Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 14:45:36
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-14 10:17:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2010-04-01 10:41:34
Posty: 119
Lokalizacja: Tbg
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Więc tak: :D
Set szeli +7 str/set do undy +7 lub +8(jak cię stać)
Rapek+7 na zmiane z dualami takimi jakie masz
2 Old roc
2 Old Warrior earning
Pasek np skele belt albo jakis strenght belt :D
i Old warrior pedant
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-14 12:16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-18 22:58:59
Posty: 356
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 9
KUMAN napisał(a):
Javana razem z lugiasem lub personal spearem daje mega hp boost na pk lub vs jest niezastapiona, oczywiscie na warkow, bp ale na sina mozna przeciez lekko zmienic build lub bron i nie ma problemu, zawsze bylem mega fanem 1h javany no, ale to wedlug gustu i uznania.


Hp build byl niezly kiedys , teraz wojek hp build to kupa nie wojek , bo co ci po 2k hp wiecej jak masz 400 ap mniej? Zreszta javana to tylko do undy (jak nie masz nebiorsa) się nadaje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-14 12:23:53 
Offline

Dołączył(a): 2005-12-29 15:48:53
Posty: 532
Lokalizacja: Szczecinek/Poznań
Płeć: Mężczyzna
Hp build nadal jest wypasiony i nie chce mi sie tego tlumaczyc kolejnej osobie ;) juz kilka razy udawadnialem ludziom jak bardzo sie myla biez pod uwage to ze masz wiecej many hp, szybsze combo co moze np zrobic wojek majacy 7k hp takiemu ktory ma 9k ? NIC many masz wiecej na okolo 2skille i to ma ogromne znaczenie jak Ty bedziesz lykal soul pota ja smialo jeszcze hp wrzuce.
Radze kiedys sprobowac i nadal bede sie trzymal zdania, ze javana axe 1h to super bron.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-14 14:20:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-02-18 22:58:59
Posty: 356
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 9
KUMAN napisał(a):
Hp build nadal jest wypasiony i nie chce mi sie tego tlumaczyc kolejnej osobie ;) juz kilka razy udawadnialem ludziom jak bardzo sie myla biez pod uwage to ze masz wiecej many hp, szybsze combo co moze np zrobic wojek majacy 7k hp takiemu ktory ma 9k ? NIC many masz wiecej na okolo 2skille i to ma ogromne znaczenie jak Ty bedziesz lykal soul pota ja smialo jeszcze hp wrzuce.
Radze kiedys sprobowac i nadal bede sie trzymal zdania, ze javana axe 1h to super bron.


Mi nie musisz tłumaczyć , gram wojkiem wystarczajaco dlugo i probowalem roznych buildow , kombinacji duali ,2h broni i nadal twierdze ze hp build jest slaby i nie oplacalny obecnie, Ja na undy mam 12350 hp przy 2,9k ap (nebiros7+hanguk8), lugias nawet8 + javana8 ile da ap 2,6? i przy vs z wojkiem z defem 1500(sredni def wojka 8x) ile go bedziesz bic 400?450? gdzie on na undy ma ok 11k hp gdzie przy ap buildzie on ci wklada 550-600 to rachunek jest prosty.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-14 16:36:22 
Offline

Dołączył(a): 2007-08-14 11:50:11
Posty: 354
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
KUMAN napisał(a):
Hp build nadal jest wypasiony i nie chce mi sie tego tlumaczyc kolejnej osobie ;) juz kilka razy udawadnialem ludziom jak bardzo sie myla biez pod uwage to ze masz wiecej many hp, szybsze combo co moze np zrobic wojek majacy 7k hp takiemu ktory ma 9k ? NIC many masz wiecej na okolo 2skille i to ma ogromne znaczenie jak Ty bedziesz lykal soul pota ja smialo jeszcze hp wrzuce.
Radze kiedys sprobowac i nadal bede sie trzymal zdania, ze javana axe 1h to super bron.


haha dobry jestes :* , javana axe to super bron i ty mowisz ze sie znasz :D warek ma zabijac a robiac po 400 dmg w cz , ta twoja javana i hp buildem to pozdro , nie chcialbym miec takiego warka w pt XD

[ Dodano: 2010-04-14, 16:41 ]
xiadz napisał(a):
Mój warek ma 61lvl póki co
staty:
str 228
hp 95

itemy:
broń: raptor +1 rev/ spear of murky waters +1 rev z hanguk sword +7(jestem dopiero w trakcie zakupu hanguka)

set shelli +1 rev/12str

2x old platinium earring

lupus pendant +1

pasek zwykły +8str(póki co nie wiedziałem jaki kupić)

old diamond ring oraz ring of magic



sprzedaj duale , zostaw rapka +7 ( w przyszlosci zmien na rapka +8 )
sprzaedaj lupusa+1 , kup old wp
zamiast +8str belta kup old ske belt
sprzedaj ROM'a i zbieraj na old roca , pozniej sprzedaj diamonda i kup drugiego old roca :d

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-04-14 17:51:32 
Offline

Dołączył(a): 2005-12-29 15:48:53
Posty: 532
Lokalizacja: Szczecinek/Poznań
Płeć: Mężczyzna
Nie wiem Ara do czego pijesz, jak wspomnialem wczesniej to jest moje zdanie nie koniecznie musisz sie z nim zgadzac to akurat mnie malo interesuje i wydaje mi sie, ze calkiem niezle sobie radze na wojku niestety nie gram juz kupe czasu na Usko, ale jesli masz chec to zapraszam na jakiegos priva a sie przekonasz aktualnie gram na AllStarsKo.

btw nawiazujac do Javany chcialbym dodac, ze musi byc ona przynajmniej +8

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.033s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net