Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 10:00:04
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-01-20 11:40:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Pewnie zastanawiacie się czy wybrać Aiona na wzgląd pvp. Ciężko mi porównać, bo tylko w KO grałem.

W Aionie PvP jest bardzo dynamiczne, bardziej niż w KO, dzięki temu że są elementy skakania i latania. Co do skilli, KO było proste jak cep(a zarazem to było w nim najlepsze) bo taki BP 1 skill do bicia, 2 debufy, 2 bufy i heja, a w Aionie Chanter(BP) ma 15 skilli do bicia, które od razu debufują, ma 7 skilli bufujących i do tego musi wrzucać co 5 minut scrole :P
Dochodzi jeszcze coś takiego jak weaving czyli takie combo między skilami, które budzi temat tabu jak combo w KO gdy ono powstawało :) Ogólnie ciężko się tego nauczyć.

No i cooldown potów jak w WoWie, trzeba na prawdę nieraz przemyśleć kiedy najlepiej użyć, bo 30s cd jest albo 5 minut, bo można mieć 3 poty(1 ściąga debufa) a ja dodatkowo mam 3 heale też na cd :)

Każda postać sobie radzi solo w PvP, nie tak jak w KO że Int priest dupa :)

PvP zwłaszcza teraz po 3.5 patchu jest dużo, potrafi być 4-5 rano a tu tłum ludzi, mimo że europejskie serwy. Zone do tego przeznaczonych też jest trochę. Taka Tiamaranta Eye, to 10 razy większy bowl z KO.

Można latać w grupach 6/12/24/192 osobowych :) Aktualnie najlepiej to ma chyba asek bo używa hide(stealth) i na luzie może sobie latać ;P

National Points w KO? Ładny znaczek, którym można było sobie podetrzeć tyłek i ranking by być fajnym? OK. Dobre to było 5-6 lat temu. W Aionie takie pkty(Abyss Points) owszem dają nam ranking(20 poziomów), który nam pozwala na wszelakie rzeczy. Pierwsze 9 to w sumie nic nie znaczą, ale jak sie ma już Army-1 Star Officer(ja mam 4 a najwyższa z oficerów to 5) to można mieć Questy na PvP i to całkiem nice.

5-star pozwala nam zamienić się w X-forma i zamiast mieć te 10k HP to mamy 100k i możemy tankować bardzo dużo ludzi przez 10 minut, fajna zabawa
X-Form Gladiator na tle jądra w Abyss)
( Obrazek )

Dobra prócz tego to są jeszcze itemy do PvP, których się nie wycrafci czy nie wydropi, tylko można kupić za Abyss pkty i medale z wojen. Np. za killa w PvP mamy od 500 do 5000, tu jest duże wachanie, bo zależy od tego jaką ma rangę przeciwnik, jaką ty i ile on ma tych AP :) a taka broń jest warta 2 miliony :) Jak się człowiek leni to jakieś 2 miesiące grania, ale już starcza na długo ;P

Także skille(stigmy się kupuje za to), poty itd. Ogólnie są przydatne, a nie po to by być :)

Na 60tce nie wiadomo co robić, tyle rzeczy jest do robienia, można się skupić np. na 2-3 i będzie dobrze :)

Ale są zone z riftami, ze przechodzisz do drugiej frakcji np. na 40 czy 50 lvlu i bijesz ich, coś jak ardream/rlb. Fajna zabawa.

Tu PvP najlepszego(podobno) chantera w Aionie na USA serwie http://www.youtube.com/watch?v=fDK0iw5OrBk

Tutaj Sorcerera polaka z mojego serwa http://www.youtube.com/watch?v=cpELnTacsto

Tutaj jakiegoś gladiatora na arenie PvP* http://www.youtube.com/watch?v=8FqcRw1aWzY

Tutaj Spirit Mastera, które szczerze nienawidze bo mnie gnoi http://www.youtube.com/watch?v=kw5hyHvCf1w

Jednego z lepszych clericów(taki Int priest, ale bijący) http://www.youtube.com/watch?v=_3Tp5EmV0jo

