Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 15:51:49
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-27 19:17:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Też tak do niedawna myślałem o DB, dalej tak myśle, ale jednak DB to nie jedno anime, też sie wzruszyłem na końcu, ale jednak jak przejechałem wszystkie 3 serie po 3 razy to mam dość ;p

A wolę teraz jakieś ambitniejsze tytuły jednak, taką grubszą serie to Bicza mecze, ale fajnie teraz motywy są, np młody Byakuya :D

a z nowych to polecam Akikan o dziewczynach z puszki(dosłownie) ogólnie fajne anime, głos podkłada ten sam many co w Code Geasie(Luluche) idzie sie pośmiać, motywy les, bi i zboczone to norma w tym anime ;p

Scar masz pewnie racje, ale czy oglądałeś/ogladasz dalej Clannada? w sensie After Story? to już nie jest niestety komedia tylko dramat teraz :( nie bede spojlerował, ale wg mnie jak ktoś nieraz chce w anime sie zasmucić/wzruszyć to polecam drugą serie

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-27 20:10:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Ta rzuciłem okiem i takie se ;p Nie jest złe ale do topowych anime nie zaliczam. Co do DB powiem szczerze jak leciało na rtl 7 (tvn 7) to mi się podobało. Ale teraz nie moge znieść 5min tego anime jest nudne jak flaki z olejem i jest masa lepszych anime. Po prostu DB można opisać jako wpada zły typ każdy się z nim naparza przez n odcików i wszyscy przegrywają nagle goku staje się silniejszy i przy pomocy reszty bądź sam pokonuje wrogów, pierwsza seria była zabawna potem nudne było ogladanie tych n odcinków jak walcza z komórczakiem itd...

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Ostatnio edytowano 2009-02-28 18:24:51 przez scar, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 16:41:12 
Offline

Dołączył(a): 2007-05-10 22:26:42
Posty: 180
Płeć: Nieokreślona
do DB nigdy mnie nie ciaglo i raczej tego nawet nie zaczne ogladac - a co do Akikan, nawet fajne - ale myslalem ze bedzie lepsze po 1 odcinku,a tu lekkie rozczarowanie ;/ dla mnie Naruto jest jedne z najlepszych anime (chodz jak wchodza fillery to powiewa nuda), ale sa dobre wstawki humorystyczne (w ostatnich odcinkach niektore momenty zabijaly jak dla mnie :D) no i manga - jedyna ktora czytam, tez polecam, mozna poczytac online po POLSKU na bierzaco - link http://www.manga-lib.pl/manga/read_onli ... 436,5.html


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 16:50:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Wzięło mnie ostatnio na anime i co rusz jakieś zaczynam :D wczoraj zacząłem Koukaku no Regios, anime coś jak Code Geas. Bleach etc czyli specjalne magie opierające się na mocy bohatera(ESP)

Cytuj:
W odległej przyszłości, zanieczyszczony świat został przejęty przez chaos-wreaking czyli stworzenia zwane Limbeekoon. Ludzkość, została zmuszona do życia w odizolowanych miastach zwanych Regios. Pewien tajemniczy chłopak wykwalifikowany wojownik, czyli mowa jest o Leyfonie Alseif, który przenosi się do miasta by rozpocząć naukę w Akademii Zenri. Natychmiast zostaje zauważony przez Nina Antalk, lidera 17-tego oddziału sztuki wojskowej. Następnie niechętnie przyłącza się do oddziału, niepewny co w przyszłości czeka go i jego nową drużynę w mieście, jak i zbliżającym się niebezpieczeństwie...


fajne motywy choć można się już przejeść tym pewnie, że są akcje ze zmniejszonymi śmiesznymi postaciami i zabawne teksty :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-02-28 17:54:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-20 13:08:21
Posty: 907
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
A ja akurat oglądam z nudów Ghost Hunt - stare, ale jare ;)
Tyle tu tytułów rzucacie, że nie wiadomo, co wybrać ciekawego do oglądania :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-02 08:10:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Aktualnie wziąłem się za oglądanie króciutkiej serii REC.

Kod:
Fumihiko Matsumaru to do znudzenia przeciętny „biały kołnierzyk”, początkujący pracownik działu marketingu firmy produkującej słone przekąski. Mieszka sam, bierze udział w wyścigu szczurów, wyrabia obyczaje starego kawalera i właśnie został wystawiony do wiatru przez pannę Tanakę z księgowości. Jednak gdy już miał wyrzucić bilety do kina do śmietnika, na scenę wkracza ognistooka i płomiennowłosa dziewczyna. Stwierdza, że te bilety zasługują na lepszy los, a Matsumaru wygląda, jakby potrzebował towarzystwa. Tak więc nasz bohater jednak idzie z jakąś dziewczyną do kina – nawet jeśli dziwna nieznajoma przez cały film (z Audrey Hepburn) czyta napisy na głos! Ale to nie koniec dnia. Gdy po wyjściu z kina Matsumaru odkryje, dlaczego – a właściwie „dla kogo” – Tanaka go wystawiła, załamie się kompletnie, a nieznajoma dziewczyna postanowi pocieszyć go zaproszeniem do baru. Już w drodze do domu okaże się, że są sąsiadami, ale Matsumaru nie ma nawet tyle rozumu, by zapytać uroczą dziewczynę choćby o imię. Najwyraźniej jednak los mu sprzyja. Gdy niedługo potem jego uwagę zwraca zamieszanie w sąsiedztwie, wybiega na ulicę, by w ulewnym deszczu, wśród zbiegowiska otaczającego doszczętnie spalony dom, znaleźć swoją towarzyszkę z pamiętnego wieczoru – zapłakaną, umorusaną i w samej bieliźnie. Jej świat najwyraźniej naprawdę się zawalił (a raczej spalił), a ona sama bardzo potrzebuje pomocy – zaczynając od dachu nad głową i nawet nie wspominając o odrobinie ciepła‌ Gdy już zgaśnie światło, wypada przynajmniej się przedstawić – i tak Matsumaru dowiaduje się, że dziewczyna nazywa się Aka Onda i jest początkującą seiyuu.


