Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 18:08:19
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 11:22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-01 17:25:40
Posty: 330
Płeć: Mężczyzna
Ja tez wczoraj obejrzalem i w sumie dosyc ciekawy ale mogl byc lepszy ale
godny do polecenia jak ktos lubi tego rodzaju gatunek

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 11:28:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-28 22:03:30
Posty: 250
Lokalizacja: Szamotuły
Płeć: Mężczyzna
no wisi mi to jak to omnie swiadczy poprostu nie chce mi sie czytac ksiazek w ciemno czyli poprostu zaczynac czegos a sie okaze ze jednak mnie nie zainteresuje i nie bedzie ciekawe jednym sie ona bedzie podobac innym nie... pozatym kregoslup mnie boli jak dlugo leze na ????ku w jednej pozycji. A co do Rydzyka tto zle sie wyrazilem no ale tego juz nie naprawie pewnie do kosciola nie chodzilem juz od dawna poniewaz nudzily mnie te brednie ze mam wierzyc w cos czego nie widze bla bla bla a Rydzyk denerwuje mnie tym ze mu sie udalo zrobic takiego przewala na RM i trzepie kase z moherow i robie przewaly lecz nadal jest bezkarny a ja niestety nie mam tekiej glowy zeby obmyslic taki spisek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 11:35:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Hudy napisał(a):
no wisi mi to jak to omnie swiadczy poprostu nie chce mi sie czytac ksiazek w ciemno czyli poprostu zaczynac czegos a sie okaze ze jednak mnie nie zainteresuje i nie bedzie ciekawe jednym sie ona bedzie podobac innym nie...


ja pierdole jakie podejscie - nie bede czytal ksiazki, bo mnie moze nie zainteresowac. a jak obejrzysz film, to moze przeczytasz ksiazke? a powiedz mi - PO CO? skoro bedziesz juz wszystko wiedzial? w ten sposob mozesz do konca zycia sie wykrecac... ja pieprze jakie podejscie >_<

Hudy napisał(a):
A co do Rydzyka tto zle sie wyrazilem no ale tego juz nie naprawie pewnie do kosciola nie chodzilem juz od dawna poniewaz nudzily mnie te brednie ze mam wierzyc w cos czego nie widze bla bla bla a Rydzyk denerwuje mnie tym ze mu sie udalo zrobic takiego przewala na RM i trzepie kase z moherow i robie przewaly lecz nadal jest bezkarny a ja niestety nie mam tekiej glowy zeby obmyslic taki spisek


jak trzepie kase? jakie przewaly robi, powiedz no mi, hmm? jakiegoz to przewala udalo mu sie przez radio zrobic? wiesz cokolwiek cokolwiek na tematy, o ktorych sie wypowiadasz?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 13:32:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
no wlasnie co wy macie do tego rydzyka. ile twojej kasy ci przewalil????? dla wielu ludzi, ktorym zalezy na losie polski jest on bohaterem i przekazuja pieniadze nie jemu tylko na radio itp. a ze nie spi w obskurnym szalesie i nie jezdzi fiatem to tak samo jak nasi parlamentarzysci. osobiscie nie slucham RM ani pokrewnych rzeczy ale denerwuje mnie podejscie innych co nie wiedza nic tylko naogladaja sie reportazy tvn-u i gazety wyborczej, dla ktorych rydzyk to zagrozenie (i konkurencja)

... uff ale sie spisalem:P:P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 14:14:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
lol no chyba nie zamierzacie ojca dyktatora bronic? 8| przecierz on robi 'pranie mozgu' setkom tysiecy ludzi. Doprowadza do tego, ze ludzie dobrowlonie wysylaja na jego konto pieniadze, chociarz im samym ledwo na lekarstwa i jedzenie potem starcza. 'Wyslesz ksiedzu rydzykowi peniazki to znajdzie sie dla ciebie miejsce wniebie' zzz gl poprostu. To jednak nie jest jeszcze najgorsze, bo duzo jest na swiecie sekt, ktore z roznych religi wyrosly i wciagaja ludzi, zeby im dobrowolnie pieniadze oddali. Najbardziej mnie denerwuje ze rydzyk miesza sie do polityki i to w sposob wcale nie korzystny dla polski (przynajmniej ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem prawicy i kosciola), a na dodatek prowadzi rasistowskie audycje itd. No bez przesady, ja bym go zamknal w jednej celi z leperem.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 14:46:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ja go nie bronie, mam o nim podobne zdanie jak ty Muad. po prostu wydaje mi sie, ze Hudy ch*ja wie, a rzuca populistycznymi haslami, a w rzeczywistosci sam nie wie o czym tak naprawde mowi.

no, ale chyba powoli za bardzo zbaczamy z glownego tematu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 15:07:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-01 17:25:40
Posty: 330
Płeć: Mężczyzna
woju_PL napisał(a):
no wlasnie co wy macie do tego rydzyka. ile twojej kasy ci przewalil????? dla wielu ludzi, ktorym zalezy na losie polski jest on bohaterem i przekazuja pieniadze nie jemu tylko na radio

