Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-19 14:23:23
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mage do ardream(szmaciany)
PostNapisane: 2009-06-22 22:12:50 
Offline

Dołączył(a): 2009-06-22 22:00:59
Posty: 6
Płeć: Nieokreślona
Cześć wszystkim.Szukałem na forum troche ale nie mogłem znaleść nic dla siebie.Mianowicie chciałem się zapytać czy mage flame/ice z szmatami + 7/8 do ard byłby to bardzo zły wybór?I gdybym kupił sobie vakirię lub coś innego do defa i defy na roga to czy szybko bym się składał? A i jaki staff mi radzicie?(jeżeli peper to nie głupi pomysł) :P
Z góry dzięki za odpowiedzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-22 22:32:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-05-21 20:29:21
Posty: 1617
Lokalizacja: Kętrzyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 21
nie wiem, czy nie glupi, nie znam sie, ale staff to na pewno lycaon +7 . ;P

_________________
" Nie moŻesz ćpać, jak chcesz być dealerem"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-22 23:33:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-29 14:08:33
Posty: 150
Lokalizacja: Morag/Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
znaczy, z mojego doswiadczenia.. a gralem askiem w ardream na cw bez zadnego dobrego sprzetu i nadzwyczajnych umiejetnosci magow papierowych jak byli jacys (zreszta normalnych takze) zazwyczaj latwo sie zabijalo :P chyba ze naprawde ma sie jakies dobre rzeczy..byl taki wrinckleTuarek-szmaciany czy jakos tak z warriorsOFglory czy cos takiego :P czy steroidCZ-fp (nie wiem czy jeszcze graja) co sie trzymali..moze teraz jest inaczej ale wydaje mi sie ze jak cos to musialbys nazbuerac na fajny sprzet :)

_________________
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Wino_komandos ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-23 00:22:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-18 19:19:58
Posty: 2950
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 67
bez unikatow szmaciaka nie masz co robic.
taaa graja czolgi na cz w andream... 2 magow jest co kazdego z nich dwoch asskow na malice nie moze pojechac...

_________________
Obrazek
junkykiller napisał(a):
i mean there are so much skilled of them like kangoos ....

Puppy napisał(a):
yea kangoos skilled <3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-23 00:59:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
Numid napisał(a):
nie wiem, czy nie glupi, nie znam sie, ale staff to na pewno lycaon +7 . ;P


scorching staff


Zrób maga grade2 amor, rest MP - lepszey deff, lepsze dmg od full paper

Lick napisał(a):
bez unikatow szmaciaka nie masz co robic.
taaa graja czolgi na cz w andream... 2 magow jest co kazdego z nich dwoch asskow na malice nie moze pojechac...


Mag w chitynach niewiele dłużej przeżyje bez unikatów

Liczą się umiejętności, ogólnie mag do ardreamu nie jest dobrym pomysłem
Jak umiesz grać magiem właściwie czyt. nie pakujesz się do środka walki to jakoś ujdzie, no i obowiązkowo musisz mieć dobrego priesta jako int i papeer - nie ma znaczenia

intem troche dlużej pożyjesz, choć niewiele , paperem robisz ładne dmg ( w ardream ważne jest dmg bo ludzie mają mało hp )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-23 07:06:25 
Offline

Dołączył(a): 2009-06-22 22:00:59
Posty: 6
Płeć: Nieokreślona
Też tak pomyślałem.Dobry pomysł z tym 2gr setem i z scorching staffem, ja na cw widziałem maga z takim właśnie setem, których dwóch asków nie mogło zjechać.Może nie byłby to taki zły pomysł gdybym do tego dokupił ssa+reduce wiadomo nie dużo bym stracił a 200/300 defa + zawsze coś, no i resisty na slowa czy stuna zawsze sie przydają.Pomyślałem przez noc i gdybym zrobił nowego maga i te 10 ptk,które są dodał w str to tak na prawde straciłbym tylko 9 ptk,a to nie dużo.Co o tym sądzicie??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-23 08:33:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-18 19:19:58
Posty: 2950
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 67
eee ss dodaje chyba 77 deffa a nie 200/300 xD
jak robisz 2nd grade to zalatw sobie seta +8 i rece 3rd grade - zawsze te kilka deffa wiecej. (nie pamietam jak to dokladnie wyglada ale jak dodasz int pod schorcinga to moze buty tez zalozysz 3rd g) a ss wymaga 51 str chyba, wiec nie bedziesz musial dawac az 10 ptk tylko 1.

