Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 10:57:46
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kto Lepszy ?Ă‚?ucznik czy Asek :)?
PostNapisane: 2006-09-05 18:13:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-18 17:57:27
Posty: 3
Lokalizacja: Che??m
Płeć: Mężczyzna
Witam tak jak w temacie :) za??ozyelm sobie now??? postac jak narazie ??ucznik ale moge przereskilowac jeszcze ( p??ki to grosze kosztuje). I tu sie pojawia moje pytanie kt??ry z nich lepszy?? (dodam ze to Ork jesli ma to jakies znaczenie)

Czekam na odpowiedzi :)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2006-09-07 10:46:05 przez Khorst, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-05 18:44:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-23 03:53:02
Posty: 459
Płeć: Mężczyzna
To zale??y jak lubisz gra???, ??ucznik z lightfeetem jest nie do zabicia przez potwory. Za to na pk assassin ze stealthem robi wymord na wojnie(mag lub priest stoi, a ty go wtedy daggerami)

_________________
Sapere aude.
Obrazek

FUZJA TYCH FORÃââ‚ŹśW BYĂ‚ÂŁA NIEWYBACZALNYM B£ÊDEM!!! ZA DUĂ‚ÂŻO NA KNIGHTONLINE.MZONE.PL ludzi niepeĂ‚Âłnosprawnych psychicznie :/

Pozdrawiam ekipê http://knightonline.o7.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-05 18:49:48 
ogolnie te klasy sa sobie rowne. To zalezy od Ciebie czy wolisz bic z bliska czy z daleka. Prawdopodobnie twoj wybor padnei na aska, gdyz ze slabymi itemami (powiedzmy fp+6 i cleavery+7) bedziesz mial wyzsze dmg a wiem ze nowym ot sie podoba "o patrz walnalem mu za 2k) Z drugiej jednak strony asek wymaga duzego skilla (umiejetnosci) combo +minor healing w tym samym czasie (+lykanei potow) to nei taka latwa sztuczka.
Arczer am to do siebie ze udeza z odleglosci ale tez musi stac w miejscu bijac ( na 72 lvl juz niemusi ;) ) to go naraza na ataki. Pozatym am tez najsilniejszy skill w grze arrow shower (500%) jednak jedynie w zwarciu, oprocz tego counter strike ktory naprawde mzoe walnac niezle w moba ew na pvp (ale jest strasznie nei celny).
Oprocz tego arczer pije duzo mana potow w przeciwienstwie do sina, wiec jest drozszy w utrzymaniu ale lepiej sie nim expi na solo.
Wybor nalezy do Ciebie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-05 18:56:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-10 15:14:44
Posty: 1103
Lokalizacja: localhost
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Jako ??ucznik mog??? zapewni???, ??e assek lepszy ;)

A tak naprawd???, to zale??y kim lubisz gra???.

Podsumuje to co Przedm??wcy napisali i dorzuc??? troch??? swoich uwag:

Assek:
- du??y atak na pk
- dobry do pvp
- stealth
- wymagana znajomo????? combo i slide

Archer:
- du??y ?????czny atak na expie
- dobry atak na pk tylko przy bardzo dobrych itemach
- bardzo wysokie zu??ycie potek many :(
- przydatny w party (zw??aszcza z debufferem)
- rzadko ginie na pk (bowiem atakuje z daleka)

_________________
Cela est bien dit, rÊpondit Candide, mais il faut cultiver notre jardin Voltaire
La única diferencia entre un loco y yo es que yo no estoy loco. Salvador Dalí­
And the things you can't remember tell the things you can't forget Tom Waits


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-05 19:24:46 
Do 60 my??le ??e ??atwiej archerem a po 60+ asek jest maszyn??? do zabijania:D wi???c tw??j wyb??r.....


