Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 00:45:14
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kod da Vinci i Ojciec Dyrektor ;p
PostNapisane: 2006-05-19 13:16:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Czy zamierzacie isc na ten film i jakie macie odczucia? Ja uwazam ze ksiazka byla dobra, ale lepszy byl od niej zwodniczy punkt, i film moze byc warty ogladniecia, jest to fikcja, ale i tak kosci??l katolicki robi woko? tego wielkie halo, ze jest niby antykatolicki itp..., Ale czy kosci??l nie jest sam antykatolicki w dzisiejszych czasach kosciolowi zalezy na pieniadzach i wladzy nie ma ju? ksiezy tylko sa pracownicy koscielni, co do tego ze film jest antykatolicki, w kosciele sa zboczency pedofile, sknery, kt??re potrafi? powiedzie? dajcie kase na to na tamto, ale sami nie dadza nic, zobaczcie, czym przyjechali ksieza do Jasnej G??ry na rozmowe odnosnie Rydzyka to nie by?y jakies sobie samochody tylko same limuzyny dzieci g?oduj? a ci potrafia powiedziec dajcie pieniadze a sami jezdza furami, na Kt??re nie sta? 95% Polak??w. Wracajac do filmu zamierzam na niego isc i nikt nie ma prawa mi zabraniac jest to FILM. Prosze o wypowiedzienie sie forumowiczow na ten temat. Btw. kosciol sam zrobil filmowi najlepsza i najtansza reklame :)

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Ostatnio edytowano 2006-05-21 10:36:13 przez scar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-19 13:32:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-28 22:03:30
Posty: 250
Lokalizacja: Szamotuły
Płeć: Mężczyzna
pojsc to moze nie zal mi siana troche na kino ale w domku na DVD sobie obejrze czemu nie nie interesuje mnie calkowicie zdanie kosciola mam go kompletnie gdzies ostatnio odwiedzilem t? budowle na bierzmowaniu i nie mam zamieru tam wrocic nawet na slub zrazilem sie do tej instytucji


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-19 14:36:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
scar mialo byc o filmi KLD a skonczylo sie na dyskusji o systemie kosciola:P:P raczej nie pojde do kina na ten film bo mnie niezbyt ciegnie, nawet ksiazki nie czytalem ale moze obejrze w domu. a co do kosciola mimo, ze jestem katolikiem tez mam watpliwosci co do sposobow dzialania wielu "wierzacych" ludzi...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-19 14:38:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-28 15:01:50
Posty: 225
Lokalizacja: Pszczyna
Płeć: Mężczyzna
Nom ksiazka byla wyjechana, zreszta wszystkie ktore na razie czytalem (oczywiscie Dana Browna) wymiataja :P Latwo i fajnie sie to czyta, a na film z pewnoscia pojde :P

_________________
Obrazek Now it's mine ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-19 14:41:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Mowiac o Kodzie, nalezy wspomniec o kosciele, bo kazdy kto to czytal wie ze kosciol i chrzescijanstwo odgrywaja ogromna role w owej ksiazce.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-19 15:51:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-28 22:03:30
Posty: 250
Lokalizacja: Szamotuły
Płeć: Mężczyzna
a no widzisz to juz mnie troche mniej sklania do ogladania ale nie byl robiony przez polakow wiec chyba nie bedzie taki zly


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-19 16:13:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
hehe hudy czytales ksiazke ??

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-19 16:48:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ja sie na film nie wybieram, powod taki: czytalem ksiazke i z wlasnego doswiadczenia wiem, ze zaden film robiony na podstawie ksiazki nie bedzie od niej lepszy, wiec na film mnie do kina nie ciagnie, kiedys go sobie moge ogladnac na kompie co najwyzej.
Wlasciwie jedynym co przemawia za pujsciem na ten film jest zrobienie na zlosc kosciolowi. :lol2:

Moje odczucia odnosnie ksiazki.
Czytalem Kod leonarda da vinci, Zwodniczy punkt, Anioly i demony. Czyta sie zdecydowanie latwo i szybko ale jak dla mnie przyjemnie czytalo sie tylko pierwsza z tych ksiazek. To sa ksiazki dla amerykanow (czyt. dla spoleczenstwa debili :rotfl: ). Kiedy bohater posuwa sie krok naprzod autor szczegulowo wyjasnia po 5 razy w jakis sposob do tego doszedl itd, jak by nie bylo to za pierwszym razem oczywiste. Jedna ksiazke mozna przeczytac z przyjemnoscia ale kiedy czyta sie te 3 ksiazki pod zad moze czlowieka ... trafic. Bylem ciekawy co bedzie dalej ale do szalu mnie doprowadzalo, ze autor przez 3 rozdzialy wyjasnie mi sprawy od dawna oczywiste zzzz musialem sie podzielic swoja flustracja przy okazji jak juz pisalem :freak:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-19 19:57:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
mnie w ksiazce najbardziej drazilo to ze wszyskie 3 sa takie same, jak przeczytasz jedna to nie masz po co czytac nastepnej bo bez trudu bedziesz wiedzial co sie zaraz wydarzy, tez czytalem kod, anioly i punkt, zwodniczy punkt przypadl mi najbardziej do gustu ale fakt, ze nie byl zaskakujacy bo po przeczytaniu dwoch poprzednich dziel autora mozna bylo latwo odgadnac co sie zaraz wydarzy ^^