_________________
Obrazek
junkykiller napisał(a):
i mean there are so much skilled of them like kangoos ....

Puppy napisał(a):
yea kangoos skilled <3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-23 09:25:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
to może ja się wypowiem z doświadczenia własnego ^^

zaczne od tego, że KAÅ»DYM magiem w dcz musisz mieć podstawowe unique - biffrost ringi (flame ring, shio tears, imir ring) lub ewentualnie jakieś romy/role, do tego kekuri belt, ep i jakieś ce/wse

jeżeli chcesz flame maga to masz 3 wyjścia:

1) robisz t2 (klata, majty, hełm t2, rece, buty t3) ze scorchingiem - 112int, 192mp - masz niezły dmg, ale składasz się dość szybko - chyba że papierowe defy masz, to troszkę dłużej ustoisz (widzę że grasz na CW więc rare defów nie masz :( ale dla ludzi na starych servach - dajcie sobie 116int na czapke t3 dd25)

2) robisz fp build (crystal) - 144int, 160mp - biegasz w full fp secie i z hell bloodem, dmg jest podobny do t2 (hell blood > scorching), masz więcej many, defa, resów, ale troszkę mniej hp (ze staffa) i nie masz dd (ze staffa)... build bardzo dobry, ale RACZEJ (nie znaczy, że koniecznie) na starsze servy, gdzie można znaleźć rare FP defy - z takimi to mag w dcz wymiata :D na nowych servach możesz ewentualnie biegać w szmacianych defach, ale zwykłego defa ci ostro zaniżają wtedy :P

3) robisz chitin build (crimson) - 160int, 144mp - biegasz w full crimson secie, z hell bloodem lub elixirem (zależy jaki +). Masz do użytku cały set chityn defowych, których trzeba używać jak najczęściej. Damage trochę mniejszy niż fp build, ale masz jeszcze więcej defa, many (oł je xD) i resów.

na nowszych servach najlepiej mi się grało chitynowym, bo jestem wielkim fanem chityn defowych :D

Na nowszych servach (w sensie tych bez rare defów - od Olimpii):
* słabe itemki - crimson > t2 > fp
* niezłe itemki - crimson > fp > t2
* wyje... itemki - fp > crimson = t2

A na starych servach, fp > t2 > crimson

takie moje zdanie ofc :P

//edit:

aha, zapomniałem dodać... imo nie warto marnować kase na SS +0 w dcz :P te 88 defa (nie 77 :P) i 100hp ci wiele nie pomoże, a zakładanie i ściąganie będzie ci przysparzać tylko problemów xD jak chcesz z shieldem biegać, to sobie kup DSa :D jak uciekasz to zawsze możesz slow'ować tych co cię gonią Ice Blade'm

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-23 11:15:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-18 19:19:58
Posty: 2950
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 67
no ja nigdy nie pamietam czy 77 czy 88 xD
tak czy siak nie jest to 300:P
2nd grade jest dobrym wyjsciem wydaje mi sie:)
schorcing jest naprawde dobry i mozna ladne dmg wsadzac;) do tego masz dd (ktore w przypadku maga sie szczegolnie przydaje:P) no i hp troche wiecej:)

_________________
Obrazek
junkykiller napisał(a):
i mean there are so much skilled of them like kangoos ....

Puppy napisał(a):
yea kangoos skilled <3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-23 16:45:40 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-18 17:49:56
Posty: 1878
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 28
no jak hum side bedziesz to ciezko ci paperem bedzie sie galo. Nie sugerujcie sie magami typu SteroidCZe to inna bajka on na malice parasite potrafi tp cale pt i spierdo... 4 askoale zeby nie bylo ze taki wspanialy to na WH lata czasami

_________________
Obrazek WHO
UWAGA na scamerow takich jak
NocnaZmaza aka
PussyFcvker aka
MrBoczek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-06-23 18:37:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-18 19:19:58
Posty: 2950
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 67
JustBuy, necroispl i jeszcze kilku innych...
na malice sie ich zabic nie da nawet...:S

