Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 22:33:21
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pocket Legends ! - Najlepszy MMORPG (WoW) na system Android
PostNapisane: 2012-05-04 23:28:09 
Offline

Dołączył(a): 2009-11-27 21:34:56
Posty: 1480
Lokalizacja: Kłodawa/Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
Niektórzy może mają ipady, ipody, smarthony tablety czy niewiadomo co tam jeszcze człowiek zapragnie z systemem android. Niektórym się może knight znudził, dlatego chciałbym wam przedstawić gre jaką jest Pocket Legends. Narazie w nią niegram, powodem jest u mnie słaby zasięg wifi, który w tabletach nie jest zbyt mocny, ale inni mogą spojrzeć na takie dobre gry jaką jest Pocket Legends, dlatego opisze ją po krótce.
Do wyboru mamy 3 postacie:
- Elf - Czarodziejka, leczy, rzuca żywioły
- Jastrząb (nim właśnie gram) - Jest to odpowiednik Rołdża w Knight. Mamy tu do wyboru albo daggera albo archera, ja gram archerem, posiada jakieś tam skille w walce w zwarciu.
- Miś/Niedźwiadek - Wojownik - Ala warrior w Knight... Takiej postaci nie musze opisywać.

Gra wygląda następująco, expi się na zasadzie zadań. Nie ma tu czegoś takiego, że idziemy na dany spot, poprostu ciągle są zadania i tam właśnie się expi. Nie będe ukrywał, dla mnie lvlowanie jest nawet uciążliwe. Tutaj awansować z 10 na 151 lvl to tak jak w Knighcie z 34 na 35 albo i lepiej, ale daje rade jakoś expić. Maxymalna ilość osób w pt wynosi 5. Poza trybem pvm są jeszcze dwa
- PvP - Nie wiem nawet jak tutaj wygląda pvp
- CTF - Capture The Flag - nie byłem nawet jeszcze na tym, ale z nazwy wynika, że to jest coś na przejmowanie flag. Zapewne coś w TvT.

Każda postać posiada 12 skilli, na każdy skill jest wymagany dany lvl, aby wzmocnić daną umiejętność, trzeba włożyć jeszcze kilka punktów w dany skill. Rodzaje punktów postaci są trzy: Dexterity, Strenght i Intelligence. Ja grając arszerem musze ładować w dexa by nosić lepszy coraz to łuk. Nie zbadałem tej gry tak dokładnie ale w statystykach mamy jeszcze coś takiego jak: Hit %, Crit, Dodge, Regen, Mana, Hp, Damage, DPS, i Defense. Rodzaje przedmiotów jakie możemy założyć to:
Hełm
Broń
Zbroja
Tarcza
Pierścień
Inne - tutaj trafiają przedmioty z których można robić zbroje czy bronie..
Miejsc w inventory jest 50.

Zadań w sumie jest 178, ja na 11 lvl mam zrobionych dopiero 13.

Mamy tutaj też podział miast na dane lvle, np
1 miasto - od 1 lvl do ~
2 miasto - od 10 lvl do ~
I tak dalej i tak dalej...

Mamy tutaj świat otwarty, najwięcej ludzi można spotkać w mieście, ale z expieniem wygląda to tak jak wspominałem, expienie jest nabywanie tylko przy zadaniach. Np dajmy na to, że ktoś kto rozpoczyna gre, ma za zadanie gdzieś tam przejść. Przypuśćmy, że my mamy ten 15 lvl, i jesteśmy w mieście to możemy się dostać do jego zadanie jeśli on nas zaprosi. Tak poprostu nie możemy sobie wejść na ukończone już nam zadania lub na które jeszcze nie dostaliśmy zlecenia. Bez zaproszenia możemy sobie wchodzić na takie zadania jakie nam zlecono, czyli najczęściej mieści się to w danym przedziale lvlowym.

Kase zdobywamy z zadań, lub z handlu z innymi graczami.

Drop wpada na zadaniach z potworków, tutaj nikt nie podnosi itemów, same wpadają do każdego równocześnie, jednak zauważyłem, że itemy lecą tylko z końcowych potworów, nazwijmy ich bossami - takimi słabymi :)

Są tutaj gildie - ułatwia to kontakt, i dostawanie się do innych graczy.

Jest lista przyjaciół.

Grafika dosyć ożywiona, jednak trzyma taki klimat gier dla dzieci 7 lat ale to nie przeszkadza w jej fabule.

Jeśli ktoś chciałby coś więcej wiedzieć na temat tej gry to pisać tutaj lub obejrzeć pare filmików z YT. Myśle, że to dosyć dobra gra jak na telefony komórkowe. Zachęcam, tym bardziej, że jest to darmowa gra, i gdy się zarejestrujemy dostajemy na start 10 free srebrnych monet - to są takie monety premium.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.037s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net