Tu ranger http://www.youtube.com/watch?v=JD7jfndnn14

Assasin http://www.youtube.com/watch?v=FaWER3RQV-c

*Areny PvP - codziennie dostajesz 2 tickety, na 1vs1/ 1vs10(taki chaos z KO), oraz 2vs2vs2, za te areny dostaje sie insygnia, za które można kupić już set do PvP( ja po 2 miesiącach byłem tak ubrany, że z Topem co 3 lata gra, walczyłem)


Widziałem że trochę osób z KO się przekonało, na moim serwie(frakcji) gra LaFamiglia z Beramusa, która jest dobrze znana GraveYardom :)


Dobra się rozpisałem... Jak ktoś to przeczyta(miły będzie post-koment) to dziękuje za chęci i zapraszam :)

PS. mój legion wszedł na 6 poziom(jest 8 po 3.5 patchu) i mamy nowe wdzianka

Obrazek

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-01-30 06:59:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
"Ciąg dalszy marudzenia kota"

Pomocne linki z oficjalnej strony gry dla nowych(obu nacji, ale kto by chciał latać (G)elyosem co biega jakby miał kij w dupie) zawierają Q do 10 lvla, niebieskie(zwykłe) i kampanijnie(złote), tak na prawdę można olać na początek all po za 1, jak wbije się 9 lvl to wejdzie Q kampanijny Ascension, który pozwoli nam przejść do większej ilości lokacji. Tych zone potem jest multum.

Asmodianie
http://gameguide.na.aiononline.com/aion/Ishalgen+Quests

Elyos
http://gameguide.na.aiononline.com/aion/Poeta+Quests

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-04-29 21:53:56 
Offline

Dołączył(a): 2012-05-05 16:49:50
Posty: 95
Płeć: Nieokreślona
Kocie, tutaj Misiek, znowu mam zamiar coś pograć, tyle że teraz konkretniej, mam czas aby pograć. Mógłbyś mi podać jakieś gg czy ts żeby pogadać mniej więcej o grze?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-05-03 10:12:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Miałem tydzień off od kompa, bo grafa mi sie zesrała i system, dopiero trochę zacząłem dzisiaj grać, co do GG, ciężko bo nie mam na kompie(to nowe żre jak koń pamięć) i tylko w nagłych przypadkach włączam ze strony.

Mój legion trochę podupadł(lider miesiąc off), ale jest parę w miarę dobrych PL legionów do których można dołączyć. Pytania to pisz tu najlepiej (PM czy coś) ;P Prędzej zobaczę niż uruchomie GyGy

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-06-26 21:47:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
"AION podbija Europe
Do tej pory w AION Free-to-Play mozna bylo grac po angielsku, niemiecku i francusku. Mieszkancy Atreii jednak stale sie ucza i tak od 31 lipca beda mówic takze po polsku, hiszpansku i wlosku. Proces lokalizacji obejmie nie tylko teksty lecz równiez wszystkie kwestie mówione. Kazdy kraj otrzyma oczywiscie swój wlasny serwer oraz uslugi serwisowe (strona internetowa, portale spolecznosciowe, support). A to jeszcze nie koniec: We wrzesniu tego roku wystartuje takze wersja turecka! "


Czyli serwy only dla polonusów :P

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-06-27 14:04:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Szczerze mówiąc to jakbym miał grać, to i tak wolałbym na angielskim. Powiedz mi tylko, czy jest też tam data wydania serwerów jak w KO ? Na jakim serwerze zacząć, żeby było w miare po ludzku ( Zaczynając dajmy na to na Aresie gre w KO w tym momencie jest zupełnie bezsensowne, tam też są serwery starsze i nowsze ? :) )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-06-27 14:21:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Ta są serwery starsze i nowsze, mój i pare innych mają tyle lat co Aion czyli 4(prawie), nowsze serwery takie ala Carnac west mają 1,5 roku, a nowe serwery mają wyjść podobno w sierpniu.


