Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-24 17:54:40
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-11 21:11:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-22 11:38:26
Posty: 192
Płeć: Mężczyzna
Tak tak :) Juz zdazylem zalapac ze arch3r ssie ;p ;p ;p
Juz mi sie i tak dawno "odwidzial" - teraz pora na priesta ;p , szybk exp a potem bp i jazda :) tylko dd trza skolowac
BTW. zanim wyjdzie logos mam jeszcze kupe czasu, wiec moze inne propozycje l??l :lol2:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-11 22:45:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-03-26 11:51:38
Posty: 140
Lokalizacja: Posen
Płeć: Mężczyzna
priestem sie meczy ;D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-13 14:39:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
bp nie ma sensu bo dd nie ma na nowym servie=/

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-13 18:38:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-22 11:38:26
Posty: 192
Płeć: Mężczyzna
Wiec bede zwyklym az takowy zalapie :p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-13 19:11:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-02 22:34:14
Posty: 206
Lokalizacja: a co cie to :P
Płeć: Mężczyzna
Z tego co zauwazylem to nie ma znaczenia jaka postacia grasz jezeli umiesz expic w sensie wiesz jak i gdzie. Wielu graczy spedza kilka godzin na szukaniu party a w tym czasie nie robia nic. Ja jak szukam party ide na spot uruk hai a jednoczesnie sobie novka wybijam spoty i nawet exp jest a jak dostane party (radze z seekinga brac party z wlaczanym tsem XD ) to expie na harpiach albo na czyms innym grunt by cos robic a nie siedziec bezczynnie. A jak wam ten nowy klan wypali na logosie to sie nie martw wbijesz 60 szybko i jakakolwiek postacia :D . My koledze z klanu jak zrobil nowa postac pomagalismy i nabil 51 w 8h niecale (ofc zrobil 7 keys :P ).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-13 23:20:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-22 11:38:26
Posty: 192
Płeć: Mężczyzna
No ale trzeba brac tez pod uwage ze w klanie nie jestes sam, moze nie byc juz miejsca dla ciebiew klanowym party :) A priestem zawsze ??atwiej wbic do obcego party :) Priest??w jest malo wiec jest ??atwiej,tadam! ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-13 23:47:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-22 18:36:29
Posty: 62
Lokalizacja: Suwa?ki
Płeć: Mężczyzna
ja by??em kiedys askiem no i kombu u mnie tez kula??o :P tak czy siak gram teraz archerem i wiem ze zgrana ekipa mag light mag glacier 4 archer??w kealer i debuffer to ekipa nie do rozjebania... prawie nikt do nich nie podchodzi :P chodzi mi oczywiscie o middle skill graczy :P

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-14 01:05:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-02 22:34:14
Posty: 206
Lokalizacja: a co cie to :P
Płeć: Mężczyzna
tyle ze priest sie szybko nudzi a robic bpka przed 65 to raczej nieciekawy pomysl bo to jak papier prawie ;D z tym ze mniej hp bo nosi full str set a do tego nie ma juz pieknych zoltych szmatek z dd itp a szkoda bo przez to gra papierami i bpkami stala sie malo oplacalna

[ Dodano: Sob 14 Pa??, 2006 10:43 ]
ale i tak ja bede gral papierusem :> nie ma jak przywalic na obszar za 800-900 ^^ to takie podnoszace na duchu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-14 10:46:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-22 11:38:26
Posty: 192
Płeć: Mężczyzna
Heheh, ja ita zrobie priesta ;pp
Mam juz jednego na xigu full buffa na 61 i mi sie nue nudzi jeszcze ;pp


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-14 11:45:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-02 22:34:14
Posty: 206
Lokalizacja: a co cie to :P
Płeć: Mężczyzna
a tak wracajac do tematu
z tego co zauwazylem po 60 najgrozniejszy jest woj i assek jak ma dobre combo
z kolei najbardziej wkur... jest ice mag i light (light shock jest zajebisty)
no ale napisze to co juz kazdy wie na pewno dobra postac to:
30% umiejetnosci
30% lvl
30% wypasiony sprzet
10% doswiadczenie w grze i znajomosc postaci pod kazdym wzgledem
popatrz na szarego gra papierem full a wymiata jak szalony :>

ja to widze tak: jak sie logos pojawi bedzie sie liczyc ten kto pierwszy dobije 60 i na tym nie poprzestanie zreszta ziomy co przechodza na logos maja doswiadczenie wiec wiedza o co idzie gra powtorze kto dobije 60 jako pierwszy rozdaje karty
jak sie zgracie i non stop klanowe party to 60 to nie kwestia 2 tygodni ale tygodnia (osobiscie z takimi ludzmi gralem 60 w 5-7 dni ofc 24h na dobe byli online i non stop exp ale to szczegolik)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-14 15:04:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-22 11:38:26
Posty: 192
Płeć: Mężczyzna
Nie planuje wbijac 60 w 2 tyg, a nawet jakbym chcial to nie dam rady -s sql :p
Mi tylko zalezy na fajnej postaci kt??ra najszybciej mozna wbic lvl (przy czasie jaki bede mogl poswiecac na gre) :)
Wybra??em priesta po nimm nie trudno o party :)
A i nie planuje byc jakims mega wazna osoba na logosie bo na to trza poswiecic zycie w rl'u co jest cena jakiej nie moge poniesc :d;d;d hehe ale mi sie powiedzialo

