Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 20:04:45
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 20:23:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
pokonać McTastiego ;ppppp.....chyba mało osób jest wstanie pokonać "Steelo"

LordViadro na hita co ma 7,5k hp i 1400 defa pozdro&poćwicz ;) co do ustania Iska...taki warek powinien na 3-4 hity chyba ustać zwłaszcza tego questowego.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale się przynajmniej pośmiałem ;) życzę wam najlepiej, bo mimo iż nam(Dont4sk) jeszcze trochę brakuje do sapientów(tych z patka nie z gira) to wam dużo brakuje do 4skMe, a że maga jak to golfi powiedział w 3 na 1 laliście to nie wiem czym tu się podniecać ;ppp więc go go exp :) pobijcie rekord naszego warka(AEQUITAS aka nie powiem kto bo sie obrazi xD ) w wbijaniu 70tki z 69 w niecałe 2 dni :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 20:32:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-30 19:43:51
Posty: 817
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
Bagburga chyba nie widziałeś jak za pierwszym razem wiadro biegał na około isiliona :)
A jakiś polski clan po stronie karusów w pierwszej 10 czemu nie :) udało sie to dont4me , 4akme też nie dużo brakuje :) mój clan raczej sie jeszcze nie liczy g3- to mało
Mete powodzenia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 20:37:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
ta zwłaszcza ze to Say był na viadrze, który gra askiem... chyba po raz pierwszy w życiu na wojku był....chyba że na myko grał wojkiem xDDDDD

a zeby być chociaż w top 30 trza mieć ubitego iska....nie ma tak łatwo :) Donty to bardziej na exp sę nastawieni -_- już sie wkurzam bo pablo i mikol zaraz będę mieli 74 a ja w miejscu stoje arghhhh ;/

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 20:45:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-30 19:43:51
Posty: 817
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
Nie wiem kto grał wtedy wiadrem :p Ale raczej ara umie grać warkiem i to dobrze :)
a co do expienia d4 to widać po tym jak Aeq wbił szybko 70 , Kocie ty masz coś z grę i jak naprawisz ten błęd to dogonisz ich szybko


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 21:15:35 
Offline

Dołączył(a): 2008-01-09 19:25:25
Posty: 7
Lokalizacja: Knight Online
Płeć: Mężczyzna
Walsez napisał(a):
Bagburga chyba nie widziałeś jak za pierwszym razem wiadro biegał na około isiliona :)
A jakiś polski clan po stronie karusów w pierwszej 10 czemu nie :) udało sie to dont4me , 4akme też nie dużo brakuje :) mój clan raczej sie jeszcze nie liczy g3- to mało
Mete powodzenia

no tak tyle,że ja umiem określić swoje siły,nie opowiadam bajek i nie spuszczam się na monitor gdy gram w ko peace

_________________
Serwer:Pathos
Klan:Polishbloodbath
Rank:Clan leader 3 grade
Status:Szukam ludzi
Nick:Bagburga


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 23:03:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-01 11:44:59
Posty: 465
Lokalizacja: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Cat^ napisał(a):
już sie wkurzam bo pablo i mikol zaraz będę mieli 74 a ja w miejscu stoje arghhhh ;/




hehehe, 10 % tnl :D

Mete... (Nowy Mete), warka na hita =/ poćwicz :D

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 23:09:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-12-29 16:50:36
Posty: 87
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Bagburga napisał(a):
lnFiDeL napisał(a):
chciales powiedziec 3 ;p

tylko ze my po orc side ;p ;)

kto wie czy nie bedziemy lepsi nawet...

tylko need troche czasu na xpa ;)
Tak mete wyszlo na moje mi mówileś ze masz 37 lat.Wasz klan jak dobrze zgadlem to banda nierozgarniętych dzieci,które masturbuję się grajęc w ko.Wy w top 10?Lepsi od 4skme?Tak słyszałem wasze bajki,że 4skme uciekało przed wami w cz,ty niby pokonałeś McTasty,a LordViadro masz na hita warka który przeżył atak Isilona kiedy wszycy zdechli.ObudĽcie się wreszcie z głębokiego snu i wródĽcie do rzecywistości,bo to zaczyna być żałosne na maksa i w tym omencie polecam klanowi Sacrifice domen www.zal.pl.
Peace-mimo,iż jestem orkiem i nie nawidze humów pozdrawiam Don4ask i 4skme:D,zawsze to lepsze niż banda 12sto latków


po pierwsze nie jestes lepszy mowiac ze pisales do k2 o wlaczenie FT i tego samego dnia wlaczyli... po drugie.... nie mowilem ze uciekaja, nie pokonalem mc'a (co za zjeb to wkrecil ? a juz chyba wiem... skytronic... to juz wszystko jasne... dlatego all pokrzekrecane...) mowilem tylko ze to noobek a nie ze mam go na hita... i nie jestesmy banda dzieci (chyba ze mowisz o sobie i rodzince ktora pod stolem ci siedzi kiedy grasz...) a co do klanowej domeny to raczej wy tam powinniscie zamiescic swoje forum/strone "polishbloodbath" -.- ty lepiej dziecko powiedz sam ile masz lat ;)

