Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 19:03:56
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-18 16:02:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-11-17 17:21:43
Posty: 27
Płeć: Mężczyzna
Pyscophat napisał(a):
wiem, to dziecko.. jak narazie że tak powiem najbardziej tępy polak na tym servie.. a kilku już spotkałem :p jednak on prowadzi w statystykach :D


LOL jeśli chodzi o > Trinity < to ja gram tę postacię ! Drogi NesquiK wiesz ja też moge powiedzieć o tobie że jesteś żałosny .... A tobie Pyscophat jak mi spamowałeś na pmie powiedziałem co o tym myślę jeśli masz jakiś problem lub coś ( do mnie w grze to zapraszam na arene zobaczymy co potrafisz ) ... I kto tu jest mocny w gębie... Jeśli naprawdę masz zamiar spamować bo czujesz się tym co ci napisałem urażony czy coś bo nie wiem O Ch..j ci chodzi człowieku ! Wyj***ne mam na takich kolesi jak ty ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-18 16:19:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-17 22:42:53
Posty: 268
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Ja Ci spamowałem na pm ? :D Bo Ci powiedziałem że nie dostaniesz u mnie party za "ssij" ? :D Człowieku ogarnij się bo żałosny jesteś .. mówie Ci o twoim zachowaniu jaki to pajac jesteś .. chyba że tylko takiego z siebie robisz ? :] A Ty wyskakujesz choć 1v1 xP Proszę szanuj się :) Czym miałbym być urażony ? Bo od 13 latka [tak przypuszczam] usłyszałem że moja mama dobrze ssie ? Powiedziałbyś tak na reala przy mnie i bym Ci noska połamał :] I jak coś chcesz to PM bo to nie flame forum :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-18 16:28:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-11-17 17:21:43
Posty: 27
Płeć: Mężczyzna
LoL ... Ja spytałem cię o party a nawet nie zlukałem ze jestes liderem ... A ty mi odrazu na pm zaczęłeś spamować ... No zapraszam kolego jak jesteś taki mocny zapraszam woj.Åšlęskie kierunek Częstochowa - Katowice przekonał byś się gnojku z kim masz pogrywasz idioto . Z tego co widać co wyczyniasz w grze to pewnie w real też taka niezdarę jesteś jeśli masz jeszcze jakieś żale do mnie to możesz sobie swobodnie pospamować na twoim klan chacie ... A tym czasem to bb "" Młody chojraku "


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-18 18:12:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-17 22:42:53
Posty: 268
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
"gnojku z kim masz pogrywasz"
Dobra end topicu bo jesteś tak żałosny że aż śmiać się chce, pozdro 600 i pa :*


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-18 20:32:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-11-17 17:21:43
Posty: 27
Płeć: Mężczyzna
Pyscophat napisał(a):
"gnojku z kim masz pogrywasz"
Dobra end topicu bo jesteś tak żałosny że aż śmiać się chce, pozdro 600 i pa :*



Ja ci powiedziałem idioto możesz wpaść cwaniaku do mnie bardzo proszę na pm/ gg moge ci podać adres ... <lol2> haha no to bb ,,.,


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-18 23:08:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-30 19:43:51
Posty: 817
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
Pyscophat napisał(a):
To teraz ja dla sprostowania...
TBD się nie rozpadło tylko połęczyło z BrotherhooD :]


TBD rozpadło sie na Pathosie a tutaj zapowiadało sie ciekawie do czasu kiedy do maria nie napisałem usuń clan :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-18 23:27:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-17 22:42:53
Posty: 268
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
xP w każdym będĽ razie teraz połęczyliśmy się z BrotherhooD :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-04-19 10:42:18 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-03 15:34:17
Posty: 42
Płeć: Nieokreślona
Do Antony:
Czlowieczku, tutaj rozmawialismy o kulturze. Jak dla mnie to to jest naturalne ,zeby nie najezdzac na rodzicow innych :) Ty najezdzasz, zachowujesz sie jak dziecko. Possac pewnie tez Ci nikt w realu nie chce, wiec probojesz znalesc kogos chetnego w grze? Zalosne. Nie rozumiem takze kolejnej rzeczy... chcesz udowodnic swoja kulture osobista i wychowanie podczas walki na arenie :)? Gdybys mnie zabil na arenie to bym sie nie zabil w realu - to tylko gra wiec luzuj. Niedlugo zaczniesz dojrzewac- zaczniesz sie masturbowac to Ci przejdzie :)

Heh, prosilbym ,aby nie nazywac klanu AnarchiA koxperami itd , przyznaje sie ,bawilem sie TBL, a o ile wiem to jedna osoba nie stanowi calosc klanu ,lecz jego czesc. Tak wiec postanowilem przeprosic ludzi ,ktorych urazilem swoim tureckim zachowaniem. Hurt umarl :P Teraz gram magiem ,bez tbl itd. Ave Maria, niech Jezus Chrystus mi to wynagrodzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.028s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net