Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-30 18:20:40
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 14:03:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
a czy ja powiedzialem, ze ma cos wiecej ? ale powedz mi czy Bush jest przystojny czy jego zona to ekstra lacha twoje myslenie jest glupie zamiast zmieniac rzad chces robic wybory mistera polonia i walnac go na stanowisko glowy panstwa debili albo melker czy jest sexi ? no nie bardzo moze jak juz prezydent ma byc ladny to w sejmie zastapimy poslanki laskami w stylu doda ladna ale glupia jak but a kolesi zastapimy Malaszynskim i powiedz mi co ma wyglad do reprezetowania kraju ? Zawsze myslalem ze ineligenty z dobrymi manierami brzydal bardziej sie nadaje na prezydenta (tutaj nie mowie o kaczce wiec nie wmawiajcie mi tego) czy moze wysoki troche gruby gbur, ktory jest alkoholikie przeciez, nasza glowa panstwa musi rozmaiwac z innymi glowani panst i do tego przyda sie troche siana w glowi znajomosc kilku jezykow co moze powiesz, ze kwak zna ang ? nie nie zna ang zna rosyjki. Co do tego, ze moje poglady zniszcza te panstwo myslisz sie predej twoje ludzie, ktorzy wyjechali szukajac godziwej pracy czego im sie nie dziwie i nie winie, ale bardziej sie przysporzyli niestety bo przez to brakuje mlodych polska staje sie panstwem babuszek i dziadkow kto bedzie robil oni nie beda sprowadzani za wschodniej granicy robole i beda pracowac za takie stawki, ze polakowi 1tys zl to bedzie duzo bo teraz nawet tyle nie beda dostawac a kogo wybierze pracodawca taniego robtnika czy polaka, ktory chce godna zaplate ? I tak oto jeszcze wiecej ludzi wyjedzie i zotanie w tym panstwie kwka, tusk, kaczory i beda sie klucic zamiast razem cos zdzialac.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 14:13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
i tu sie koło zatacza a dlaczego, bo polacy wyjezdzaję, bo nie ma godziwej pracy, a nie ma godziwej pracy bo rzęd tak działa(niestety my go wybraliśmy i jesteśmy sobie winni) kolwaski zjadacz chleba nic na to nie poradzi, to by musiałbyć mędry człowiek który by chciał wejść w to gówno(polityke) i cos zdziałać, no ale tacy to zazwyczaj nie wiele mogę a po czasie jak poczuję nie do konca legalne pieniędze to sie zmieniaję.

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 14:18:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
dokladnie wiec nie wazne jakie ugurpowanie wybierzesz nigdy nie bedzie dobrze zawsze beda tacy co beda brac kase i tacy co beda podkladac klody jesli byl dobry polityk to reszta go szybko niszczy korumpuje wiec nie ma o czym mowic

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 14:38:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-27 18:13:16
Posty: 18
Płeć: Mężczyzna
a najbardziej błyskotliwe pytanie skierował Kwaśniewski do Olejnik: "Pani do mnie pije?" hehehehe Rewelacja!

A tak poważnie,jeżeli mam wybierac to na pewno mniejsze zło (albo mniejszy wstyd na arenie międzynarodowej-pomijajęc 'słabosci' Kwacha :D )-czyli LiD

_________________
Wzniósł Abadon stary miecz...splunęł w piach : Wojna psie !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 15:11:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
scar nie mieszaj prezydenta do rzadu bo on tam co najwyzej moze dac veto ktore i tak zostanie obalone

w naszym panstwie prezytent pelni reprezentatywna role i taki musi miec image
Wiekszosc krokow ktore padaja na arenie miedzynarodowej podejmuje rzad a prezydent podpisuje tylko swistek ktory rzad wynegocjowal z innym panstwem

nie napisalem nic takiego ze ma byc to tempy osilek o boskiej twarzy tylko chodzi tu o czlowieka wyksztalconego i dobrze prezentujacego sie
...chyba istnieja tacy ludzie ktorzy i i dobrze wygladaja, i wyksztalceni

premier i cala reszta ukladu musza to byc ludzie wyksztalceni bo to oni sprawuja wladze nad panstwem premier takze powinnien przedstawiac dobry wizerunek


BTW.....nie napisalem nic od ludziach pokroju dody czy czegos podobnego do niej wydaje mi sie ze jestes na tyle inteligetna osoba ktora zrozumiala moje wczesniejsze posty

Napisze jeszcze raz nie chodzi mi o goscia z silowni ktory chodzi do tego na solarke i przeglada sie 10x dziennie w lustrze tylko o osobe WYKSZTALCONA JAK I DOBRZE WYGLADAJACA

