Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 13:39:12
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Chalice
PostNapisane: 2008-07-08 17:13:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
Łysy napisał(a):
Some1 napisał(a):
3."lub z lvlem 45 i z 5k+ NP."- ot tutaj widzimy jaki to lider jest PRO , 45lvl z 5k np to jest niemozliwe - wiadomo ze kazdy noob siedzac afk na bdw po jakims czasie zdobedzie te 5k , czlowieku lider +60 to klan tez a ty chcesz ranka klanu robic na 45-55 lvach ? :rotfl:
Ja z 5-10k np na 60-64 krece sie po najlepszych klanach glownie +70 , tylko nie +75 i jakos nikt nie ma probelmu, z tego wnioskuje ze stan jak klan bedzie full jest gotowy wyjebac klanowicza dla jakiego NP transferowca...


ot tutaj widzimy jakie masz pojecie o noob bdw :) ludzie robia chary 45lvl i chodza sobie na noob bdw a tam jest dosc latwo o np, a tam chodzi o chesty wiec jak ktos pochodzi na to z miesiac-dwa to spokojnie 5k np wyciagnie

na ronarku 64 to widze strasznie kosisz ze tak rownasz ludzi z gleba


mam bardzo duze pojecie i wiem ze zrobienie 35-45 bez premy to kwestia dnia, max 2 ,
glowny char na expa, 2 char na koncie pod bdw ... a nie meczyc sie i robic 5k np... zeby dojsc do klanu jak widac jakiego.......

a co do mnie.... 64 mi wystarcza, 90% mojego expa to 1 bdw dziennie obecnie...
na 64lvlu mam okolo 1k defa ( normalnie mialem 1.2k no ale znow trzeba zebrac kase na tarcze...) i 5.2k hp , i naprawde kosze kazdego na 1 hit bedac FullHealerem O_o lol...
a 2 priest ktorym gralem troche na ronarku ma 75lvl 7.7k hp i ponad 1.3k defa i naprawde duzej roznicy nie widze poza tankowaniem party + 75lvle ... zal


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-07-08 20:22:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-14 07:53:56
Posty: 987
Lokalizacja: Że znowu
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
a ja ci powiem ze duzo osob ktore nie maja premy i o godzinie 16 tak czy siak nie maja najmniejszych szans na wbicie tam gdzie graja normalnie, robia sobie 45lvl na c-west (no popatrz ale zbieg okolicznosci o c-west tutaj chodzi) i chodza na te bw jak tylko nie sa na tym servie co graja zazwyczaj, kilka osob z GS z pathosa tak wlasnie gra no i pomysl sobie ze niektorzy calkiem dobrego sprzetu sie dorobili wymieniajac red chesty, i wyobraz sobie ze nawet maja grubo ponad 5k np, a czemu ma byc bez klanu jesli tak mu sie nie podoba?

i nie pitol ze pomiedzy 64lvlem a 75 lvlem nie ma wielkiej roznicy :D
staty + absolutness + matchness tak jak bys zdjal in ib i earringi zostawil w inn, no zadna roznica

jak siedzisz 90% na bw to tak szczerze mowiac gowno wiesz, okolo 1k defa to ja mialem na bpku na pathosie :D (66lvl)

co do tego koszenia, widze ze jak nie zalapales to juz nie zalapiesz

_________________
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a pozniej pokona doswiadczeniem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-07-08 20:44:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
mowie ze roznica jest taka ze moge tankowac +75 party bo warki mnie bija po 300-500... no wiesz ja mam quest jewels kite shield+7 i palke z hp - ta z dawnego questa, wiec nie mam z czego wyciagnac defa ... ale jako healer to wystarcza bo przy 1k wrzuce 10k i mam full hp ...a kumaty mag tez mnie tepnie jak sie swiece... ten priest mial absolutness, nie matchless...

