Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-29 08:49:02
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-05 17:25:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Co do sin vs war to prawda ze przy porownywalnym sprzecie i lvlu sin>war. Polecam filmik mr80 vs Human Captain

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-02-06 13:49:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-05 11:36:48
Posty: 2778
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 14
lol oya niewiem czy wiesz ale czpka dd , u aska spear def zalozyny na 1v1 to lamerstwo okrutne, ostanio many co mu spike za 600-700 zaloyl dd to dostal blinding i mnie juz nie widzialem boz dd moj spike to byl 400? a z chiuntin bowem +3 i najgorszej stzryly bilem go po 200-.-' Jesli warek bije mniej niz 500 sin to sin wygra bez problemu =] a no i zapomnialem iron sety, nawet jak macie obydwaj niewieze ze cie nie zabil jak musisx co chile mp pota pic albo on jest noobem albo ty masz jakiegos haka :-P

_________________
http://i88.photobucket.com/albums/k176/ ... /pacan.jpg
Something we are attach, the one thing we dying for... Nothing but pain stick in this game, searching the fortune, fame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-09 16:14:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-07 12:03:47
Posty: 266
Lokalizacja: Wołomin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Wiele postow mnie rozmieszylo wiec dodam swoje 3 grosze. Gram w KO juz ok 3-4 lat i gralem chyba kazda postacia na lvlku 60+ Obecnie gram na Edanie Rogerkiem 71lvl i to wlasnie rogue daje mi najwiecej zabawy. Close combat to to co lubie najbardziej. Gra warkiem jest nudna, kombo warkiem mozna sie nauczyc w 15 minut i uzywa 3-4 skili na krzyz. Teraz powtorze cos co ktos juz madrze napisal ROWNORZEDNY WOJ VS ROWNORZEDNY SIN - jesli mowimy o sprzecie i doswiadczeniu to w 8 na 10 walk wygrana sina. Dla czego? MINORHEALCOMBO. Na dobrym komputerze(bo to podstawa przy grze askiem) rogue leczac sie minor healem jest w stanie leczyc sie ok 1200hp na cooldown hp pota wiec wojownik bijacy sina nie jest w stanie go ubic! Jesli ktos jest niedowiarkiem to niech pobawi sie na prywatnych serwach i zrobi postacie i potestuje. Jesli grales wojem i kilowales askow bez problemowo znaczy sie ze spotykales lamki albo askow ze slabszym sprzetem niz ty bo warka o niebo latwiej i taniej ubrac niz aska. Jakzmienie kompa na lepszego to zapraszam na edane na arenke ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-09 17:04:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-27 18:44:06
Posty: 167
Lokalizacja: wwa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
to wszystko zależy od umiejętności ... zero z f9devilem wygrał ale zero miał chyba najlepsze minor combo w całej grze ... Kunt przegrał z Hitmachine ale to wszystko było jeszcze za ke ... teraz warek ma hell blade ... każda postać ma swoje zalety i wady trzeba tylko wiedzieć jak je wykorzystać ...

_________________
<<000>> DDC Wiosna Cywil ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-09 22:14:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-08-28 16:13:16
Posty: 403
Lokalizacja: Milicz
Płeć: Mężczyzna
elo napisał(a):
... każda postać ma swoje zalety i wady trzeba tylko wiedzieć jak je wykorzystać ...

+1
Niektorzy zrobia rozpierdziel w cz magiem wykorzystojac skille light/glacjer + flame, ze nawet do nich nie dojdzesz a bedziesz mial napis "press ok"(dobrym askiem) ale jesli masz opanowana gre askiem to szybko wrzucisz cure magic shielda i wbijesz w niego...
Tak samo z bp wrzuci duffy i myslisz ze masz porobione, a lykasz cure wrzucasz safety i zanim sie skonczy mozesz go rozwalic
jak grasz bp to musisz sie przyzwyczaic do malego deffa ale dobrego ap wiec na 1v1 z warkiem wykorzystojesz heala i to ze mozesz szybko zmieniac sword na shielda
(oya mowil ze tak go flykiller porobil)
Wojek fajna postac ale nie ma zadnego skilla typu heal, safety wolf itp. wiec musisz docenic to co masz czyli: hp, ap, ac
szczegulnie wazny jest system potowania, zwlaszcza ze skille pochlaniaja duzo many
i walczac z kims jak sie mana skonczy nie lykaj non topa hp nawet jesli dostajesz pozadne hity bo w walce 1v1 0many = death ta zasada jest bardzo wazna (wiem cos o tym;))

i wkurza mnie takie akcje:
Rogue nie uzywa minora tylko hp poty
Mag wali z samego flame mimo ze ma dobre skille z light albo glacjer
Wojek w 1v1 lyka tylko poty na hp jak mu mana zejdzie
Bp jesli nie wykorzystoje skilli typu heal...
to sie nazywa nieopanowanie danej postaci :D

