Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 08:46:35
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Profesje, kt??ra najlepsza dla pocz?tkuj?cego?
PostNapisane: 2005-06-04 01:02:29 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-04 00:57:39
Posty: 1
Płeć: Mężczyzna
Witam mam pytanie jak? profesje mam wybra??? Jestem pocz?tkuj?cy i nie wiem jaka postac jest wg was najleprza.Jak? ras? wybra??? I jak jaka? osoba poda profesja najlepiej niech sprecyzuje do czego dok?ada? w skillach.Z g??ry wielki dzi?ki.


Ps.Licze na du?o wskaz??wek. 8) :]

_________________
Nowicjusz jestem(plz some Help)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-04 06:54:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-30 17:07:15
Posty: 5
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
Ja osobiscie gram Wojownikiem , lecz wydaje mi sie ze najlepiej jest gra? Magiem , gdyz jak wiadomo poczatki s? zawsze trudne [ niby ] w rozwijaniu postaci lecz pozniej mag dostaje czary typu FIRE ALL , ICE ALL , i w ten spos??b zamiast klepa? w jednego stworka i dostac np 500 exp to on dostaje 4 x 500 exp , jest to moje osobiste zdanie , a gram wojownikiem bo jakos nigdy nie przepadalem za priestami czy mage'ami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-04 08:10:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-03-30 19:48:10
Posty: 155
Lokalizacja: SĂ…ââ‚ŹĂ…Ąupsk
Płeć: Mężczyzna
Hultaj: a temat z rozwojem postaci masz troche nizej na glownej stronie ... "szukajcie a znajdziecie"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-04 08:34:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Woj>all, mag nie rozwali bossa ( no moze poza hyde i antaresem ) woj da rade, a ze spammerem pokona kazdego. Mag jest dobry do robienia kasy (aoe w goby/abyss) i szybciej expi ( co zauwazyl Exdeath). Wojem jest gorzej ale w cz ma latwiej (mag musi miec dobra obstawe) i na wojnach.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-04 08:40:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-30 17:07:15
Posty: 5
Lokalizacja: Katowice
Płeć: Mężczyzna
no wszystko zalezy kto wybierze jak? droge , albo wybierasz szybsz? czy tez kr??tsz? droge lecz pozniej slabsz? postac magiem , albo dluga i trudniejsz? droge wojownkiem , wojownik z pewnosci? bedzie silniejszy na koniec..czy tez w pozniejszym czasie , lecz mag ma gwarantowany szybszy start , a co potem to nie wiem , ale z tego co widzialem w czasie grania pozniejszy mag no tez jest dobr? postaci? , a wojownkiem na wysokim poziomie to tam malo kto gra :P wiecej napewno jest mag??w :) [ ale owijam w bawe?ne :D ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-04 09:54:30 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-14 20:23:51
Posty: 35
Lokalizacja: InowrocĂ…ââ‚ŹĂ…Ąaw
Płeć: Mężczyzna
To wszystko zale?y jak? wybierzesz drog?
Mage- Najszybciej zdobywa xp, ma efektowne czary i z pocz?tku ma przewage nad innymi klasami. Jest zazwyczaj najmniej potrzebny w klanach, bo w KO roi si? od mag??w:P Mimo wszystko, nie ma to jak mag wal?cy czarami obszarowymi, gdy ja grzecznie wieje przed armi? potworqw
Priest- Nie ma nic bardziej ukochanego, ni? zajebista laska (je?li wybierzesz kobiete elmorad),, kt??ra ?agodzi rany spoconego woja:P Mimo, i? gram wojem to ta klasa mi si? bardzo podoba. Poniewa? nie do?, i? jest zawsze mile widziana w party, to na upartego, w przeciwie?stwie do maga, priest jest w stanie obroni? si? w zwarciu.
Rouge- Osobi?cie nie przepadam za t? klas?. Na poczt?tkowych lvlach to tch??rz, a p???niej jest z letka przepakowana:P Ten character jest raczej nastawiony na samotn? walk?, ew. z wojem kt??ry b?dzie go kry?. Mimo wszystko, je?eli b?dziesz gra? t? postaci?, to poradzisz sobie w KO.
Warrior- Osobi?cie moja ulubiona klasa. Poniewa? jest uniwersalna. Umie sobie sama poradzi?, cho? w party te? jest mile widziana. Aktualnie nie ma nic bardziej porz?danego ni? provoker, w?r??d grupy mag??w. Ta klasa jest w stanie dopasowa? si? do ka?dego towarzystwa i nigdy nie b?dzie odtr?cona (no chyba, ?e ma za niski lvl:P) Gra t? postaci?, nie ukrywam, i? jest trudna, acz satysfakcjonuj?ca
Reasumuj?c, nie ma czego? takiego jak lepsza, czy gorsza klasa. Wszystkie s? odpowiednio wywarzone i ich ot?ga, zale?y tylko i wy??cznie od gracza.

