Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 15:25:56
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-04-24 14:48:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
cos slaby ten zart, bezsensowny post, przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie tego calego czytac, zeby dowiedziec sie o doniczkach :| . porownaj:

po angielsku: That is pretty much it! Remember there is no substitute in this game for level, items or skill. You need all 3 to be a good pker. So keep levelling, keep hunting for items with your clan, and keep practicing your combo and your healing.

po polsku: to juz wszystko! pamietaj, ze w tej grze nie ma jakiegos srodka zastepczego na level, sprzet czy umiejetnosci. Potrzebujesz tych trzech rzeczy, zeby byc dobrym pkerem. Wiec lvluj, poluj na itemy ze swoim klanem i doskonal swoje combo i leczenie.

z tlumacza: Kt??ry jest do?? wiele (wielka ilo??; du?o) to! Pami?taj? (przypomina? sobie) nie ma ?adnego zast?pcy w tej grze dla poziomu, pozycje albo zr?czno??. Wy potrzebujecie ca?y 3 jest dobry *pker*. Tak (wi?c) utrzymuj? zr??wnywa?, utrzymuj? polowa? dla pozycji z waszym klanem, i utrzymuj? urzeczywistnia? (praktykuj?cy) wasz *combo* i wasze leczenie.

czy to dalej jest takie smieszne? :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-04-24 17:54:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-17 13:59:03
Posty: 431
Lokalizacja: Krakow
Płeć: Mężczyzna
Bardziej by pasowalo do dzialu humor :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-04-24 18:01:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-27 13:42:15
Posty: 384
Płeć: Mężczyzna
Koniec spamu. Bo bede usuwal te pierdoly. To jest temat przyklejony wiec po to zeby sie z niego cos dowiedziec i latwo go znalezc a nie zagubic sie w bezsensownej plataninie durnych postow. Nie na temat = do kosza :roll:

A nastepnym raze do dzialu humor w off topie prosze.

_________________
Hawk! Feralis has spoken!

RETIRED


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-04-24 18:11:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-20 13:08:21
Posty: 907
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Widze, ze wreszcie trafilo to tu na forum :)
Ta instrukcja jest bardzo dobra. Combo jest latwe do wyuczenia, ale trzeba miec wprawe, zeby sie nie pomylic robiac to jedna reka. Jeszcze tylko opanowac healowanie sie druga reka i tworzy prawie nie do zdarcia aska, tylko miec dobre itemy, lvl i taki malutki czolg normlanie biega :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-04-24 20:25:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
Widze, ze wreszcie trafilo to tu na forum :)

wreszcie?! czlowieku ten post tu wisi od listopada :|

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-01-31 12:54:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-01-31 12:27:13
Posty: 129
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
Moglby ktos napisac po polsku (ale bez jaj) to co 0000000 napisal, bo ja nie zabardzo po angielsku, a mi sie przyda bo gram askiem i niedlugo bede zaczynal Pkowal.

Z gory THX


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-01-31 13:27:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-28 15:01:50
Posty: 225
Lokalizacja: Pszczyna
Płeć: Mężczyzna
Mathew napisał(a):
gram askiem i niedlugo bede zaczynal Pkowal.



niedlugo tzn masz 61 lvl a bedziesz pkowal od 62? -_-

Lol ludzie kazdy robi kombo inaczej, po ... sie uczyc od 0 jak i tak bedziesz robic inaczej?
Skillbar tez kazdy ustawia inaczej...

_________________
Obrazek Now it's mine ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-01-31 13:28:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
heh rubas jakbys [przeczytal to co 000 napisal to bys wiedzal ze nie tylko o cmbo chodzi ja zraaz zaczne tlumczyc brb;)

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-01-31 13:33:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-28 15:01:50
Posty: 225
Lokalizacja: Pszczyna
Płeć: Mężczyzna
Pacan ja to czytalem jakis rok temu xD wiec wiesz :P A wiem ze wszystko zalezy od itemow, nastawienia, lvlu, itemow i innych dupereli xD

_________________
Obrazek Now it's mine ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-01-31 13:56:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
Ultimate Rogue Assassin guide by 0000000 #######

Introduction.

