Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 06:56:02
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 00:00:15 
Offline

Dołączył(a): 2008-01-09 19:25:25
Posty: 7
Lokalizacja: Knight Online
Płeć: Mężczyzna
Boa napisał(a):
Bagburga napisał(a):
Tak mete wyszlo na moje mi mówileś ze masz 37 lat.Wasz klan jak dobrze zgadlem to banda nierozgarniętych dzieci,które masturbuję się grajęc w ko.Wy w top 10?Lepsi od 4skme?Tak słyszałem wasze bajki,że 4skme uciekało przed wami w cz,ty niby pokonałeś McTasty,a LordViadro masz na hita warka który przeżył atak Isilona kiedy wszycy zdechli.ObudĽcie się wreszcie z głębokiego snu i wródĽcie do rzecywistości,bo to zaczyna być żałosne na maksa i w tym omencie polecam klanowi Sacrifice domen www.zal.pl.
Peace-mimo,iż jestem orkiem i nie nawidze humów pozdrawiam Don4ask i 4skme:D,zawsze to lepsze niż banda 12sto latków


Nie chce tutaj zaczynac zadnych flame warow, ale niestety Twoja glupota mnie niszczy...
Nie wiem kogo nazywasz dzieciakiem, wiekszosc z mojego klanu to ludzie majacy 20+ lat, a Ty z tego co wiem dopiero zaczales nauke w liceum, wiec troche przystopuj ok? Bo klanem nierozgarnietych dzieci to moge nazwac twoje Polishbloothbath ze Skytronikiem na czele (btw szkoda ze juz go niema:))
Co do bajeczek to nie wiem kto to Ci wkrecal, bylo tak jak Mete pozniej napisal, a screena zostawie bez komentarza :)
http://img266.imageshack.us/my.php?image=bagijegobajeczkife0.jpg

Pozdro dla Askow, dontaskow i innych 4askow, licze na szybkie klan vs klan w cz-cie ;]]
No i masz dowod Cat nie ma jak to snucie bajek przez dzieci,tak jak poszli na vs ze skytroniciem all klanem podniecajc się tak tu weszli i razem opowiadaję totalne bzdury rozpisujęc się przy tym i marnujęc strony na naszym szanownym forum.Nie rozumiem tylko toku myślenia,gdyż nie muszę czyścić swego monitora z białego potoku gdy zabiję kogoś na pk.No,ale nie jestem dzieckiem,więc pewnie dlatego.Nie ma co takich głupot to ja jeszcze nie słyszałem.Tak to jest jak dzieci z gimnazjum nie powinny brać się za pisanie bo wychodzi kabała.Swoje posty pisali wspólnie w domu i teraz podniecaję się nad nimi i piszę mi pm w grze (coraz wiekszy zal).No tak nie potrafię się przyznać do błędu-oczywiście zawsze bezbłedni jak to dzieci.Jak już tak wyszło,że zostałem oczerniany chyba pozwolę sobie wkleić ss rozmowy z mete:D pozdrawiam all
P.S.Co do screna jeszcze dodam,że dzieci nie rozróżniaja żartów od faktów i tak jest w tym przypadku

_________________
Serwer:Pathos
Klan:Polishbloodbath
Rank:Clan leader 3 grade
Status:Szukam ludzi
Nick:Bagburga


Ostatnio edytowano 2008-01-21 00:18:56 przez Bagburga, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 00:16:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-26 22:58:33
Posty: 347
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
bagburga nikt cię tu o flame nie prosił masz do pogadania to załóż flame topic i dawaj tez mamy parę PRO SS-ow

sry for hum side za oftop tego nubka.... abit dzieki za wsparcie ale cóż...

_________________
----->> http://www.pajacyk.pl/zlicz.php <<-----

http://www.jeffdunham.pl/achmed.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 00:17:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-12-29 16:50:36
Posty: 87
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
all klanem bo wszyscy chcieli zobaczyc "pr0 kozaka" w akcji -.- koles... do olsztyna mam blisko moze zalatwimy to normalnie co ? !!

_________________
PeE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 00:17:30 
Offline

Dołączył(a): 2008-01-19 08:57:01
Posty: 9
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
[/quote]No i masz dowod Cat nie ma jak to snucie bajek przez dzieci,tak jak poszli na vs ze skytroniciem all klanem podniecajc się[/quote]

Ale ib+9 to masz nie?
Btw jak tam twój rol +5 wypalony przez GMa?
Å»ałuję że nie mam ss ale ib +9 wystarczy..