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-05 23:28:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-23 03:53:02
Posty: 459
Płeć: Mężczyzna
Zubaran_PL napisał(a):
rzadko ginie na pk (bowiem atakuje z daleka)

Nie zgadzam si??? z tym, bo istniej??? tak??e inni archerzy i magowie(no i oczywi??cie assasyny na stealth), kt??rzy mog??? ubi??? naszego legolasa :>

_________________
Sapere aude.
Obrazek

FUZJA TYCH FORÃââ‚ŹśW BYĂ‚ÂŁA NIEWYBACZALNYM B£ÊDEM!!! ZA DUĂ‚ÂŻO NA KNIGHTONLINE.MZONE.PL ludzi niepeĂ‚Âłnosprawnych psychicznie :/

Pozdrawiam ekipê http://knightonline.o7.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-06 00:04:52 
jak masz dd na archu to 90% sinow w cz nei da CI rady na solo


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-06 00:25:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-10 15:14:44
Posty: 1103
Lokalizacja: localhost
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
voldenet napisał(a):
Nie zgadzam si??? z tym, bo istniej??? tak??e inni archerzy i magowie

archer vs archer => 1 - 1
na solo tylko mag fire powa??nie zagra??a archerowi, glacier nie sprawia wi???kszych problem??w, light mo??e by??? uci?????liwy (cho??? oczywi??cie w ka??dym przypadku wszystko zale??y od item??w)
voldenet napisał(a):
no i oczywi??cie assasyny na stealth

no i oczywi??cie archer widzi wszystkich ask??w na stealth'ie

Zubaran_PL napisał(a):
jak masz dd na archu to 90% sinow w cz nei da CI rady na solo

a?? tak dobrze to nie jest :)
ale gwarantuje, ??e dd25 + talia na dd to prawie 100% :)
Og??lnie kwesti??? dyskusyjn??? jest czy archer powinien nosi??? armor z defami. Kiedy?? wydawa??o mi si???, ??e tak. Ale z czasem troch??? zmieni??em zdanie. W??a??ciwie zawsze warto mie??? co?? takiego przy sobie, ale zak??ada??? tylko jak dojdzie do konfrontacji twarz??? w twarz z przeciwnikiem :)
To samo zreszt??? tyczy si??? aska. Cho??? ten walcz???c w kontakcie powinien cz???sto nosi??? defy na bronie.

_________________
Cela est bien dit, rÊpondit Candide, mais il faut cultiver notre jardin Voltaire
La única diferencia entre un loco y yo es que yo no estoy loco. Salvador Dalí­
And the things you can't remember tell the things you can't forget Tom Waits


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-06 23:43:28 
Ja biegajac w fp +7 z ic+7 na 61 lvl z dd dawalem rade wiekszosci askom z prostego powodu: oni byli tak pewni wygranej ze wbiegali na mnie walili co tam mieli, zapominali sie leczyc i ja juz bylem na ++ :) neistety pozniej niektorzy z nich polapli sie co i jak, i juz tak fajnie nie bylo)
Ale w fd arczer dostaje 2 nowe skille + boost do dmg. Nie raz zdarzyla mi sie sytuacja ze asek curuje sie ze slowa (ice arrow) a tu bach lighting arrow i stun.. +50np.
Pozatym w polaczeniu z malice wyprowadzasz takie hity paperom ze oni nei wiedza co sie dzieje +36np
Jak amsz dd to duzo sinow bedzie Cie tankowalo ale po 2 showerach w czapke beda wiedziec ze albo naucza sie sr combo albo beda Cie bic na slidzie (lol)
Jeszce co do magow - pamietajmy o styxie, magic sheild i cure.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-07 01:48:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-03 20:03:13
Posty: 621
Lokalizacja: toruÃÂę
Płeć: Mężczyzna
Epic napisał(a):
albo beda Cie bic na slidzie (lol)
prawd??? m??wi???c to ja magiem jak bladowa??em to najcz?????ciej na slidzie. :) po??owa ludzi nie u??ywa automatycznego namierzania i si??? kolesie nie mogli po??apa??? o co chodzi :lol:

_________________
w mieœcie jest nowy szeryf.

moderator nie nabija postÃÂłw - moderator ma wiele do przekazania.
moderator nie obraĂ‚ÂŻa innych - moderator dobitnie zwraca uwagê.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-07 13:48:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-23 03:53:02
Posty: 459
Płeć: Mężczyzna
jozef-k napisał(a):
magiem jak bladowa??em

trzeba by??o rzuci??? nov??? ;]
Epic, b???diesz strzela??, a mag walnie ci frost nov???, drugi mag z tego party dobije supernov??? i pilarami. Ja tam biegam po ardream ca??ym party, a maga mi trudno zabi??? :P
To jest dobry squad na ka??dego

