Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 00:16:42
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-16 22:17:35 
Offline

Dołączył(a): 2009-05-29 20:04:56
Posty: 323
Lokalizacja: masz te itemy?
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
nie bo z tego wniosek ze Cie ignoruje lecz ja slucham tylko ze nie mam clanu bo nie mam nationali a zeby miec nationale potrzebuje itemow a zeby miec itemy potrzebuje kasy a zeby miec kase potrzebuje clan i to tak w kolko....
jak odbuguja ed to sobie moze jako tako zarobie na dosc dobrego sprzeta i zrobie troche np
chcialem ardreamem grac bo nie trzeba sie meczyc na xpie tylko stale np robic ale to jest trudne bez dobrego eq i ewentualnie potem juz tylko expic i zrobic wyzszy lvl na biffa i gra gitara ale tak sie nie da niestety prema zbyt duzo daje

_________________
Umysł jest dla siebie
Siedzibą, moŻe sam w sobie przemienić
Piekło w niebiosa, a niebiosa w piekło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-16 22:26:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
Przecież nikt ci nie karze isc do top10 clanu, znajdź sobie jakiś polski na swoim poziomie lvl czy nawet wyższym i exp z nimi... Pamiętaj liczą się ludzie nie npki, jeżeli wkręcisz się do jakiegoś clanu i zgrasz z nimi to poleci z górki ;)

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 12:01:43 
Offline

Dołączył(a): 2009-02-01 17:21:05
Posty: 182
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Szkoda ze ten drop rate w esl taki niski , tyle bosow ubilem i nic , a co do clanu , mialem ten sam problem , brak itemow , brak nationali = brak clanu , kazdy clan ma jakies swoje wymagania .


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 12:48:27 
Offline

Dołączył(a): 2009-05-29 20:04:56
Posty: 323
Lokalizacja: masz te itemy?
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
oni nawet na itemy i lvl nie patrza
mialem 64 to woleli dodac ardreama z rentalami ktory mial 70k np niz mnie z shardami duo foverinami bdn bo tylko 25k nationali...
i tak zawsze jest niestety :(

_________________
Umysł jest dla siebie
Siedzibą, moŻe sam w sobie przemienić
Piekło w niebiosa, a niebiosa w piekło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 13:14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
Xix napisał(a):
i tak zawsze jest niestety


Nie zawsze... Po 1sze teraz npki nic nie daja jezeli ich nie zdonatujesz, no chyba ze walczycie o 1grade ale to wtedy nub clan...


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 15:51:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-02-24 09:43:28
Posty: 61
Lokalizacja: KrK
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Xix napisał(a):
oni nawet na itemy i lvl nie patrza
mialem 64 to woleli dodac ardreama z rentalami ktory mial 70k np niz mnie z shardami duo foverinami bdn bo tylko 25k nationali...
i tak zawsze jest niestety :(


Gowno prawda. Nie wiem jak sprawa wyglada w klanach 60+ ale jesli mowa o Ardream to prawda jest taka, ze kazdy dobry klan woli dodac goscia ze 100 NP ale z dobrym gearem, combem i ogarniajacym pk niz takiego z 50k np ale zajmujacego tylko miejsce w pt...
Jesli jestes z hum side, uzywasz scrolli w pk i szukasz klanu to napisz do mnie - pokazesz mi Twoje combo w vsie, potem ogarniecie w Ar i zadecydujemy czy sie nadajesz :).


Jesli chodzi o topic to ogarniety warek z avedonem i leg cutem to rzecz ktorej sam najbardziej sie obawiam bo, podobnie jak wiekszosc Ardreamowcow mam 0 axe def (przy 30 club defie jak zdobee skele :P), co sprawia, ze hity z ave wchodza we mnie jak w maslo :P. AVE FTW.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 17:10:07 
Offline

