Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 02:37:34
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 14:54:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:54:19
Posty: 315
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Dziwne bo jakos nikt nie nazekał ... btw... skad ty mozesz to wiedziec moze od wszechwiedzacego OYI ?

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 16:38:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-07 14:21:51
Posty: 22
Płeć: Mężczyzna
lol pacanson, jak juz wczesniej pisałem, wiem czemu masz ten nick(nie na darmo zreszta) naucz sie czytac co inni pisza. Zreszta.... co boicie sie pogadac z wulfen na TS, czy przez koma ?? A jak wulfa oskarzylisie o to ze okradl oye to po co mial wklejac rozmowe jak oya niemca pali, ze nie ma jego paska?? Zastanów sie co ty piszesz wogóle. Zreszta wulf przedstawił wiarygodne argumenty, a co oya przedstawił? NIC oprócz obelg i wyzwisk na na mnie i na wulfa. OYA jestes ZALOSNY!! ZARO WSTUDU MASZ


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 17:16:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Jak juz sie apiemy za slowka
Syr napisał(a):
wogóle.

w ogole sie pisze lolq
Syr napisał(a):
Zreszta wulf przedstawił wiarygodne argumenty

rzecz wzgledna jak dla mnie ... przedstawil
Syr napisał(a):
NIC oprócz obelg

zdecyduj sie czy piszesz w jezyku staropolskim czy wsoplczesnym
chyba masz Dyslekcje(nie nie ma tu bledu mowie o twoim schorzeniu)
Syr napisał(a):
co boicie sie pogadac z wulfen na TS, czy przez koma

tak boje sie a co on mi powie ja tego neizrobilem oya to zlodziej
a co do mojej ksywy lepiej miec Pacanson (z duzej litery mlotku) ale to tylko aka na forum noramlnie na mnie moiwa Pacan wcale sie tego niewstydze
Syr napisał(a):
wiem czemu masz ten nick(nie na darmo zreszta)
i wcale ... niewierz Syr(oryginalny nick zajebiscie ... Syr bylo dac Smyracz)
Dziwisz sie ze oya z wami nie gada ja sie mu niedziwie jestescie skonczonymy noobami w grze, idiotami w rl, a na forum prubujcie cos udowdnic poprzez argumnety swoich kumpli...

[ Dodano: 2007-03-17, 16:23 ]
..::SORIX::.. napisał(a):
pacan jak juz mowilem jestes ff ;) bo jak oya ma 73 lvl i wypas itemy to juz 3eba sie do niego lizac i go bronic a jak takie n000000000000by co robia chary do dcz gowna wiedza o grze i o wszystkim... no to jak masz taka postawe to n/c i wspolczuje twoim clanowiczom

Pacan idioto, jestem OP nie ff ... No ja mam 74 druga postac lubie sie lizac do 73lvlow z innych servow. Co do noobow z dcz, sam mialem rouga w dcz, w KE zawsze chodzilem na dlw bo fajna zabawa byla, co do moich klanowiczow, z ludzi z ordalicium jestem nadal kolegami mimo iz duzo z nich nie gra, z tymi co gram tez dobrze mi sie zyje, a GY tez na mnie nie narzeka bo zawsze mozna sie ze/z mnie sie posmiac/poklcic dla brechtu.
to tyle nupq

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 18:07:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:54:19
Posty: 315
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
aha i do tematu to duzo wnioslo...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 18:25:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Bardzo wyładowałeś sie? Jeżeli masz tu wnosić głupie wyrywy swojego temperamentu to prosze odpuść bo próbujemy tu coś ustalić :) Ile razy mam pisac ze nie dałem ssów bo co mi te ssy z archiwum (którego jest naprawde sporo) do tego ze on mnie oskarżył o kradzież? Co na argument okradłeś mnie miałem powiedzieć tak? patrz! i dać te ssy? chyba nie....więc wtf? daje je stosownie do tematu i do tego ze oyama ma pasek Uia i przydałoby się zeby go oddał a nie tysięczny raz zgrywał pajaca, bo już mu to w krew wchodzi! Udowodniłem Wam (co oczywiscie skasowaliscie z forum[ jatokor skasował]) ze to gg oyamy... mam przedstawić całę rozmowe wcałości żeby nie było wętpliwości? Nie ma problemu moge porobić te nudne ssy i Wam to pokazać jeżeli chcecie;) Tylko prosze nie ripostować mnie teraz w stylu "ja i tak niewiem czy Ty mówisz prawde, Alcadro mógł mieć równie dobrze dziecko z Å»anetę, skęd mam wiedzieć ze Alvaro to prawdziwy ojciec O.o " robicie z tego żenade a macie czarno na białym wszystko przedstawione...Poczytajcie ze zrozumieniem bo uważam, ze każdy z Was to potrafi ;) i zamiast pisac kolejnę brednie dla reguły tego że jestescie po "stronie oyamy" to pomyślcie gdzie chcecie być z racji tego jak jest, a nie z racji ze oya to Wasz kumpel, zapewniam Was ze taki jakim był dla mnie kiedyś ;]

