Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 23:50:49
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-10-27 21:06:02 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-17 13:31:53
Posty: 254
Płeć: Mężczyzna
najkrotszy kawal o pedalach??


ten tego


pr0 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-12 10:25:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-03 09:25:54
Posty: 24
Lokalizacja: Gda?sk
Płeć: Mężczyzna
1.
-----------------------------------------------
Rozmowa na pierwszej randce:
- Masz jakie?? na??ogi ?
- Nie...
- A jakie?? hobby ?
- LubiÄ? ro??liny.
- O a jakie ?
- Chmiel, tyto??, konopie.
2.
----------------------------------------------
?šrodek nocy. Pod rozgwie??d??onym niebem na ??rodku hali stoi bac??wka. W pewnym momencie otwierajÄ? siÄ? drzwi i jak z procy wybiega stamtÄ?d owieczka. W drzwiach staje juhas i dopinajÄ?c rozporek m??wi:
- Ach, ??eby?? ty jeszcze gotowaÄ? umia??a...
3.HOROSKOP
---------------------------------------------
Baran
Po majowych ??wiÄ?tach najwa??niejszÄ? postaciÄ? w twoim ??yciu oka??e siÄ? kto??, o kim bezskutecznie starasz siÄ? zapomnieÄ?. Tak, tak, to ju?? maj, a wiÄ?c 9 miesiÄ?cy od przypadkowego romansu. Trzeba podjÄ?Ä? decyzjÄ?, przy czym jednÄ? masz ju?? z g??owy. Mo??esz zostawiÄ? ca??e swoje dotychczasowe ??ycie - tym bardziej, ??e niczego szczeg??lnego w nim nie dokona??e?? - albo zdecydowaÄ? siÄ? na proces. Proces z resztÄ? masz z g??ry przegrany, wiÄ?c pozostaje jeszcze wycieczka do Bangladeszu, z kt??rym nie mamy podpisanej umowy alimentacyjnej.

Byk
Przed tobÄ? kilka decyzji w zwiÄ?zku z pracÄ?. Musisz podjÄ?Ä? je natychmiast, bo ko??czy Ci siÄ? zasi??ek dla bezrobotnych. Jak widaÄ?, sezon op????nia swoje nadej??cie, wiÄ?c nie znajdziesz pracy ani w ogrodnictwie, ani w le??nictwie. Pozostaje tylko jedna droga... Poniewa?? nic nie umiesz robiÄ? mo??esz zostaÄ? z??odziejem. I nie martw siÄ?, ??adna praca nie ha??bi.

Bli??niÄ?ta
W drugiej po??owie maja na pewno nie bÄ?dzie Ci doskwieraÄ? nuda. Spotkasz ludzi, z kt??rymi lubisz przebywaÄ?. A wszystko zacznie siÄ? od naruszenie spokoju publicznego... Policjanci CiÄ? spa??ujÄ? za niegrzeczne zachowanie, kolegium da najwy??szy wymiar kary, bo masz wrednÄ? gÄ?bÄ?, znajomi nie po??yczÄ? pieniÄ?dzy na kaucjÄ?, bo CiÄ? po prostu nie lubiÄ?, a w wiÄ?zieniu trafisz do celi razem z kim??, na kogo donios??e?? dwa miesiÄ?ce temu. Nie martw sie - pogrzebem wiÄ???ni??w zajmuje siÄ? pa??stwo.

Rak
WciÄ??? w maju bÄ?dziesz w rozterce, wciÄ??? nie bÄ?dziesz wiedzia?? jak siÄ? zachowaÄ?. Z jednej strony postanowi??e?? sobie, ??e nie bÄ?dziesz wiÄ?cej pi??, a z drugiej jak tu nie piÄ?, skoro rura tak pali i kolesie zaczynajÄ? CiÄ? nazywaÄ? szpionem. Jedyna rada na takowy roz??am w twojej psychice to chlaÄ? tak du??o w??dki, ??eby na drugi dzie?? nie pamiÄ?taÄ?, ??e siÄ? w og??le co?? pi??o. Podobne dzia??ania uchroniÄ? CiÄ? od rozdwojenia ja??ni i wakacji w szpitalu psychiatrycznym.

Lew
Chcesz, ale ciÄ?gle siÄ? boisz. Taka postawa do niczego nie prowadzi. Na jednej szali k??adziesz wszystko, co Ci siÄ? w ??yciu nie uda??o - a poniewa?? niewiele zdzia??a??e??, wiÄ?c szala jest bardzo ciÄ???ka - na drugiej za?? wszystko, czego by?? jeszcze w ??yciu m??g?? dokonaÄ?. No c????, decyzja czy warto ciÄ?gnaÄ? ten w??zek dalej nie jest prosta. ??eby u??atwiÄ? Ci jej podjÄ?cie zdradzimy, ??e w przysz??oÄ?ci te?? nie dokonasz niczego po??ytecznego.

