Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 11:40:07
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-07 19:36:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-07-16 09:37:07
Posty: 605
Lokalizacja: POZnan*
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 7
Wiesz DB jest jak Moda na sukces. Gadają 4 odcinki, a walczą 5min :P

_________________
[center]POZnan*
*Miasto Know-How
Obrazek[/center]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-08 22:48:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
K-ON fajne anime firmy co tworzyła Clannad, całkiem fajna kreska, bohater fajny, póki co nie wiem czy to romantyk bo główny, bądź główne bohaterki to 4 kumpele które zakładaja zespół muzyczny(klub muzyczny) i całkiem fajne sceny są dzieki nie zdarnej bohaterce :) takie do pośmiania sie na odmóżdzenie :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-13 15:04:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
http://blog.seiha.org/2009/04/2009-spri ... -barbecue/

nowe anime.

Ostatnio czytałem Change Guy koreańską manhwe odpowiednik japońskiej mangi :) i nie wiem czemu ale mi się podobało ^^

Co do Asu no yoichi nie wiem czemu ale w mandze Ibuki jakoś jest bardziej normalna/fajna nie tak jak w anime gdzie średnio ją lubię, gdzie w mandze mam problem Ibuki a Ayame to w anime nie mam najmniejszego :P

Co do K-ON! zgadzam się w pełni z recenzentem http://blog.seiha.org/2009/04/k-on-01-decode/

Oglądałem Goshuushou-sama Ninomiya ostatnio nawet można zabić czas, oczekiwałem trochę wyższego poziomu. Ale czego można oczekiwać po tego typu anime :( Widziałem pierwszy odcinek http://blog.seiha.org/2009/04/tayutama- ... 1-lapdogs/ przypomina mi to Goshuushou-sama Ninomiya i nie wiem czy oglądać z nudów w czasie wolnym czy sobie darować :S

http://blog.seiha.org/2009/04/phantom-r ... -who-am-i/ pierwszy odcinek narazie widziałem i może być ciekawie szczególnie muzyka zapadła mi w uszy :P Niestety raczej nie będzie to coś w stylu Darker than black.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-17 10:16:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Kto mi poleci jakieś naprawde dobre i wzruszające ecchi ?:D coś na styl Toradory przy którym naprawdę świetnie się bawiłem i nawet pod koniec wzruszyłem :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-19 10:59:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Akikana obejrzałem całego(szkoda że tylko 12 epów) i troche sie zawiodłem...;p ta końcówka trochę płytka była, ogólnie anime na odmóżdzenie


dalej poszukuje dobrego ecchi....


a i aktualnie męcze Kaze no Stigma

Cytuj:
Kazuma Kannagi nie miał łatwego dzieciństwa. Bo czyż można szczęściem nazwać urodzenie się bez jakichkolwiek mocy w rodzinie, która od pokoleń włada ogniem? Z pewnością nie. Nawet treningi surowego ojca w niczym nie pomagają – chłopak nie wykazuje żadnych zdolności pirokinetycznych. Jednakże, aby nie splamić honoru rodziny, osiemnastoletni Kazuma staje do pojedynku z utalentowaną kuzynką Ayano. Gra toczy się o dużą stawkę: zwycięzca w przyszłości odziedziczy tytuł przywódcy klanu i otrzyma legendarny miecz Enraiha. Nietrudno jednak przewidzieć wynik tej potyczki: pokonany chłopak zostaje wyrzucony z domu pod pretekstem zhańbienia rodziny.

Mijają cztery lata. Szesnastoletnia Ayano dalej szkoli swój niezwykły talent, nie mogąc doczekać się dnia, w którym stanie się przywódczynią klanu. Tymczasem na horyzoncie zbierają się czarne chmury. Kilku członków rodziny Kannagi ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Krążą plotki, że Kazuma powrócił do Tokio. Oczywiście staje się głównym podejrzanym, a Ayano postanawia stawić mu czoła. Nie ma jednak pojęcia, że kuzyn nie tylko zmienił nazwisko, ale i zyskał potężne moce władzy na wiatrem. Szykuje się kolejne starcie. Kto wygra tym razem?

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-24 20:45:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Kolejne Ecchi dorwalem ^^ powiem czy dobre po paru odcinkach ;p

Nogizaka haruka no himitsu

recenzja
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/120 ... u/rec/1242

PL wersja:

http://www.kreskowki.fani.pl/vid/nogiza ... secret/484

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-04-24 21:45:05 
Offline

Dołączył(a): 2007-03-22 17:48:30
Posty: 64
Płeć: Mężczyzna
Oglądałem nawet fajny motyw z tą dziewczyną otaku i jej ojcu, który tego nie znosi zrobili :) Czekam na 2 serie tego anime. Ja teraz oglądam Gintame fajne komediowe anime się zapowiada.

_________________
http://www.kingofknight.com/signatures/orc-angry/Edana/|eFe|/ImYourMaster/72/Priest/Grudge//signature.png


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-07 18:33:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Dorwałem dziś film wersji koreańskiej(podobno najdroższa produkcja koreańska) Wonderful Days/Sky Blue
Gatunki: Science-fiction


Wersja PL: http://lads.myspace.com/videos/c.swf?Sk ... &clickTag=

Recenzja: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/541 ... ue/rec/545

Anime ogólnie fajne, życiowe.