ps. Wybanowanie z forum księdza było tez świętnym pomysłem jako że ta osoba ma równie dużo do powiedzenia na temat tego wszystkiego jak i ja, a dostał bana tylko i wyłęcznie za swoję sygnaturke, cos tu niegra moim zdaniem...

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 18:44:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Jak prubowale cos wniesc to zostalem zrownany z blotem wiec zaczolem sie bronic. O i tu masz dowod co by bylo jkaby oya sie bronil, dostalbym odrazu 5 postow od was ze to nieprawda i ze jest do kitu dlatego hooja sie tu udowdniu obydwoje macie swoje wersje i tyle. Niech jakis mod zamknie ten topic.
Cytuj:
Bardzo wyładowałeś sie?

to ide na piwo, na silownie pokrzcze sobie....
D-DOG napisał(a):
i zamiast pisac kolejnę brednie dla reguły tego że jestescie po "stronie oyamy" to pomyślcie gdzie chcecie być z racji tego jak jest, a nie z racji ze oya to Wasz kumpel
Znam go hmm, 3 razy z nim gadalm, z toba nigdy ale widze co piszesz i mi sytka.
D-DOG napisał(a):
Jeżeli masz tu wnosić głupie wyrywy swojego temperamentu to prosze odpuść bo próbujemy tu coś ustalić
zawsze marzylem zeby potyrac bande zlodzeji :]

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 21:06:44 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
D-DOG napisałem że to były dane osobowe Oyamy więc dlatego je usunołem. Sam po tym napisałeś że przynajmniej cieszysz sie że potwierdzam że to on. Jestem po stronie Oyamy ale nie prowadzę tu cenzury :!:

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 21:23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
JEdno mnie jeszcze zastanawia. Jak Oyi zginely itemy podejrzenia poszly na Wulfa. Jak itemy sie znalazly to oya napisal ze nie ujawni nicku zlodzieja bo tak to z nim ustalil.
Teraz raptem Oya tyra wulfa znowu. Wiec WTF? Skoro teraz powiedzial kto go okradl (jesli go okradl) to czemu nie zrobil tego wtedy? Dziwne ze itemy byly na boncurze skoro oya nim gral.....jesli okaze sie ze passy mial tylko on (albo nie mieli ich Anciaki) to gg no re.
Czemu Oya sie nie broni i dlaczego nie proboje dac jakis kontrargumentów?
Ja wiem ze Anc nie sa czysci jak łza ale dziwne ze raptem na forum zaczela udzielac sie wiekszosc klanu o 1 pasek. Pewnie 80% z nich nie bylo podczas bicia talosa (czy co to tam dropi) wiec kasy w grze nie bedzie _nic_ za to szczegoolnie ze pasek jest uja czy kogo tam.
I prosze nie znizac sie do poziomu kiedy to komu brak argumentow zaczyna zmieniac natemat o "poprawnej polszczyznie, jaki to ty jestes noob ew. wez sie pier".
Zrobcie konfrontacje na TS'ie Oya vs Wulf i 2ch niezaleznych "arbitrow" i zobaczymy co bedzie. ^_^
EDIt:
Niech oya pokaze maile od K2 jak prosil o rollback po haku i przynajmniej 1 sprawa bedzie jasna

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 21:29:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Pacanson napisał(a):

Pacan idioto


tak cie to wzrusza ze pisze pacan a nie Pacan ? bo mi nie przeszkadza jak ktos do mnie mowi sorix...

