pierd???, zw?aszcza ze gowno wiecie o czym piszecie. Zamiszczajcie swoje opinie a nie nabijacie posty na topicach w stylu (LOL, Bravo).

[ Dodano: Pi? 06 Sty, 2006 13:00 ]
FuKs napisał(a):
Feralis napisał(a):
Pokaz mi aska kt??ry ma LR resista (poza kekuri ringami moze), chyba ze mowisz o magic shield (co trwa zalosnie krotko). Wiadomo ze kazdy pakuje w dexa i nie nosi itemow na resista (lycaon pend i inne) a o resisty prosi i fire.

Feralis napisał(a):
I nie mow mi o rezistach bo moj asek ma 130+ kazdego oke baba?


aha.


I poczytaj chlopie dok?adnie co tam pisze "chyba ze mowisz o magic shield"
Rozumiesz juz? No to sie ciesze.

No i trzymajmy sie tematu, bo s? tacy kt??rzy licz? na nasz? pomoc. A moderator zamiast przyklaskiwac g?upotom ("brawo daxio") niech pilnuje porz?dku, bo ten topic powoli zmienia sie w "Feralis broni sie przed atakami, choc chcia? tylko doradzic"

_________________
Hawk! Feralis has spoken!

RETIRED


Ostatnio edytowano 2006-01-06 13:09:01 przez Feralis, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-06 13:08:32 
Offline

Dołączył(a): 2005-12-26 12:36:01
Posty: 57
Lokalizacja: KrakÃÂłw
Płeć: Mężczyzna
Feralis napisał(a):
Poczytaj edit (zrobilem go w trakcie twojego posta).
A poza tym to nie powie mi chyba tez kolo, ze pojedzie kolesia z magic shieldem zwoim flame magiem? Takie gadki ze on pojedzie aska 62 to chyba sobie z palca wyssal. Pograjcie troche i dopiero zacznijcie kogos najerzdzac.
A poza tym mozecie sie ze mna nie zgadzac, co nie daje prawa do LOLowania i innych pierd???, zw?aszcza ze gowno wiecie o czym piszecie. Zamiszczajcie swoje opinie a nie nabijacie posty na topicach w stylu (LOL, Bravo).

I poczytaj chlopie dok?adnie co tam pisze "chyba ze mowisz o magic shield"
Rozumiesz juz? No to sie ciesze.


rozumiem, ze ten komu sie wytknie b??d jest zdenerwowany.
sam powiedziales ze magic shield trwa "?a?osnie krotko" rotfl.
Nic do rzeczy nie ma tu to ile gralem w KO a ile nie, nie ma tu licznika postow wiec jak mam je sobie nabijac - piszesz bzdury nie na temat.
ty > ja /beg

PS. naje?dza?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-06 13:14:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-27 13:42:15
Posty: 384
Płeć: Mężczyzna
Licznik post??w jest, no ale nie wymagam ?ebys to dostrzeg?. To ile grasz ma znaczenie bo wypowiadasz si? na podstawie swojego doswiadczenia. No i wybacz jesli pope?ni?em liter??wke, ale piszac kilka zdan jest to mozliwe. I jakby? nie wiedzia? to ja pisa?em na temat tylko komus sie nie spodoba?o co napisa?em.
Moze po prostu nie umiem grac inta magiem i tyle. Nie bede twierdzi? ze wiem wszystko. Prosze tylko o odrobine szacunku, bo ja wyrazi?em tylko swoje zdanie, a o to prosi? za?ozyciel topicu.


Proponuje zamkn?c topic bo tu ju? chyba nic sensownego nie bedzie.