Ocena
Grafika/Wykonanie/Kreska: 10/10
Muzyka: 9.5/10
Fabuła: 9/10

Wszystko byłoby idealne gdyby nie dubbing koreański...ale ujdzie :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-07 18:45:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Nie widziałem ale muszę powiedzieć coś o koreańskich dziełach, ostatnio częściej czytam manhwa niż mange. Do tego filmy koreańskie jak A Moment to Remember są świetne, dużo ciekawsze niż japońskie produkcje.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-05-13 15:54:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Obejrzałem wkońcu Gekijouban Naruto Shippuuden: Kizuna" ("Film kinowy Naruto Shippuuden: Więzi")

Recenzja(spojler): http://www.naruto.wbijam.pl/index.php?c ... vie_kizuna

Ogólnie miło mi sie oglądało zwłaszcza końcówka z kim Naruto walczył ramie w ramię :) chyba najlepsza ze wszystkich kinówek do tej pory

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-12 19:46:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Przejrzałem cały temat i aż dziw że nikt nie wymienił Soul Huntera...sam po 10(?) latach wróciłem do tego wdzięcznego tematu :) coś na styl Slayersów itp dziejące się w czasach wielkich Hanów ;) Streszczać nie muszę chyba bo prawdziwy fan anime/magi powinien znać ten tytuł ;p chyba każdy miał kiedyś ten RTL7 ;p

co do samego tytułu, postanowiłem go obejrzeć i jak na starą kreske całkiem dobrze sie prezentuje :) lubie takie stare kotlety :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-24 11:13:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Lato i nikt nic nie ogląda ? oO

Zacząłem pare dni temu School Days...Pacana koment na GG

Cytuj:
Pacan (23-07-2009 13:12)
stary
Pacan (23-07-2009 13:12)
koniec jest przejebany
Pacan (23-07-2009 13:12)
trauma do konca zycia nie


Miał racje....chore anime...jednej dziecko zrobił...inna przez niego zwariowała i pod koniec już do wyczerpanej komórki nawijała(sama ze sobą) xD i ostatni odcinek...nie jest dla ludzi o słabych nerwach ;p

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-01-14 06:37:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Ej żyje ktoś tu i ogląda prócz mnie i scara inne anime niż Bleach/Naruto ?:> ....

Ostatnio zacząłem oglądać Kampfer, dość ciekawa fabuła, troche takie coś jak Akikan, chociaż nie ma puszek :( ale są znów walczące dziewczyny(chłopak?) Åšmieszne gagi i dwuznaczne sytuacje :) no taki lekko oklepany schemat, ale da się oglądać.


Cytuj:
Natsuru Seno jest uczniem drugiej klasy liceum, uczęszczający do Seitetsu Gakuin High School. Pewnego dnia budzi się jako dziewczyna, a maskotka w kształcie tygryska ożywa i zaczyna do niego mówić. Wyjaśnia, iż chłopiec został wybrany przez Moderatorów, aby stać się Kampfer - wojowniczką stworzoną do walki. Dzięki bransoletce jaką ma na ręku może zmieniać swoją płeć. Å»eby tego było mało dziewczyna, w której się kocha od bardzo dawna ... się w jego drugiej postaci czyli w Kampfer.

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-01-14 09:21:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
ech już dawno nie oglądałem anime, które by było ciekawe ostatnio nie wiem może mi się zdaje ale japońce przekraczają granice absurdu. Myślałem, że kontynuacja Darker than Black będzie fajna a tutaj zrobili z fajnego anime, bajeczkę o dziewczynce ala emo z gnatem wielkości czołgu, a główny bohater się stoczył tak bardzo, że go nawet nie poznaje. Ogólnie miało być tak dobrze jak poprzednio wyszło dno ;s. Pomysł z stoczeniem głównego bohatera ciekawy ale wykonanie go i reszty woła o pomstę do nieba. Przeglądam nowości anime co maja wyjść i nie ma nic ciekawego od kilku lat prym wiodą denne komedie harem, ecchi. Kiedyś nawet takie anime trzymały poziom teraz to dno po 5min tego mam już dość. Teraz tylko czekam na trzeci sezon Black Lagoon, który powinien wyjść w tym roku. Mam nadzieje, że nie zje*** tego tak jak Darker than Black ani nie zrobią z tego jakiegoś ecchi ;s Suma summarum nie ma co oglądać.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2010-01-14 10:01:10 
Offline
Forumowy bot administracyjny
Forumowy bot administracyjny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 23:19:54
Posty: 3143
Lokalizacja: 100lica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
Nie wiem jak wy wyjadacze, ale ja zacząłem oglądać bleacha :P i jest to moje pierwsze anime... wiem jestem fajny

_________________
Zapraszam na http://blog.jatokor.net
Zajęty ? Zobacz posty nieprzeczytane [10429] 125950

Utrzymanie strony- 1300 zł, internet- 100zł, dać komuś bana- bezcenne
Ludzie teŻ się cieszą, kogoś zabiją, kogoś powieszą
Lama, lamer - osobnik, który nie wie, Że nie wie, tym samym mniema, Że coś wie, mimo, Że nie wie

Cat^ napisał(a):
spoko dla mnie nadal masz 16 lat, bo tak mi sie utrwaliło

Cat^ napisał(a):
ze wszystkich co grali na ZłotymWarkoczu z pacanem to najlepiej wypadł jatokor

Pacan napisał(a):
bo pamietam chyba najlepiej grales na zlotym, zwierzaki koty i scary sie chowaja

Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.038s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net