Pisze to poniewaz w ... osob pyta sie mnie o pomoc w rozych rzeczach ja je tutaj pozbieram, ktore beda razem jak skoncze grac. Wiekszosc informacji jest oczywista i oglnie znana dla bardziej dowiadcznych graczy ale mam nadzije ze kazdy znajdze tu cos nowego.


Dlaczego ja? to jest nieco huczne i egoistyczne aby napisac podrecznik dla klasy w grze, ale ja jestem wlanie teraz huczny i egoistczny wiec jestem z tym ok. Jezeli uwazasz ze jestes lepszy chodz na aresa i walcz ze mna. Moge ci zaoszcedzic trcoche czasu, ty przegrasz.Od kiedy mam 70lvl zaden rouge anu zaden warrior nie byl wstanie mnie ztanokwac i przezyc, nie jets to dla tego ze mam uber sprzet albo cheatow, to jest dlatego ze na 70 rouge staje sie najsliniejsza postacia z bezkonkurecyjnym healem, oraz bezkonkurencyjnym dmg. niewazne, w tym pokazie....
uSTAWIENIE SKILI

w gruncie rzeczy pisze tutaj kolega ze MUSISZ uzywac wszytkich skili jakie posidasz inczaj bedzie wielka dziura w twoim kombo gdxzie twoj przeciwnik bedzie mogl sie uleczyc, wiec uzywaj wszytkich skili. Kazdy skillbar musi byc ustwaiony tak samo np. 1 lf 2-5skile 6hp pot 7 soul i 8 minor, 3 ostanie zawsze musza byc bilsko siebie.

Musisz uzywac conajmiej dwa skillbary do comba.
Ze skila maj swojego cooldowa a masz 7 skili (przed 70) to ustaw naslinijesze na kazdym skillbarze zeby wiedziec kiedy zmiec bar i znow atackowac oto jak ma 000000:

F1: spike, thrust, pierce, cut, stab, HP, soulpot, minorheal.
F4: shock, jab, spike, thrust, cut, HP, soulpot, minorheal.

uzywam f4 poniewaz bardziej mim pasuje do klawiatury


//////////czesc druga, COMBO.

to jes jedyna rzecz na 99% o ktorej chodzi sinowi, i pamitam jak na myko wsyztcy szukali jak zrobic combo jaki jets tego sekret, ja sie cuzylem sam. sa 3 podstadowe metody combowania

Skill - w - r
Skill - r - r
Skill - s - r

Kazde z ty7ch combo jest tak samo syzbkie, ja moge rownie szybko combowac z kazdym z nich. ale kazdy musi sie nauczyc ich wszytkich. Wiec mozesz uzywac ich rowno. gdy ci ktos ucieka trzymaj w i wciskaj rr i skill. Oczywscie kazde combo jest dobre w innej sytuacji z archerem nie bedziesz uzywa rr ani wr tylko sr poaniwaz nie bedzie cie bic z 5 strzal co jest zabujecze.
Jak ludzie tak syzbko bija? poprstu ciwcza combo to nie jest sekretem.
do beignia za ldzui uzywa sie combo z "w" trduno to wytluczyc poprstu trzywasz w jak masz azanczego przeciwna wciskasz skile i rki


////////// Part 3, Healing.

To jets najwazniejsze, asek na potach to gowno musisz umeic minorwac wiec spedz miesac na arnie codizen po 30min miniumum z koelga.
Sin ma nieogrniczone healowanie sie jest to najlespsza klasa do tego poniewaz moze sie leczyc w wlace co daje mu zajbiesta przewage nad kazda inna klasa, moga sie bic i elcyzc przez caly czas.
Pierwsze , zawsze patrz ile masz many, musisz miec minium 1920 many aby robic minor combo. Combo powinno ci wchodzic soamo ty tlyko sie parrz na hp i mane i czy pot juz jest gotow do uzycia. Kiedy pkujesz, nigdy ale to nigdy niepowzowl aby towja mana byla niz 1920 ani przez chiwle.

