Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 19:57:41
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-11 20:23:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-15 18:41:59
Posty: 34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
scar napisał(a):
No mange asu no yoichi też czytam ;) A tam to nie pamiętam na czym się skończyło :) to był jakiś pojedynek, któryś tam :S


pojedynek w "zbijaka" czy jakis magiczny ?
Pierwsza saga (;o) konczy sie ogromnym ewentem w akademii - Maly Negi ma swoje 5 min :D
Niby jest i anime ale podobno kiepskie ;s jeden sezon anime trzyma sie mangi a drugi to abstrakcja jakas
PS. Asuna nie jest zwykla uczennica ;p
wpadlem na taka stronke przypadkiem -
http://myanimelist.net/manga/15/Mahou_Sensei_Negima!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-15 19:42:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Ostatni odcinek Clannada...chyba pierwszy raz sie popłakałem na anime...żal....ale warto było....to co zrobił autor tego arcydzieła...no moze ja sie za bardzo rozklejam, to trzeba lubić taki styl anime poprostu.

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-16 15:27:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-15 18:41:59
Posty: 34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Cat^ napisał(a):
Ostatni odcinek Clannada...chyba pierwszy raz sie popłakałem na anime...żal....ale warto było....to co zrobił autor tego arcydzieła...no moze ja sie za bardzo rozklejam, to trzeba lubić taki styl anime poprostu.


dlugi jest ten Clannad ? :> ile dysku zjada ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-16 15:46:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
mi nic xD bo ja streaming watch ;p hmm 24 i 22 ep obie serie

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-16 16:55:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
e no cat mimo, że streaming to gdzieś się to zapisuje więc coś zjada :)

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-17 02:37:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-15 18:41:59
Posty: 34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
no 10 Yoichi :) jeszcze 2 :(
ciekawe czy bedzie 2 sezon czy cos?
troche inne od mangi ale nadal fajne ;) tylko chyba walki koncza sie zbyt szybko


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-17 10:14:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Co prawda ten post będzie o mandze ale co tam :) Zabrałem się właśnie za czytanie I''s

Cytuj:
Wiecie, jakie mangi lubię najbardziej? Te z rozbudowaną fabułą i dobrymi postaciami? Tak, chociaż komiks nie musi mieć powyższych elementów dopracowanych do perfekcji, jeśli będzie potrafił mnie wciągnąć, przeżuć, a później wypluć, długo nie pozwalając o sobie zapomnieć, z tego wynika reszta. Trudno w to uwierzyć, ale komiksem z nie najgorszą fabułą, świetnymi postaciami, a przy okazji takim, który wciągnął mnie niczym bagno, okazał się I’’s Masakazu Katsury – mangaki, który wcześniej zasłynął raczej średnimi Video Girl Ai i DNA2.

Zapoznając się z zarysem fabuły I’’s, być może trudno oczekiwać po tym komiksie czegoś niezwykłego. Seto Ichitaka, zwykły japoński nastolatek, jest po uszy zakochany w Iori Yoshizuki, ślicznej koleżance z klasy. Zakochał się od pierwszego wejrzenia, wie, że gotów byłby zrobić dla niej wszystko, ma tylko jeden problem: choć wije się, skamle i próbuje, nie potrafi wyznać dziewczynie uczuć. Typowe, prawda? Jakby tego było mało, dostajemy jeszcze jeden wyświechtany wątek: do Japonii wraca dawna przyjaciółka Ichitaki, Itsuki Akiba, z którą chłopak „zaręczyłĂ˘â‚ŹÂ się jako dziecko. Chociaż było to tylko dziecinne gadanie, wydaje się, że Itsuki naprawdę coś czuje do Seta, co jeszcze bardziej komplikuje i tak już niełatwą sytuację, w jakiej znalazł się chłopak. A to dopiero początek tej opowieści.