_________________
Hawk! Feralis has spoken!

RETIRED


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-06 16:57:27 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Feralis hamuj sie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-06 18:19:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
daxio_pl napisał(a):
Feralis napisał(a):
daxio_pl napisał(a):
a teraz co do profesji exp najlepszy fire/ice
a na pk wed?ug mnie jest fire/light ale fire/ice jest tez dobry, najlepiej jak sie ma fire nove.
na pk odpada light/fire czy light/ice



PS. Light mag to najdrozszy mag bo musi miej najlepszy sprzet (duzo defa, bardzo mocny staff)) bo wchodzi w zwarcie z melasami.


ten teks te? dobry
gdy zacznie ladowac aska ten jest ugotowany i juz moze pisac tpppppp
a s?ysza?e? kiedy? o LR?

lol a kt??ry nie wchodzi w walke z melami?

a kto powiedzia? ?e tylko light ma mie? w uj defa i staff i ki wie co ? a fire int co? nie odkrytego?

ja np. jestem fire magiem INT i mam dmg mniejszy o 300-400, DEFA mam tyle co asek na 62. i asek solo mi mo?e naskaka? na buty tak samo jak niek??re warki no chyba ze maj? jakie? przegi?te itemy.
wi?c to nie jest powiedziane ?e fire to tylko papier...



proponuje przeczyta? jeszcze z 5x najlepiej przeliterowa? i mi zacytuj gdzie ja napisa?em ?e tak owego aska 62 + ZABIJAM o to chodzi ?e on mi mo?e naskaka? ? rozumisz? on mnie nie zabije chyba ?e tak jak wspomnia?em ma jakies przegi?te itemy.. rozumimy sie ju??

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-07 12:14:54 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Koniec ot, flame war??w, gdybania co jakby ja to, a on mi to.
Wracamy do tematu.

Ot=ostrze?enie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-31 10:37:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 20:12:20
Posty: 75
Lokalizacja: Grudzi?dz
Płeć: Mężczyzna
Ej ludzie wszyscy wymieniacie tylko maga flame i maga lightiting, czyli ?e na PK w CZ ICE sie wog??le nie przydaje ?? bo ja mam maga ice/lighting (narazie moge poma?y? o PK bo 35 lvl na Edanie) i do party na EXP mnie bardzo ch?tnie bior?, tylko chcia?em sie dowiedzie? czyna PK co? zdzia?am bo przecie? moge kogo? spowolnic i zanim dojdzie to zdechnie nie ??
I zale?y jak skille rozdam bo np na 62 bym m??g? mi?? t? obszar??wke lighting i stunowa? (ale potrzeba du?o inta, a ja daje 160)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-31 12:59:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
na pk imo ice jest najgorszym skilem, owszem przydaje sie szczegolnie frost nowa zeby wspomagac melee (tyle ze cure i spowolnienie znika) bo dmg na nieszczegolny. Supernova to wielki dmg, dlatego najczesciej uzywana na pk i chyba najlepiej sie sprawuje patrz?c na innych magow. Elektryk to z kolei mag ktory wymaga sporo inta zeby moc skutecznie stunowac, jednak stuna nie mozna scurowac dlatego bardzo przydatna sprawa na pk. Ja gram na razie paper flame/light (super sprawa na expa) zeby po 60 i paru tygodniach na skorpach w abyss miec forse na restata na normal flame.
Cytuj:
obszar??wke lighting i stunowa?

z tego co slyszalem to skill z 45 slabo stunuje, jak juz stunowac to tylko nov?

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-31 16:30:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ka?dy ma plusy i minusy - nie ma najlepszego, ka?dy ma Swoje zdanie.

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-03-31 21:16:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-17 13:59:03
Posty: 431
Lokalizacja: Krakow
Płeć: Mężczyzna
Ale przecierz stun i tak sie konczy, wiec wszysto to tylko kwestia czasu, a DMG nie jest taki najlepszy :/ wiec do solowania jest najgorszy, nie? Oczywiscie popieram zdanie daxio_pl i rozumiem, ze:
daxio_pl napisał(a):
ka?dy ma plusy i minusy - nie ma najlepszego, ka?dy ma Swoje zdanie.


Pozdro

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-04-01 22:04:20 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-17 13:31:53
Posty: 254
Płeć: Mężczyzna
stun si? ko?czy, ale je?eli b?dziesz stunowa? "cherge of blade" czy jak tam si? to pisze, to nic kole? nie moze zrobi?.

btw. ja sobie pykam ice magiem, mo?e ma?y dmg, ale przydaje si? czasami kogo? spowolni? :freak:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-04-01 22:34:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
tylko ?e bedzies stuntowa? i stuntowa? i kupe zrobisz a jak ja mu z ice zapitole to tylko /town bo za mn? jest ju? 7 orc??w czychaj?cych na niego

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 214 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.035s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net