Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 19:23:27
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: "This is job for a superman"czyli najpot??niejsz
PostNapisane: 2005-05-14 21:06:45 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-14 20:23:51
Posty: 35
Lokalizacja: InowrocĂ…ââ‚ŹĂ…Ąaw
Płeć: Mężczyzna
Jako ?em wielki fan dbz (to ju? 7 lat, ech... jaki jestem stary:P) postanowi?em troche rozkr?ci? ten temat. Pierwsza my?l to, kto by? najpot??niejszym przeciwnikiem w dbz. Na wst?pie chcia?bym obali? mity o Brollym (Broccollym:D), i? on nie jest taki wszecpot??ny. Ot??? on osi?gn?? wysoki wsp???czynnik USSJ przez co robi? taki wra?enie. Pretendenci do tego tytu?u to:
1. Yamemba- Uosobienie z?a (stworzony w "pralce" z?cyh dusz w filmie XII)
[pow??d] = na okre?lonym planie (wymiarze) by? wstanie panowa? nad rzeczywisto?ci? przez co zdobywa? BARDZO du?? przewg? nad przeciwnikiem [wady] = Jamemba s???bo si? broni i jest ma?o wytrzyma?y. W bliskim starciu dosta? nie?le w d... pupe:P od Vegety. POKONANY PRZEZ GOGETE

2. Cell (aka Seru, je?likto? jest fanatyczny i woli jap. imiona:P) - Skrzy?owanie wszystkich wojownik??w Z + Frieezy w jednej osobie. Dodatkowo o niewiarygodnej sile. Spotykamy go w sagach: Android Saga i Cell Game

[pow??d] = Og??lna uniwersalno?? wojownika. Dzi?ki Zdolno?ciom
przeciwnik??w by? wstanie przewidzie? wszysdkie ich ruchy i wykorzysta? przeciwko nim. Poza tym by? r??wnie dobry w zwarciu jak i przy atakach ki.

[wady] = Praktycznie ?adnej, wojownik doskona?y, kt??ry nie ?pi, nie m?czy si?, nie zapomina.

3. Coola (aka Cooler) {chodzi o wersje metal} = Szczerze m??wi?c moja ulubina posta? w ca?ym DB. Kr??tka historia... Ot??? Cooler chyba by? JEDYNYM przeciwnikim Teamu Z, kt??ry NIE by? z?y. Przyby? na ziemi? by pom?ci? swego brata (notabene na nieodpowiedniej osobie:P), Freeze. Mia? nad nim przewag? t?, ?e mia? jedn? transformacje wi?cej ni? brat. Tak czy siak Goku go pokonuje, jako ssj. Apropos tej walki mo?e wr??cimy na innym temacie bo jest tam BARDZO ciekawy dylemat. Poraz dr??gi spotykamy go na nowym Nameck, z szczerze m??wi?c niewiadomych przyczyn. Po prostu wyruszyl ze swoj? armi? tam i... kopi?:D (spotykamy go w V i VI filmie)

[pow??d] = Spr??buje to wam opisa? obrazowo). Wyobra?cie sobie zr??wnowa?onego Buu, kt??rego nie po?o?ycie Ganki Dami, kt??ry ma siln? pi?che jak nic. W 6. filmie praktycznie r?ba? g???wnych bohater??w do ko?ca. Chonoruje go do tego zaszczytu, poniewa? jako jeden z niewielu zadawa? naprawde WYRA?NY b??l przeciwnikom:> Kto 0gl?da? film to wie:P Swoj? pot?g? zawdzi?cza? r??wnie? swojemu statkowi, Death Star (znajome nieprawda???:D), kt??ry posiada? jednostke dowodzenia kt??ra nie tylko umo?liwia?a samonapraw?, ale r??wnie?... duplikowa?a go.

[Wady] = W stylu walki praktycznie ?adna. Za to jest zbyt pewien siebie (gdyby bardziej uwa?a? to ju? w V filmie odes?a? by Goku do krainy wiecznych ?ow??w;)) POKONANY PRAKTYCZNIE PRZEZ NIKOGO:D PO PROST PICCOLO WYSADZI? JEDNOSTKE DOWODZENIA, A STATEK ZOSTA? ZNISZCZONY PRZEZ GOKU (KTO NIE WIE CZY WTEDY NIE BY? W USSJ:?)

To by bylo tyle na pocz?tek, czekam na krytyke:D a tak?e wasze pomys?y. Je?eli nie problem, spr??bujcie zrobi? na podobnej zasadzie jak ja;) Ale to nie jestem tu modkiem/adminem wi?c obowi?zku nie ma:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-05-15 21:02:35 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-14 20:23:51
Posty: 35
Lokalizacja: InowrocĂ…ââ‚ŹĂ…Ąaw
Płeć: Mężczyzna
Ej... mo?e odpowiecie?? Bo mi smutno:P
Admin/Moderator mo?e ze spokojnym sumienmiem usun?? ten post. Mia? tylko cel propagandowy, by przyq? uwag?=] Jestem r??wnie? ciekaw kto przebrn?? przez m??j post:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-05-15 22:27:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-03-23 07:10:48
Posty: 104
Lokalizacja: wrocĂ…ââ‚ŹĂ…Ąaw
Płeć: Nieokreślona
lol ja przebrnolem i w odpowiedzi powiem ze zawsze najbardziej lubilem vegete utorzsamialem sie z nim;] byl taki podobny do mni z charakteru:D

_________________
soldat

www.soldat.pl i nie ma bata soldat wymiata
www.wtclan.prv.pl i nie ma bata |WT| wymiata
www.303.soldat.fg.pl i nie ma bata |WT&303| wymiata

http://www.liga.soldat.int.pl/ pierwsze miejsce w I lidze TDM we are the best:D
:D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-05-16 14:36:24 
Offline

Dołączył(a): 2005-03-22 20:24:44
Posty: 788
Płeć: Mężczyzna
niema tu mojego Herosa ( hehe ) tronk ...... ohh najlepsza posta? z ca?ego filmu .... czy wam si? niepodoba jego kolor w?os??w i mieczyk :P

_________________
zarabianie kasy za clicanie na linki :>

Bux - 0.01c za click


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-05-16 14:37:49 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-14 20:23:51
Posty: 35
Lokalizacja: InowrocĂ…ââ‚ŹĂ…Ąaw
Płeć: Mężczyzna
Na wst?pie graty dla Ciebie=] Ale jedno zastrzezenie. Walisz Offtopa! Temat jest o najpot??niejszym przeciwniku DBZ, a nie o ulubionej postaci;) Czekam na krytyke:P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-05-18 12:00:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
najpotezniejszy przeciwnik w seri wedlug mnie to kto ?? oczywiscie freeza dlaczego poniewarz nasz bohater musial sie niezle napocic by z nim wygrac i byl planowany na ostatniego wroga w mandze ale fanowie wolio more more i bylo cell tez jako przeciwnik byl dobry bo nasi przyjaciele znow sie napocili przy nim jeszcze glubi w najglubszej serii GT ostatni z zlych smokow jesli chodzi o sile techike itp... to bije reszte na glowe (Turnks i Vegeta oraz Goku ROX)

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-06-08 19:14:25 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-14 20:23:51
Posty: 35
Lokalizacja: InowrocĂ…ââ‚ŹĂ…Ąaw
Płeć: Mężczyzna
Mo?e co? jeszcze napiszecie? mo?e sie ze mn? nie zgodzicie cho??xD Widze tu jacy otaq-_-:P

_________________
99 red baloons flying in the summer sky!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net