Zdaję sobie sprawę, że powyższy opis może niektórym przywodzić na myśl streszczenie 1500100900. odcinka peruwiańskiego telewizyjnego megatasiemca, jednak takie wrażenie jest całkowicie błędne. Czytelnik poznaje bohaterów na początku drugiej klasy liceum, kiedy to Seto po raz pierwszy będzie miał okazję zbliżyć się do Iori. Nauczyciel zleca im bowiem organizację przedstawienia na dzień pierwszoroczniaka, co oznacza, że będą musieli spędzić ze sobą trochę czasu. Początkowo nie mają pomysłu, jak za całą sprawę się zabrać, więc dziewczyna, chcąc tchnąć jakiegoś optymistycznego ducha w ich spędzone w milczeniu popołudnie, podpisuje szkicownik ich inicjałami (I’’S), z uśmiechem oznajmiając, iż ma nadzieję, że zapełnią go ciekawymi koncepcjami. Ów zeszyt staje się symbolem zalążka uczuć, jakie z czasem zaczną się między nimi rodzić. Przez kilkanaście tomów śledzić będziemy kolejne rozterki Ichitaki, próby wypowiedzenia oklepanych słów „kocham cię”. Z czasem chłopak i dziewczyna zaczną spędzać ze sobą coraz więcej czasu, Seto jednak nadal nie będzie umiał wyznać swoich uczuć. A jeśli w końcu mu się to uda, wcale nie musi oznaczać to „po czym żyli długo i szczęśliwie”, wręcz przeciwnie – może zrodzić kolejne problemy...


Więcej tutaj http://manga.tanuki.pl/strony/manga/177-is/rec/129

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-27 08:44:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Toradora! jak dla mnie retard anime, jak to nazywacie przewidywalne, ale jednak ma cos w sobie :) aktualnie jest 25 ep i chyba nie bedzie drugiej serii

Recenzja

RyÅ«ji Takasu jest łagodnym, rozsądnym licealistą, którego natura obdarzyła oczami łobuza. Wszyscy w szkole, którzy go nie znają, truchleją na jego widok, a każde jego spojrzenie traktują jak potencjalną groźbę. Dlatego RyÅ«ji ma mało przyjaciół i, co dla niego najgorsze, nie może znaleźć sobie dziewczyny. Podoba mu się niejaka Minori Kushieda, ale on nawet nie myślał o podzieleniu się z nią tą informacją, bojąc się, iż ucieknie z krzykiem przerażenia, po takim wstrząsie.
Tymczasem w szkole jest osoba, wzbudzająca nawet większą trwogę, niż nasz bohater. Mowa tu Taidze Aisace, będącej prawdziwym wulkanem – dziewczyną wiecznie chmurną, nie respektującą nikogo, która jak tygrys rzuca się na każdego, kto stanie jej na drodze. Taiga pochodzi z bogatej rodziny, mieszka sama w wielkim apartamencie i jest rozpieszczoną bałaganiarą. Co ciekawe ona też ma problemy sercowe. Upatrzyła sobie YÅ«saku Kitamurę (kolegę RyÅ«jiego). Jednak, w przeciwieństwie do naszego bohatera, Taiga miała odwagę, aby napisać do Kitamury list miłosny, choć udolność dostarczenia owego listu do adresata była już co najmniej wątpliwa.
Odkrył to przypadkiem nasz nieszczęśnik. Okazało się, że dzięki znajomościom oboje mogą sobie pomóc w miłosnych problemach. RyÅ«ji nieopatrznie wyznał, że dla zaprzyjaźnienia z Kushiedą zrobiłby wszystko, a Taiga to natychmiast wykorzystała. Od teraz nasz licealista będzie spełniał wszelkie jej zachcianki, z nadzieją, że to rozwiąże jego sercowe problemy. A może wpakuje go w inne?

http://azunime.net/anime/idanm,531,s,to ... jawka.html



PS. znajomi dzis puścili scene z tego anime http://www.youtube.com/watch?v=r1fsVx5ZFgM i chyba z 10 razy powtarzali i sie brechtali...to juz skrajny przypadek...podobno najlepsza scen z tego anime xD ale jak oni sie z każdej śmierci brechtają...