Dołączył(a): 2009-05-29 20:04:56
Posty: 323
Lokalizacja: masz te itemy?
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
na hum side mialem isc ale zdecydowalem ze stare dobre orci sa jednak najlepsze
moze i tak jest nie zawsze ale ja tylko na takie przypadki trafialem wiec wiem jak tam bylo i tylko tracilem nationale
a coz ze noob clan ktory idzie wylacznie w g1 to wiadomo prawie wszystkie takie sa
narazie warka wcale nie robilem chcialem sie zapytac co bym mial wybrac
ardream mam asska bo asskiem moje combo jest w miare na warku probowalem tez zle nie bylo ale na assku jest napewno lepiej
ale wogole caly ten topic to jedno wielkie zamieszanie i wychodzi tylko na to ze aby byc naprawde dobry trzeba albo inwestowac kase albo sie modlic o szczescie i expic duzo czasu dziennie aby miec ten wyzszy lvl
a jezeli sie myle to sorry ale takie jest moje zdanie na ten temat

_________________
Umysł jest dla siebie
Siedzibą, moŻe sam w sobie przemienić
Piekło w niebiosa, a niebiosa w piekło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 20:18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-02-24 09:43:28
Posty: 61
Lokalizacja: KrK
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Xix napisał(a):
narazie warka wcale nie robilem chcialem sie zapytac co bym mial wybrac
ardream mam asska bo asskiem moje combo jest w miare na warku probowalem tez zle nie bylo ale na assku jest napewno lepiej

Hah to kozak jestes jak Ci lepiej sinem idzie, dla mnie sin to czarna magia bo przy minorowaniu nie potrafie sie na biciu skupic :P.



Xix napisał(a):
na hum side mialem isc ale zdecydowalem ze stare dobre orci sa jednak najlepsze
moze i tak jest nie zawsze ale ja tylko na takie przypadki trafialem wiec wiem jak tam bylo i tylko tracilem nationale
a coz ze noob clan ktory idzie wylacznie w g1 to wiadomo prawie wszystkie takie sa

Mylisz sie, kiedy zrobilem sobie orca to (majac 1k npkow, bez valki, pathosow i mega itemow) GoonSquad i WarriorsofGlory prosili mnie o dolaczenie do nich wiec nie jestesmy jedynym klanem ktory kompletnie nie patrzy na ilosc NPkow :).




Xix napisał(a):
ale wogole caly ten topic to jedno wielkie zamieszanie i wychodzi tylko na to ze aby byc naprawde dobry trzeba albo inwestowac kase albo sie modlic o szczescie i expic duzo czasu dziennie aby miec ten wyzszy lvl
a jezeli sie myle to sorry ale takie jest moje zdanie na ten temat


Albo zawziac sie w sobie, zarobic troche kasy przez resella, chwycic skilla i pokazac w ar na co Cie stac co pozwoli Ci wejsc do dobrego klanu i cieszyc sie gra a nie narzekac na forum :S.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 20:27:18 
Offline

Dołączył(a): 2009-05-29 20:04:56
Posty: 323
Lokalizacja: masz te itemy?
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
no bo ja glupi jestem :P
sam mowilem ze temat ma byc hb+7 vs avedon +7 warrior ardream
a zaczynam mowic jakies bzdety o tym ze ciezko zarobic itd
a minorowanie sie to zadna sztuka ja mam minorka pod 6 i skille rozmieczone 2 3 4 5 blisko do R a minora stale klikam
mp potem pod 1 a hp pod prawym przyciskiem mychy jak hp spada to hp potek leci uciekamy wyminorowujemy i znow lejemy
wystarczy proste combo znac bo 6 i tak stale klikasz czyli minora
jedyne co jest trudno to umiejetnie zmieniac skillbara miedzy f1/f2 bo na f2 mam tak samo umieszczone skille jak pod f1 tylko ze attacki sa inne ofc :)

_________________
Umysł jest dla siebie
Siedzibą, moŻe sam w sobie przemienić
Piekło w niebiosa, a niebiosa w piekło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 20:29:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-11-18 19:19:58
Posty: 2950
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 67
Neurotic ja tez srednio sina ogarniam, zreszta co bede gadal wiesz jak gram ale potrafie chata zaspamowac;)
na vs najlepiej moim zdaniem sie na kims "uwiesic" trzymajac w i przyciskac skill r skill r. taka metoda nie przeszkadza az tak bardzo w minorze;P


Autor postu otrzymał pochwałę
_________________
Obrazek
junkykiller napisał(a):
i mean there are so much skilled of them like kangoos ....

