Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 15:31:05
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Destan WHO?
PostNapisane: 2015-12-29 18:25:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-18 19:31:24
Posty: 65
Lokalizacja: Rz-w
Płeć: Mężczyzna
Witam, na wstępie chciałbym wszystkim życzyć dużo zdrowia ;)

Szukam klanu więc zwracam się do WHO.

Po ok. 4 latach chciałem wrócić do KO. Może ktoś tam gra ze starego C-West'a. Zaczynałem od początku z: OutOfControll, Scarlett i Johnym. Grałem tam głównie pod nickiem S4int. Byłem członkiem "VideCuiVide", zachaczyłem o MementoMorii (wtedy inny nick GimmeMore - btw. jestem Twórcą tego nicku - preista). Na końcu grałem jeszcze w BomBomPow, a w nich sharowałem SilverRose(Monia)... Mogłem poprzekręcać nazwy, w końcu to było 4/5 lat temu :) pamiętam: Kierownika, Furiata, Bunie, Monie, Oxida, itd. co bd pierdo*ił...

proszę o odpowiedź dzieki

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Destan WHO?
PostNapisane: 2016-01-07 09:36:35 
Offline

Dołączył(a): 2016-01-07 08:58:33
Posty: 2
Płeć: Nieokreślona
Witaj, tu dawny właściciel postaci priesta o nicku WpychU z czasów MementoMorii. Odwiedziłem forum i stronke KO z ciekawości zobaczyć co słychać w świecie KO, ale widzę że niestety nic dobrego :P nie chce cię zniechęcać ale odkąd tureckie NTTGame przejęło prawa do tej gry w 2012 roku ta gra dalej umiera... nie wiem czy warto tracić na to czas z tego co widziałem w grze nadal pełno botów a gra ze względu na niezmieniony silnik nadal ma dziury i poza zmianami graficzno/itemowymi nic tylko co kilkanaście miesięcy odświeżają serwery
koncepcja gry fajna, klimat, struktura ekonomiczna gry, jej prostota są najlepsze sentyment do niej ma każdy dawny gracz. Gdyby jakiś poważny deweloper zbudował od podstaw na nowym silniku tą gre stosując nowoczesne zabezpieczenia taki remake w HD to na pewno przyciągnęłaby sporo ludzi ale musieliby wyeliminować 3rd party tools a żeby to zrobić nie widzę lepszej opcji jak Pay2Play tak jak w przypadku Aiona bo jeżeli użytkownik za stworzenie konta musiałby zapłacić to jak straci szybciej takie konto niż odrobi jego wartość to się zastanowi zanim zacznie używać tego typu programy. Prosty mechanizm.

Ale jakoś też od czasu aktualizacji gry Chaos fabuła poszła w złym kierunku, jakieś śmieszne skrzydła tym postaciom powyrastały mimo że latania nie umożliwiają. Całkowity brak logiki i spójności fabuły wprowadziła ta aktualizacja widać że jak przy niej pracowali nie starali się zachować klimatu gry myśli przewodniej jaką się kierowali jej twórcy. Stare KO cechowało klimat średniowieczny a teraz jakieś to Moradon takie futurystyczne kolorowe... nie podoba się to.

I tak żeby ci się łezka zakręciła wrzucam link to ścieżki dźwiękowej ze starego Moradon :)...
https://www.youtube.com/watch?v=XLvgzIDcBLs


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Destan WHO?
PostNapisane: 2016-01-07 15:04:20 
Offline

Dołączył(a): 2010-03-15 15:05:09
Posty: 1352
Lokalizacja: z RED CHESTA :)
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
kolorowe bo nie zdjęli jeszcze tych banerów za 10 lat i na dodatek jeszcze ten świąteczny event jest.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Destan WHO?
PostNapisane: 2016-01-09 22:36:11 
Offline

Dołączył(a): 2009-05-01 18:33:34
Posty: 602
Lokalizacja: Sułkowice
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Sorka za offa. Ale do WpychU zawsze chciałem podziękować, bo był jedyną osobą której nie znałem i mnie nie okradła jak miał okazje. Dawno jak grałeś bpkiem z hbkiem dałem Ci rapka +5 a ty go na +7 wpychnąłeś xD i dałeś mi 2 albo 2.5gb z tego heh. także tego dzięki od Naiwniaka xD

_________________
"Ten kto pokonał innych, jest silny.

Ten kto pokonał samego siebie, jest niezwyciężony"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net