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-27 17:24:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Ten fragment z Kurokami The Animation raczej nie jest ani śmieszny ale jakiś zabardzo tragiczny :P fragment jak fragment :cool: co do toradora oglądałem do chyba 15 ep i miałem dość ;c totalne odmóżdżenie jak dla mnie ;P Ostatnio zakończyłem oglądać Bakumatsu Kikansetsu Irohanihoheto nawet ciekawe ale szału nie ma, od jakiegoś czasu zabieram się za Basilisk: Kouga Ninpou Chou ale nie wiem czy to strawie, aktualnie czytam Mars i kilka innych mang ;) Mars nawet mi się podoba ma to coś w sobie ;> a może to tylko główny bohater i jego pasja do motorów, którą też mam :D

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-27 17:48:52 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-22 17:48:30
Posty: 64
Płeć: Mężczyzna
Zgadzam się ze scarem Toradora jest 2 seria jaka porzuciłem, pierwsza był Clanned AFter Story, poprostu Mnie znudziły te anime, wydawały Mi się zbyt monotone...

Obecnie oglądam anime o nazwie "Eyeshield 31" i już je zaliczam do jednych z moich najlepszych. Jest to zabawne anime o sporcie, a tu nowość dziedzina sportu to rugby :) Jest to chyba jedyne anime o tej tematyce powiązane romansem oraz dobrym humorem. Niestety anime jest wciąż tłumaczone. Odcinki na bierząco można oglądac na kreskówki.fani albo anime-online. Jeśli ktos chce przeczytać recenzje to niech sobie poszuka na tanuki albo elixirze.

_________________
http://www.kingofknight.com/signatures/orc-angry/Edana/|eFe|/ImYourMaster/72/Priest/Grudge//signature.png


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-27 19:04:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Grzeszysz z Clannadem...doszedłes chociaż do momentu jak Nagisa umarła i Tomoya po 5 latach wrócił by sie opiekować swoją córką ?:> dalej niechce pisać, bo moze ktoś jednak siegnie po to, a ostatni EP C:AS jest normalnie mistrzowski

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-27 19:44:18 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-22 17:48:30
Posty: 64
Płeć: Mężczyzna
Skończyłem oglądać hmm chyba w momencie kiedy Tomoya spaprał jakas robote na słupie, dalej już nie mogłem się zmusić oglądać. Jeśli ten moment z powrotem nawiązuje do tej z kinówki to widziałem to.

[ Dodano: 2009-04-05, 18:29 ]
Co do asu no youichi to spalili końcówke ;/ Spodziewałem się zupełnie czegoś innego, jestem ciekaw czy będzie 2 seria, ponieważ wciąż jest duzo nie wyjaśnionych wątków, które można byłby ciągnąc dalej.

Jeśli ktoś lubi gołe/półnagie laski naparzające się to niech oglądnie Queen's Blade, które właśnie ruszyło :)

_________________
http://www.kingofknight.com/signatures/orc-angry/Edana/|eFe|/ImYourMaster/72/Priest/Grudge//signature.png


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-07 17:04:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Aktualnie zacząłem chyba po raz 4-5 oglądać serie dragon ball, ale nie jakieś tam zwykłe DB tylko DB:Kai Remastered, czyli niby polepszona grafika, skrócone akcje, efekty lepsze i nie wiem czy po 1 odcinku nie zrezygnuje jeśli bedzie to samo xD

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-07 17:28:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-16 09:37:07
Posty: 605
Lokalizacja: POZnan*
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
Kumpel mi mówił, że nie ma dużych zmian co do grafiki (praktycznie to samo) i z tych +250 odcinkow zrobili około 100 :)

_________________
[center]POZnan*
*Miasto Know-How
Obrazek[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-07 18:53:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
Raru napisał(a):
i z tych +250 odcinkow zrobili około 100 :)

oO powywalali fillery? o_O :o

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net