Co do skytronica - weszliśmy na clan area all poniewaz sky mowil ze moze nas pojechac wszystkich razem z toba.
Skytronic zekomo ma na xigu 74 lvl a jak mial vs z mete to mowil ze nie uzywal combo bo szkoda mu bylo na nooba xD nice nice.

wiec bagburga kto jest dzieckiem to jest dzieckiem nie pisz na forum tylko idz do gma ktory wypalil ci rola +5 ktory pozniej okazalo sie ze to nie gm i wogle. to jest dluuuga historia ;]
I zrob mi ss twoich 90k np.

P.S.
Cat wybacz za offtopa ale bagburga... sam wiesz. Co jak co ale pluc sobie w brode nie pozwole!
Bagburga czekamy na ss-a
Pozdro all


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 00:21:22 
Offline

Dołączył(a): 2008-01-09 19:25:25
Posty: 7
Lokalizacja: Knight Online
Płeć: Mężczyzna
lnFiDeL napisał(a):
all klanem bo wszyscy chcieli zobaczyc "pr0 kozaka" w akcji -.- koles... do olsztyna mam blisko moze zalatwimy to normalnie co ? !!

otoz to otoz to pm Skytronic z adresem i jak mówicie,że takie rzeczy was nie ruszję to proszę bardzo.Dla mnie jest to zbyt dziecinne.I w tym sie różnimy ja gram dla zabicia czasu,a wy bo ta gra to całe wasze życie,dlatego mam rozwięzanie prblemu dlaczego jesteście w niej 24/7.Również w odróżnieniu od was nigdy nie mówilem,iż jestem najlepszy na serwie.Pa-dalej nie czytam,gdyż jest to żałosne i nudne czytać w kółko to samo(plętaninę słów gimnazjalistów)

_________________
Serwer:Pathos
Klan:Polishbloodbath
Rank:Clan leader 3 grade
Status:Szukam ludzi
Nick:Bagburga


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 00:37:19 
Offline

Dołączył(a): 2006-11-05 17:17:50
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Bagburga napisał(a):


P.S.Co do screna jeszcze dodam,że dzieci nie rozróżniaja żartów od faktów i tak jest w tym przypadku



Problem w tym ze Ty te swoje "zarty" robisz non-stop, chyba sam powoli sie gubisz co jest prawda a co falszem... I skoncz z tym tekstem o dzieciach i bialym plynie na monitorze bo powoli nabieram podejrzen co do Ciebie... ;d

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 03:12:20 
Offline

Dołączył(a): 2008-01-21 02:55:39
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
Słuchaj golfimbul zle przedstawiles caly tok wydarzen to ty mnie z odbyciakiem tankowales a ja na potach sie trzymal to po pierwzse. Po drugie mam 63 lvl a nie 61. Po trzecie tylko na tyle was stac zeby w trzech askow zjechac maga???? Chcecie załęczyc filmik jak go bijecie?? Prosze bardzo tylko nie kasujcie dalszego fragmentu jak wszyscy padacie, co mialo miejsce sobotniej nocy. Zabijaliscie nam maga a potem sami padaliscie (no nie wszyscy odbyciak townowal) Rozumiem ze masz 12 czy 13 lat i chcesz sie dowartosciowac psychicznie w grze sobie nie radzisz (bo nie kazdy umie grac) to piszesz bzdury na forum, masz problem napisz mi na pm, chcesz vs daj znac. Nie napisze ze o kazdej poze dnia i nocy bo nie mam premki ale jak bede to sie stawie. Piszesz ze masz 57 lvl bardzo prawdopodobne bo mam cie na 4 skille.
P.S.A jeszcze jedno ta gre powinni udostepnic nie tyle dla osob pelnoletnich co dla osob dojzalych psychicznie, a nie dla dzieciakow do ktorych m.in ty sie zaliczasz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 03:48:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-30 19:43:51
Posty: 817
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
Golfimbul napisał(a):
pózniej
ja:57lvl
VladekPl:61 lvl
mamy vs on nie przebija mi minora i zaczyna sie palic pyk tp --> ucieczka z vs... co to ma wogole byc?

