Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 15:19:09
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Powiedz co najlepsze dla pocz?tkuj?cego ???
PostNapisane: 2005-08-20 22:49:36 
Offline

Dołączył(a): 2005-07-28 16:46:01
Posty: 10
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Mam lvl 32 i skille mam roz?o?one 30 do attack i 16 do defence. Czy mam robi? reskilla i da? wszystko do attacku? No bo i tak nie nosz? tarczy, a do defence trzeba mie? tercze bo jest po?owa "czaru". Aha i jak to jest z tym provokiem? Mam lvl 45 i wi?kszo?? punkt??w skilli do defence i dostaje skilla "provoke", czy po prosty musze doj?? do tego stopnia "zaawansowania" w defence. No i jak mam post?powa? dalej do tego 45 lvl (jak? bro? u?ywa? i takie tam "wzkaz??wki". Nie b?d? r?no? wa?niaka kt??ry wszystko wie i wyzywa ludzi z ni?szy lvl od noob??w, bo tak se my?le ?e ja jestem ;D newbie ;D

_________________
Szukam klanu. Propozycje piszcie PM.


Ostatnio edytowano 2005-08-21 15:33:50 przez ali, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-20 23:03:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
jestes beginnerem albo newbie :] nie noobem, skoro sam sie przyznajesz ze sie nie znasz i chcesz sie czegos nauczyc to jestes zwyklym newbie, takim kt??rym kazdy dobry gracz kiedys byl
zeby dostac jakis skill nie wystarczy miec 45 lvl i troche w t? dziedzine, trzeba miec 45 skilli w?adowanych w t? dziedzine, nie wiem czy o to ci chodzi ale je?li np w attack bedziesz mial 45 a w defence 30 to nie b?dziesz mia? skilla provoke
Zr??b sobie full attackera ale nie rob reskilla, wystarczy ze w nast?pnych poziomach b?dziesz dawa? tylko w attack, w ko?cu ilo?? punkt??w i lvl si? wyr??wnaj? i b?dzie ok, natomiast reszte punkt??w dawaj w defence, berserk jest do bani, wi?c najlepiej dawa? max w attack i reszte w defence
Dlaczego nie all w defence? Poniewa? skill provoke i tak jest zb?dny w ke - bo tam jak wyci?gniesz potwora ze spota to po chwili tam wraca.

w sumie nie gra?em wojownikiem, ale jako takie do?wiadczenie mam (kumple z klanu, forum) wi?c mysle ze jak si? bedziesz tego trzyma? to b?dzie ok

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-20 23:13:38 
Offline

Dołączył(a): 2005-07-28 16:46:01
Posty: 10
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
Ale czy to jest pewne ?e w KE "provoke" nie dzia?a. ?eby nie by?o ?e ja tak zrobie, a w ko?cu provokowanie dzia?a :| . Czyli chodzi ci o to ?e wszystkie punkty skills??w daje w "attack" a? b?d? mistrzem i b?d? mia? "sword dancing" i potem w defence. I robi? tego reskilla (hajsu mam du?o)?

_________________
Szukam klanu. Propozycje piszcie PM.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-21 00:11:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
nie po prostu nie mozesz dawac w jakas dziedzine wiecej punktow niz wynosi twoj poziom, natomiast na poziom dostajesz do rozdania 2 pkt. Wiec na poczatku dawaj w attack tyle ze az po ktoryms awansie nie bedziesz mogl dac 2 pkt tylko jeden, wtedy drugi daj w defence. I pozniej do konca dawaj 1 pkt do attack i 1 punkt do defence.
a dlaczego tak ci zalezy na tym provoke? attacker tez moze spoko expic - apo, deru, dts, trole, zreszt? po 60 lvlu kiedy juz sie raczej nie expi (czy tam po 62 nie wiem) provoke staje sie zbedny bo sluzy on tylko do expa. A wtedy zostaje taki defender ktory nie moze wziasc do lapy raptora bo ma tarcze :P jak lubisz przypieprzyc, wymiatac w cz, zabijac bosy - rob attackera, a jak chcesz troche szybciej expic i w koncu i tak zrobic reskila tyle ze na 6x i strasznie drogiego - rob provokera

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-21 15:32:29 
Offline

Dołączył(a): 2005-07-28 16:46:01
Posty: 10
Lokalizacja: Wawa
Płeć: Mężczyzna
To si? nazywa pomocna d?o? :lol2: . Dzi?ki ;) .

_________________
Szukam klanu. Propozycje piszcie PM.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net