a co do carnaca, ja tez swego czasu jak net byl normalny chodzilem o 16 tam na bdw ...
tylko jest taka roznica ze jak startujesz na servie to bijesz lvle szybko , nie ? a np. na 2 koncie zarabiasz kase... ja dawniej jak gralem archerem tez siedzialem na bdw az sie ib reb dorobilem , pozniej dopiero +45 ... ale wiem ze to byla starata czasu

mnie chodzilo o to , czemu 45 lvl ma miec 5k np , a 55 nie ma takich wymagan - ot to jest dziwne i nieracjonalne >.< watpie ze jak byles noobkiem to skupiales sie full na zarabianiu kasy - chyba bardziej na nowych skillach czyt. lvlu ...

no dobra swoje zdanie na temat lidera napisalem... ronark i rycerze = wielkie chamstwo, choc za gwardia nie przepadalem jakos super i bylem bardzo krotko , zobaczymy co tutaj bedzie... :)

ja pisze dlatego, bo Stan sie dziwnie zachowywal na ronarku , az sie podniecal jak mieli wiecej npkow od gwardii lol...a teraz byly lider gwardi lata z Mka, jego zona z lepszym symbolem i sie nie podnieca ze czasem na wojnie jezdzi na koniu ... tylko na wojnie +60 a nie delevel =.=


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-06 01:39:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-23 16:53:23
Posty: 973
Lokalizacja: woj. opolskie
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
do some1:
jest juz miesiac po ostatnim poscie, ale sam pisales 2 miesiace po. nie pomyslales ze w momencie jak pisales post juz nie przyjmowalismy 45 lvli? po 2 czemu przyjmowalismy 45 lvl z 5k np a 55 bez? bo brakowalo nam malo do grade 3 i chcielismy dobic chociaz tymi 45 lvlami z 5k np? a 55 nie musialy miec 5k np? bo oni byli normalnie do expa a npki mogli pozniej nabic.
masz racje napewno nie jestem starszy od lidera gwardii, bo on ma ponad 50 lat i jego zona.
twierdzicie ze mu nei dorownuje do piet?
pamietam jak zaczal grac na ronark po grze na myko i silk roadzie. i chcial zarabiac kase w abyss na gemach, bo tak sie na myko robilo. ja mu tlumaczylem ze sie robi 45 lvl chara na bdw i sie zarabia na chestach, mialem doswiadczenie z japko. ale on nie ze on bedize po swojemu zarabiac, minelo tydzien? i wasz caly klan zaczal na bdw chodzic, ale nie by cos pokazac tylko wszyscy afk.... bylem raz w party gdzie byly z 4 osoby z waszego klanu pisalem 5min o buffa, lecz porter chyba nawet gral na 3 charach naraz na bdw na leech. napisalem na pm po 10min bo sie wkurzylem ,,buff noobie z gwardii' , jak mnie porter spamowal na pm ze jego zonie tak napisalem, jak mnie cala gwardia spamowala. jak mnei znienawidzila. to cos zlego ze ktos sie wkurzy po 10 min jak nie dostaje buffa i caly klan na bdw ... i sie samemu walczy? wtedy sie zaczal nasz konflikt, jak chcecie mozecie go dalej ciagnac. potem ktos na carnac west z gwardii mi napisal ze nie dorownuje porterowi, moge zobaczyc jaki jest pro, lecz nie wejde tam gdzie on expi bo ma 70 lvl a ja nigdy go nei osiagne. wtedy sie smialem najbardziej, wbil 70 lvl na platynie w rok magiem i jest pro??? ja tam w 3 miechy mialem bez premki 2 chary 55+. potem na carnacu priesta 66 lvl bez premki w niecale pol roku. a on wbil 70 na platynie w rok i jest pro????? LOLLLL
jak chcecie mozecie byc ze mna w koflikcie dalej, ale przeczytajcie sobie to jesdzce raz i przemyslcie. kazdy z naszego klanu was wysmiewal, robilismy sobie nawet dowcipy o was na forum. zescie wbili na nasze forum i zaczeli spamowac. ze nie dorownuje porterowi do piet itd itp. i jeszcze ktos napisal: ,,to wasza sprawa co myslicie o nas ale niech to nei wychodzi na zewnatrz'' i co niby wyszlo an zewnatrz? jak zescie wscipsko weszli na nasze forum i czytali nasze klanowe tematy i spamowali? cos w tym dziwnego ze pierw was zbanowalem, a potem odbanowalem ale dalem ograniczony dostep do forum?