Wiec wybierz sobie jakas klase i ucz sie nia grac zeby dojsc do perfekcji i wykorzystojac jej najlepsze cechy

_________________
JESTEM GNOJEM !!!
writer -> elwood :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-09 23:58:51 
Offline

Dołączył(a): 2006-03-15 18:04:16
Posty: 516
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Ronin napisał(a):
zapraszam na edane na arenke ;)


a.q powiedz Kubensowi żeby zrobił się na sina to na niego wejde i moge iść

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-14 09:05:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-07 12:03:47
Posty: 266
Lokalizacja: Wołomin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
:Kiszki: napisał(a):
Ronin napisał(a):
zapraszam na edane na arenke ;)


a.q powiedz Kubensowi żeby zrobił się na sina to na niego wejde i moge iść


ostatnio pogrywam troche na myko bo nie mam premki, kubens noobek gra tylko archerem :)

zeby nie robic offtopa:

WriTer - najmadrzejszy post w tym topicu, wreszcie ktos nie przechwalal sie i swojej klasy tylko zrobil porzadne podsumowanie ;) <duze_piwo> potwierdze tylko ze grunt to znalezc postac ktora da ci duzo zabawy i ja opanowac wykorzystujac caly jej potencjal ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-07 07:48:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-15 00:06:25
Posty: 306
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Pacanson napisał(a):
dostal blinding i mnie juz nie widzial


a na blinding jest bardzo prosta metoda >.< jak się ma kogoś zaznaczonego i sie go nie odznaczy wystarczy rozjaśnić sobie ekran i śmiało można bić dalej bez zadnych przeszkod... A co do def itemów to po to własnie sę zeby z nich korzystac. Tak samo blidning duffy scream i inne tego typu skille.

_________________
Those who watch their back, meet deth from the front.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-07 08:41:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
taa jasne juz to widze jak masz vs a druga reka grzebierz przy monitorze i przez 5-10sek rozjasniasz i sciemniasz monitor :rotfl:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-07 11:21:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-15 00:06:25
Posty: 306
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
__DarkMag__ napisał(a):
taa jasne juz to widze jak masz vs a druga reka grzebierz przy monitorze i przez 5-10sek rozjasniasz i sciemniasz monitor :rotfl:


nie musze, ja zazwyczaj gram w ciemnym pokoju. wiec uwierz mi że widać zielone kólko zaznaczonej postaci i bez problemu można bić dalej. Jak ktoś wętpi moge to udowodnić na 1 v 1.

_________________
Those who watch their back, meet deth from the front.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-07 11:28:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-05-02 11:30:19
Posty: 4496
Lokalizacja: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 50
a dziala to samo na light shocku?

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-07 12:26:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-15 00:06:25
Posty: 306
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
tego nie wiem, nie miałem wiele okazji sprawdzic

_________________
Those who watch their back, meet deth from the front.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-07 13:33:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
regiss napisał(a):
na blinding jest bardzo prosta metoda >.< jak się ma kogoś zaznaczonego i sie go nie odznaczy wystarczy rozjaśnić sobie ekran i śmiało można bić dalej bez zadnych przeszkod...


jesli jest to vs i sin jest srednio rozgarniety to jest i prostrsza metoda. Jak jest bystry to zmieni swoje polozenie. Jak nie bardzo to nadal stoi dokladnie na wprost, wiec jest duza szansa na zaznaczenie go i kontynuowanie bicia :)

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-07 18:00:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-15 00:06:25
Posty: 306
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Zwierz@K napisał(a):
regiss napisał(a):
na blinding jest bardzo prosta metoda >.< jak się ma kogoś zaznaczonego i sie go nie odznaczy wystarczy rozjaśnić sobie ekran i śmiało można bić dalej bez zadnych przeszkod...


jesli jest to vs i sin jest srednio rozgarniety to jest i prostrsza metoda. Jak jest bystry to zmieni swoje polozenie. Jak nie bardzo to nadal stoi dokladnie na wprost, wiec jest duza szansa na zaznaczenie go i kontynuowanie bicia :)


zazwyczaj askowie na 75 nie sę aż tak pizdowaci

_________________
Those who watch their back, meet deth from the front.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-05-07 18:42:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-11-03 12:00:21
Posty: 6923
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 74
sa i tacy, wierz mi :)

_________________
Obrazek
Obrazek
ObrazekXbox Gamercards


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.041s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net