Bagburga napisał(a):
Walsez napisał(a):
Bagburga chyba nie widziałeś jak za pierwszym razem wiadro biegał na około isiliona :)
A jakiś polski clan po stronie karusów w pierwszej 10 czemu nie :) udało sie to dont4me , 4akme też nie dużo brakuje :) mój clan raczej sie jeszcze nie liczy g3- to mało
Mete powodzenia

no tak tyle,że ja umiem określić swoje siły,nie opowiadam bajek i nie spuszczam się na monitor gdy gram w ko peace

bagburga to ze Twoj klan nie ma na to szans to z gory bylo przewidziane... a co do naszego klanu to dajcie pare mieszkow i swoje bedziemy miec tez :)


a i bag idz do burka (tak sie pisze twoj nick ?) to moze i nie mam 37 lat tylko 18 ale... nie mowie wszystkim ze brat otwiera Ci pma i wypisuje wszystkim rozne bzdety (brat ktory z toba nie mieszka a potem niby mieszka)

a i Skytronic <cfaniak> tez kozaczyl sie... poszedlem z nim na arene to mnie slidowal tylko -.- nie przebijal mi minora na 400 ac i twierdzil ze ja scrolled -.- zal

_________________
PeE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 23:20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Odrazu mi się przypomina jak kiedyś ktoś od nas wkręcał noobków co chcieli do D4 że musi solo zabić TK na 60+ ^___^ taka metafora ;ppp infi jak jesteś w wieku corvina to ok ;p a jak nie to nie wiem zresztę się sam go zapytam xD a i nie wjezdzaj na rodziców nigdy bo to trochę dziecinne :) fakt nie ty tylko jakiś golfi coś tam ale mniejsza :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 23:28:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-12-29 16:50:36
Posty: 87
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
sluchaj ja z reguly tego nie robie ale jak jakis rozwydrzony bachor wkreca cos czego nie mowila to juz mnie krew zalewa i moglbym go <zajebac> nerwy puszczaja i papa...

albo cat slyszales moze o Attili (taki boss :evil: ;p ) a slyszales moze o respawnie na cmentarzu w mora ? 0o (piatkowe slowa bat idzie do burka : nie zabijecie attili po tym maintenancie bo ja ja zabije... dzien pozniej : i co jak tam wasza attila ? (ja) : no padla ale nic nie dropla, (bat) : hahaha ja ję w mora na cmentarzu zabilem to jak mogliscie ja zabic? hahaah) albo ze brahmana ma na 3 hity swoim pr0 archerkiem (a na vsa nie chcial isc i mowil : asek vs archer nie rozsmieszaj mnie...) sry cat ale to jest dla mnie obsrany jakis dzieciak, ktory po swoich doswiadczeniach mowi ze jestesmy dziecmi masturbujacymi sie grajac w ko a pewnie sam tak robi... ja do tego nie wnikam... albo ze jego koledze polecial dread shield z red chesta ? 0o

przyznaj ze to zal...

_________________
PeE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 23:29:48 
Offline

Dołączył(a): 2008-01-19 08:57:01
Posty: 9
Lokalizacja: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Bagburga napisał(a):
Walsez napisał(a):
Bagburga chyba nie widziałeś jak za pierwszym razem wiadro biegał na około isiliona :)
A jakiś polski clan po stronie karusów w pierwszej 10 czemu nie :) udało sie to dont4me , 4akme też nie dużo brakuje :) mój clan raczej sie jeszcze nie liczy g3- to mało
Mete powodzenia

no tak tyle,że ja umiem określić swoje siły,nie opowiadam bajek i nie spuszczam się na monitor gdy gram w ko peace


Więc.
Pewnego dnia bagburga pyta sie naszego clanu czy ma ktos powyżej 3gb. Odpowiedz oczywiscie że tak.
Mówi że ma na sell zaje.isty amulet(byl to AoC+1^^) a ja mówie że to shit ;p i w joku mówie że myślałem że to in czy coś a on do mnie:
In sellem na allegro za 400 stówki bo po co mam miec takie itemki jak moge nosic AoC+1----> hahahahahahahahahah.
Nastepnie pytam sie o staty IN-> odp 200 defa i po 1k defów do kazdej wepy.--> hahahahahahahahah
Bagburga block pm.

