Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 14:15:48
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Error
PostNapisane: 2005-04-16 16:17:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-16 16:05:51
Posty: 39
Lokalizacja: Wroclaw
Płeć: Mężczyzna
Witam. Mam pewien problem z KO. Mianowicie po zainstalowaniu klikam w skr??t kt??ry si??? doda?? na pulpicie i wyskakuje mi b?????d "E:/Gry/Knight OnLine/Launcher.exe Dost???pnych jest wi???cej danych". No to wchodze do katalogu z gr??? i klikam w 'KnightOnLine' no i wyskakuje ten sam error. Pr??buje jeszcze odpali??? plik Launcher.exe, w?????cza si??? okienko, ??ci???ga mi jakie?? aktualizacje. Jak ju?? wszystko si??? ??ci???gnie naciskam 'start game' czy co?? w tym stylu i nagle mi to okienko i nic s??? nie dzieje. Gdy pr??buj??? w?????czy??? to jeszcze raz to wyskakuje znowu ten sam b?????d. Pr??bowa??em ustawia??? r????ne tryby zgodno??ci, Reinstalowa??em gr??? 2 razy i nie dzia??a (tylko raz jako?? uda??o mi si??? pogra???). Instalowa??em u kumpla tego samego clienta i u niego wszystko dzia??a??o (m??j system to Windows XP). Mo??e wiecie w czym tkwi przyczyna?

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-16 17:49:57 
Sprobuj zainstalowac gre tak, aby w sciezce nie bylo spacji. Moze to cos pomoze. Ewentualnie mozesz jeszcze raz sciagnac instalke (podobno czasami zdarzaja sie bledy podczas sciagania). Jak bedzie sciagal to postaraj sie zrobic to na raz zeby zminimalizowac wysteienie bledow przy doklejaniu kolejnych czesci pliku. Trybow zgodnosci nie musisz ustawiac. Na systemach rodziny xp dziala normalnie.

Do tego mozesz zainstalowac najnowsze wersje sterow do swojego sprzetu. Moze to cos da.

Mozesz rowniez zainstalowac gre i spatchowac recznie. Moze byc ze ci ktoregos patcha zle zainstalowal. Zeby to zrobic, musisz wejsc od ten adres: ftp://69.26.175.250/knight/upgrade/ i sciagnac pliki:
patch1276.zip
patch1277.zip
patch1278.zip
patch1279.zip
Jak sciagniesz to zawartosc tych plikow wrzucasz do folderu z gra tak zeby zastapic juz istniejace pliki. Patche instalujesz po kolei. Po wrzuceniu tych plikow musisz znalezc plik Server.ini ktory jest w folderze z gra. Jak go znajdziesz to otwierasz go i w linijce Files=1264 zamieniasz 1264 na 1279. Po tym linijka powinna wygladac tak: Files=1279

Po tych zabiegach powinno zaczac dzialac. Jak nie to daj znac to bedziemy dalej myslec. Powodzenia!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 13:01:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-16 16:05:51
Posty: 39
Lokalizacja: Wroclaw
Płeć: Mężczyzna
Pr??bowa??em ju?? instalowa???, ??eby w scie??ce nie by??o spacji, niestety nie pomog??o. ?šci???ganie gry jeszcze raz raczej odpada (wolny internet, brak czasu). Mam te?? najnowsze sterowniki. 'R???czne' patchowanie gry raczej nie ma sensu, bo jakim?? dziwnym trafem uda??o mi si??? w?????czy??? gr???, niestety dzi?? nie mam ju?? tego szcz?????cia. Dodam jeszcze, ??e m??j anty virus (MKS Vir, [zdj???cie ni??ej]) wykrywa jakiego?? wirusa w katalogu z gr???. Usuni???cie tego pliku przez MKS'a raczej wykluczam (wy?????czone w opcjach auto usuwanie). Wy?????czenie anty vira itp. nic nie daje (ostatnim razem gra si??? uruchomi??a gdy wszystkie anty viry by??y w?????czone). Jak ju?? wcze??niej wspomnia??em, kolega ma odemnie t??? sam??? instalke i nie ma ??adnych problem??w.

Obrazek

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 13:08:39 
Hmmm proponuje zainstalowanie (chocby tymczasowo) jakiegos lepszego antywira i przejechanie nim dysku (po sciagnieciu najnowszych baz wirk??w), potem reinstalk??? gry. Niestety nie ma pewno??ci, ??e je??li rzeczywi??cie z??apa??e?? wirusa, to ??e nie zainfekowa?? on r??wnie?? instalki gry. Natomiast je??li to fa??szywy alarm i inny antywir nic nie wykryje to sprobuj z odinstalowanym MKSem. Niekt??re antywirki powoduja problemy nawet je??li s??? wy?????czone (w tym niezbyt dobry MKS_VIR). Nic wi???cej nie przychodzi mi do g??owy na razie...............


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 13:30:21 
Tak jak wspomnial moj przedmowca, mks vir moze powodowac problemy. Przeszukiwalem baze wirsow mksa i nie znalazlem wirusa o nazwie Win32.4. To samo na w bazach symanteca. Wedle wszystkich zrodel ten wirus nie istnieje. heurestyka musiala sie pomylic. Mimo wszystko proponuje przeskanowac caly dysk w poszukiwaniu wirusow.

Mam kilka szalonych pomyslow jak to zrobic ale to dopiero jak przeskanujesz dysk antywirem.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 17:40:02 
Offline

Dołączył(a): 2006-04-01 17:31:11
Posty: 46
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
U mnie bylo kiedys to samo na poczatku US KO.
W grze wykrywalo wirusa i gra zawieszala mi kompa.
Sprobuj zrobic to co radzi aric i Nh2003.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-24 15:13:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-16 16:05:51
Posty: 39
Lokalizacja: Wroclaw
Płeć: Mężczyzna
Witam. Niestety problem nadal jest. Odinstalowa??em MKSa, ale nic nie pomog??o. Inne antyvirusy nic nie wykrywaj???. Gra si??? w?????cza dopiero, je??eli minie troche czasu od pr??by jej uruchomienia, co jakie?? 15-20 minut pr??buje odlapi???, a?? si??? w ko??cu w?????czy. Jak znajde chwile wolnego czasu to ??ci???gne jeszcze z innego ??r??d??a i w 'jedym kawa??ku'. Narazie dzi???kuje Wszystkim za odpowiedzi, jak Wam wpadnie jeszcze co?? do g??owy to ch???tnie wys??ucham :)

PS: Jeszcze ma??e pytanie dostycz???ce samej gry, kt??ry z server??w jest najnowszy? (gdzie jest najmniej graczy).

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-24 15:25:33 
Najnowszy jest Beramus :) Zycze milej gry.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net