Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 18:03:36
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Powazny problem z Logowaniem/disconnect
PostNapisane: 2008-06-11 00:25:52 
Offline

Dołączył(a): 2006-08-03 02:17:47
Posty: 12
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Dużo osób boryka sie z problemem logowania do gry. Osobiście nie mogłem wejśc do gry przez prawie 4 dni. Przyczne znalazłem na ko4life.com , oto wypowiedz jednego z programistów + spolszczenie odemnie.

P.S Z racji błędów/złej składni Autora miałem dosyć duże problemy z tłumaczeniem. Ale mam nadzieje że sobie poradzicie bez/czy z czytaniem spolszczenie odemnie.

Cytuj:
I am a programmer, and olooking at this new dc issue from a profesional point of view...
if you are disconected from the game u can not view the measage on the launcher and the website....
i will explain why....before k2 did the fix for the rotteneyeball quest that people was abuseing they added a new feature that was a patch to block ips not logging in from that country...this update was a patch,, thou was added in the patch for when they fixed the rotteneye quest....and crystals....opels,,etc...
when this happened lots of monsters dropped high class itemsa and uniques causeing k2 to roll back to previous patch,,, that did not have the new ip update,,,the laucnher it self may have this update and not the game...
so when u loginto the game or the site your ip is some what blocked...witch would explain why it is stuck right after login the next box for ok does not show up....and the box for wrong country would not eather....
so when they did this roll back to prevent one bug they caused another with our further looking back on all there updates such as the ip update...only the crystals and rotten eye
not supriseing me the unprofesionalism that k2 has....
for us to try and go around this is almost imposivle since it is saved ion there server side and u can not edit that
all we can do is send a support ticket when we are actualy able to login intot he website...
i have provided you with the correct information
now it is up to you to do something about it.
perhaps if we all take a stand and send tickets saying we are stopping premium we might get some compensation for this matter.both premium and nonpremium,,,
this is afecting all players....
they give us en exp event to make up for the last time they messed up a patch and we can;t evan loginto the game to utilise it ....
thus makeing k2 a failure again...
i noticed over 143 bugs that are currently in k2....
alot of them are clan bugs.....and grafic....,typos...
ones gone unoticed.....i seen alot of typos that could have ben fixed easily and still not since over 3 years....
if k2 will not evan fix a typo, why should we count on other bugs to be fixed...
its time to make demands....
i have and will continue on doing so....
i have ben banned from there main forums for trying to bring back server 3....
and if i was not banned for that i woulda ben banned for brining up this issue...
its what companies and major corperations do when they are stuck in the corner.....and got blame thrown at them
they get rid of the people or information they do not want you to know...
all i have said is fact....
if you have more to add please do
thank you for yout time reading this
-BuDDaH


Spolszczone przezemnie :

Cytuj:
"Jestem programistę , i patrze na ten nowy problem z DC z profesionalnego punktu widzenia.
Jeśli dostałeś/aś DC z gry , nie możesz zobaczyć wiadomości na lanczerze i na stronie głównej...
Wytłumacze czemu... Zanim K2 naprawiło "Quest rotteneyeball" , który był bugowany/wykorzystywany przez playerów , dodali nowę opcje. To był patch , który blokował IP i nie pozwalał zalogować się do gry niemalże wszystkim osobom z całego świata. Miało to im pomóc do chwili kiedy usunę "Quest Rotteneye" z mechaniki gry.

Kiedy to się stało dużo potworów zaczęło dropić iteamy typu "High Class" or Unikaty. K2 musiało zrobić rollbacka to wcześniejszego patcha , która nie miał nowego IP update. Problem więc wynikał z lanchera. (...) (Dalsza cześc tego zdania nie zostanie przetłumaczona z powodu złej,nie logicznej składni)...

Więc kiedy zalogowałeś sie do gry , albo na stronie www.knightonlineworld.com twoje Ip zostało zablokowane w niezrozumiały sposób.Sam ten problem mógłoby wytłuamaczyć problem z logowaniem (kiedy wpisujesz login/password i widzisz tylko status z premium bez możliwości do przejście do listy serwerów)

więc kiedy zrobili Rollbacka aby przeciwdziałać jednego bugowi , spowodowali następny. Z czy bez patrzenia do tyłu nie zadbali o "Ip update"...

Nie dziwi mnie ten Nie-profesionalizm K2...

Więc możemy próbować walczyć z tym problemem. Ale jedynę możliwę opcję jest wysyłanie Ticketów do Custommer Support , kiedy tylko bedziemy mogli sie zalogować na stronie www.knightonlineworld.com

Dostarczyłem wam prawdziwej informacji...

Teraz od was zależy czy coś z tym zrobicie.
Być może jeśli wszyscy staniemy , i zaczniemy wysyłać Tickiety mówięć : Å»e przestaniemy kupować premium servive , może dostaniemy jakoś rekompenstane za zaistniała sytuacje" Nie zaleznie od tego czy masz premium czy nie.

TO DOTYCZY WSZYSTKICH GRACZY. TYCH Z TURCJI TAKŻE.

Dali nam EXP event , aby poprawić nam humor z racji zaistniałego problemu. Ale my nawet nie możemy sie zalogować , aby "spożytkować" event :)

To robi z K2 znowu jednę wielka porażke...
Zanotowałem około 143 błędów które sę obecnie w Knight Online.
Dosyć sporo z nich to : clan bugs , graficzne , "typos" (nie znam znaczenia tego słowa w Polskim)
Niektóre odeszły niezauważalnie. Widziałem dosyć sporo "Typos" które mogłbybyć naprawione szybko, ale nikt tego nie zrobił przez prawie 3 lata!

Jeśli nawet K2 nie naprawi "Typo" , powiniśmy liczyć że bedę naprawiać inne błędy.

Czas coś z tym zrobić.
Jak będe dalej kontynuował (Nie wiem tylko czy gre , czy wałkowanie tego problemu)

Zostałem zbanowany na głównym forum knighta , za to że poruszyłem ten problem.
To właśnie robię korporacje typu "K2" kiedy znajduję sie w narożniku. Wyrzucaję ludzi którzy sę ciekawi informacji , których poprostu nie chca ci powiedzieć.

Wszystko to co powiedziałem jest faktem.
Dzięki ze przeczytaliście.
-BuDDaH

Tłumaczone osobiście przezemnie. Z racji błędnej składni trudno było przetłumaczyć , ale mam nadzieje że większośc z was zrozumie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.040s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net