Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 17:02:53
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 18:43:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-12-14 11:44:42
Posty: 17
Płeć: Mężczyzna
"u warrka atutem jest duzy zasieg rapka , glave czy jakiegos 2h spear.

Naciskasz Skill Aura sword , normalnie twoj woj by machn ol bronia na krzatl X"

zawsze mi sie wydawalo ze hodwik robi taka sama animacje co sd.

i ja tu gadam o 2h broniach a on sam mowil ze rapem bije wiec twoje uwagi natemat 1h weampons sa zbedne a teraz ciao niemam czasu na offtop :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 18:44:52 
Offline

Dołączył(a): 2007-04-05 11:49:56
Posty: 558
Lokalizacja: ze wsi ^_^
Płeć: Mężczyzna
bulos113 napisał(a):
I jeszcze jedno uklad skili jest bez roznicy czy musi jakas kolejnosc byc?? Np 1 hp pot 2 mana pot??

[ Dodano: 2007-12-15, 18:42 ]
Za bardzo to nie wiem jak ma tam byc w tym okienku ale moze dam rade

ustaw sobie tak jak Ci palce wygodniej ułozyc...
ja np mam 2hp 3 skill 4 mp 5leg cut/scream

_________________
http://img.userbars.pl/24/4775.jpg
http://img.userbars.pl/53/10569.gif


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 18:48:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-29 22:26:08
Posty: 28
Lokalizacja: Nowy Sęcz
Płeć: Mężczyzna
Ale tam cos jeszcze pisalo ze chyba czena klikac myszka na skila zeby combo wychodzilo prawda to??

_________________
http://images23.fotosik.pl/126/a73b280f4e15e3e6.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 18:49:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-14 07:53:56
Posty: 987
Lokalizacja: Że znowu
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
to nie ma znaczenia , skill jakim bijesz tez nie ma znaczenia bo liczy sie czas od klikniecia skilla do jego przerwania

jak dla mnie najprostsze i najlepsze kombo to w3r(0,5s przerwy)s3r()w3r() itd itp
dualami rapem clubem czy ki wacek jeszcze wszystkim sie da tak samo szybko kombowac

hoodwink na skillbar i jazda jak ci zacznie wchodzic skill+r duzo szybciej niz gdybys bil normalnie to wtedy jest sens sie przerzucic na ten skill ktorym chcesz bic zeby sie do niego przyzwyczaic (no i wyczuc kiedy soula wypic)

a to w3rr kombo co na starcie opisane to wackowe jest w porownaniu do w3r s3r

@pasjans z tego co widze to ty tyle wiesz o graniu wojem co ja o graniu magiem.. (dla jasnosci gowno o tym wiem)

_________________
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a pozniej pokona doswiadczeniem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 18:55:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-12-14 11:44:42
Posty: 17
Płeć: Mężczyzna
dostales poradnik od jakiegos buca co gowno wie :D

http://www.knightonlineworld.pl/forum/v ... php?t=3997

na przetlumaczenie jest dobre ( nie te od elaviarta)
myszki do combo nie uzywaj bo to lamerstwo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 19:00:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
na przetlumaczenie jest dobre ( nie te od elaviarta)

ale dlaczego, moje jest świetne xD

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 19:02:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-14 07:53:56
Posty: 987
Lokalizacja: Że znowu
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
PaSjanS napisał(a):
dostales poradnik od jakiegos buca co gowno wie :D

http://www.knightonlineworld.pl/forum/v ... php?t=3997

na przetlumaczenie jest dobre ( nie te od elaviarta)
myszki do combo nie uzywaj bo to lamerstwo


to do mnie jest?
co do combo dla woja/bp to bez obrazy, ale do piet mi nie dorastasz
wiec stfu pls

_________________
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a pozniej pokona doswiadczeniem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 19:11:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-12-14 11:44:42
Posty: 17
Płeć: Mężczyzna
druga odpowiedz w tym topicu lysy zgredzie .
a ty ela masz wsyztsko w kupie napisane :P
pierwsze mrogniecie jak to czytam i juz nie wiem gdzie jestem xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 19:12:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
lol przecież to tłumaczenie to był żart, bo ktoś pisał żeby wrzucić do translatora i wysłać ;p

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 19:13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-29 22:26:08
Posty: 28
Lokalizacja: Nowy Sęcz
Płeć: Mężczyzna
Prosze was niech mi to ktorys podsumuje bo juz nic nie wiem jeden mowi tak drugi tak.