Co my mamy do DJ Rydzyka ??? Glupszego huja w tym panstwie nie ma nie wliczajac
Giertycha, Leppera i ich pokroju debili a Rydzykoiw pieniadze przekazuja glopie stare dewotki, ktore nic innego nie robia tylko siedza caly dzien w kosciele i sluchaja batmanow z "czarmej mafii", ktorzy caly czas narzekaja, ze nie maja pieniedzy na biedne dzieci, na roznego rodzaju pomoc humanitarna ale ... zeby sie rozwozic mercedesami, chodzic na dziwki i wspierania tego radia obludnikow to zawsze sie znajdzie kasa
Wiec Woju przestan glupio pirdolic jak sie nei znasz na zyciu bo jak takie cos czytam
to sie noz w kieszeni otwiera
A btw w ogole to offtop ale mysialem to napisac wiec przy okzaji niech to kto usunie

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 15:34:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
sluchaja batmanow z "czarmej mafii", ktorzy caly czas narzekaja, ze nie maja pieniedzy na biedne dzieci, na roznego rodzaju pomoc humanitarna ale ... zeby sie rozwozic mercedesami, chodzic na dziwki i wspierania tego radia obludnikow to zawsze sie znajdzie kasa

az taki jestes podatny na media? fajnie ci bedzie jak wszyscy beda gadac ze all co zrobili 70 lvl to jebani kosperzy? to nie wrzucaj all do jednego worka, bo sa w tym kraju uczciwi ksieza

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 16:32:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
sa uczciwi jasne, ze sa. Smiem nawet stwierdzic, ze wiekszoscksiezy w tym kraju jest uczciwa. Problem jest taki, ze ci uczciwi to w wiekszosci takie szaraczki nie majace zadnej wladzy w kosciele i nie badacy w stanie duzo zmienic, a wiekszosc biskupow to ludzie z pedem do wladzy i ambicja rzadzenia (no moze troche przesadzam :lol2: ). No napewno w kazdym razie jak by nie dazyli do zdobycia jakiegos 'zaszczytnego' stanowiska to by go nie mieli, a jak juz siedli na stolku to sie z niego za zadna cene stracic nie dadza.

btw to chyba wcale nie taki offtop, bo scar zakladajac temat odrzu w 1 poscie poruszyl temat kosciola :P

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 16:37:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
no, ale wypadaloby nawiazywac choc troche do filmu/ksiazki ;-) .

a poza Aniolami, Kodem i Zwodniczym punktem z tych nowszych pozycji jest jeszcze "Cyfrowa twierdza". (mowie o pozycjach Browna)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 17:15:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-28 22:03:30
Posty: 250
Lokalizacja: Szamotuły
Płeć: Mężczyzna
dobra nie chce mi sie tego czytac jestem wykonczony dzisiejszym dniem nie chce mi sie bronic ... macie racje jestem glupi no co poradzie ... taki sie urodzilem ojciec umial kombinowac matka tez niestety ich wszystkie umiejetnosci przeszly na 2 starszych braci mi zostaly ochlapy i dlatego pewnie taki jestem trudno ... z mojej strony koniec obejrze sobie film ksiazki nie rpzeczytam i tak nie mam na to czasu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 20:48:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
urzekla mnie twoja historia

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 21:15:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Co do offtopu mozna go zaliczyc do lekkiego, poniewaz jak s?usznie zauwazyles Muad poruszy?em w pierwszym poscie sprawe kosciola jako katolik, kt??ry wierzy w Boga, ale nie w kosci??l tak jest sporo ksiezy, kt??rzy chca czynic dobro, ale niestety zyja w obludzie i klamstwie w kosciele nigdy nie zalezalo na wiernych tylko na $$ w sredniowieczu sprzedawano odpusty za kase, co by?o smieszne i nie dziwie si? ze M. Luter zrobil, co zrobil tez bym sie oburzyl, jakby mi powiedziano daj tyle a tyle kasy a twoja np. babka zostanie oczyszczona z grzechow itp...Co do filmu w najblizszym czasie zamierzam isc jak dotrze do kina na zadupiu jakim jest Oswiecim.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 21:32:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-28 20:42:39
Posty: 697
Lokalizacja: Gniezno
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
kler ma wielka moc bo w Gnie?nie gdzie mieszkam film "Kod Da Vinci" zostal zakazany przez kosci??l, kino jest dzier?awione od kosiola, wiec w 1st stolicy gdzie na 70tys ludziu przypada 15 parafi, kosciolow jeszcze wiecej ( to chyba rekord na skale Polski) ten film nie bedzie wyswietlany :/ , wiec ja na film wybieram sie chyba do kinopolis w poznaniu. mam nadzieje ze sie nie zawiode


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 23:02:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
khy khy ja sobie pojutrze we Wrocku obejrze, to wam napisze jak wrazenia ;-]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.044s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net