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-19 21:16:42 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
ogladne na kompie

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-19 22:29:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
wlasnie swiezo wyszedlem z kina
film jest pozadnie skonstruowany , obsada tez jest pozadna
juz przez sam fakt obsady nalezalo sie liczyc z sukcesem filmu
mi film sie podobal
ciekawa wizja hehe kosciol znowu ma duzy problem ...
ale moherowcy i tak pozostana wierni po kres swiata :lol2:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 00:34:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-28 22:03:30
Posty: 250
Lokalizacja: Szamotuły
Płeć: Mężczyzna
nie nie czytalem niestety ale lektury skutecznie zniechcecily mnie do czytania jakich kolwiek ksiazek tak jak rydzyk do kosciiola moze kiedys jak bede juz "duzy" przeczytam sobie jakas ksiazke narazie tego nie planuje pozostane przy ogladnieciu za znikome pieniedze ( czyt. oplata abonamentowa za neta) filma na DVD :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 01:22:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Rydzyk cie do kosciola zniechecil? a co dokladniej? omg co drugi mlody Polak tak gada a w sumie nie ma pojecia o czym mowi o.O ... u nas w klanie jest Rydzyk i regularnie nas spowiada, prosze sie nie czepiac ^^

ksiazka mi sie podobala, choc Brown tego wszystkiego sam nie wymyslil. Tak samo szybko jak ludzie sie w ksiazce pozakochiwali, to w ksiegarniach jak grzyby po deszczu wyrosly pozycje obalajace wszystkie zamieszczone w tejze ksiazce tezy. mimo to ksiazke czyta sie dobrze, choc Muad ma troche racji - tlumaczenie jak debilom jest troche irytujace. Na film zamierzam sie wybrac, ale slyszalem, ze niezle go krytycy polscy obsmiali.

a zadnych sensacji informuje, ze ostatnio potwierdzono news jakoby Judasz napisal ewangelie, wynika z niej ponoc wiele ciekawych rzeczy, m.in. sposob pisania calkowicie odmienny, pisze tam o zawilych niuansach politycznych owczesnego swiata. najwazniejszy jest oczywiscie fakt jakoby Jezus mial byc przez niego zdradzony na wlasne zyczenie. takze trwa powolne oczyszczanie Judasza z win... hmm... cholera wie ile w tym prawdy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 01:25:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Hudy napisał(a):
ektury skutecznie zniechcecily mnie do czytania jakich kolwiek ksiazek

:lol2:
Hudy napisał(a):
ak rydzyk do kosciiola

:lol2:
Hudy napisał(a):
moze kiedys jak bede juz "duzy" przeczytam sobie jakas ksiazke

:lol2:

sry Hudy ale nie moglem sie powstrzymac, gl baba z takim podejsciem
btw panowie modkowie, jak ktos mi chce dac warna za spam prosze sie nie krepowac, bo nie moglem sie poprostu powstrzymac, zeby tego nie napisac :freak:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-20 10:00:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
Cytuj:
tak jak rydzyk do kosciiola

nie wiedzialem ze przyjdzie mi na tym forum o wierze gadac, ale imho to wymowka dzieciakow ktorym sie nie chce w niedziele isc do kosciola, a rodzice im kaza. Sry ale tak to wyglada.
Cytuj:
nie czytalem niestety ale lektury skutecznie zniechcecily

no to to akurat tylko o tobie swiadczy...
Cytuj:
a zadnych sensacji informuje, ze ostatnio potwierdzono news jakoby Judasz napisal ewangelie, wynika z niej ponoc wiele ciekawych rzeczy, m.in. sposob pisania calkowicie odmienny, pisze tam o zawilych niuansach politycznych owczesnego swiata. najwazniejszy jest oczywiscie fakt jakoby Jezus mial byc przez niego zdradzony na wlasne zyczenie. takze trwa powolne oczyszczanie Judasza z win... hmm... cholera wie ile w tym prawdy.

Watykan odrzuci? ewangelie judasza, wiec nie spodziewajmy sie zmian w kosciele... nie wiem co o tym myslec heh, chociaz w sumie DLA MNIE to duzej roznicy nie robi, i tak zawsze myslalem ze judasz nie byl jakims diab?em skoro dzieki niemu Jezus ?wiat zbawi?.

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.040s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net