Zlota zasda mana jest bardziej wazne od zycia. cemu? mana to zyice jak ucikeasz i nie masz many musisz lykac 720 poty a jak masz mane to mozesz minorwasc i jest cibeie o wile trudniej zabic.jezli tzrymasz towja mane wysko mozesz uzywac cure, lf i magic shileda.

co to jets minor heal combo? to spamoniwe minor i mp potow oraz w tym smaym czsie combowaniu to wlasnie daje ci niesamowita przewage nad innymi kalsami.

to nie jest oczyscie najlesze leczenie. najelszym jest ale najtrdunjeszm uzywanie minor heala i 720 potow. Sztuczka polega na tym ze muisz miec perfekcyjna strategie. Teraz to jest trdune jak wiesz szybko minorwasc, jak bedziesz minorwac za szybko twoja mana za syzbko spadnie i ... z tego wiec msusiz wiedziec jak potwoac. 500many to ostani punkt keidy mozesz uzywac pota potem to juz ... jak nie uzyjesz to padniesz.Tak szybko jak mam 500many uzywam pota mp zeby to wyrownac i zacyznam zybciej minorwac. i co noie jets to takie trudne co?

Twoja uwaga ma byc skupina na zyciu i manie nie na tm jakie hity wkladasz no i patrz na poty.
Jak sie bijesz i nie mzoesz sie bo ci syzbko hp schodzi poprstu postaraj sie zabic go jak naszybcej. zuwyaj dwaoch rak do minor heala, lewa combuje i dwa place z prawej minoruja.


mozesz minorwac tylko tak syzbkjo jak zuwasz soul potow. bo inczej nie ebdzie many.
teraz spadam na lekcje potem rezte ptrzetluczme(moze w czesie leckji bb) jak widac sie z niego smiejesz ale ty niedobiles sam 70 wiec ocb?

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-01-31 14:17:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-01-31 12:27:13
Posty: 129
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
Dzieki Pacansom. Bardzo sie przyda :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-01-31 19:03:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
//////// Part 4, zawasowna taktyki party.

Podsujme wam pkowniae jako 8 osobe party. Prawdopodbnie nie masz najlepsyzch itemow, lub uber wyskiego lvlu, wiec musisz byc uwazny i robic co do ciebie nalezy. Pierw rozpoznaj z jakim party sie bijesz u ubierz defy potrzbny na to party. Jak widzisz 3 warkow z rapami ubierz sie na speary tak duzo jak masz. A jak widzisz grupe sinow to wiadomo dd(w sumie powineines go uzywac caly czas bo nie masz nawet paska a co dopiero iron set jak ja). To nie ma znaczenia czy masz duzy dmg, twoja rola w party jest aby dobic nupow co sie siweca, ty naprawdne nie musisz robic glownego dmg, zostaw to papaera i warka.

Kto jest glwonym celem w party?

1) Full healer INT priest
2) Debuffer battlepriest
3) Debuffer INT priest
4) Light Mage
5) Other mages
6) Warriors
7) Anyone else

(od pacana, ja zawsze bije bp , potem paperow a potem jak kto wyglda tak pada;))
Czasem spotkasz maga co tpuje do tylu to wtedy go pierwszego zaciukaj.

Teraz wiesz o twoich celach, jak sie wbijasz w party powineies byc na steahlthie, i unikaj aoe czarow i debuffow, jak tylko zobaczysz ze ktorys z towich przeciwnikow dostanie debuff(poelci filetowa chumrka) to sie w niego wbijasz.
Jak nie dostajesz pomocy od twoich party ziomow, u cue atakuja to ... jak najszybcej, poprostu biegaj w kolko. To jest dobre bo twoje party bedzie moglo ciac a ani za toba biegac.Wlasnie dlatego twoim celem nie pwoinien byc rouge, nie jest on warty debufow i skilow.

Jak widzisz ze dostajesz wpierdol, albo leca na ciebie koksy to uciekaj zeby nie dostac wpierdol i graj defensywnie i lecisz do preistow zeby ich bronic. curuj ich i minoruj zeby nie padli. Rowniez wtedy opiekuj sie magiem bardziej niz preitem bo priesty beda zajety warkami.



////////// Czesc 5, 1v1 taktyki.