Jednakże tu jest inna mentalność niż w KO jeśli chodzi o serwy, im starszy tym lepszy bo market z craftem nie kuleje, nie ma tłumów ludzi rzucających się na zbieractwo naziemne lub lotne, nie trzeba wydawać $$$$$$ by być pro na serwie, kwestia 2-3 miesięcy i spokojnie jak ogarniasz grę to walczysz z topem. Ja aktualnie gram na tym najstarszym serwie od lutego zeszłego roku i już jestem top 4 w swojej profesji(wg opinii ludzi z serwa ;P) Tu masz info aktualizowane co jakiś czas ile ludzi na serwie jest http://aioninfo.com/ na Telemachusie w piątek/sobote wieczorem potrafi być 3000-4000 a jak wyjdzie 4.0 to podejrzewam że ciągle będzie taka ilość :)


Pierwsze premium można kupić jak farmisz kasę a nie wydajesz na głupoty, już na 35-40 lvlu a potem z górki, ja na premke miesięczną mógłbym spokojnie w pół dnia zarobić na 60 lvlu.

Można owszem poczekać na serwer polski, bo same nooby się tam rzucą i ludzie ogarniający będą pewnie rządzić tym serwem, ale ja i tak zostaje na swoim, za dobry gear już mam na zmiany ;P

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-06-27 14:37:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Skoro tak mówisz, to moze i ja zaczne na tym starszym ;) Mam tylko nadzieje, ze mimo elitarności tego serwera, nadal ktos tam expi na niższych lvlach, bo granie samemu do 65lvla moze byc dość męczące ;)
Na jakim serwerze grasz ? Skoro mówisz, ze jest ok, to i ja tam pojde, a za pare miesiecy moze poczujesz na sobie mój łuk :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-06-27 14:45:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Tzn tak do 50 lvla jest coś takiego jak rookie server, w dowolnej lokacji się przenosisz w miejsce gdzie są ludzie ze wszystkich serwerów(integrated server) i razem expicie, niestety na takim serwie wtedy do tego 50 lvla nie ma pvp, no chyba że wrócisz na normal serwer :) Wtedy od 25 lvla już możesz robić pvp :) ja gram na Telemachusie jako Asmodianin, czarnuch ;P a Ronin gra jako Elyos(aka Gejlos ;P), jest parę polskich legionów, mój akurat przeżywa okres "OIOMu" i może za jakiś czas będzie come back.

Jeśli dalej nie masz przeczucia że będzie łatwo, to możesz wybrać Nexus, wybitnie serwer polski dla przeciętniaków, gdzie też w sumie ogarniająca osoba w PvP da radę ;P

Heh widziałem dzisiaj PvP Gunnera, u nas jest dostępny na becie 4.0, na amerykańskim już jest ten patch, ale ta klasa miazgę robi


_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-06-27 16:04:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-07-27 22:08:15
Posty: 803
Lokalizacja: z Ancow <3
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
Grajac wsrod przecietniakow sam ponad przecietnosc sie nie wybije ;) Wole pojsc na głębokie wody ;)Dostane pare razy baty i sie naucze ;) Co do gunnera, ja tam wole old schoolowy łuk. Jak mi sie nie spodoba, to zrobie sobie inna postac, ale zawsze lubilem z lukiem chodzic ;)
Dziekuje bardzo za info ;) Az milo, ze na starym dobrym forum KO mozna sie dowiedziec wiecej, niz na polskich forach o Aionie = )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-07-08 10:06:12 
Offline

Dołączył(a): 2012-05-05 16:49:50
Posty: 95
Płeć: Nieokreślona
31 lipca wychodzi polska wersja, oraz polski serwer ma zamiar ktoś pograć?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-07-08 13:07:56 
Offline

Dołączył(a): 2009-11-27 21:34:56
Posty: 1480
Lokalizacja: Kłodawa/Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
Ty, ale od nowa jakieś clienty będzie trza ściągnąć co ważą gigabajtami ? Bo nie wiem czy już zacząć pobierać przy tym necie 1,5mb xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-07-08 13:41:29 
Offline

Dołączył(a): 2012-05-05 16:49:50
Posty: 95
Płeć: Nieokreślona
Zapewne trzeba będzie od nowa ściągnąć z polskiej strony. Która ukaże się juz 31 lipca! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-07-08 18:13:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Polska strona już dawno jest, stąd też się pobiera http://www.aionfreetoplay.com/website/download

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Aion F2P
PostNapisane: 2013-07-19 10:27:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Po Gunerze przyszedł czas na nową klasę! :P Przegięli tym razem



A tak się przemienia :P

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.037s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net