Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 07:27:35
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Najbardziej lamerski server w KO?
PostNapisane: 2009-02-28 02:51:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
Wiec jak myślicie ktory server waszym znadniem jest najbardziej noobowski ja uważam ze cw dlaczego?
90% nie ma pojęcia o clan pt nie wiedzą co to i do czego to służy
2. Magowie gra magiem na tym servie mija się z celem robie harpie po sekundzie all quit pt i leci na cmentarz twardo do 62 expic xD jak już się uda z kleić to pt jeden lur i każdy biegnie w inna stronę ale co się dziwić gdy magowie na tym servie nawet tp nie potrafią
3. BP priesty na tym servie pomylili postać z worriorem myśli ze jak zrobił bp to nie musi cie heal cure ani nic leci twardo bije i nie zważa na to ze ty padniesz 10 razy
4. Ułomni Polacy którzy się okradają ciągle codziennie 20 razy słyszę jak polak polaka okradł to Ułomne turki są 3 razy mądrzejsze bo Tr nie okradnie tak Tr jak Polak , Polaka dzieci które zwyzywają cie dosłownie o wszystko choć tym to sie nie przejmuje akurat
Oczywiście wiadomo są wyjatki znajdzie się garstka PL którzy ogarniają tą gre są sympatyczni ktos zna jeszcze jakieś powody pisać


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 08:35:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
1 większość niewie co to pt ^^ lol no to już przesadziałeś może w mora na wormach siedzisz xD
2 harpie da sie zrobić spokojnie są ogarnięci magowie ale widocznie masz pecha ^^
3 na xigu jak miałem pt z turasami to nawet nie bp ale inci mnie nie leczyli żadko curowali uważali że wystarczy jak rzucają duffy i są ...
4 turasy polaków nie okradają bo nie mogą wbić łatwo na konto na którym gra polak ... a polak polaka ... jest paru takich co istnieją na wszystkich serverach i tylko tym sie zajmują ... tak jak i turasy tylko nie zauważasz tego bo żaden turas Ci sie nie chwali że go ojebali ...

lamerski server ? można powiedzieć że cw bo najmłodszy ... no ale na każdy serverze jest podobnie

_________________
<<000>> DDC Wiosna Cywil ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 09:34:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-16 13:43:27
Posty: 23
Płeć: Mężczyzna
Serv może Ci się nie podoba , bo party nie mogłeś dostać ? Może Cie jakieś dziecko okradło ? Nie potrafisz sobie clanu znaleźć . Tak jak kolega wyżej napisał expiłeś tylko na wormach :freak:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 11:57:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Clany party? Ale mówisz, że u ciebie w klanie nie robią czy, że ogólnie nikt nie robi? Musze się nie zgodzić nieraz byłem na CP na CW. Co prawda noob lvlach jak grałem to CB nie było łatwo zrobić, ale jak ma się dobry klan to spokojnie się zrobi. Nie zgodze się z party na dk często siedziałem i party było fajne, xp leciał dobrze, lury były dobre wszyscy byli tam gdzie powinni. Więc ten argument do mnie nie przemawia. Na każdym serwie tak jest, że ludzie robią bp i nie healuja/curuja ludzi z party tylko idą bić, więc CW nie różni się niczym tutaj. Czasem nawet int priesci nie healują. Polacy okradają się na każdym serwie tylko, że na CW jest ich więcej więc i skala tego jest większa. Ale pytanie kto jest bardziej jak to powiedziałeś "ułomny" ten co da się okraść bo zaufa osobie przez kabel, której nie zna w życiu prywatnym czy ten co okrada? Każdy serwer jest taki sam nie ma gorszych i lepszych.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 12:16:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
omg na wormach nie expie lvl mam jakis tam party dostaje czesto i powiem szczerze na Ork side skacze tera po clanach w poszukiwaniu clanu co duzo razem gra niestety na MM to lvl jeszcze nie mam a to jest chyba jedyny clan przyzwoity a i zpomnialem dodac GM czy to jakas Kpina? bot na bocie siedzi doslownie wszedzie bija wsystko jakies nicki typu akfdbba zostawiaja acc na tydzien bez przerwy a banow ile widze ? 4 w miesiacu? smiac sie czy plakac bez obrazy ale z calego serca zyce temu pazernemu na kase K2 aby z USKO stalo sie to samo co z MYKO wtedy beda mieli nauczke czemu ja w to gram? sam sie nad tym zastanawiam jaki sens gry gdy ja mecze sie o kazdy % a koles sobie zostawi bota na miesiac i jak dostanie ban to moze mowic o zyciowym nie farcie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 13:33:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Cytuj:
omg na wormach nie expie lvl mam jakis tam party dostaje czesto i powiem szczerze na Ork side skacze tera po clanach w poszukiwaniu clanu co duzo razem gra niestety na MM to lvl jeszcze nie mam a to jest chyba jedyny clan przyzwoity a i zpomnialem dodac GM czy to jakas Kpina? bot na bocie siedzi doslownie wszedzie bija wsystko jakies nicki typu akfdbba zostawiaja acc na tydzien bez przerwy a banow ile widze ? 4 w miesiacu? smiac sie czy plakac bez obrazy ale z calego serca zyce temu pazernemu na kase K2 aby z USKO stalo sie to samo co z MYKO wtedy beda mieli nauczke czemu ja w to gram? sam sie nad tym zastanawiam jaki sens gry gdy ja mecze sie o kazdy % a koles sobie zostawi bota na miesiac i jak dostanie ban to moze mowic o zyciowym nie farcie