Kilka komentarzy na temat anime

Kod:
Po prostu swietne anime. Przedstawiona historia jest prawdopodobna. Zachowania bohaterow sa „ludzkie”. Problemy i rozterki zyciowe realne, a to wszystko okraszone szczypta humoru. Wszystko ladnie zmiksowane i podane jako anime.
Czy to to wada, ze odcinki sa krotkie? Mysle, ze nie. Mozna je ogladac spobie wedle uznania lub potraktowac ciagiem jako film na wieczor. Gdyby bylo ich wiecej, autorow mogloby kusic by dorzucac jakies niepotrzebne i wydumane watki, a tak jest „akuratnie”. Anime naprawde godne polecenia.


Kod:
po obejrzeniu tego anime chcialo by sie pwoiedziec : wiecej!
poprostu swietne, przed wszystkim realne, pokazane sa losy dwojga ludzi ktorzy zamieszkuja razem nie znajc sie, jak rozwija sie ich zycie zawodowe i jednoczesnie prywantne, pokazany <przynajmniej ja to tak odebralam> „proces” zakochiwania sie w sobie i to na dodatek bardzo naturalnie, normalne sprzeczki jak w zyciu codziennym, malE radosci i smutki. anime poprostu nieprzecietne, ktore wspaniale oglada sie ciagiem , warto poswiecic te 1.5 godziny :D


Cała recenzja: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/633-rec/rec/641
Anime watch online: http://www.animefuel.com/category/r/rec/

Polecam :viva:

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-05 22:36:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
No to kolejna seria teraz coś troche starszego bo z 1987 roku!! Kimagure Orange Road zapowiada się na bardzo dobre anime, fabuła jest ciekawa. Co prawda muzyka jak i kreska lata świetności mają za sobą, ale i tak anime można ocenić wysoko. Mi ono przypomina Maison ikkoku, zarówno pod względem graficznym jak i wątkowym. Jak zwykle podaje link do recenzji: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/771 ... ad/rec/786 mam nadzieje, żę komuś się sopodoba ^^. Jedyne co mnie drażni w Maison ikkoku jak i tym anime to główny bohater, który nie potrafi odmaiwać. :D

mały opis:

Kod:
Å»ycie rodziny Kasuga składa się z wiecznych przeprowadzek. Nic dziwnego, skoro do ukrycia mają istotny sekret: nadprzyrodzone moce, jakie odziedziczyli po matce Kyosuke i jego młodsze siostry, Manami i Kurumi. I nieważne, jak bardzo by się starali, zawsze w końcu któreś (najczęściej Kurumi) nie wytrzymuje i popisuje się nimi przed całym światem‌

Tym razem jednak w nowym mieście Kyosuke jest pełen optymizmu. Już pierwszego dnia w parku łapie porwany wiatrem słomkowy kapelusz – należący do pięknej nieznajomej. W dodatku okazuje się, że dziewczyna z parku, Madoka Ayukawa, jest jego koleżanką z klasy! Å»ycie nie jest jednak aż tak różowe i nasz bohater szybko przekonuje się, że Madoka otoczona jest złą sławą niemalże małoletniej przestępczyni. Twarda, niestroniąca od papierosów i alkoholu, doskonale radząca sobie w bójkach, jest kompletnie inna od uśmiechniętej dziewczyny, która podarowała mu czerwony kapelusz‌ Kyosuke jednak nie należy może do osób o żelaznej woli, ale potrafi nie przejmować się opinią innych. Madoka, zmienna w nastrojach jak kot, pozostaje dla niego kimś szczególnym – a pomału udaje mu się przełamać jej rezerwę i dystans i zdobyć jej przyjaźń. A może nie tylko przyjaźń – ale jest ktoś jeszcze. Ta Trzecia. W tym przypadku przyjaciółka Madoki, Hikaru Hiyama, młodsza od niej i wpatrzona w nią jak w obrazek‌ A przy tym samorzutnie decydująca, że Kyosuke będzie jej chłopakiem. Jak ma sobie z takim trójkątem poradzić nasz nieszczęsny bohater, którego niezdecydowanie nawet w najprostszych życiowych sprawach jest w domu tematem ciągłych kpin?... [wiecej tutaj http://anime.tanuki.pl/strony/anime/771-kimagure-orange-road/rec/786