_________________
99 red baloons flying in the summer sky!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-04 11:10:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 16:47:44
Posty: 2208
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Moimi zadniem nie ma lepszych gorszych postaci boone wzajemnie sie uzupelniaja i zadna klasa bez drugiej nie mogla by istniec np czym jest mag bez wojownika, assasin bez buffera (przxeciaz nie pojadzie caly czas na scrollach) wiec jezlei chodzi o postacie w grze to powinny one zyc w idealenej symbozie (ale to naukowo zabrzmilo)

a wracajac do tematu :D
Hultaj, w sumie to zalezy czym lubisz grac jezeli chodzi o walke w zwarciu to na to az roi sie od assasinow :S ale to w koncu odsc droga postac bo trzeba czesto naprawiac nozyki, a jezeli chodzi o maga to chyba najtansza w utzrymaniu postac


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-05 18:17:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
postac ktora wybierzesz musi odzwierciedlac twoja osobowaos muszisz dobrze sie czuc grajac nia (aaa zaraz umre jestem padniety musze sie :sleep: )

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-18 13:11:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-16 21:53:49
Posty: 248
Lokalizacja: Podmrok - PoznaĂ…â₏Ş :p
Płeć: Mężczyzna
Polecam ?ucznika na pocz?tek ze wzgl?du na
Ataki z odleg?o??i - zanim potworek do ciebie podbiegnie to juz nie bedzie mia? po?owy ?ycia
Stosunkowo du?? wytrzyma?o??
Oraz atakowanie kilku potworkow naraz - Arrow Shower :devil:

pozdro

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-18 13:42:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-12 13:42:33
Posty: 38
Płeć: Mężczyzna
ja te? bym poleca? ?ucznika - co prawda nie gra?em nim d?ugo i nie osi?gn??em wielkiego lvl (47) ale gra?o si? zajebi?cie
na 46 lvl z ironxbowem 6/60 solowa?em haungi ;D

wiele innych mob??w mo?na te? solowa? bez ?adnego ryzyka (no chyba ?e lag)

do tego dosy? ?atwo si? zarabia kase archerem (goby)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-30 12:47:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-17 13:59:03
Posty: 431
Lokalizacja: Krakow
Płeć: Mężczyzna
sorry ?e wchodze w temat, ale:

Souhryu napisał(a):
Mage- Najszybciej zdobywa xp, ma efektowne czary i z pocz?tku ma przewage nad innymi klasami. Jest zazwyczaj najmniej potrzebny w klanach, bo w KO roi si? od mag??w Mimo wszystko, nie ma to jak mag wal?cy czarami obszarowymi, gdy ja grzecznie wieje przed armi? potworqw
Priest- Nie ma nic bardziej ukochanego, ni? zajebista laska (je?li wybierzesz kobiete elmorad),, kt??ra ?agodzi rany spoconego woja:P Mimo, i? gram wojem to ta klasa mi si? bardzo podoba. Poniewa? nie do?, i? jest zawsze mile widziana w party, to na upartego, w przeciwie?stwie do maga, priest jest w stanie obroni? si? w zwarciu.
Rouge- Osobi?cie nie przepadam za t? klas?. Na poczt?tkowych lvlach to tch??rz, a p???niej jest z letka przepakowana:P Ten character jest raczej nastawiony na samotn? walk?, ew. z wojem kt??ry b?dzie go kry?. Mimo wszystko, je?eli b?dziesz gra? t? postaci?, to poradzisz sobie w KO.
Warrior- Osobi?cie moja ulubiona klasa. Poniewa? jest uniwersalna. Umie sobie sama poradzi?, cho? w party te? jest mile widziana. Aktualnie nie ma nic bardziej porz?danego ni? provoker, w?r??d grupy mag??w. Ta klasa jest w stanie dopasowa? si? do ka?dego towarzystwa i nigdy nie b?dzie odtr?cona (no chyba, ?e ma za niski lvl:P) Gra t? postaci?, nie ukrywam, i? jest trudna, acz satysfakcjonuj?ca


Po mimo tego ?e lubie gra? assassinkiem, narodzi?y si? w mojej g?owie w?tpliwo?ci :P
Czy gra? rougem, czy te? mo?e wojem, wiem ?e najtrudniejsz? do utrzymania postaci? jest rouge po nim woj, priest i mag.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-30 13:20:24 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-26 21:57:07
Posty: 47
Płeć: Mężczyzna
scar napisał(a):
postac ktora wybierzesz musi odzwierciedlac twoja osobowaos muszisz dobrze sie czuc grajac nia (aaa zaraz umre jestem padniety musze sie :sleep: )


?wi?te s?owa. Zamiast zastanawia? si? co najszybciej expi czy zgarnia kas? warto si? zastanowi? co nam najlepiej pasuje :!: Ka?da posta? ma swoje plusy i minusy i doszukiwanie si? kt??ra jest najlepsza to bzdura, po prostu jest jedna "istota" co nie ma wad, a jest ni? party - i fireballa po?le i przywali z bliska, a nawet poleczy i da buffa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-30 13:31:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-17 13:59:03
Posty: 431
Lokalizacja: Krakow
Płeć: Mężczyzna
animen napisał(a):
Czy gra? rougem, czy te? mo?e wojem

W?a?nie, tymi oboma postaciami gra mi si? ?wietnie, z jednej strony bardzo lubie warka, a z drugiej rouga. Nie wiem poza tym co odzwierciedla moj? osobowo??.

Czy mogli by? Cie mi doradzi???

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-30 14:20:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
no to tak warek to brutalna sila a rogue to skradanie sie oczekiwanie na zwierzyne jak snajper tylko z bliska dzialasz w skupieniu i ciszy mag to postac inteligentna priest jest jak medyk w ET jesli lubisz pomagac leczyc a niezbyt lubisz walke to wez ta postac ja tak to odczowam ktora z cech najbardziej pasuje do ciebie ?

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-30 14:30:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-17 13:59:03
Posty: 431
Lokalizacja: Krakow
Płeć: Mężczyzna
Z definicji jak? wywiod?e? scar, wynika ?e najbardziej lubie jednak rouga. A je?li chce wali? z daleka, to biore archera, mam kolejne pytanko:

Assassinek, czy archerek, kt??ry robi wi?kszy dmg??

o_O

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.037s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net