Sorry za b??edy ale nie widze za bardzo co pisze przez czarne tlo i ciezko mi ew. poprawiac ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-14 15:05:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-23 10:27:22
Posty: 1109
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 34
TurleS napisał(a):
A priestem zawsze ??atwiej wbic do obcego party :) Priest??w jest malo wiec jest ??atwiej,tadam! ;p


tutaj niekoniecznie sie zgodze :P
u nas na edance tak sie priestow namnozylo ze dostac party jest naprawde ciezko...
np. ide sobie do eslant a tam same klechy i nikogo innego... i jak w takim ukladzie latwo do party sie wbic ? :>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-14 15:25:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-03-26 11:51:38
Posty: 140
Lokalizacja: Posen
Płeć: Mężczyzna
TurleS napisał(a):
Heheh, ja ita zrobie priesta ;pp
Mam juz jednego na xigu full buffa na 61 i mi sie nue nudzi jeszcze ;pp

bo jeszcze szybko szlo i skille sie nowe dostawalo ;)
atm mam 64 lvl i -> full buff, 1920, malice, i judgementa wiec jak sie nudze moge sobie pyknac co nieco (int priest jakby co) ale samo takie meczenie w party siedzenie i buff na 10min i pozniej leczenie co jakis czas (w przypadku ak/dts) bo jak sie co dzieje to ma sie dosyc skakania po nickach i leczenia non stop :D
@askheal
te umiejetnosci i doswiadczenie to wg mnie to samo i dalbym lvl / stuff po 40% reszta w skilla bo

@TurleS "Mi tylko zalezy na fajnej postaci kt??ra najszybciej mozna wbic lvl " kazda postac lapie ten sam exp, wiec zalezy ile sie gra tyle ma sie expa :D imho sin idzie najszybciej zawsze sam moze wybic na jakiegos spota, ma wolfa + swifta/lf, ewentualnie jakis buffik jak potrzeba i kosi a roznica w tych dmgach na poczatku jest kolosalna porownujac do np. woja
jak dla mnie to trzeba myslec co sie z ta postacia bedzie pozniej robic, a nie ze na poczatku latwiej a pozniej zbierasz oklep lub jestes niepotrzebny :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-14 16:24:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-02 22:34:14
Posty: 206
Lokalizacja: a co cie to :P
Płeć: Mężczyzna
nie bardzo to samo :D
spojrz na to tak- doswiadczenie to jest wtedy jak grasz dlugo i jestes obeznany w jakims stopniu z gra jako calosc czyli np grasz magiem masz dosc wysoki lvl znasz sie na sprzecie (wiesz co potrzebujesz na dobre pk na exp itp) i wiesz jakie sa mozliwosci twojej postaci kontra innych postaci czyli jak nie mam tali dd albo czegos innego z dd to nie bawie sie w solo z askami tylko trzymam sie z dala i w tlumie zeby nie wylapac kilku spikow
a umiejetnosci to wykorzystanie doswiadczenia (ofc chodzi o exp i pk) w praktyce XD
wiem pierd... jak polamany ale wczoraj byl studencki piatek XD

[ Dodano: Sob 14 Pa??, 2006 16:29 ]
a ty turles nie mow ze nie chesz byc szycha na logosie :rotfl: nie fajnie by bylo robic akcje jak zero albo f9devil ?? ;D i jakos nie wydaje mi sie zeby ci na to trzeba bylo Bog wie ile czasu.... a w 2 tygodnie mozesz nabic ten 60 z palcem w.... nosie :P nikt ci rekordow nie kaze bic typu 60 w 24h :> bo do tego trzeba byc upartym (a tak btw mowisz o straconym czasie ale powiedz mi czy wiecej czasu stracisz jak bedziesz nabijal 60 w miesiac czy w tydzien dwa :P ???)......

[ Dodano: Sob 14 Pa??, 2006 16:39 ]
a solar (btw solar masz pozdro od elle ;D ) trafil w sedno... wystarczy ze polowa graczy pomysli "o priest jest bardzo potrzebny w kazdym party wiec gram priestem" no i sie okaze ze 80% populacji logosa to priesci (no to by bylo optymistyczne bo wiadomo ze najwiecej bedzie askow- koxp itp :/ )
a do expienia najlepszy jest mag ice po 60 sam mozesz robic harpie aoe i solowac co tylko zechcesz a teraz pus jest tradeable wiec takie exp party mozesz icem robic nawet bez buffera swiftera (wiem wiem drogi to interes ale oplacalny :D )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-16 13:29:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
askheal napisał(a):
do expienia najlepszy jest mag ice po 60 sam mozesz robic harpie aoe i solowac co tylko zechcesz a teraz pus jest tradeable wiec takie exp party mozesz icem robic nawet bez buffera swiftera (wiem wiem drogi to interes ale oplacalny )
e klamstwo papier ftw. pamietasm jak gralem magiem, jechalismy harpie na 3 spoty w lfu, to nie bylo trza blza rzucac, az sie lezka w oku kreci ile ludzi wtedy gralo non stop parwie,minimum 10 osob online, wszyscy premy , ach.... Fakt mag jest najlepszy do expa :) ale kazda postracia dda sie szybko expic, tylko musisz miec duzo znjamoych turkow ;))

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.044s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net