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-06 16:11:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Może być ciekawe, nie omieszkam sprawdzić, bo sam trafiłem na coś starego ci powiem z 1984 i sie zdziwiłem, pełnometrażowy Kaze no Tani no Nausicaä i kreska naprawdę stara

recenzja: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/141 ... ru/rec/141
po polsku do obejrzenia: http://www.kreskowki.fani.pl/ (znajdzcie sobie - ogólnie tu jest duzo innych)


a znasz moze jakieś strony gdzie można polskie streamy oglądać po za kreskowkami i wbijam.pl ? bo raz jestem za leniwy by oglądać po angielsku a dwa Polacy nie gesi swój język mają i wole sie skupiać na akcji i tym fajnym dubingu japońskim niż czytać angielski i traci setne sekundy na tłumaczenie ;p


P.S. teraz zacząłem oglądac Final Fantasy Unlimited :D 25 ep walki jak z gry i na końcu wygranej walki ta śmieszna muzyczka :D

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-06 16:20:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Mam to akurat w boxie studia Ghibli, które to kupiłem w empiku :) Bardzo fajna opowieść :) Polecam też inne produkcje tego studia. Co do stronek pl nie znam :S tylko kreskówki i tyle, tak to oglądam po ang z veoh itp. albo jak mam czas i zależy mi na dobrej jakości to ściągam. :P Ja ostatnio widziałem Final Fantasy VII Last Order nawet fajne :)

EDIT: Btw; patrząc na ostatnie odcinki Asu no Yoichi mam nadzieje, że Ayame nie będzie z tym palantem blondasem >:[

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-06 16:32:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Moje animeManiaki z roku twierdzą że Yoichi z żadna nie będzie;p a ja twierdze ze Ibuki będzie z Washizu a Yoichi z Ayame ;p czas pokaże, a jestem ciekaw z kim będzie Dakeru z Akikana ;p

Jeszcze Regiosa oglądam ale kurde już tyle epów wyszło a polskich napisów dopiero 4 ;s

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-06 17:26:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Znaczy z racjonalnego puntku widzenia na taką letką komedie wynika, że raczej z nikim nie będzie. Btw Ayame FTW!!!

Dawać tłumaczenie 09 ep ;P bo jp słabo znam ;D

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-11 02:53:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-15 18:41:59
Posty: 34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
scar napisał(a):
Znaczy z racjonalnego puntku widzenia na taką letką komedie wynika, że raczej z nikim nie będzie. Btw Ayame FTW!!!

Dawać tłumaczenie 09 ep ;P bo jp słabo znam ;D


popieram ;) Ayame rox dla pocieszenia dodam ze w mandze jest blizej "Samuraja" XD nie wiem gdzie jest Anime teraz ale Ayame ma taka polewkowa akcje ze sie posikasz ze smiechu i rozplaczesz ze szczescia :D
jakos mi sie przystopowalo na 1 epizodzie i dalej ogladac nie chce mi sie xD
moge wkleic panel z mangi jak chcesz albo poczekaj na anime

ktos z was czyta mange lub oglada anime Mahou Sensei Negima! ? :P tez haremowka z magia itp.
tylko glowny bohater ma 10 lat i 30+ starszych (i tak sa raczej nieletnie:p) panienek do obracania XD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-11 07:18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Czytałem to Mahou Sensei i dla mnie słabe ale porównywałem non stop do innego dzieła tego mangaki, a dokładnie Love Hina i niestety poziom jest znacznie niższy niż w w/w tytule. Po kilku tomach zwątpiłem.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-11 12:55:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-15 18:41:59
Posty: 34
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
scar napisał(a):
Czytałem to Mahou Sensei i dla mnie słabe ale porównywałem non stop do innego dzieła tego mangaki, a dokładnie Love Hina i niestety poziom jest znacznie niższy niż w w/w tytule. Po kilku tomach zwątpiłem.


gdzie skonczyles ? :P
poza oczywistym podrywaniem sporo bitki sie tu dzieje :<
ostatecznie podrywy koncza sie tylko na :*

chyba czas nadrobic Yoichiego xD
w mandze pojawia sie kilka nowych "obiektow" dla glownego bohatera i pewnie dla tego blond typa tez sie ktoras znajdzie
Ayame na bank jest dla niego zbyt delikatna - zlamal by ja
Ibuki w sumie zlamala by jego xD

Scar wyczekuj "teatrzyku" w Yoichim ^_^
PS. Yoichi na bank leci na Ayame nieswiadomie - potrafi rozpoznac czy to ona po macaniu cyckow nawet :P
mam nadzieje ze nie zaspoilowalem za duzo i ze tylko smaku na serie narobilem :D
dalo by sie na forum dodac guzik typu "spoiler"?
Kod:
[spoiler=tytul spoilera] tekst spoilera[/spoiler]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-03-11 18:03:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
No mange asu no yoichi też czytam ;) A tam to nie pamiętam na czym się skończyło :) to był jakiś pojedynek, któryś tam :S

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.043s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net