Next:
Po resie z piętek/sobota (ten ostatni) bahgburgga mowi:
Ubilem attylke w mora na cmentarzu(buhahaha). prosto bylo bila mnie po 100.
za 20 min:
Å»artowałem po tym resie nie respiły sie bosy przecież(zal.pl).

Kto tu jest K.rwa noobem? i kto nie opowiada bajek? kto wbil 61 w miecha a na nim 90 k np? a pozniej mowil ze to zarty?
brata tez pewno nie masz!

BTW co do 4skme.
Jutro wrzuce movie jak
ja:57lvl
Odbyciak:59lvl
MetePL:65
wbiegamy sobie w 4skme (ok. 7 osob) zabijamy maga i uciekamy.
pózniej
ja:57lvl
VladekPl:61 lvl
mamy vs on nie przebija mi minora i zaczyna sie palic pyk tp --> ucieczka z vs... co to ma wogole byc?

Pozdro dla Askow, dontaskow i innych 4askow


Ostatnio edytowano 2008-01-20 23:46:27 przez Golfimbul, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 23:31:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-26 22:58:33
Posty: 347
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
bagburga koles selnol dreda z red chesta xD??

_________________
----->> http://www.pajacyk.pl/zlicz.php <<-----

http://www.jeffdunham.pl/achmed.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 23:34:48 
Offline

Dołączył(a): 2006-11-05 17:17:50
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Bagburga napisał(a):
Tak mete wyszlo na moje mi mówileś ze masz 37 lat.Wasz klan jak dobrze zgadlem to banda nierozgarniętych dzieci,które masturbuję się grajęc w ko.Wy w top 10?Lepsi od 4skme?Tak słyszałem wasze bajki,że 4skme uciekało przed wami w cz,ty niby pokonałeś McTasty,a LordViadro masz na hita warka który przeżył atak Isilona kiedy wszycy zdechli.ObudĽcie się wreszcie z głębokiego snu i wródĽcie do rzecywistości,bo to zaczyna być żałosne na maksa i w tym omencie polecam klanowi Sacrifice domen www.zal.pl.
Peace-mimo,iż jestem orkiem i nie nawidze humów pozdrawiam Don4ask i 4skme:D,zawsze to lepsze niż banda 12sto latków


Nie chce tutaj zaczynac zadnych flame warow, ale niestety Twoja glupota mnie niszczy...
Nie wiem kogo nazywasz dzieciakiem, wiekszosc z mojego klanu to ludzie majacy 20+ lat, a Ty z tego co wiem dopiero zaczales nauke w liceum, wiec troche przystopuj ok? Bo klanem nierozgarnietych dzieci to moge nazwac twoje Polishbloothbath ze Skytronikiem na czele (btw szkoda ze juz go niema:))
Co do bajeczek to nie wiem kto to Ci wkrecal, bylo tak jak Mete pozniej napisal, a screena zostawie bez komentarza :)
http://img266.imageshack.us/my.php?image=bagijegobajeczkife0.jpg

Pozdro dla Askow, dontaskow i innych 4askow, licze na szybkie klan vs klan w cz-cie ;]]

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2008-01-20 23:38:30 przez Boa, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 23:35:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
jare jare(oj oj po japońsku) ;) bakaro ;) nie wiem jeden na drugiego wjezdza z różnymi nowościami i ciężko stwierdzić kto bajki opowiada, ale dobra skończmy już offtopowanie w moim topicu ;p tylko Oblivion jest pro(jakoś taka ironia mnie naszła - tylko błagam nie róbcie z tego flamu ;dddd)
Peace

P(i)S. żeby nie było potem na inwazji czy w cz, kogo napotkam to leje, chyba że będzie więcej niż 3 na 1 ;)

albo dobra nieważne...nie pamietam teraz czy vladek gra magiem czy askiem ;dddd więc nie będe się mieszał, zresztę 57 a 61 nie jest duża różnica :)


hmm bag z tym ib+9 przesadziłeś ;) ;ppp ale już mniejsza z tym bye ^___^ ide męczyć bleacha ;ppp

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 23:53:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-12-29 16:50:36
Posty: 87
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
ale sluchaj nie wpienilbys sie ?

a co do tej roznicy to jest ogromna...
1) wieksze ap
2) mozesz miec shele ;)
3) wiecej dexa lub hp'a

pis... dokladnie koniec offtopa...

_________________
PeE


Ostatnio edytowano 2008-01-20 23:55:37 przez lnFiDeL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-20 23:54:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-01-03 23:41:18
Posty: 594
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Lolz bagburga to jest dopiero noob... ib+9 lol.. albo mowil ze ten jego aoc jest lepszy niz we ;p no sory ale nie moglem sie powstrzymac.. skoro sie tak rzuca to niech ma i tak wszyscy wiedza ze to największy noob na serverze

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.049s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net