Pacanson napisał(a):
rouga w dcz w KE


w KE nie bylo dcz

Epic napisał(a):
Pewnie 80% z nich nie bylo podczas bicia talosa


nikt z nas nie byl... byl rex uio i dres ( rex i uio graja na XuioXie )
nie robimy to dla zysku tylko po to zeby wyprostowac ta sprawe..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 21:39:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Serio serio? a czy ktos tu nie usnol przeciunku z mojej wypowiedzi ?Albo moze ktos potzrbuje kurus nauki czytania ze zrozumieniem?
zebys wiedzal ze bardzo mnie denrwuje jak ktos pisze moj nick z malej litery ^^ dzeiki ze na mnie najzedzasz niezmnia to faktu ze LUBISZ CZASE POZMIENIAC COS zeby bylo na twoja korzysc geniuszu
teraz powiem tak
D-DOG napisał(a):
macie czarno na białym wszystko przedstawione

ze Sorix jest klamca wiec jaka mamy pewnosc ze co do oyi nie klamie jak z takimi gowanmi musi oszukiwac?
Syr napisał(a):
Zastanów sie co ty piszesz wogóle


[ Dodano: 2007-03-17, 20:52 ]
prosilbym tylko aby ..::SORIX::.. dostal jakies ostrzeznie za przekrecanie cytowania(oszustwo)

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 22:10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-16 15:54:19
Posty: 315
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Pacan , pacan czy jak tam chcesz, kurde nie o to jest sprawa wiec nie rozumiem po co to wszystko piszesz ... ja chcetnie ujze koniec tej sprawy a nie twoje żale itp itd ...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 22:31:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ehhh Pacan niewiem wcale jaki ty jesteś w rl i mało mnie to obchodzi ^^ co do noobów to dla mnie jak się nie jest nooobem w ko to się jest noobem w rl ... żeby wbić 75 lvl to trzeba w huj czasu poświęcić na expa ^^ ja zrobiłem w miecha prawie 4 lvl z 64 na 68 prawie i podziękowałem za takę gre ... gram dcz charem bo szkoda mi czasu na tę gre moge sobie na merchu posiedzieć albo na pk pochodzić ^^ sę maniacy co robię 40 % w jeden dzień ale oni siedzę przy tej grze po 15 h dziennie ważę tyle co młode orki a odrywaję się od kompa tylko spać albo jeść ^^ jeżeli w taki sposób mam stać się nienoobem to podziękuje ...

dziwne mi się wydaje że oya który niemiał niby tego sb co go pożyczył nagle wyskakuje że sprzedaje sb na rankingu - tu go niesprzedawał ... to jest podwójnie dziwne dlatego że oya był w bbz czy tam bb2 więc niepowinien mieć takiego noob paska jak sb

gówno mnie obchodzi co myślicie o mnie - ja był temat na wulf to jako jeden z niewielu go broniłem przez co i mi się dostało ... wtedy było zero dowodów na wulfa - wg mnie ten dowód czyli archiwum gg w którym było napisane że wulf oddaje sq oyamatomowi był gówno wart ... jakby wulf rzeczywiście okradł oye to czy oddałby mu póĽniej sq ? hmmm długi post ale mało wnosi do dyskusji ^^

_________________
<<000>> DDC Wiosna Cywil ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 23:08:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-15 16:21:54
Posty: 1051
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Łohoho, to jest lepsze niz kryminaly Agaty Christie :D
Kazdy tu ma swoja prawde i za h00ja nie dojdziesz (cytujac tu program z TV) "Kto ma racje" :freak: Kazdy dowod mozna podwazyc, co nie znaczy ze nie moze byc prawdziwy...
Nawet ten SS z danymi oyi - co to za problem jakiegos kumpla z ktorym sie duzo na gg siedzi poprosic o przepisanie calej konwersacji lacznie z tamtymi danymi( chodzi/chodzila opinia o wulfie ze hackowal jakichs znajomych takze pomyslowosci mu nie odmawiam ) ?? A co jezeli oya nigdy faktycznie nie pozyczyl SB tego felernego dnia kiedy "rzekomo" go ukradl? Albo jezeli go pozyczyl i oddal, a wy wpadliscie na pomysl zeby wkrecic cala "spolecznosc" tego forum ze oya was ojebal? Jako ze nikt prawdopodobnie nie przedstawi tu zelaznego dowodu, ktorego nie da sie podwazyc uwazam sprawe za "nierozwiazalna"



P.S. do osoby kryjacej sie pod nickiem "elo": to ze ma sie kiepski lvl i noobowskie itemki nie oznacza ze jest sie n00bem...
Odsylam na google zeby poczytac sobie definicje tego slowa a zrozumiesz o co chodzi.. W skrocie noob to meczydupa + osoba nie majaca za grosz taktu + osoba ktora nie umie ( w tym przypadku ) grac. Nie odnosi sie to w najmniejszym stopniu do lvlu badz itemow.

