Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 10:11:59
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bro? dla warriora...
PostNapisane: 2005-09-05 15:52:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-25 14:15:51
Posty: 288
Płeć: Mężczyzna
Z moim obserwacji wynika, ?e...SD nadci?ga duu?ymi (ale zawsze) krokami :). Jak narazie mam glave 6/60 i chce sobie kupi? lepsz? bro?, kt??r? m??g?bym spokojnie ci?? orasy :jupi: (bez obrazy...orasy :devil: ). M??j kumpel z klanu biega sobie z GIGA 2H +7 :). Da? mi na poszpanowanie :). Jak ju? zacze?em bi? to si? okaza?o, ?e z cleava nie moge trzasn?? 2k dmg na zwyk?ym deru o_O - glavem podchodze pod 2200 dmg... :F .
A wi?c co jest lepsze? GIGA +6 , Glave +6/60 (lol), deep scar/graham +6 i harpoon +8 czy mo?e raptor. Kumpel biega z raptorem 8/80 i te? nie robi spustoszenia w CZ.
Z tego co widze najlepsiejsza ekipa el morad??w chodzi z totemicami ??semkami i jakimi? innymi bajerkammi...o dziwo tylko jedna mo?e dwie osoby biegaj? z totemikiem 8/80 i impactem 8/80 o_O - o takich broniach nawet nie my?le :devil: a szkoda :)...
Czyli og???em m??wi?c nie wiem czego szuka? i o co robi? turasy w jajko :).
Dla wyje?nienia nie wymieni?em ?adnych broni +7 / +8 bo mnie poprostu nie sta? :P!!

Pozdrawiam ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-05 19:45:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Na forum rankingu jest topic o 2h i 2x 1h broniach (ale nei znam linka :( ). Wzorujac sie na ich opisach i wlasnym (niklym ) doswiadczeniu cos skrobne. Giga 2h ma 1 duzy plus- bonusy masz wybor wiecej hp/many czy wieksze pierdzielniecie (np glave). 2x1h bronei ale TYLKO takei wyrombiste typu +8 harpoon i deepscar (nie wspominam o toto i impacie) sa dobre do pk jednak na tym forum jawia sie glosy iz lepszy jest wysoko wyupowany raptor (np +8 ) na pk. Natomiast na moby lepsze sa 2h bronie bo szybcjiej sie udeza itp (co moim zdaniem nijak ma sie do np harpoona bo to spear i ma predkosc ataku slow jak nie sloowest jak np. bardish). Jezeli w lapki wezmiesz harpka i deepa +6 to masz dmg nizszy od bardisha +6/60 wiec sie nei oplaca latac z 2x1h na +6. Osobiscie polecalbym 2x deepscar ew graham(n apk) bo maja wieksza szybkosc (szybcjiej odnawiaja sie skille) i latwiej nimi kombo'wac. Pozatym malo kto nosi defy na axe/sword wszyscy lataja spear/dagger.
Moim wiec zdaniem lataj z galve pozniej sobei upnij ja na +7 (powodzenia) ona jest wtedy nietak duzo gorsza od +6 rapciaka a przy tym tansza.
Co do tych nieudanych podbojwo w cz to mamy dwie opcje: albo twoj znajomy trafia na edytowane chary :rotfl: albo brak wam zgranai w cz. Pozdro

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-05 20:09:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-25 14:15:51
Posty: 288
Płeć: Mężczyzna
Wydaje mi si?, ?e szybko?ci nie dotycz? skilli....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-06 07:47:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 20:39:15
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
Jak 2x 1 r?czne bronie to tylko totamic spear jako primary. Reszta jest za droga w stosunku do jako?ci jak? oferuj?. Deruvish to kiepski potw??r do por??wnania dmg gig axe'a z glave'em, ze wzgl?du na du?e rezistance deru na lightning. Je?eli zwyk?y glave ma lepszy dmg to co? naprawde musisz mie? nie tak. Gig ma ciekawe bonusy, ale kr??tszy zasi?g od raptora, co przy ganianiu innych graczy mo?e mie? spore znaczenie (jeden sd wi?cej to jednak r???nica). Jak nie masz kasy zrezygnuj z dw??ch jednor?cznych, bo oszcz?dzaj?c nigdy nie b?dziesz mie? wysokiego AP. Ja nawet nie my?l? o tym narazie.

Tylko long speary maj? pr?dko?? ataku very slow. Harpoon i totamic maj? normal, jednak i tak nie ma to wp?ywu na expienie, bo pr?dko?? ataku ma nik?y wp?yw na cz?stotliwo?? skilli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-06 09:24:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-25 14:15:51
Posty: 288
Płeć: Mężczyzna
Harpoon +7/70 i deep +7/70 to wydatek 700M na berku. Czyli taniej od raptora +7 (900M/999M).
GiGa +7 chodzi za jakie? 900 - 950 M. Wczoraj mog?em kupi? giga +8 :devil: ...jak kto? szpanuje to trtaci :).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-06 18:38:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 20:39:15
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
z tym zestawem to raczej nie da si? mie? dobrego attack power :/ Napewno nie tak dobrego jak z dobrym 2h

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.030s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net