Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 06:12:18
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: sugestia załozenia klanu dcz
PostNapisane: 2007-11-13 21:16:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-13 17:14:03
Posty: 67
Lokalizacja: wieś+gdańsk
Płeć: Mężczyzna
chciałem spytać czy jest ktokolwiek chętny żeby załozyć jaki dcz klan, nie musiałbym być liderem mi wszystko jedno, z tego co niestety wiadomo nie ma polskich dcz klnaów :S, jak sa jakies dcz ,to nie polskie, nie mam czasu by xpic 60+, więc pozostaje tylko ardream, gsl1fe xpi 60+ więc tam niestety nie ukula sie pty do dcz, jestem w nim nadal, ale jak dałoby rade skręcić jakis polski ardream klan to chybam bym się odbił od gs. najbardziej pożadane lvle to 55+,
nie chce mi sie xpic z 40 ++ lvlami szkoda czasu, ewentualnie 50+ ,chodzenie w pty z diabli wiedzę kim po dcz jest sux, czekam na pomysły...



btw.1 selling mage lvl 57 >tylko za GB(pathos)
ja lvl 57 ,wbicie 59 z xp questami ,kwestia godzin.

btw.2 KO schodzi na psy , wyrzucenie 3 serva ,te kur.wy nie wiedzę już jak nagięc ludzi
do kupna premium:S

btw.3 scrolle 400% poje.bańce,niedługo bedę sprzedawć xp za $$ :S

_________________
GL Dont4sk & Faith

az mnie cisnie ,Żeby zagrać w cokolwiek
,Żeby wcięgnęć :S
,Żeby wypić kawe
,wpie.rdalać 100% Żarcia a nie 30%
,kur*a mać full hard pwners :S ,
u hu hu u hu hu patyczki płomyczki u hu hu u hu hu patyczki płomyczki
18 lat Życia stracone... koniec z tym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-13 21:29:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
btw 2. premke mam już od roku i nie narzekam (20% FTW ^___^)
btw 3. co to jest dla 1-50 lvli 1 dzień expa...a potem już nic :)

Podobno nasz sub klan Insanity jest ardream, ale ile w tym prawdy, nikt prawie się od nich nie odzywa, a jak już się odzywa to mam chęć wypi**** ich z ally ;p prócz lidera :) bo reszta to jakieś dzieci...

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-13 22:03:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-20 16:36:05
Posty: 341
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
Cat^ napisał(a):
btw 2. premke mam już od roku i nie narzekam (20% FTW ^___^)

no ale niekazdego stac na preme :D
Ale prawda, zrobili 13th world tylko dlatego zeby usunac 3 serwery, bo tylko wtedy mieli jakis sensowny powod, no a wiadomo ze prawie niekt nieprzejdzie ze starych serv na nowy, a jesli tak to nieduzo osob :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-13 22:47:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-13 17:14:03
Posty: 67
Lokalizacja: wieś+gdańsk
Płeć: Mężczyzna
po koleji.

KoTu :)
kupno premki to nie wielki wydatek pare zeta na miesięc to nie wiele, tylko widzisz jak były 3 servki to praktycznie zawsze dało rade wbić ostatnimi czasy na p1 od razu. bo jak by nie było za kazdym z serwow siedzało troche niewinnych dusz, a teraz ? to miejsce zostało pomniejszone o 30% i nie jest juz tak miło wbijać na p1, powróciły stare czasy,gdzie bylo ciezko jak huj wbic na serv.Od momentu wejscia gira, na serwy wchodzenia to poezja(była) moment i juz(wniosek=sporo ludiz jednak polecialo na gira) ,ale szmatki pozostawiły 3 serwer,a teraz ostro polecieli, i wdostanie sie nawet na p2 sprawia problemy. Co bedzie jak wyjdzie 14 świat utna kolejny podserwer?walna scrolla 800% zeby 50 wbić w 2 godziny? I adios non premium players(free2play game :S )
Graczowi na nowym servie z 1 lvlem bez itemow,gdzie jest kompletnie sam bez znajomych etc. i pośród tureckiego kure.stwa wbicie do 50lvl ok 50m xp jednego dnia za hu.ja nie wyjdzie. poza tym kto ma cały dzień by napi.erdalać w gre. chociaż nie bede sie kłócił bo nie o to biega. To by było na tyle offtopu ,peace.
btw, jeśli chodzi o insanity to widziałem ten klan i tylko tyle moge powiedziec, a jeśli mówisz ze graja w nim same dzieci , poza liderem , to po co taki klan , z dziećmi sie gra
cudownie:S, w gs tez jest dwójka "dzieciaków 14sto letnich" nic nie bede mówił jak maja sie do słow pl, jak w bw daja ciupy :S szkoda słów więc z dala od bachorów plsss.
to nawet nie musi być klan, byle sie znalazła chociaz 6tka, 8mka,ludzi która chce sie skupić na dcz.



btw. tylko na temat plsss.
btw cd. Nikt mi nie powie, W ko chwytaję sie już wszelkich sposób by obcięgnać ludzi z dużej kasy,a przeciez to podobno Free2play... skur.wysyny.
btw. na patku niedawno powstał polski klan "Dzikie Skur.wysyny"(no offense)