Panna
Ostatnio twojÄ? wadÄ? jest szorstko??Ä? i porywczo??Ä?. Ca??e otoczenie ma ju?? dosyÄ? podobnej sytuacji. Wreszcie powiniene?? trochÄ? och??onÄ?Ä? i przede wszystkim p??j??Ä? do fryzjera na spi??owanie rog??w. Przesta?? ju?? krzyczeÄ? na partnerkÄ?, kt??ra ma trzech innych kochank??w, bo nie ma nic gorszego ni?? zazdro??Ä?. Spr??buj siÄ? z nimi zaprzyjazniÄ?, a zamiast konkurent??w bÄ?dziesz mia?? w nich przyjaci????. Koniecznie te?? kup nowe ??????ko, bo w starym posz??y sprÄ???yny i nie mo??na siÄ? pod nim chowaÄ?.

Waga
Bardzo nie lubisz, gdy o tobie plotkujÄ?. A jak, g??upku, nie majÄ? plotkowaÄ?, kiedy zapominasz za??o??yÄ? spodni po stosunku z sÄ?siadkÄ? i paradujesz z go??ym ty??kiem przez p???? ulicy?! Pamietaj te??, ??e jak kradniesz w osiedlowym sklepie, to nie zostawiaj na pustej p????ce dowodu osobistego. I zr??b wreszcie operacjÄ? plastycznÄ? nosa, bo ilo??Ä? dzieci biegajÄ?cych w okolicy z identycznym jak tw??j kinolem jest oczywistym pretekstem do plotek.

Skorpion
Twoim szczÄ???liwym dniem w maju bÄ?dzie piÄ?tek. W piÄ?tek dowiesz sie od lekarza, ??e stan twojego zdrowia kwalifikuje ciÄ? do formaliny - przeznaczeniem dla akademii medycznej na badania, jak taki wrak mo??e jeszcze poruszaÄ? siÄ? o w??asnych si??ach. Je??li nie chcesz s??u??yÄ? medycynie w ramach myszki do??wiadczalnej, koniecznie musisz w nastÄ?pny piÄ?tek p??j??Ä? do notariusza i zastrzec sobie, ??e twoje organy po??miertnie nie mogÄ? byÄ? wykorzystane w ??adnym innym celu, jak tylko pokarm dla robak??w i ewentualnie lokalne u??y??nienie gleby.

Strzelec
Druga po??owa maja i poczÄ?tek czerwca bÄ?dzie trochÄ? inna ni?? poprzednie okresy. DotÄ?d doskwiera??a Ci taka nuda, ??e otwartymi w ziewaniu ustami mog??e?? z??apaÄ? przeje??dzajÄ?cy autobus miejski. Teraz wszystko siÄ? zmieni. Kilku chuligan??w tak CiÄ? obt??ucze, ??e bÄ?dziesz mia?? z??amanÄ? szczÄ?kÄ?. Lekarz Ci jÄ? zadrutuje i miÄ?dzy wybitymi zÄ?bami wyprowadzi wÄ???yk do spo??ywania papki pokarmowej. Teraz bÄ?dziesz m??g?? co najwy??ej wciÄ?gaÄ? przez usta muchy, bo nic wiÄ?kszego przez rurkÄ? nie przejdzie.

Kozioro??ec
W czerwcu Uran i Wenus bÄ?dÄ? CiÄ? mia??y w opiece. Najpierw oka??e siÄ?, ??e sÄ?siad przechowywa?? pod Twoim ??????kiem radioaktywny uran 237, a p????niej lekarz stwierdzi, ca??kowity zanik organu potrzebnego tym, kt??rzy chcÄ? wsp??????yÄ? z Wenus. Uwa??aj przy operacji, ??eby nie wstawili Ci jakiego?? ruskiego kraniku do skiania. Lepiej od razu kup w sklepie z armaturÄ? jaki?? nowoczesny, niklowany, superwytrzyma??y przysznic z bardzo twardym wÄ???em.

Wodnik
Twoja taktyka mo??e byÄ? wiosnÄ? rozszyfrowana szybciej ni?? siÄ? spodziewasz. Dyrektor nie jest taki g??upi, na jakiego wyglÄ?da i zauwa??y prÄ?dzej czy p????niej ??winie, kt??rÄ? mu podk??adasz. Gdyby?? jeszcze ograniczy?? siÄ? tylko do niego, ale ty musisz r??wnie?? musia??e?? zgnoiÄ? wszystkich koleg??w z pracy. Fina?? mo??e byÄ? taki, ??e nie tylko nie uda Ci siÄ? zajÄ?Ä? dyrektorskiego sto??ka, ale jeszcze za??apiesz siÄ? na wpierdziel od kumpli. Lepiej dalej stosuj taktyke lizania ty??ka zwierzchnika i podsy??ania w??asnej ??ony kolegom.

