Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 23:13:52
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-15 21:39:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-30 13:57:01
Posty: 3190
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 4
ostatnio gada?em sobie z turkiem o nicku Moshamia, kole? 60 lvl i by? naprawd? w porz?dku, pogadalismy sobie (dowiedzia?em si? ze baba to ojciec a nie ziom jak kiedys myslalem) i w pewnym momencie kiedy powiedzia?em ?e jest jedynym turkiem kt??rego spotka?em i umie angielski i nei jest noobem powiedzia? ?e spotka?em samych kurd??w, ?e turkowie to normalni gracze, a te nooby to kurdowie kt??rzy m??wi? w tureckim i mieszkaj? w turcji. I ?e turkowie nie cierpi? kurd??w. Nie wiem ile w tym prawdy jest, ale teraz inaczej patrz? na tych wszystkich turk??w, bo mo?liwe ?e to prawda - w?r??d tych kt??rzy m??wili po angielsku byli turkowie, a te nooby to kurdowie :) jak kto? wie wi?cej o tych kurdach to niech napisze

_________________
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Pokemony wróciły ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 22:28:21 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-12 22:31:10
Posty: 192
Lokalizacja: stolYca
Płeć: Mężczyzna
KrzyzakPL napisał(a):
powiem, to co ktos wyzej napisal: turasy na nizszych levelach to dzieciaki, tak po 60 zaczynaj?sie pojaiwa?powa?ni zawodnicy i s? naprad? zajebi?ci; ale dop??ki niepozna??m ludzi na wy?szych levelach z Turcji, to wieszalem na wszystkich turasach psy;


turki z bona staffami rzucaj?ce nov? wymiataj? :) to tak btw :p

Ulyster zgadzam si?, ale jak wsz?dzie zdarzaj? si? wyj?tki. Pozatym dla laika jak zobaczy turka i malezyjczyka m??wi?cymi ojczystymi j?zykami to nie zobaczy r???nicy i powie, ?e g?upie turki...sry za offtopa :)

_________________
a nie b?dzie avika...aviki mnie nudz?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 23:26:24 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-21 14:30:21
Posty: 1955
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Jak ja gra?em z lud?mi z my to oni tak hmm dziwnie m??wie ale w miare sz?o sie pokuma?. Napewno to tureckiego nie przypomina?o. Stworzy? sie taki stereotyp w ko, ?e cz?owiek g?upi to turek. Niby sie zgadza ale do pewnego stopnia wi?c nie popadajmy w skrajno?ci i nie r??bmy kwasu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-17 23:34:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Elaviart napisał(a):
ostatnio gada?em sobie z turkiem o nicku Moshamia, kole? 60 lvl i by? naprawd? w porz?dku, pogadalismy sobie (dowiedzia?em si? ze baba to ojciec a nie ziom jak kiedys myslalem) i w pewnym momencie kiedy powiedzia?em ?e jest jedynym turkiem kt??rego spotka?em i umie angielski i nei jest noobem powiedzia? ?e spotka?em samych kurd??w, ?e turkowie to normalni gracze, a te nooby to kurdowie kt??rzy m??wi? w tureckim i mieszkaj? w turcji. I ?e turkowie nie cierpi? kurd??w. Nie wiem ile w tym prawdy jest, ale teraz inaczej patrz? na tych wszystkich turk??w, bo mo?liwe ?e to prawda - w?r??d tych kt??rzy m??wili po angielsku byli turkowie, a te nooby to kurdowie :) jak kto? wie wi?cej o tych kurdach to niech napisze

Nom to niezly lolek to byl. Rownie dobzre moge powiedziec ze wszyscy polacy co nieumnieja po ang/rusku/turecku :P to slazacy itp. Koles mial/ma nawalone we lbie, tata (baba) mu nagadal : Kurd jest be. To lazi i powtarza.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-18 00:32:11 
no wiesz ty co. Ja jestem ze slaska i obraziles mnie w tym momencie. Tak sie sklada ze dobrze wladam angielskim i niezle niemieckim. Ale ty pewnie jestes ze sosnowca... heheh to nawet po posku dobrze nie potrafisz mowic.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-18 05:06:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
T_T n/c

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.042s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net