_________________
GL Dont4sk & Faith

az mnie cisnie ,Żeby zagrać w cokolwiek
,Żeby wcięgnęć :S
,Żeby wypić kawe
,wpie.rdalać 100% Żarcia a nie 30%
,kur*a mać full hard pwners :S ,
u hu hu u hu hu patyczki płomyczki u hu hu u hu hu patyczki płomyczki
18 lat Życia stracone... koniec z tym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-13 23:20:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Jeszcze jest inny polski klan dragon coś tam ;p i też jakoś ardream lvle sę :) poszukaj Latimeri(a) maga i popytaj

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-14 10:32:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-18 22:58:59
Posty: 356
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 9
Z tego co wiem klan BlackDragons ma zamiar posiedzieć w dcz ok mca zrobić minimum g3 i gonić na 60+.Klan dcz to fajna sprawa ale to trzeba mieć dobry skład do tego i co sie tyczy p eq też.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-14 14:11:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-05-25 15:21:56
Posty: 902
Lokalizacja: 55-100
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 10
@maciek - gra była, jest i będzie free2play, tylko że jest przy tym pay2connect.

a i na orcside jest sporo dcz NIEtureckich klanów <angielsko mówięce :P>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-14 16:32:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-06-13 17:14:03
Posty: 67
Lokalizacja: wieś+gdańsk
Płeć: Mężczyzna
r0man

senk jest ten sam trzeba placic by pograć kiedy ma sie na to ochote :P ,ale to juz tam pomine lać na to nie o to w tym tem.chodzi.
btw. orcside mnie nie interesuje,więc to nie wchodzi w gre,chociaż dzieki za info.

co do blackdragons byłem z jednym ziomem wczoraj w dcz, udalo sie skrecić jakies pty , nie bylo Ľle , sami polacy w pty, ale ... mejntanse :S lol.Trzeba sie z nimi dogadac. , co do eq, rewelacji nie ma :P , chity+7,fp+8 bylo :S :S :S , glave+7,lupus,dwa quest ringi ,i reszta +9str bizuteri,jedyne czego trzeba zeby bylo lepiej to glave+8,wp,valk or gryph set w pozniejszej fazie jakies de,roc,rol nie wszystko od razu ^^ nie z tym limitem czasu na gre.

btw. sell>mage lvl 57 , light/fire.4.7k np //tylko kasa w grze

_________________
GL Dont4sk & Faith

az mnie cisnie ,Żeby zagrać w cokolwiek
,Żeby wcięgnęć :S
,Żeby wypić kawe
,wpie.rdalać 100% Żarcia a nie 30%
,kur*a mać full hard pwners :S ,
u hu hu u hu hu patyczki płomyczki u hu hu u hu hu patyczki płomyczki
18 lat Życia stracone... koniec z tym


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-17 13:04:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-30 19:43:51
Posty: 817
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
z tego co ja siedzialem warkiem w dcz to bez dobrego sprzetu nie masz najmniejszych szans:) ale bez tego i tak sie da wytrzymac:) zawsze mozna zrobic klan dcz:P

Maciek napisz do Lammysrouger(chyba tak) :) siedze w tym clanie od 2 dni i narazie ten clan expi do 59 lvl pozniej jakies PK !!!

[ Dodano: 2007-11-17, 13:11 ]
Cat^ napisał(a):

Podobno nasz sub klan Insanity jest ardream, ale ile w tym prawdy, nikt prawie się od nich nie odzywa, a jak już się odzywa to mam chęć wypi**** ich z ally ;p prócz lidera :) bo reszta to jakieś dzieci...


wtf ??
w tym clanie sa 40+ zanim bedzie to ardream clan to wbije 70+ ;p

[ Dodano: 2007-11-17, 13:16 ]
maciekpl napisał(a):

co do blackdragons byłem z jednym ziomem wczoraj w dcz, udalo sie skrecić jakies pty , nie bylo Ľle , sami polacy w pty, ale ... mejntanse :S lol.Trzeba sie z nimi dogadac. , co do eq, rewelacji nie ma :P , chity+7,fp+8 bylo :S :S :S , glave+7,lupus,dwa quest ringi ,i reszta +9str bizuteri,jedyne czego trzeba zeby bylo lepiej to glave+8,wp,valk or gryph set w pozniejszej fazie jakies de,roc,rol nie wszystko od razu ^^ nie z tym limitem czasu na gre.

btw. sell>mage lvl 57 , light/fire.4.7k np //tylko kasa w grze




zamien glabe na ii i bedziesz robil juz cuda:) jak ci niewyskoczy postac jakiegos pro z "postive":):)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-11-18 23:47:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Cytuj:
btw cd. Nikt mi nie powie, W ko chwytaję sie już wszelkich sposób by obcięgnać ludzi z dużej kasy,a przeciez to podobno Free2play... skur.wysyny.


a zauwaz to, ze chociaz ciebie wqrwiaja na maxa z tym to dalej w to grasz i rozwazasz kupno premy ^^

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.033s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net