Ryby
Bardzo lubisz stanowczo siÄ? wypowiadaÄ? w raczej wÄ?tpliwych kwestiach. PamiÄ?taj, ??e ograniczenie bud??etu na wiÄ?zienia to g??upia opcja, zwa??ywszy twÄ? sk??onno??Ä? do z??odziejstwa. Zakaz rozwod??w te?? nie jest najlepszÄ? koncepcjÄ? dla kogo??, kto nie stosuje antykoncepcji. I daj wreszcie spok??j czerwonym, bo jak CiÄ? kiedy?? wierni sponiewierajÄ?, to mo??esz z czarnego przybraÄ? w??a??nie taki kolor. Na koniec powiniene?? przestaÄ? nazywaÄ? siebie mÄ?drym, skoro jeste?? patentowanym durniem.

_________________
Sleep peacefully... only dreams are eternal...
Najbli?sze sesje WFRP online:
Team A - ci??ko teraz powiedzie?...
Team B - Hmm... W_w skomplikowa? sprawe...
Team E - 24.X.2006, godz. 20:00
http://squarezone.pl --------------> Zapraszam
-----------------------------------------------------------------
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-16 16:25:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-28 10:08:23
Posty: 947
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Idzie facet w sercu afryki jakÄ??? drogÄ? , wypada na przeciwniego z krza k??w 10 murzyn??w
-?šmierÄ? czy Pumba ?
-eee...Pumba?
10 Mrzyn??w rzuci??eo siÄ? na niego i zapchalogo w dupsko...
Idzie dlaej z obola??ym ty??kiem... Wypada 20 murzyn??w
-?šmierÄ? czy Pumba ?
-p-pumba...?
Sytuacja sie powtrezarza , 20 murzyn??w pojecha??o go w dupsko...
Wlecze sie dalej i dociera do jakiejs wioski , na przeciw wychodzi mu 50 murzyn??w i w??dz...
-?šmierÄ? czy Pumba ?
-?šmieeerÄ? !!
-Hmm.... ?šmierÄ? przez PumbÄ? !!!

xP

_________________
Feel the Turkysh power !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-17 13:51:02 
Offline

Dołączył(a): 2005-12-25 13:18:46
Posty: 494
Lokalizacja: Åšwidnica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Ojciec do c??rki:
-Jak dostaniesz jeszcze jednÄ? jedynkÄ? to zrobisz mi laskÄ?!
Dziewczynka przera??ona. Po miesiÄ?cu pech-jedynka z matmy.
Ojciec:
-Ostrzega??em CiÄ? to teraz chod?? do mnie.
Spuszcza spodnie. dziewczynka bierze nie??mia??o, przera??ona jego penisa, oglÄ?da go i pyta:
-Tatusiu, a dlaczego ty masz g??wno pod napletkiem ???
-A Ty my??lisz, ??e Tw??j brat dostaje same piÄ?tki ?!!!




Do pokoju niewidomego ch??opca wchodzi mama i mowi :
-Synku jutro wielki dzien w twoim zyciu , rano odzyskasz wzrok
-Mamusiu naprawde???
-Tak ale teraz idz juz spac
Jednak chlopiec nie mogl usnac , myslal jakie to wielkie szczescie go spotka.Modlil sie , obiecywal ze nigdy nie bedzie ogladal zakaznych rzeczy , ze bedzie dobry itp
Rano matke chlopca budzi przerazliwy krzyk z jego pokoju
- Co sie stalo ? - pyta Mama
-Juz rano a ja nic nie widze!
- Hehe Prima Aprillis


Na porod??wce czeka strasznie zdenerwowany mÄ??? a?? tu nagle wychodzi lekarz z dzieckiem na rekach i uderza tym dzieckiem z ca??ej si??y w ??cianie, ma?? na to:
-panie, poj***a??o pana??
a lekarz odpowiada:
-??artowa??em, zmar??o przy porodzie :D

Hrabia opowiada znajomym swoje przygody na polowaniu.-IdÄ? przez tajgÄ?, patrzÄ? nied??wied??,przymierzam siÄ?,sk??adam do strza??u....zesra??em siÄ?.
-Ale?? hrabio w takiej chwili?-wykrzykneli przyjaciele.
-Nie ,teraz siÄ? zesra??em.