Ill keep it simple:

-jak sie bijesz z archerami uzywaj skill-s-r combo, prubuj unikac 5 stazal bo bedzie zle, jak dostajesz styxa, to sie odsuwajc powli do tylu szybko lykasz pota i znow atack plx

- vs sin uzywaj skill-w-r combo u skup sie na tym aby twoje zycie i mana bylo wysoko. Wieksoszsc sinow umie juz combo, wiec uzywaj tojwego minor heala skila aby na nich zrobic wrazenie. Jesli twoje hp nie spadnie duzo po calym jego combo bedzie chopak w panice i bedzie prubwoac syzbcej combowac i beda mu sie myslic skile. Walki sinow sa najlesze w calej grze, jednak jednak trza umeic minora aby wtgrac bla bla A jak ktos jest slinjeszy to poprstu dostniasz wpierdol co tu duzo mowic combo cie nie uratuje lol-.-'

- Z warkami, jak warek ma dd iron set to masz przejebne ziom ale dasz rade! zeby go zabic musisz uber minorwac mniec uber stufff, 0000000 pisze tu jakies peirdoly sam ci naspize jak to wyglada bo czytac ssie nie da, msusz przetrwac az mu zejdzie mana i uzyje soul pota, bo potem co 2gi pot to soul i dostaje rape wtedy.... tyle-.-' Jak masz zmiar uciekac to przed wlaka wrzuc magic shielda zeby ci nie wsadzil spownilna jak juz dostaniesz to robisz:


Magic shield > cure curse > light feet.

to go zatrzyma przed spowlnieim cie, oglnie przykre sa warki -.-"

- Vs bp, jak nie ma iron seta, jeszcze lepiej jak nie ma dd, to nie masz z toba wygrac, jak ma dd i tak nie jest wastnie cie wypotwac, jak sie znimi bijesz rob rr combo.... ofc minoruj na potach bez sprzetu jak 0000000 dotsniesz gwlat, oczyscie beda ci debuffy rzucac, to uciekaj cure i wracaj i tak az zrezygnuje ewentualnie -> /town

jestem noobem i ze uzywam club/sowrd defa do 1v1 !!!!!! lol 00000000 to cipa ale co tam, 000000 lubi miec duze hp bo jak ma para ma wiecej czasu zeby wrzucic cure i goscia zabic-.-'

-Magowie, odkad jest fd na+72 sa maocni na +75 ciezko do zabica nawet na 70, a jak maja 70 sa niedobica szczeoglnie light chyba ze ty masz 80 no 75:S
wieskosc magow ebdzie cie bic z laski bo maja +72 inni beda cie stunowac malo kto bije teraz z manesa, a i trzymaj sie go bliko aby ci nie rzucil thorna /inrection bo latwo mu skila przerwac.

Duzo osob pyta o bl00dy beasta(nie to nie jest moj koega) to skill u aska na 70, on jest zajebsity poniewaz niewazne jakie ma defy przeciwnik zadje miedzy 450-600 dmg czyli na nooba bedzie jak priecie na wakra jak trust na zjabeitego preista/warka jak spike. W moby bije za 1-2k zalezy od defa, oglnie fajny skil, w wredra tez tyle wali ;)


To jets calkiem duzo, pamnitaj ze w ... zalezy od lvl sprzetu w tej grze wiec nie odrazu bedziesz uber ale to ci pomoze.


ps: teraz cos odemnie, czasy sie znimly wiec niektore rzeczy sa nieakutlne oglnie =D msualby ktos nowy napisac poradnik ja np :cool: , ale mi sie nieche :D

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-02 02:20:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-28 11:44:57
Posty: 278
Lokalizacja: Ciechocinek
Płeć: Mężczyzna
meczycie sie niepotrzebie, 3/4 tego poradnika juz przetlumaczylem i jest gdzies zakopane na forum;p

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-02 15:56:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
hmm nikt sie nie meczy ja musze po ang na codzien gadac wiec dla mnie to tylko male ciwczenie, a chialem pomoc moze sam kiedys lepszy poradnik napisze :lol:

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-04 16:07:22 
Offline

Dołączył(a): 2008-12-21 00:02:47
Posty: 3
Płeć: Nieokreślona
Pytanie jest takie :
Ponieważ mam asska 61 lvl rozdzieliłem mu skill pkt tak

61-do assassin 1-master 36-explore a co z reszta pozostalych skill pkt ?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.049s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net