_________________
http://images23.fotosik.pl/126/a73b280f4e15e3e6.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 19:21:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-14 07:53:56
Posty: 987
Lokalizacja: Że znowu
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
dajesz hoodwinka pod 3 robisz w3r () s3r () w3r () s3r bla bla
jak juz opanujesz to na kukle to zmieniasz skilla na tego z 57 i cwiczysz dalej jak opanujesz
to mozesz probowac z graczami

i ot cala filozofia jak opanujesz to zglos sie znow po running combo

_________________
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a pozniej pokona doswiadczeniem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 19:39:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-29 22:26:08
Posty: 28
Lokalizacja: Nowy Sęcz
Płeć: Mężczyzna
a to combo co na samym poczatku pisali to zle jest bo je juz jakos w wyobrazni zalapalem.

_________________
http://images23.fotosik.pl/126/a73b280f4e15e3e6.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 19:42:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-12-14 11:44:42
Posty: 17
Płeć: Mężczyzna
##### PASEK SKILL??W#####

~~~~ STRONA PIERWSZA ~~~~

1 - HP Pot
2 - Mana Pot
3 - Sword Dancing
4 - Scream
5 - Legcut

~~~~ STRONA DRUGA ~~~~

1 - Binding
2-5 Scrolls

To m??j w?asny pasek, u?ywam skila z atakiem na 3 miejscu poniewa? jest pomi?dzy R i W/S wi?c ?atwo jest mi go namierzy?. U?ywam bindinga na 2giej stronie tylko dlatego ?e tak mi si? podoba, mo?esz go umie?ci? na jakiejkolwiek innej stronie...

##### RODZAJE BRONI #####

Raptor
Osobi?cie preferuj? raptora ze wzgl?du na jego zasi?g i dlatego ?e zadaje nim wi?cej dmg ni? innym or??em

Dual Wielding
Je?li zamierzasz u?ywa? dw??ch broni jednor?cznych MUSISZ mie? toteamic spear jako g???wn? z broni. Czemu? Tylko dlatego ?e jest to najlepsza jednor?czna bro? dla warriora...

Totamic Spear: posiadanie tej broni jest PRZYMUSOWE je?li chchesz korzysta? z dw??ch 1h
Impact: Prawdopodobnie druga z najlepszych broni je?li chodzi o ap
Graham: Dobra bro? jednor?czna ale ap gorsze ni? impact
Gig Axe: Wspania?e bonusy hp+resisty ale takie sobie ap
Hanguk Sword: Impact b?dzie lepszy/gorszy/taki sam, nie jestem pewien...

Celem u?ywania dw??ch broni jednor?cznych jest szybsze atakowanie ale korzystanie z combo - niweluje ten efekt niemal?e ca?kowicie. Wierz? ?e podczas u?ywania dual 1h ataki s? cz??ciej przerywane. Ludzie mawiaj? ?e dual 1h s? lepsze na bossy, ale ja wci?? preferuj? raptora...

Gigantic Axe
Doskona?y ze wzgl?du na bonusy, dobry jako bro? zamienna je?li przeciwnik u?ywa spear defa, giga+8 jest lepszy od raptora+8 ze wzgl?du na bonusy.

Mirage Sword
Najcz??ciej u?ywana bro? przeciwko ludziom korzystaj?cym ze zbroji defensywnych (np spear def...) dlatego ?e defy te nie obowi?zuj? miraga.

##### AKCESORIA/ZBROJE #####

Ten rodzia? mojego poradnika jest, by wyt?umaczy? ludziom co potrzebuj? do dobrego wojownika by by? jeszcze lepszy (je?li chodzi o akcesoria i zbroje). Zorganizowa?em to w ten spos??b: od Najdro?szych/Drogich/?rednich/Tanich. Jak sam jeste? w stanie zauwa?y? - najdro?sze s? najlepsze...

Akcesoria

Naszyjniki: Iron Necklace/Warrior Pendant/Amulet of Strength/Lupus Pendant
Paski: (Wszystkie najdro?sze)Skeleton, Iron, Glass Belts, Bronze Belt, Kekuri Belt
Kolczyki: Warrior/Platinum Earrings, Opal Earrings
Pier?cienie: Ring of Courage, Diamond Rings

Zbroje
Dla wojownika, shelle robi? duu?? r???nic? w por??wnaniu do chityn, a to dlatego ?e w przeciwie?stwie do priesta i rogua woj musi mie? du?o ac... Je?li nie jeste? duperem albo szcz??ciarzem, b?dziesz zmuszony lata? w chitynach +7/12 przez wi?kszo?? czasu. Do czasu a? twoje shele nie s? +7/12, polecam ci u?ywanie tych nieszcz?snych chityn +7 albo +8/15 zamiast, poniewa? r???nica ap jest spora kosztem ma?ej straty defa.

Specialne defensywne zbroje
Dla warriora preferuj?cego bieganie solo, posiadanie zbroi z okre?lonymi defami jest niezb?dne je?li chchesz t?uc wi?cej jak jedn? osob? naraz. Pr??buj zdoby? he?m z dagger i he?m z spear def na takie sytuacje...