Ona do niego:
- Nie bÄ?dÄ? siÄ? wiÄ?cej z TobÄ? kochaÄ??
- Dlaczego? Bo mam za du??ego?
- Raczej na odwr??t
- ? du??ego za mam bo ?dlaczego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-19 20:31:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-11 23:12:33
Posty: 1865
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Subject : Dlaczego Zwolnilem swoja sekretarke!
Dwa tygodnie temu byly moje trzydzieste (z hakiem) urodziny, ale jakby nikt tego nie zauwazyl.
Mialem nadzieje ze rano przy sniadniu zona zlozy mi zyczenia, moze nawet bedzie miala jakis prezent. Nie powiedziala nawet "czesc kochanie", nie mowiac juz o zyczeniach. Myslalem ze chociaz dzieci beda pamietaly - ale zjadly sniadanie nie odzywajac sie slowem. Kiedy jechalem do pracy czulem sie samotny i niedowartosciowany. Jak tylko wszedlem do biura sekretarka zlozyla mi zyczenia urodzinowe i od razu poczulem sie duzo lepiej - ktos pamieta??.
Pracowalem do drugiej, okolo drugiej sekretarka weszla i powiedziala:
- Dzisiaj jest taki piekny dzien, w dodatku sa pana urodziny, moze zjemy gdzies razem obiad?.
Zgodzilem sie. To byla najmilsza rzecz jaka od rana uslyszalem. Poszlismy do cudownej restauracji, zjedlismy obiad w przyjemnej atomosferze wypilismy po lampce wina. W drodze powrotniej do biura sekretarka powiedzia??a:
- Dzisiaj taki piekny dzien. Czy musimy wracac do biura?
-Wlasciwie to nie - stwierdzilem
-No to chodzmy do mnie - zaproponowala
U niej wypilismy po lampce koniaku, porozmawaialismy chwile, a ona zaproponowala:
-Czy nie masz nic przeciwko temu, jesli pojde do sypialni przebrac sie w cos wygodniejszego?
- Jasne - zgodzilem sie bez wahania.
Poszla do sypialni, a po kilku minutach wyszla niosac tort urodzinowy razem z moja zona dziecmi i tesciowa. Wszyscy spiewali "Sto lat" a ja ... siedzialem na kanapie w samych skarpetkach.....



XD poczytaÄ? xD

_________________
Obrazek
QbnS napisał(a):
dax ma racje, a kto mysli inaczej ten jest skazany na wieczna gre w KO i zgon przed kompem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-11-19 20:50:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-28 15:01:50
Posty: 225
Lokalizacja: Pszczyna
Płeć: Mężczyzna
lolz XDDDD Historia z zycia wzieta xD :>

_________________
Obrazek Now it's mine ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-27 21:54:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-03-20 19:58:26
Posty: 22
Lokalizacja: KnW
Płeć: Mężczyzna
Idzie Heniek przez afrykę, chce przejść całę!
W pierwszym dniu nic tylko krzaki i zwierzaki
W drugim dniu wyskakuje murzyn i odgryza mu ręke... Koleś myśli sobie, bez ręki dam rade ie dalej. Następnego dnia wyskakuje inny murzyn i wydłubał mu oko. Eeee tam na jedno widze, ide dalej. Kolejnego dnia wyskakuje małpa i odgryza mu pałe. Co mi tam ważne że jeszcze troche i koniec wędrówki, idzie dalej. W tym samym dniu murzyni odgryĽli mu jednę noge. Bez nogi nie dam rady! Poszedł do szamana. Szaman mędry chłop chciał mu ułatwić sprawę. Dał mu nogę lamparta, oko sokoła i ręke małpy. Z fujarę było troche problemu więc szaman polecił trębę młodego słonia. Wypisał wniosek do PZU i za tydzień do kontroli. Heniek przeszedł całę afrykę i w drodze powrotnej wstępił do szamana. I jak? No zajebiście Szamanie! Noga szybciutka :) Okiem widze na pare kilometrów, na gałęzi mogę się trzymać na 2 palcach. Tylko wiesz.... z fujarę mam troche problem.... O co chodzi? Do jasnej kurwy bez przerwy mi liście do dupy wpycha!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2007-03-30 20:03:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-06-19 20:57:55
Posty: 294
Lokalizacja: Jaslo
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Przychodzi baba do lekarza cała oblepiona muchami...
Lekarz : Co się pani stało ?
Baba : zostałem zmuszona :lol2:

_________________
Mój pierwszy sig :D wiem,Że beznadziejny ale nic lepszego NARAZIE sam nie zrobie :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: kawał
PostNapisane: 2007-04-01 17:20:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-01 17:05:40
Posty: 3
Płeć: Mężczyzna
Idzie chłop i spad z dachu!

hahahhahaa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.050s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net