Puppy napisał(a):
yea kangoos skilled <3


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 20:37:33 
Offline

Dołączył(a): 2009-05-29 20:04:56
Posty: 323
Lokalizacja: masz te itemy?
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
to moja recepta na sukces ale ja tylko tak bije warka/pricha
magus czy rogus to albo pada albo jest tak silny ze to ja padam : :rotfl:

_________________
Umysł jest dla siebie
Siedzibą, moŻe sam w sobie przemienić
Piekło w niebiosa, a niebiosa w piekło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 20:38:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-02-24 09:43:28
Posty: 61
Lokalizacja: KrK
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Xix - ja wiem jak combowac, jak ustawic paski skilli i ktore combo uzywac w ktorej sytuacji, klopot jest inny. Prawa, minorujaca reka mnie strasznie rozprasza i wybija z rytmu lewa :).
Lick - dokladnie, okropnie lamisz, najlepiej zrob priecha i chodz na hum side do nas ;D.
Zalezy - ja z warkiem blokuje W bo wydaje mi sie, ze gorzej warkowi combowac wtedy, przeciwko sinowi i magowi skill r+r a przeciw archerowi dodaje S by nie tankowac arrow showera.


Autor postu otrzymał pochwałę

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-17 20:47:46 
Offline

Dołączył(a): 2009-05-29 20:04:56
Posty: 323
Lokalizacja: masz te itemy?
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
nie wiem jak reka moze wybijac 2ga reke z rytmu skoro God stworzyl nas abysmy doskonale combowali i zostali legendami ardream ehehe
magi w 70% sa latwiutkie do ubicia bo zreguly mysla ze w kazdym momencie uzycie skillu od staffa w ardream duzo im da skoro na filmach 80 lvle tak robily...
i tylko biegaja i wala ze staffa lub tpuja mnie w momencie kiedy nie potrzebuje a czesto pod other nation aby to mnie pozarly a nie jego
oczywiscie wiem ze Ty nie jestes pierwszym lepszym magiem ktory tylko biega i zarabia free np ale moje zdanie o magach jest wlasnie takie :cool:

[ Dodano: 2009-07-17, 21:43 ]
dobra narazka ludzie dzieki za odpowiedzi i wogole yoyo bede za 2 tyg

_________________
Umysł jest dla siebie
Siedzibą, moŻe sam w sobie przemienić
Piekło w niebiosa, a niebiosa w piekło.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-18 10:47:09 
Offline

Dołączył(a): 2007-08-14 11:50:11
Posty: 354
Lokalizacja: Częstochowa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 6
Neurotic napisał(a):
Xix - ja wiem jak combowac, jak ustawic paski skilli i ktore combo uzywac w ktorej sytuacji, klopot jest inny. Prawa, minorujaca reka mnie strasznie rozprasza i wybija z rytmu lewa :).
Lick - dokladnie, okropnie lamisz, najlepiej zrob priecha i chodz na hum side do nas ;D.
Zalezy - ja z warkiem blokuje W bo wydaje mi sie, ze gorzej warkowi combowac wtedy, przeciwko sinowi i magowi skill r+r a przeciw archerowi dodaje S by nie tankowac arrow showera.


dla aska najlepsze combo , trzymac W bo wtedy sie minor nie blokuje NIGDY i nawalac rr skill :D tu macie filmik xD xD http://www.filefront.com/14052661/siwy.wmv

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-18 13:15:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2009-02-24 09:43:28
Posty: 61
Lokalizacja: KrK
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Ara^ napisał(a):
Neurotic napisał(a):
Zalezy - ja z warkiem blokuje W bo wydaje mi sie, ze gorzej warkowi combowac wtedy, przeciwko sinowi i magowi skill r+r a przeciw archerowi dodaje S by nie tankowac arrow showera.


dla aska najlepsze combo , trzymac W bo wtedy sie minor nie blokuje NIGDY i nawalac rr skill :D tu macie filmik xD xD http://www.filefront.com/14052661/siwy.wmv


Ja mowilem tutaj o combowaniu magiem :P.

Btw. smieszne jest to, ze gadamy o magu i sinie w dziale o wyborze borni dla warka ;D.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.051s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net