do 6:
nie czekalem i dobijalem, tylko biegalem pod ich baze i zabijalem magow na stealth i 70% killow byla moja. ale ofc nazywaliscie mnei noobem bo nei chcialem bic warkow co mieli 1k+def i 3k+ hp ktorych sie w 5 nie dalo zabic.
a co do nie robienia lvlu, bylem po banie za bycie non jap stracilem all itemy, juz mieli inni 70 lvle i pus itemy+8. na 45 lvlu dorobilem sie md+8/cleaver+8 i fp+8 i mi sie gralo przyjemnie na bdw, moze nie umialem solo zabic bwarka w black chtiinach na 1500 scrollu i z hb+8. ale zwyklych graczy zabijalem i podobalo mi sie takie granie. ale kazaliscie mi expic, wiec zaczelem expic, wbilem 53 lvl zrobilem quest na bizuterie i doszedlem do wniosku ze tam sie expi tlyko na hobach nie ma zadnych innych expow. ten servar mial juz rok. przez pierwsze pol roku bylo fajnie, ale potem ludzie wrocili na swoje servy i byly pustki. no i zrezygnowalem, zrobilem dlvl do 45 i na 45 mialem bizuterie questowa i dalej tylko na bdw chodzilem i czasem bossy i merch. co do bycia noobem moze nie pamietasz jak bylem jeszce humanem na japko, wy zaczynaliscie karus, wyskoczyles w ardream z bambaryla bodajze i cie sciagnelem na spika. kto tu jest noobem chodzac prichem bez polowy armora, a druga polowa szmaty+4 i najgorsza tarcza +7 /repel do ardream?


btw : klanu chalice na carnac west juz nie ma, byl problem, bo gralo z 5-10 ludzi tak naprawde, jedyna szansa bylo dodawanie ludzi 50 lvl, bo ci 60+ zobaczyli ze nie ma clan party w es i wychodzili. wiec dodawalem graczy 50 lvl, robilem im questy pomagalem, nawet rracilem duzo kasy bo judgment na jakis ak cyz czyms jest drogi. i jak sie odplacili? wbilem im ze 57 lvl i se wychodzili do innego klanu i tak kazdy, wiec doszlismy do wniosku ze ten klan nei ma sensu, byl grade 3, byl znaczek. lecz naprawde gralo 5 ludzi, bo inni tlyko przychodzili na sepa by im wbic z 50 lvl na 57 czy 60 potem wychodzili,a 60 nie chcieli wchodzic, tacy sa poalcy na cw jak turki, jeszce wielu z nich chcialo kase pozyczac. wiec zrobilismy fuzje z inferno, i jest grade 1. i co najlepsze ci co wychodzili od nas po wbiciu im lvlu chca do inferno dojsc......

to wszystko ode mnie, jak sa zastrzerzenia mozecie pisac, chetnie odpisze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-06 02:05:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
Szczerze,to nie chce mi sie czytac co wczesniej pisalem ani twojego calego posta

lecz... do starszych sie nie podskakuje ... po 2 - nie mial napewno na celu leecha lol, bo za lecha skrzynek nie ma, a po 3 ja w gwardi bylem mniej niz tydzien...;P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-08-06 10:57:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-23 16:53:23
Posty: 973
Lokalizacja: woj. opolskie
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
Cytuj:
do starszych sie nie podskakuje

masz racje, ale czy starsi powinni psuc dziecia gre? czy powinni byc badziej dorsli?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.033s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net