_________________
Obrazek
junkykiller napisał(a):
i mean there are so much skilled of them like kangoos ....

Puppy napisał(a):
yea kangoos skilled <3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-01 23:46:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-02-24 09:43:28
Posty: 61
Lokalizacja: KrK
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Chyba Neurotic (jesli mowisz o CW);P.
Kilka porad z autopsji (mowie o CW, nie o starych serwach z rare fp):
Mag to nie priest, tu rentalowe itemy nie wystarcza. Jesli nie masz kasy wybierz priecha, moze warka czy sina ale nigdy nie maga. Druga rzecz to taka, ze bardzo wskazane jest posiadanie valkirii i pathosow. Nie dlatego nawet, ze daja one ogromna poprawe w statach. powod jest bardziej prozaiczny. Posiadajac je gracze przeciwnej racji dwa razy zastanowia sie czy aby warto Ciebie atakowac gdy masz takie rzeczy, wiec pewnie i itemy pod nimi sa niezle, wiec ciezko bedzie Cie zabic, poczas gdy w poblizu sa inni wrogowie, najprawdopodobniej latwiejsi do zdjecia. Nie ma nic gorszego jak z gangbangowany przez kilku przeciwnikow mag. Na prawde ciezko sie z takim ogonem gra.
-t1 mag ssie w ar, kazde dobrze zgrane party pierw go wybije
-t2 mag juz taki zly nie jest ale przy nim trzeba miec przynajmniej okolo 40 gb (fry, skele, ce, ep, scorch, +8 t2 tez do tanich nie nalezy) by zaszalec. Na CW jest tylko jeden liczacy sie taki mag a i on dostaje lomot jak zbyt sie wysunie przed szereg :P
-crystal mag - dostajesz tylko 16 mp a tracisz wielce potrzebne crimson def armory.
-crimson mag (badz crystal +8 ale z 160 int na crims club def) - chyba najlepszy pomysl, nie wiele gorsze dmg od reszty buildow za to 100x lepszy i do vsow, i do supportu, i do tankowania. Jedyne w czym jest gorszy to w KSowaniu ale chyba nie na tym polega gra w ar.
Wcale tez nie zgadzam sie z tym, ze z mega pro itemami build crystal jest lepszy od crimson no ale to juz inna bajka ;P


Ostatnio edytowano 2009-07-02 00:09:42 przez Neurotic, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-01 23:54:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-18 19:19:58
Posty: 2950
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 67
no pomylilo mi sie:P
jest kilku twardych magow u was w klanie;]
2nd albo cchityn jak dla mnie reszta nie ma sensu

_________________
Obrazek
junkykiller napisał(a):
i mean there are so much skilled of them like kangoos ....

Puppy napisał(a):
yea kangoos skilled <3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-02 01:02:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
Neurotic napisał(a):
Chyba Neurotic (jesli mowisz o CW);P.
Kilka porad z autopsji (mowie o CW, nie o starych serwach z rare fp):
Mag to nie priest, tu rentalowe itemy nie wystarcza. Jesli nie masz kasy wybierz priecha, moze warka czy sina ale nigdy nie maga. Druga rzecz to taka, ze bardzo wskazane jest posiadanie valkirii i pathosow. Nie dlatego nawet, ze daja one ogromna poprawe w statach. powod jest bardziej prozaiczny. Posiadajac je gracze przeciwnej racji dwa razy zastanowia sie czy aby warto Ciebie atakowac gdy masz takie rzeczy, wiec pewnie i itemy pod nimi sa niezle, wiec ciezko bedzie Cie zabic, poczas gdy w poblizu sa inni wrogowie, najprawdopodobniej latwiejsi do zdjecia. Nie ma nic gorszego jak z gangbangowany przez kilku przeciwnikow mag. Na prawde ciezko sie z takim ogonem gra.
-t1 mag ssie w ar, kazde dobrze zgrane party pierw go wybije
-t2 mag juz taki zly nie jest ale przy nim trzeba miec przynajmniej okolo 40 gb (fry, skele, ce, ep, scorch, +8 t2 tez do tanich nie nalezy) by zaszalec. Na CW jest tylko jeden liczacy sie taki mag a i on dostaje lomot jak zbyt sie wysunie przed szereg :P
-crystal mag - dostajesz tylko 16 mp a tracisz wielce potrzebne crimson def armory.
-crimson mag (badz crystal +8 ale z 160 int na crims club def) - chyba najlepszy pomysl, nie wiele gorsze dmg od reszty buildow za to 100x lepszy i do vsow, i do supportu, i do tankowania. Jedyne w czym jest gorszy to w KSowaniu ale chyba nie na tym polega gra w ar.
Wcale tez nie zgadzam sie z tym, ze z mega pro itemami build crystal jest lepszy od crimson no ale to juz inna bajka ;P


Disagree

Ja na Ionii mam z uników elysiuma i imiriy+1, reszta full quest , rentals

Jak jest kumaty priest to spokojnie utankuje pare osób na dufie ... ale jak jest kumaty...

