Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 11:03:37
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Szukam gier na pc : )
PostNapisane: 2009-08-15 22:53:28 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-27 21:03:13
Posty: 111
Płeć: Mężczyzna
Moze ktos gral w jakies dobre gry moga byc tez Onlinme ? pisac : )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-08-15 22:59:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-23 16:53:23
Posty: 973
Lokalizacja: woj. opolskie
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 8
kicks online, mount and blade


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-08-15 23:05:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-07-30 11:35:39
Posty: 104
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
cioto lepiej graj ze mna na cw


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-08-15 23:52:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-12-02 10:10:46
Posty: 985
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
Last Chaos ale mi sie wieszało trochę ale PL wiec dobre ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-08-16 09:46:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Neverwinter Nights :D ofc 1, bo 2 śmierdzi strasznie :P RPG oparte na DnD 3,5 z bardzo miłym Singlem i perfekcyjnym Multi (no nie licząc tego, że mi "trochę" ścina xD)

Sam jakiś czas temu sobie zakupiłem Diamentową Edycję (Podstawka + Shadows of Undrentide + Hordes of the Underdark + Kingmaker) za jakieś 30zł z dostawą (oryginalny CD Key jest wymagany żeby grać po necie, bez niego można tylko przez Hamachi, a i tak są problemy :P) Przeszedłem podstawkę i HotU (KM nie zainstalowałem, bo mi miejsca brakło xD SoU gram sobie z kumplem czasem bo tam najlepiej od 1lvla grać, a do HotU trzeba mieć minimum 12/15lvl, najlepiej postać z podstawki sobie przenieść :P) podstawka zajęła mi niecały tydzień (miałem APR w KO i byłem sam w domu :P), a HotU troszkę dłużej, bo już KO się naprawiło :D


kolejna gierka, wyczajona u kumpla - Braid - Zręcznościowa/Logiczna/Platformówka :P Musimy w niej ułożyć 5 kompletów puzzli - 12 fragmentów każdy, które oczywiście musimy zdobyć :D Gierka trochę podobna do Mario (chodzimy małym ludkiem, musimy znaleźć uwięzioną w którymś zamku królewnę, są takie śmieszne potworki też po których trzeba skakać, jest boss do pokonania i są te rośliny wychodzące z rur xD) Są trzy zasadnicze różnice między Braidem, a Mario - Grafika (no raczej :P), możliwość chodzenia w LEWO (xD) i możliwość cofania czasu :D W tej grze nie da się zginąć, jak masz spaść/ma cie coś zabić, po prostu przytrzymujesz Shift i przewijasz czas do tyłu :P niemal zawsze trzeba to wykorzystać, żeby zdobyć jakiś fragment puzzla... Czas można cofać maksymalnie z 8x szybkością, co się nieraz przydaje - są obiekty niepodatne na cofanie czasu (często klucze) lub obiekty, na których kiedy staniesz, cofanie czasu ciebie nie dotyczy (ale wszystkiego innego tak) i zawsze trzeba to wykorzystywać :) albo można po prostu cofnąć się do początku levela i próbować znowu :P Z kolejnymi levelami, dostajemy nową "zdolność" (np. w jednym, po cofnięciu czasu pojawia się cień tego, co zrobiliśmy i robi to samo, albo w innym, chodząc w prawo czas działa normalnie, stojąc w miejscu, czas stoi, chodząc w lewo czas się cofa :D) Gierka jest cholernie trudna, udało mi się ułożyć jedynie 1 kompletny obrazek (samo układanie tych puzzli też nie jest takie hop siup :P) i nie mam totalnie pomysłu jak można zrobić resztę :)


i jeszcze jedna, klasyk :D Władca Pierścieni - Bitwa o Åšródziemie II (Battle for the Middle-Earth) naprawdę wciągająca strategia. Singiel jest strasznie krótki, bo główny motyw już w I części był wykorzystany - podróż Drużyny z Rivendel do Czarnej Bramy (nie, nie wrzucimy Frodem Pierścienia w ognie Góry Przeznaczenia :P) ale akcja opisuje te fragmenty, w których były toczone walki (np. na początku jest podróż przez Morię, potem jest obrona Helmowego Jaru, Minas Tirith, są walki u Czarnej Bramy, jest atak na Isengard i jeszcze kilka innych miejsc - dawno w to grałem :P) W II części za to, gramy Krasnoludami i Elfami - przeprowadzamy atak na Dol Guldur (chyba tak to się zwało, nie pamiętam xD), walczymy ze smokiem w górach Dali itd :P W Kampanię po stronie zła w ogóle nie grałem, a tej z I już nie pamiętam... Ale teraz o Multi, bo to przecież najciekawsze :D Jest 6 nacji do wyboru - Ludzie, Elfy, Krasnoludy, Gobliny, Isengard i Mordor. Startujemy z dwoma budowniczymi i Fortecą, w której mamy do dyspozycji zakup ulepszeń (ogniste strzały, utwardzenia murów, itd) i różnych bohaterów z danej nacji (np. u Elfów są do kupienia Legolas, Elrond, Thranduil i jeszcze kilka osób, a w Mordorze są Nazgule, Czarnoksiężnik z Angmaru i Posłannik Saurona) no i do tego możemy mieć własnego stworzonego bohatera (którego można ostro przypakować :P). Każdy z bohaterów ma swoje specjalne moce, np. Aragorn na 10 poziomie (max) może wezwać na chwilę paru Potępionych, a Gandalf może nawalać czarami (normalnie bije z laski). Jeżeli server pozwoli, to po mapie biega sobie Golum z pierścieniem, tylko że pojawia się tylko na chwilę,a potem znika - najczęściej to jakieś wieżyczki go zabijają :P Po dostarczeniu pierścienia do Fortecy, możemy kupić bohatera pierścienia - Galadrielę (dla dobrych) lub Saurona (dla złych). Do teog każdy ma do dyspozycji moce specjalne, wykupywane po uzbieraniu odpowiedniej ilości Punktów Mocy (dostaje się je za walczenie), np. mamy Przywołanie Orłów, Entów, Smoka lub Balroga, Trzęsienie Ziemii, itd - zależne od nacji.
Budowniczymi budujemy sobie kopalnie/tartaki, a potem wojsko i ulepszenia dla niego. W grze chodzi oczywiście o to, żeby rozwalić przeciwnika (wszystkie fortece i budynki, w których się robi wojsko). Najlepiej dać sobie trochę czasu na rozbudowę, to gra staje się baaardzo długa xD
Grałem kiedyś sporo, teraz już rzadko... Jakiś czas temu grałem nawet z Ciemnym i z Bambem (!!!) xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Szukam gier na pc : )
PostNapisane: 2016-08-07 10:52:46 
Offline

Dołączył(a): 2016-08-07 10:47:55
Posty: 5
Płeć: Nieokreślona
Zdecydowanie CS:GO, tak na odprezenie mozna zawsze kilka glow strzelic.

_________________
nie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.018s | 13 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net