Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 14:36:23
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Microworkers - Typowy Bux'er
PostNapisane: 2010-05-30 21:43:52 
Witam , Odrazu na wstepie powiem ze > Tak wiem ze to moze byc lipa , fake ,scam itp ALE !. nie tym razem , poniewaz sam skorzystalem z tego i powiem wam ze jestes zdziwiony.

Przedstawiam wam....

Obrazek

Microworkers jest serwisem który płaci za wykonywanie drobnych prac w internecie takich jak np komentowanie artykułów na blogach i stronach www a także za rejestracje na danych stronach i za odwiedzanie linkow i innych bardzo prostych zadań !!!. ( sam jestem zdziwiony :) )


Link do reflinku:
http://www.microworkers.com/?Id=108f1faf

Polecam zarejestrowac sie z Reflinku poniewaz ( Referrals & Bonuses $1.00 for each new member ) za zarejestrowanie sie na ref linku Ja czyli osoba dajaca ci link , tak jak i ty otrzymujecie 1 $ - to jest taki bonus na start )

Link :
http://www.microworkers.com


Minimalna stawka za wykonaną pracę to $0.10 ale zdarzają się takie oferty za które możemy dostać nawet $4( w momencie gdy pisałem ten post najwyższa oferta za 1 prace wynosiła $1.51 za napisanie jakiegoś tam tekstu) wszystko zależy od zleceniodawcy jaką ustawi kwotę.
Kase zbiera się BARDZO szybko. Przedwczoraj się zarejestrowałem a na koncie mam już 20 $ ;) Bez poleconych.


Według mnie najbardziej opłaca się robić oferty dotyczące zakładania kont na popularnych serwisach typu YouTube, Twitter, Gmail czy facebook. Przeważnie za każde takie konto dostajemy od $0.10 do $0.25 a nawet i 1 $+

Wypłata od $9 na Paypal, Alertpay, MoneyBookers oraz Cheque USD.

Za każdego poleconego dostajemy $ na własną kampanię ( zaraz napisze co to kampania :)


Dowód wpłaty :
Obrazek


Dlaczego sie oplaca zarobic troche $$ tutaj wlasnie ?

- Bardzo szeroki wybór zadan według wlasnych potrzeb ( zadan ponad 70 + ! ) i dochodza nowe zadania.
- szybko idzie zarobic 10 $ ;) 1-2 h jezeli robimy zadania ze sredniej półki .
- łatwy interfejs
- zadania sa wytlumaczone i napisane krok po kroku jakie jest zlecenie
- brak jakich kolwiek limitow !!

a teraz My campaigns / czyli Moja Kampania czy tez - moje zadanie
tutaj sami jestesmy zlecenidawcami danej robótki i mozemy innym zaproponowac np zadanie gdzie ludzie beda sie rejestrowac na danym refilnu czy tez odwiedzeniu strony lub klikaniu banerka i sami mozemy ustawic limit na ( ile ludzi moze zrobic to zadanie , ile dostana kasy :) powiedzmy ze 0,10 $ :) za zarejestrowanie sie na Take a Gift albo Lockerz :) )

sa tez inne + ale sami to sprawdzcie ;) Naprawde polecam


ahaaa i rejestrujcie sie na : http://www.microworkers.com/?Id=108f1faf :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-05-31 12:36:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 12:16:55
Posty: 1053
Lokalizacja: Miasto Boga
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Nie wiedziałem, że mam tam konto z przed 9 miesięcy.

Balance: $1.57 :rotfl:

Cytuj:
Kase zbiera się BARDZO szybko. Przedwczoraj się zarejestrowałem a na koncie mam już 20 $ ;) Bez poleconych.


Mów mi jeszcze 8|

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.035s | 21 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net