Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-06-15 23:40:54
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: DO franka zappa czy jakios tak
PostNapisane: 2005-11-18 14:48:29 
Woron po pierwsze naucz sie pisa? po polsku bo nie kumam wi?kszo?ci s???w jakie napisa?e? w twoich postach.Podstaw??wka sie k?ania .Po drugie widze ?e masz zajebiste podej?cie do kobiet.Hehe, mo?e to przez to ?e nie masz ?adnej??A jak masz to jej wsp???czuje.Oboj?tnie czego ona by nie zrobi?a, strzaska? jej czache to ?adne wyjscie i tak zrobi?by tylko psychol.Po trzecie dozer, nikt ci nie odpisa? bo nie ka?dy ?yje tym forum i nie kazdy wraca tak wcze?nie ze szko?y co ty, co kaze mi s?dzi? ?e ty JESTE? na poziomie 2 albo 3 klasy podstaw??wki, co zreszt? potwierdzaj? twoje super elokwentne i ciekawe wypowiedzi.

no wiec ze nei milem czasu zajzec na ten topic to nie milem okzji ci odpisac ale ze nie lubiie takich sytucja ze jakis "elokwentny i b.inteligentny" bo dzis do mnie pyszczyl
nie pisze wyraznie bo nie mam czsu na sprawdzanie cala tresc postac razcej jest zrozumiala
ale jezeli twoje szare komroki nie umieja wydetukowac o co chodzilo w wypowiedzi odsylam do podstawowki :) . Podejsce mam do kobiet dobre mam pewne przekonania co do stsonkow miedzi mezem a zona moze sa stare bo nie uznaje zeby moja zona dawal dupy innemu fagasowi moze ty bys mu dal jeszce buzi lub jakas nagroge ja bym mu wpidedolil najnorlamiej zeby poczul ze to byal moja wlasnosc a co do takie " kobiety "
mniew uczono ze kobieta to dobra matka wychowojaca dzieci wspirrajac mzea w paracy a nie najnormlaniej w swieci dziwka bo nie zminie zdani o zdradzie meza ktory zapiddal na rodzine i na jej wygody od rana do wieczora a ona sie puszca z jakims pajcem CZY NAPISAME ZEBY JA SKATOWAL ???????????? NIE umieszc czytac odsylam do podstawowki !!! bo chcyba cos slabo kojazysz slowa lub masz problemy ze zrousminiem sensu zdania nie twoja wina moze jaks ulomnosc nie wnikam ... mam 18 lat i chodz rowniez do LO czyli cos soba jednak prezentuje faky nie mam dziwczyny bo jestem samotniki wole pujsc na imprez poawic sie z dziwczyna zrobic co trzeb i BB nie ijtersuaj mnie narazie stale zwiski chce pobrobowac roznych " owocow" wiec sry staly zwiazek nie wchodz w gre . wiec Franku pozdro dal ciebie jak czegosc nie zrozumiesz to ci napsize 2 raz tak zebys zrozumial sens moze uzylje latwijszych slow tak zeby cos tam sie zdezylo w twojej glowce jak moim zdaniem sa jakies granice nie uznaje katowani kobie bo nie jestem hamem nie uzdezylem nigdy dziewczyny czy kobiety (oprucz siostry TO sie nei liczy ?!!!!!)

(jak ten inteligent to przeczyta to zamnknijcie to i usunce bo to tylko riposta z mojej strony )


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-18 20:44:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
qrwa na PM a nie mi jakies tematy zakldac dotyczace 2 osob omfg zamykam jeszcze raz i warn btw pisz po polsku bo ja czasem mam problem z zrozumieniem ciebie :/

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.036s | 16 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net