##### RODZAJE COMBO #####

Tanking Combo
Jest wiele r???nych wersji tank combo, mi?dzy kt??rymi mo?esz ?mia?o przebiera?, bazuj?c si? na w?asnej wygodzie...

W/S R Combo
Moje ulubione combo podczas kt??rego wykonywania nie jeste? przyklejony do ziemi i mo?esz si? porusza?... By u?y? tego rodzaju combo wci?nij R by podbiec do celu, gdy ju? dosi?gniesz wci?nij R+3 (skill) w tym samym czasie. Po pierwszym skilu, pacnij W albo S w zale?no?ci od odleg?o?ci celu, potem szybko kliknij R+3 poraz kolejny. No i tak w k???ko a? przeciwnik nie padnie... Musisz mie? dobre wyczucie czasowe by poprawnie u?y? tego rodzaju combo.

R+R Combo
Osobi?cie nie u?ywam tego combo poniewa? nie pozwala ono na zbytnie poruszanie si? w trakcie ataku. Polega ono na pacni?ciu R+R dwukrotnie i potem 3. Wygl?da na proste ale polega g???wnie na dobrym wyczuciu czasowym i ?atwo mo?na je spieprzy?...

Running Combo
Combowanie z R i skillem na poruszaj?cym si? celu. Odkry?em ?e ci??ko jest potowa? z tym combo wi?c upewnij si? ?e ut?uczesz przeciwnika zanim ucieknie za daleko.

W+R Combo
Przytrzymaj W, wci?nij R+3 na przeciwniku gdy ucieka.

By ?wiczy? te rodzaje combo kt??re opisa?em powy?ej, zw?aszcza tan combo, korzystaj z apos??w albo stone golem??w. Bossy to te? ?wietny spos??b by sprawdzi? wytrzyma?o?? czasow? twojego combo...

##### POTOWANIE #####
(potowanie=picie potionow...)

Zacznijmy od tego, ?e na aresie soluj?c musisz by? przygotowany do noszenia przy sobie g??ry potion??w... Jest ci??ko wyt?umaczy? potowanie wojownikowi 60+ poniewa? u warriora 70+ jest zupe?nie inaczej. Chcia?bym zacz?? od tego, NIE KA? PRIESTOM LECZY? CI? CO 2 SEKUNDY. KIEDY JESTE? W PARTY SAMODZIELNIE ZADBAJ O W?ASNE ?YCIE GDY JEST POTRZEBNE, ok najwa?niejsze mamy za sob?...

Uczenie si? prawid?owego potowania jest wa?niejsze ni? combowanie... To wszystko polega jedynie na doskona?ym timeingu i w?asnemu os?dzeniu sytuacji w zale?no?ci od r???nych przeciwnik??w... Zapami?taj tak? zasad?: 0 many = dead w walce 1vs1, upewnij si? ?e poprawnie wyczu?e? czas wypicia potiona hp a soula. Zwykle jak jeste? w CZ i uczestniczysz w otwartej walce powiniene? przek?ada? priorytet soula ponad hp. Ja zazwyczaj po ka?dym ataku ?ykam soula niezale?nie od stanu mojej many, wol? utrzyma? pasek w pe?ni. Czy wybierzesz potiona hp czy soula w danej sytuacji to zale?y tylko od ciebie...

Wiem ?e ten rodzia? by? taki sobie ale potowanie nie jest czym? co mo?esz wyku? na pami?? u umie?. To zale?y g???wnie od ?wicze? wi?c ?wicz ca?y czas a? do osi?gni?cia perfekcji

Poradnik ten pisany by? na gor?co, poprostu wrzuca?em po kolei wszystko co przysz?o mi do g?owy... Napisanie tego zabra?o mi jakie? 15 minut z ?yciorysu i mam nadziej? ?e to docenicie ;p
Zzz this forum doesn't allow spacing in posts, oh well. This guide is © of me 2005, blah blah. If you have any questions feel free to PM me.
This was a bit of a rushed guide, just typing what comes to my mind. Took all of 15 minutes.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 19:44:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-14 07:53:56
Posty: 987
Lokalizacja: Że znowu
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
@bulos113 tak to combo co na poczatku ci napisali to jest be, w3r mozna robic duzo szybciej

_________________
Nie dyskutuj z debilem, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu, a pozniej pokona doswiadczeniem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-12-15 20:00:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-29 22:26:08
Posty: 28
Lokalizacja: Nowy Sęcz
Płeć: Mężczyzna
dobra sprubuje ktore kolwiek ale mozesz mi to jakos bardziej wytlumaczyc w3r??

_________________
http://images23.fotosik.pl/126/a73b280f4e15e3e6.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.052s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net