Piszcie dalej swoje teorie chociaz jak juz bodajze Pacanson mowil, tu jest 5 na 1 i wcale sie nie dziwie oyi ze mu sie pisac nie chce bo on tez nie moze przedstawic dowodow ze was nie ojebal jezeli tego faktycznie nie zrobil bo z dupy mialby je wyczarowac =)

Go Go Flame pls ;D

_________________
"Trzymasz prawa reke w gorze
lewa widza przechodnie
podasz komus dlon by wstal
a jak wstanie to cie kopnie"
Obrazek
Obrazek <3 EK
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 23:13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-31 15:06:50
Posty: 364
Lokalizacja: Toruń
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Pacanson naprawde szanuje Cie bo wiem o co tu walczysz, ale naprawde Ty nie mówisz nic w kierunku tego zeby uprawiedliwić oyame...dlatego prosze żebyś nie pisał ( nie jest to złośliwe ani nic) poprostu skoro niemasz dokładnych wętpliwości (ani takich któr już były wyjaśnione) to niema co roztrzęsac kolejnych wętpliwości- naprawde szanuje Cie niemam nic do Ciebie ani niechce miec, ale oya naprawde sobie nagrabił i powinien coś tu napisać, napisał 1k+ postów a nagle zamarł, nie sędzisz ze coś tu niegra? ja Ci powiem tak on dobrze wie ze ma ten pasek bo jest to prawda ile można kłamac w żywe oczy ze tak niejest, naprawd eja z Wami pogadam na tym TSie, moge przedstawić prawde( zarówno moję i XuioXa jak i myszte reszty klanu bo właśnie wszyscy tylko nie klan mnie oskarżyli jak tylko oya powiedział że go niby okradłem) patrzcie gramy tyle czasu na xigu naprawde kope lat bo gram z Wami od czasów kiedy jeszcze Ava było the Best na xigu nigdy pochopnie niczego nie osędzałem, jak cokolwiek o kimś pisali miałem swoje zdanie i z góry nie sędziłem czy cżłowiek jest zły czy nie. Mnie osędzono od razu nawet nie pisaliście: "czy to napewno on?" od razu było: "jaki złodziej idĽ sie pierdol". Teraz wychodzi prawda że to było kłamstwo ze to on nie wiem nawet po jakę cholere sam sie okradł i wymyślił wielkę afere. Ale nie otym jest dyskusja i niewiem po co o tym musze wspominać! Dyskusja jest o tym ze XUIOX stracił swój pasek gdyż oyama użył cwaniactwa i dzięki aferze o swoim nieszęsciu zwinęł sb Uiowi - UIOWI nie mi rozumiecie? ja tu niemam żadnego zysku, nie pisze nic na oyame, prócz tego ze jest złodziejem bo ukadł pas XUIOXOWI... Ludzie zastanówmy sie konkretnie i prosze Was postawcie sie w sytuacji innych, człowkei Was okradł- dobry kumpel Was okradł co byscie napisali he? co mam napisać? dac nagranie video? Powiedziałem juz wszystko prosze przeczytać...i przeprszam ale nie potrafie postawic sie na miejscu oyamy bo nie potrafie być tak arogancko-hamski...Epic dzięki...I jakie waliłem wały dla swojego klanu? Człowieku 3mam ten klan w kupie już kupe czasu więc naprawde nie próbuj mi mówić co robie Ľle a co dobrze, bo oni miświadkami że wszystko gra ;]

_________________
THUG LIFE
http://img380.imageshack.us/img380/4051/ragusdehatorussigngm6ci6.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/5792/ancestorsclanmemberuseruv3.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-17 23:23:58 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
Tylko problem w tym że czemu nie mamy wierzyć iż to nie jest SB Worona ? On grał z Boncurem, Boncur sprzedał chara a Woronowi ostało sie pare itemków- więc czemu to nei moze być po prostu jego pasek ? Oya nic już nie napisze w tej sprawie, powiedział że szkoda mu nerwów.

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 169 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.044s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net