Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-05-14 20:52:55
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Serwery KO
PostNapisane: 2005-04-10 00:16:36 
Kiedy ja i Nh2003 zaczynalismy grac w KO stal jeden serwer - Ares1. Potem admini dostawili Ares 2, nidlugo potem 2 Diezy (tez kazdy oddzielnie). I mysle, ze na tym moglo sie w zasadzie skonczyc. Ale admini dolaczajac nowy sprzet postanowili postawic jeszcze serwery Xigenon i Beramus (czyli kolejne 4). I tak na Xigach i Baramusach graja ( na dzien dzisiejszy) praktycznie sami nowicjusze, natomiast Aresy i Diezy pekaja w szwach - nie dosc, ze strasznie laguja (ale niestety wszystkie sa na jednym laczu, wiec przeciazenie Aresow powoduje lagi na Beramusach itd.) to jeszcze czyms powszednim sa wyskakujace przy logowaniu do serwera komunikaty "Too many users are logged in." oraz czeste wykopania z serwera ("Disconnected from server.").

Uwazam, ze znacznie lepiej byloby, gdyby pozostaly serwery Ares i Diez (ewentualnie jeszcze Xigenony), ale dokladanie kolejnych (poczawszy od Beramusow) to chyba rzut kula w plot. Przeciez rownie dobrze od strony adminow (a znacznie lepiej od strony graczy) byloby dostawic kilka kolejnych Aresow/Diezow by odciazyc dotychczasowe, lub tez rozszerzyc istniejace Aresy/Diezy. Malo tego - liczba graczy i tak szybciej zapewne wzrasta na Aresach niz na Beramusach - poczatkujacy gracze ktorzy dowiaduja sie o grze od swoich znajomych nie zaloza przeciez konta na Xigu/Beramusie i nie beda grac sami tylko zaloza postac na Aresie i dolacza do swoich qmpli w wieloosobowym klanie. Aresy dzialaja coraz wolniej, a reszta stoi malo obciazona - nie ma na nich zbyt wielu wysokolevelowych graczy, dobrych przedmiotow do kupienia itp.

Prosze, wyrazcie tu swoje zdanie na ten temat i zaglosujcie w ankiecie.

przenioslem do odpowiedniego dzialu: Nh2003


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-10 07:55:50 
no aric, brzydko, jak zaczynalismy grac to staly dwa aresy :o ale wracajac do sprawy, gdyby xig i bearamus zostal postawiony na odddzielnym laczu i nie byloby limitow uzytkownikow na aresach to serwery moga byc, ale ze wszystko stoi na jednym laczu, sa limity to mnie to juz wkru*rza. Lagi 10-15sekund... na glupim spocie koboldow ok. 1000 ludzi do abyss nie ma po co wchodzic, jak znajdziecie wolny spot ak/dk to jestescie dobzi. Podsumowywujac:beramusa rozebra, stworzyc ares3 i diez3, kupic lepsze lacze lub dostawic nowe lacze. To bedzie najlepsze wyjscie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-10 11:39:46 
drugiego aresa dostawili po 2-3 dniach odk???d zaczelismy grac
natomiast drugie lacze kosztuje i watpie czy doloza, chyba dopiero jak bedzie juz zupelnie niegrywalnie, natomiast sprzet _juz_ kupili/dostali i mogli nim zagospodarowac w miare logiczniej


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 12:56:29 
Pono??? admini KO zmodernizowali sprz???t... C???? gdy serwery s??? ??rednio obci?????one to rzeczywi??cie gra si??? lepiej, ale przy obci?????eniu FULL nie wida??? r????nicy... Widocznie wymieniaj???c serwery na lepsze zwi???kszyli te?? maksymalny limit zalogowanych userk??w, wi???c w godzinach szczytu (w USA) poprawy brak.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 13:34:27 
Poprawe odrazu widac! Wczoraj 0 (slownie: zero) lagow na a2... Gdzie zawsze u mnie byly. Juz nie wyskakuja okienka "Too many TURKS are logged in". A dzisiaj jak bylem na lamiach i obok tlukli eternale harpy queena to nie mialem zadnych lagow! Admini K2 - dobra robota!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 13:37:35 
Offline

Dołączył(a): 2005-04-16 21:16:10
Posty: 427
Lokalizacja: Rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ja sie nieorientuje wogle bo dopiero gram 2 dzien w KO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 13:46:26 
ale jak wlazlem w godzinie szczytu (ok. 1:00 w nocy naszego czasu) to lagowalo straszliwie.... nie dostalem wprawdzie DC ale grac sie nie dalo :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 14:14:10 
no to nie wiem gdzie ty tlukles. Napisz jeszcze na ktorym serwie grales. Jak wiadomo to zawsze te z cyferka "2" w nazwie sa slabsze troche od glownego serwera.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 14:42:20 
Ares 1/GoblinVillage/za jeziorkiem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-04-17 19:35:45 
no to to byl jakis hardcore. Ba[...]aaardzo zadko tam sa lagi.. Ale ty masz farta do takich rzeczy. Moze w tym czasie jakas wojna albo inny event byl?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-05-14 10:29:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 10:33:57
Posty: 312
Lokalizacja: Szczytno
Płeć: Mężczyzna
Ja jestem za bo mo??e cz???????? pujdzie sobie z aresa no przestanie czasami tok lagowa???.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-05-25 20:32:06 
Ja gram na ares 2
Wczoraj mialem lagi 15 secudnowe ale to bylo spowodowane dzialaniem mojego neta !!!
Bo godzinie ustalo i dalej wrocilem do grania bez lagow...
Nie wiem ja nie odczuwam lagow w tej grze...
No moze czasami jakies male ale nie jest zle :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-05-25 20:37:35 
powiem tak - teraz nie ma lagow :) przynajmniej w ostatnich czasach. Nie zapomne jak na poczatku gry lagi byly kosmiczne, z ariciem sie zastanawialismy ile to neta ciagnie ze sie tak laguje. Potem sytuacja zaczela sie troche poprawiac zeby w przeciagu ostatnich 2-3 miechow osignac stan w ktorym nie ma lagow =) Ale co z tego jak wypuscili patcha przez ktorego nie mozna grac?

PS. Przypominam ze ja nadal jestem na "odwyku" od KO i nie grywam, moje wypowiedzi nie sa poparte wlasnymi doswiadczeniami.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-05-25 21:17:49 
Nie wiem o jaki patch ci chodzi...
Ja sciagnalem gierke zainstalowalem patche sie sciagnely i sobie gram.
Trzeba cos jeszcze sciagac i instalowac??

No a sytuacja w KO jest taka wedlug mnie ze jest zero lagow...
Przeciez w pierwszy dzien jak zagralem w ta gre, to gralem cala NOC i nie bylo lagow...
Jest jeden FAKT ... OMG ILE TUTAJ TURKOW GRA :(
Na poczatku balem sie ze wogule polakow nie spotkam



:wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-05-25 21:32:44 
jak nie wiesz o ktorego patcha chodzi to zapraszam tutaj => http://knightonline.boo.pl/viewtopic.php?t=90

Dodam tylko ze siedze na win2003 enterprise sp1 PL i jak tam aric opisal, KO nie dziala na tym systemie po wgraniu najnowszych patchy.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.028s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net