Aska każdego rozwale, o ile nie walnie mi good CP ... no ale ja tez nie mam 80 lvl , w sumie to jak nnarazie 1 aska z klanu nie moglem nigdy zabic bo mu minora nie przebijalem, z warkami 80lvls to nawet w iron secie nie mam szans, bo stun jest slaby, pewnie podobnie bedzie w ARDR

Wracajac bardziej do temmatu w ard maga sie raczej do bicia nie robi, zeby "tankowac"
Albo
lr/gr gr/lr chitynowe
fr/gr 2g , bezsensu jest robic fire chitynowego, bo to ani dmg, ani tank , taki mag co prawda szybciej padda, ale i szybciej zabija, buila sie robi pod styl gry i często pod styl klanu

Każdą profesją się inaczej gra, jak nie masz kasy to warkiem bedziesz padac jak szmata ...

Mag nie jest od tankowania, jest to postac ktora powinna trzymac dystans w sytuacjach kryzysowych, więc rentale są ok


Pathosy etc ... Jak się gra paperem to może i racja, ale dla chitynowego nie sa tak ważne bo orkowie/humy chyba widzą jaki to mag ... ogólnie to ja bezwględu na dodatki wale na maga 1st więc to raczej duzo nie da


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-02 13:26:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-02-24 09:43:28
Posty: 61
Lokalizacja: KrK
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Some1 napisał(a):

Disagree

Ja na Ionii mam z uników elysiuma i imiriy+1, reszta full quest , rentals

Jak jest kumaty priest to spokojnie utankuje pare osób na dufie ... ale jak jest kumaty...

Aska każdego rozwale, o ile nie walnie mi good CP ... no ale ja tez nie mam 80 lvl , w sumie to jak nnarazie 1 aska z klanu nie moglem nigdy zabic bo mu minora nie przebijalem, z warkami 80lvls to nawet w iron secie nie mam szans, bo stun jest slaby, pewnie podobnie bedzie w ARDR

Wracajac bardziej do temmatu w ard maga sie raczej do bicia nie robi, zeby "tankowac"
Albo
lr/gr gr/lr chitynowe
fr/gr 2g , bezsensu jest robic fire chitynowego, bo to ani dmg, ani tank , taki mag co prawda szybciej padda, ale i szybciej zabija, buila sie robi pod styl gry i często pod styl klanu

Każdą profesją się inaczej gra, jak nie masz kasy to warkiem bedziesz padac jak szmata ...

Mag nie jest od tankowania, jest to postac ktora powinna trzymac dystans w sytuacjach kryzysowych, więc rentale są ok


Pathosy etc ... Jak się gra paperem to może i racja, ale dla chitynowego nie sa tak ważne bo orkowie/humy chyba widzą jaki to mag ... ogólnie to ja bezwględu na dodatki wale na maga 1st więc to raczej duzo nie da


Elysium to dobra bron ale uwazam, ze w ar, gdzie lata zawsze miliard sinow, przed ktorymi ciezko uciec, lepszy jest chao. Jesli chodzi o vsy to light mag z dobrym combo zawsze rozjedzie sinka oraz innych magow z podobnymi itemkami do siebie. Z warkiem rzeczywiscie wiekszy problem bo i stun rzadziej siada ale nie jest tragicznie, wydaje mi sie, ze arowi warkowie maja zwykle mniejsze resy niz od tych 70+.

Jesli chodzi o gre przeciw duzym pt to magus powinien stac z tylu i byc mozgiem ekipy - tepujacym padajacych gosci, wskazujacym cele, przegrupowujacym natomiast przy grze w malym party przeciwko kilku wrogom tank to dobra sprawa :P.

Caly czas uwazam, ze mag, obok bpka to postac ktora potrzebuje najlepszych itemkow do pk. Jest on wybierany jako glowny cel do duffow wiec im lepsze itemki tym wiecej sie przetrwa zanim nie dostaniesz cura.

Ty moze tak ale wiele ludzi patrzy na to i jak widzi takiego maga raczej to zostawia go na pozniej, to moje doswiadczenie z ar ;P.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.037s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net