Najpierw naucz sie ortografii i interpunkcji a dopiero potem nazywaj innych ułomnymi ;)

A tak serio. Poziom CW jest zdecydowanie nizszy niz poprzednich serverow na ktorych gralem, czyli Girakona i Olympii. Ale mi to akurat pasuje, bo nie ma takiego wyscigu szczurow, grania 24/7 zeby cokolwiek osiagnac itp. A n00bostwo jest na kazdym serverze. Tylko ze jak zaczynasz grac i odrazu masz ekipe, to z lamesrtwem nie obcujesz, wiec go nie zauwazasz nawet. Natomiast jak sam grasz, to po 2 dniach mozna sobie w leb strzelic, bo wszedzie widzi sie boty, koxpy i innych nie do konca udanych graczy ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 17:22:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-10-30 14:37:40
Posty: 265
Lokalizacja: DJ
Płeć: Mężczyzna
I o to chodzi wiesz gralem ogolnie na wielu serverach ale to co widze na tym przeraza mnie na prawde mowie jest na pewno kilka przyzwoitych clan nie koniecznie polskich i GM to jest na prawde kpina i zenada u nich sa rowni i rowniejsi w dupie wszystko maja a za premy sobie licza jak za zboze i chcialem sobie kupic tego prema ale jak widze co tu sie wyrabia to stwierdzam ze szkoda zlamany grosz inwestowac w ten syf jakim jest USKO czy przy zarobku z samej turcji 8mln? naprawde tej gry nie mozna zabezpieczyc ?przez haxem? mozna ale kasy szkoda im wszystko i wszystkich w dupie maja tylko siedza i kase licza szkoda ze taka gre jedna z nielicznych ktora mnie przyciaga taaak niszcza sami wlasciciele tej gry


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 18:18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
Tyle tylko ze to nie k2 wydaje patche. TO wyglada tak, ze jak cos sie wali w grze, to k2 wysyla prosbe do Mgame o przygotowanie latki, ci ja robia, wysylaja k2, oni testuja i jak dziala to wrzucaja, jak nie to znow do mgame prosba i tak do skutku. Dlatego to tak wyglada, ale to wynika z licencji. k2 tylko hostuje KO.

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 18:22:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-16 13:43:27
Posty: 23
Płeć: Mężczyzna
Tu masz racje jeśli chodzi o jakieś boty czy k0xpy , ale na każdym servie są te syfy . Na pewno nie grał bym w ko gdybym miał dobrego kompa , a że jadę na starym złomie to muszę w to grać , bo co będe robił ? Przecież nie będę grał w tibie :F


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 18:27:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
W kazdej grze masz cheaterow, to nie tylko w ko tak jest. No moze poa WoW-em, ale tam jakby inny budzet jest...

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 21:52:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-16 13:43:27
Posty: 23
Płeć: Mężczyzna
Nie we wszystkich nie :P Grałem we flyffa kiedyś i nie ma tam żadnego hacku ani buga , i jest jeszcze na pewno dużo gier takich ;] Ale w ko to masakra dziury jak h0js


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 22:10:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
W GW nie było tego aż tyle było kilka przypadków botów na farmie ale dosyć szybko leciały bany z tego co wiem.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-01 12:05:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-16 13:43:27
Posty: 23
Płeć: Mężczyzna
Powiem tak na cw gra mi się nawet dobrze . Gram ze względu że nie trzeba męczyć się z wbijaniem , brak turasów tureckich , ale szkoda że są turasy polskie ;/ Dziś akurat spotakałem jednego XD
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-01 19:24:46 
Offline

Dołączył(a): 2008-10-17 14:40:53
Posty: 710
Lokalizacja: z podlasia xD
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
SerVenteZ to koxper... non stop jakies grelle / ape...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-07 12:36:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 11:38:53
Posty: 1453
Lokalizacja: Łaz Vegas
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
najbardziej lamerski serwer w KO tooooo .... US KO :D he he he

_________________
CrazyMary
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.030s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net