Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 17:20:38
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dragona Online
PostNapisane: 2012-02-15 14:17:43 
Offline

Dołączył(a): 2011-10-10 12:39:19
Posty: 13
Płeć: Kobieta
LINKI:

http://www.playdragona.com/ wersja US

http://dragona.ph.gameclub.com/drmain.asp wersja filipińska


Witam, chciałam przedstawić grę Dragona Online.
Bardzo przyjemna grafika, nie przesłodzona jak przykładowo w PW(Perfect World).
Nie mam pewności ale Max lvl na dziś dzień to 40, gdyz OB gry wyszła na poczatku stycznia tego roku.
Ja w 5h naprawdę lajtowego grania wbiłam 19.

4 Rasy i 8 klas:

HUMAN - Gunner i Sniper
ELDIN - Ranger i Magician
KALI - Guardian i Assassin
CATCHA - Shaman i Scout

Każda klasa posiada transformację w tzw. Dragona, od 1-wszego lvla jest przemiana częściowa, jednej części ciała, którą wybieramy sami przy tworzeniu postaci.
Każda transformacja ma całkowicie inny wygląd co można sprawdzić podczas wyboru rasy i klasy.

Moim zdaniem świetny system questów dla "leniwych" :P , nie trzeba biegać po NPC w poszukiwaniu nowych q czy wracać co chwile do miasta, żeby oddać q.
Questy daje nam i nagradza gra.
Jest również Auto Traveling przy każdym q czyli klik na nazwę moba i postać sama znajdzie spot.
Na około 10 lvlu dostajemy 1-wszy pojazd do poruszania się, aby było szybciej.

Gra ma system PK, kiedy zaatakujesz innego gracza i zabijesz go w niedozwolonej lokacji tracisz pkt honoru. Pkt honoru mamy 100, poniżej 70 zaczynamy ponosić sankcję za Pkowanie. Kiedy nasza postać umrze, możemy stracić exp, kase lub itemy.

Na około lvlu 15 możemy zacząć zabawe na Battle of Celebration, które jest z tego co zauważyłam, co 1h. W prawym górnym rogu pojawi się nam ikonka zapisu, klikamy i automatycznie zostajemy przeniesi na plac boju.
Jest tam podział na 2 drużyny, Red i Blue, każdy team ma 4 monu i 15 minut czasu na rozwalenie monu przeciwnej dryżyny. W między czasie oczywiście "męczymy" graczy z przeciwnego teamu ;D
Cos podobnego jak stare BDW, mozna się pokusić o takie porównanie.

Póżniej podobno jest drugi Battle co 2h, niestety nie posiadam jeszcze żadnych informacji na jego temat.


Z każdym lvl up nasza postać dostaje 1 skill point, podnoszą się także statystyki HP,MP .
Nie ma do rozdawania pkt statystyk w charakterze postaci.
Skille sa w znanej każdemu z innych mmo formie drzewka, bardzo prostego w rozwijaniu.
Na lepszym skillu jest pokazany wymagany lvl skilla nad nim(gorszego).
Poza tym, nie ma ich za dużo. Mają jednak przeważnie długi czas załadowania do kolejnego uzycia, co wbrew pozorom nie utrudnia rozgrywki.

Opisałabym jeszcze krótko system upgradu itemów, tutaj zwany reinforcement, niestety tego jeszcze nie rozgryzłam, a nie chce wprowadzać nikogo w błąd.
Co jest pewne to, potrzebujemy item, który można wzmocnić i kamyk. Upgradujemy u NPC w town, sa 4 opcje: sukces, zniszczenie itemu, failed (zabiera kamyk ale item pozostaje taki jaki był), down czyli -1 upgrade.

Podsumowujac, zachęcam do wypróbowania wszystkich których znudziły już starsze produkcje. Gra się przyjemnie, aktualnie jest event 2x Exp, Drop i Core( dostaje się z zabijania mobów, potrzebne do uzycia skilla transformacji).
Myslę, że sporo osobom moze się spodobać.

Jednocześnie mam prośbę, jeżeli ktoś ma więcej informacji na temat gry, aby podzielił się nimi w temacie.

Dziękuję i Zapraszam Do Gry DRAGONA Online.

_________________
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=459507

Potrzebujesz na Premke:P, KLIKNIJ

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net