Pozdro dla Askow, dontaskow i innych 4askow

hehe tak samo jest na bw :) nie będę wymieniał ale jak niektóre osoby z 4M jak przegrywaję 10 fragami siadaję i jak by ich nie było :)

a to jest cz :) ustalcie sobie duelka na jakiś warunkach to zobaczycie kto jest lepszy :) bo tak samo mogę powiedzieć z przegoniłem party Positive bo dałem debufa Worlandowi i padł i poĽniej magi :D że ja padłem ale za to póĽniej aeq wybił magów :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 07:07:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-01 11:44:59
Posty: 465
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Może all vs Me ? :P nie ma to jak debuffer :D

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 09:24:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-26 22:58:33
Posty: 347
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
ejj tu nie chodzi o to żeby sie z wami sklucic wiec luzz tylko ten bagburga madafaker za duzo gada

a vs-y ofc tylko pozwólcie nam pare lvl-kow wbic ^^


aha waldek odbyciak nie townuje nie umie :lol2: tylko zachował sie rozsędnie użył skila LF i uciekł :rotfl: xD
do tego mial 59lvl bufed 3khp i jest noobkiem 1x gra askiem(combo kaleczy) i nawet mu to idzie jestem z niego dumny ale wczoraj wbil 60 zrobil master i poszedł trochę przykozaczyc
http://img142.imageshack.us/img142/1615/xdhb1.jpg

tu sie robi flame i proszem was nie ma o czym gadac tylko ta bagburge ..ahhh

_________________
----->> http://www.pajacyk.pl/zlicz.php <<-----

http://www.jeffdunham.pl/achmed.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 09:55:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-12-29 16:50:36
Posty: 87
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
silver ma racje... my nie chcemy z nikim zwady ale co mozna poczac jak taki dzieciak chce popsuc cos lub wysmiac ! :(

ING napisał(a):
Może all vs Me ? :P nie ma to jak debuffer :D


po 70 moge sprobowac ;)

Cat^ napisał(a):
hmm ciężko będzie wam dogonić 4skme :) bo się naprawdę dobrze rozwijaję, tylko lider jest jakiś nie zdecydowany ;p nonstop zmienia postacie już trzecię 70+ gra -_- bo o dontach żeby dogonić to raczej możecie zapomnieć;p chyba że będziecie mieli 2 party 70+ tak jak my zaraz będziemy mieli :)


cat spokojnie... dajcie nam troche czasu... i liczymy na clan vs clan po 70 naszych ;)

_________________
PeE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 11:05:39 
Offline

Dołączył(a): 2008-01-19 08:57:01
Posty: 9
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Vladimir napisał(a):
Słuchaj golfimbul zle przedstawiles caly tok wydarzen to ty mnie z odbyciakiem tankowales a ja na potach sie trzymal to po pierwzse. Po drugie mam 63 lvl a nie 61. Po trzecie tylko na tyle was stac zeby w trzech askow zjechac maga???? Chcecie załęczyc filmik jak go bijecie?? Prosze bardzo tylko nie kasujcie dalszego fragmentu jak wszyscy padacie, co mialo miejsce sobotniej nocy. Zabijaliscie nam maga a potem sami padaliscie (no nie wszyscy odbyciak townowal) Rozumiem ze masz 12 czy 13 lat i chcesz sie dowartosciowac psychicznie w grze sobie nie radzisz (bo nie kazdy umie grac) to piszesz bzdury na forum, masz problem napisz mi na pm, chcesz vs daj znac. Nie napisze ze o kazdej poze dnia i nocy bo nie mam premki ale jak bede to sie stawie. Piszesz ze masz 57 lvl bardzo prawdopodobne bo mam cie na 4 skille.
P.S.A jeszcze jedno ta gre powinni udostepnic nie tyle dla osob pelnoletnich co dla osob dojzalych psychicznie, a nie dla dzieciakow do ktorych m.in ty sie zaliczasz.

Btw nie mam 13 lat tylko 16 i kto noob tyen noob
Dobra wrzuce filmik z nasza vsę i powiesz mi gdzie tam jest Odbyciak okey?

http://pl.youtube.com/watch?v=KHuTCbEiEHo - link do vs


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 13:33:11 
Offline

Dołączył(a): 2008-01-21 02:55:39
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
sluchaj po Golf mozemy jeszcze raz pujsc na vs tylko tam gdzie nie bedzie moobow zadnych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 13:50:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
też sie wkurzam jak mnie ktoś z vsa wytepowuje ;p 2 na 1 ??:D nie no joke :) ustawcie sie znowu :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-21 14:04:14 
Offline

Dołączył(a): 2008-01-21 02:55:39
Posty: 5
Płeć: Mężczyzna
dzis o 23:00 P2. Tylko podaj miejsce


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.041s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net