1. Buffer = Massiveness + Insensibility Protector
2. Healer = Superior Restore + Complete Heal
3. Paper fire mage.
4. Paper fire mage.
5. Glacier fire mage.
6. Archer
7. Warrior Attacker
8. Warrior Passioner

starczy na pk :twisted:

_________________
Sapere aude.
Obrazek

FUZJA TYCH FORÃââ‚ŹśW BYĂ‚ÂŁA NIEWYBACZALNYM B£ÊDEM!!! ZA DUĂ‚ÂŻO NA KNIGHTONLINE.MZONE.PL ludzi niepeĂ‚Âłnosprawnych psychicznie :/

Pozdrawiam ekipê http://knightonline.o7.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-07 14:21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-10 15:14:44
Posty: 1103
Lokalizacja: localhost
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Slajdowanie archera magiem lub roguem jest w moim mniemaniu z??ym pomys??em. Zw??aszcza obecnie gdy Shadow Hunter ma 300%.
Innym b?????dem pocz???tkuj???cych ask??w jest tankowanie archera z bliska. Podbiegaj??? oni do takiego i zaczynaj??? si??? zastanawia??? jakie klawisze nacisn?????? do super-ekstra combo; a w tym czasie dostaj??? 2x z Shower i z 1/3 ??ycia zastanawiaj??? si??? czemu town nie dzia??a :razz:
Jak napisa??em wcze??niej na solo mag glacier oraz light nie s??? bardzo gro??ni.

Epic napisał(a):
Pozatym w polaczeniu z malice wyprowadzasz takie hity paperom ze oni nei wiedza co sie dzieje +36np

Pami???tam jak nieraz stawa??em na ty??ach miasta orkowego, cz???sto na hide a czasem nawet bez buffa. A nieopodal z boku stawa?? debuffer. I tylko w s??uchawkach s??ysza??em nick orka...
Dead za deadem si??? sypa??. A jak dobrze posz??o to niedosz??y denat dostawa?? zar??wno torment jak i paraside. I tylko smutno si??? robi??o bo cz???sto nie widzia??em jaki dmg wchodzi?? :twisted:
Po paru minutach robi??o si??? nudno bo nikt t??? drog??? nie chcia?? si??? wychyli???.

_________________
Cela est bien dit, rÊpondit Candide, mais il faut cultiver notre jardin Voltaire
La única diferencia entre un loco y yo es que yo no estoy loco. Salvador Dalí­
And the things you can't remember tell the things you can't forget Tom Waits


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-07 22:47:08 
voldenet oj nie rob zadnych histori co by bylo gdyby, my mowimy o walce 1v1. Ja tez moge tworzyc ze mam priesta za soba i on(a) mnei curuje i leczy oraz malicuje magow :P
Fakt ze na good gun magow nie ma co sie rzucac bo to ma tyle hp ze nie ma co sie meczyc.
Jednak te tureckie "masowej produkcji" papery z woodami +8 i szmatami +8 to biegajace np biegaja to w kupie i rzuca nowe przed siebie, pija poty i....wiecej umiejetnosci nie stwierdzono
Pozatym strzaly moga przerwac casta i moje pytanie czy skill z 72 lvlu u arcza "blow arrow" ma tez taka wlasciwosc?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-08 17:10:16 
Offline

Dołączył(a): 2006-06-19 22:47:19
Posty: 31
Płeć: Mężczyzna
voldenet napisał(a):
To zale??y jak lubisz gra???, ??ucznik z lightfeetem jest nie do zabicia przez potwory. Za to na pk Assassin ze stealthem robi wymord na wojnie(mag lub priest stoi, a ty go wtedy daggerami)

lol? Stoi? pwned.. moze jeszcze siedzi? Jak ty przed ob(wiadomo.. musi sie mana odnowic^^) ? -,- I tak... priesta.. intowca.. wymord?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-09-08 20:51:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 10:33:57
Posty: 312
Lokalizacja: Szczytno
Płeć: Mężczyzna
ehh nie ma mnie tydzien i juz rozrabiacie taki temat mi sie zdaje ze juz byl zamykam

http://www.knightonline.livenet.pl/viewtopic.php?t=19


Ostatnio edytowano 2006-09-08 22:42:32 przez Hiob, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.045s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net