Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 15:40:03
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-21 00:03:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-27 23:21:15
Posty: 652
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Efi napisał(a):
Co my mamy do DJ Rydzyka ??? Glupszego huja w tym panstwie nie ma nie wliczajac
Giertycha, Leppera i ich pokroju debili a Rydzykoiw pieniadze przekazuja glopie stare dewotki, ktore nic innego nie robia tylko siedza caly dzien w kosciele i sluchaja batmanow z "czarmej mafii", ktorzy caly czas narzekaja, ze nie maja pieniedzy na biedne dzieci, na roznego rodzaju pomoc humanitarna ale ... zeby sie rozwozic mercedesami, chodzic na dziwki i wspierania tego radia obludnikow to zawsze sie znajdzie kasa
Wiec Woju przestan glupio pirdolic jak sie nei znasz na zyciu bo jak takie cos czytam
to sie noz w kieszeni otwiera


wiesz co ... jak takie cos slucham to az sie dziwie ze masz 70lv stary. pierdolisz jak jakis dzieciak co sie w szkole od kolegow nasluchal bajek o ojcu dyrektorze i nawet jak nie ma nic do rydzyka to wstyd mu sie przelamac i napierdala na niego. i nie mow mi, ze sie nie znam bo troche sie wkoncu orientuje w tym temacie < moja babka slucha RM :freak: >

KK end of OT :]

widzialem film i mi sie nawet podobal

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-21 10:37:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
zmieni?em nieco nazwe tematu bo sie zrobi? OT ciekawy, scar jak masz za z?e to skasuj dopisek i wywal offtop ;) ale ja bym zostawi? bo jeszcze sie pojawi pare postow a takie na si?e prubowanie pisania na temat jest g?upie

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-21 12:28:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
No to moze ja sie w koncu wypowiem, ale nie o Tadziku, bo rozmowa znowu by sie zaczela od nowa... :/

Ksiazke czytalem, na film sie wybieram... czytalem tylko KLdV, a reszte przeczytam jak bede mial czas

Ciekawe sa niektore fakty/sciemy (?) wystepujace w ksiazce...ostatnio ogladalem porogram, gdzie wypowiadali sie sami ksieza itd...mowili o Ostatniej Wieczerzy, ze Jan jest ukazany jako kobieta, bo ma byc najwidoczniejszy...ale nie wwspomnieli np. o tym swietym graalu. Chodzi mi dokladnie o to, ze niby Jezus pil z graala i podal go pozniej wszystkim...a tak naprawde na obrazie kazdy ma szklanke... :>

wydaje mi sie, ze niektore rzeczy moga byc faktami... :)

Tak BTW to kosciol troche za bardzo sprzeciwia sie temu...czy to nie aby troszke podejrzane..?? :freak:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-05-21 12:54:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-01-12 14:03:42
Posty: 893
Lokalizacja: Torun
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
hmm ja mieszkam w toruniu ( stolicy moherowa :lol2: )
rydzyk to jest glupi maly gruby konus ktory okrada ludzi za ich przyzwoleniem, miesza sie do polityki na kazdym kroku, i wypowiada sie rasistowsko na ambonie -_-
jednym slowem jest skurwielem ktory w sprytny sposob manipuluje starszym pokoleniem ludzi ... dobrze ze nowy papiez benek zwrocil na niego swoje czujne oko hehe
ale w polsce i tak mu nic nie grozi... mieli go wyslac podobno na misje gdzies do afryki ale jakos sie wybronil
swoja droga ciekawie jak by sobie tam poradzil ( moze by go na wodza czarnuchy wybraly :lol2: :lol2: )
odnosnie filmu i calej tej sprawy z kodem to na dicsovery lecialy niedawno programy ktore wyjasnialy cala sprawe z teoria browna
analizowali kazdy element tej teori w oparciu o naukowcow i profesorow na calym swiecie
i wyszlo ostatnecznie na to ze zadna z owych teori nie jest prawdziwa ...( szkoda ;D )
ale sceptycy i tak beda myslec dalej swoje ..
swoja droga ciekawie by sie zrobilo na swiecie jakby to wszystko okazala sie prawda i ludzie musieliby na nowo spisac historie 2000 lat lol ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.048s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net