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 15:21:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
A mi nie przeszkadza ze kaczor jest niski bo jak by mial w glowie troche oleju i byl inteligentny to wtedy by dobrze prezetowal nasze panstwo ale jak juz mowilem wiekszoc polakow chce full zestaw piekna zona ladne dzieci pan prezydent przystojniak, ze hej do tego inteligentny i dobrze wygladajacy, masz racje ze pelni tylko a moze az funkcje reprezentacyjne ale nie oklamujmy sie w polityce nie ma przystojnych facetow chociaz co ja o tym moge wiedziec nie jestem gejem ani laska, po prostu mnie wqrwia, ze jak wybrano kaczke i jeszcze nikt nie wiedzial jaki z niego bedzie prezydent to sie zaczelo a bo jego zona jest okropna wyglada jak przyjaciel wesolego diabla a on kurdupel brzydki ludzie czy wyglad dla was sie az tak liczy w polityce moj wujek jest dyrektorem firmy produkujacej roznego rodzaju maszyny zarabia w brud i nie jest jakos szczegolnie obdarzony przez nature uroda wyglada jak Kalisz ale za to posiada charyzme i ma gadane do tego zna 4 jezyki i co wyglad juz by go wykluczal z startu na prezydenta glupie rozumowanie jak dla mnie ta fajnie jak jest dodtkowo przystojny ale dla mnie to nie przymus moze zaniedlugo wpadniemy na tak glupi pomysl jak niemcy i wymyslimy rase panow na prezydenta :S Co do debaty kwak zdecydowanie wygral z kaczka ale olejnik ich obu pobila jej sie pomylily role chyba myslala, ze to debata oni na nia czy ki cholera nie znosze tej baby no i limit na odpowiedzenie co za debil to wymyslil :S

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 15:35:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-16 14:16:12
Posty: 502
Lokalizacja: Blackwood
Płeć: Mężczyzna
A ja wlasnie ta babke uwielbiam wie jak podejsc i wytknac bledy politykow tak zeby sie skompromitowali mowiac klamstwa

a co do tego czasu to jest tylko i wylacznie prowokacja dziennikarska :)

BTW ....''Napisze jeszcze raz nie chodzi mi o goscia z silowni ktory chodzi do tego na solarke i przeglada sie 10x dziennie w lustrze tylko o osobe WYKSZTALCONA JAK I DOBRZE WYGLADAJACA''

a istnieje taka osoba w naszym panstwie ma szacunek polakow i jak by to powiedziec jest neutralna ale nie do konca preferuje rzady prawicowe i posiada kazda z cech wymienionych wyzej

Pan Tomasz Lis

_________________
http://img236.imageshack.us/my.php?imag ... jpgkm4.png

indywidualne spojrzenie na swiat muzyczny - spojrzenie ktore ignorujac mody i trendy bardzo czesto je kreuje...


Ostatnio edytowano 2007-10-02 15:37:58 przez Shranz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 15:36:58 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-05 11:49:56
Posty: 558
Lokalizacja: ze wsi ^_^
Płeć: Mężczyzna
Jedzcie po nich dalej... a potem zrobię wlot na chate Nh tak jak tym od Napisy.org... :twisted:

_________________
http://img.userbars.pl/24/4775.jpg
http://img.userbars.pl/53/10569.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 15:44:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
nie nie tylko nie Lisa za czasow uni pracy lizal im dupe i dzieki temu sie wybil w TVP potem w TVN porwiadzil fakty nikt go tam nie lubil bo zachowywal sie jak K. Rusin jak by byl pempkiem swiata :S jak to opisuja jego wspolpracownicy cham i prostak ;C

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 15:52:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-27 18:13:16
Posty: 18
Płeć: Mężczyzna
Cytuj:
Jedzcie po nich dalej... a potem zrobię wlot na chate Nh tak jak tym od Napisy.org...


jeżeli PIS zostanie to na bank Ziobro zapuka....

_________________
Wzniósł Abadon stary miecz...splunęł w piach : Wojna psie !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 16:03:17 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
wi0chm3n napisał(a):
Napisy.org

napisy.org zostaly zamkniete w zwiazku z konfliktem z prawami autorskimi. Tutaj czegos takiego nie ma ;p

LittleChain napisał(a):
Cytat:
Jedzcie po nich dalej... a potem zrobię wlot na chate Nh tak jak tym od Napisy.org...


jeżeli PIS zostanie to na bank Ziobro zapuka....

Budzenie na 6.01 poprosze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 16:14:21 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-05 11:49:56
Posty: 558
Lokalizacja: ze wsi ^_^
Płeć: Mężczyzna
Nh2003 napisał(a):
wi0chm3n napisał(a):
Napisy.org

napisy.org zostaly zamkniete w zwiazku z konfliktem z prawami autorskimi. Tutaj czegos takiego nie ma ;p


Taaa... ale jeszcze wam powiedza ze ich obrazacie albo cos...

LittleChain napisał(a):
Cytat:
Jedzcie po nich dalej... a potem zrobię wlot na chate Nh tak jak tym od Napisy.org...


jeżeli PIS zostanie to na bank Ziobro zapuka....

Nh2003 napisał(a):
Budzenie na 6.01 poprosze.

Lepiej chodz wczesniej spac bo moga pukać juz o 5 xD

_________________
http://img.userbars.pl/24/4775.jpg
http://img.userbars.pl/53/10569.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-10-02 16:56:56 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-18 13:29:30
Posty: 1585
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 18
wi0chm3n napisał(a):
Taaa... ale jeszcze wam powiedza ze ich obrazacie albo cos...

Siedzimy na niemieckim serwerze, moga mnie w bombke pocalowac.
wi0chm3n napisał(a):
Lepiej chodz wczesniej spac bo moga pukać juz o 5

oni dopiero na 6 do pracy jada :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.033s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net