Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 22:08:17
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 15:50:35 
Offline

Dołączył(a): 2005-08-07 15:33:25
Posty: 1
Lokalizacja: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Siemx! Ludzie ja to normalnie ich wszystkie piosenki uwielbiam... Oni sa spoko!! Zarabicha zespol, lepszego nie ma na swiecie!! ;D ;D Hehehe ale chyba najbardziej Linkin Park - Points Of Authority przypadl mi do gustu :D:D hehehe aha a te wszystkie newsy o tym, ze Chaz probowal samobojstwo czy odejscie z zespolu to sa plotki jak nie wiem co (sprawka Bravo XD) hehe wiec caly LP trzyma sie dobrze! I jest gites! ;D narx pozdro dla was fani LP XD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 17:03:14 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-06 13:48:17
Posty: 68
Lokalizacja: Wrocek
Płeć: Mężczyzna
No masz ca?kowita racje LINKIN PARK RULEZ :D osobi?cie metalu nie lubie... numb wymiata jak zreszta wszystko z ich p?ytek :D
POzdro dla Cheza ;)

_________________
Nick : Grzesiek_PL
Job : Priest Buff/Heal
lvl : 41
Set chitin (nogi +4/6 INT)
PaĂ…ââ‚ŹĂ…Ąka 54/48
Tarcza : 118 defa (zredukowana)
BiĂ…ÂĽuteria : +6 INT


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Linkin park
PostNapisane: 2005-08-26 01:20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
moze nie jest to zesp??? prze?omowy i najlepsiejszy, ale fajnie si? ich s?ucha. po1 - Hybrid Theory jest duzo lepsza plyta, z duzo ?atwiej namacalnym klimatem. najlepsza piosenka? "Runaway" - za wst?p ze SLTS (domy?cie si?, nietrudno ;) ), delikatne zwrotki, dobre, energiczne refreny, buntownicze nastawienie. ale nie doszukujmy si? i nie dorabiajmy ideologii, to nie jest Pearl Jam czy Nirvana, to ma dawa? wy??cznie rozrywk?... ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-08 15:25:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Odrazu z gory chce przeprosic za to co tu zaraz napisze ale ... musze to napisac, bo az mnie od srodka rozpierdala jak tylko widze hasla typu "linkin park rulezz". Linkin park to czysta komercha i ... nic wiecej, jesli bym ich sluchal to wstydzil bym sie do tego komukolwiek przyznac. Zespol tego typu moze robic kariere najwyzej w podstawowkacha i gimnazjach bo ludzie w tym wieku sa na komerche najbardziej podatni. Jak na studiach kogos spotykam i mi mowi ze slucha LP, najczesciej jeszcze dozuca: limp bizkit, system of a down, rammstain i czasami metallice (szkoda bo metallica zajebisty zespol, a duzo buractwa go slucha), to ja taka osobe najczesciej klasyfikuje na poleczke pt: buras, pozer, jednym slowem zjeb. Oczywiscie nie tyczy sie to wszystkich, ale wyjatki tylko potwierdzaja regu?e. Pozdrawiam.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-10 01:31:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
A mi sie wydaje ze wszystko co sie robi za $$ to komercha.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-10 14:18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
Normalnie nie mam ich zadnych pyt, dyskografi jakiejs, nie jestem ich najwiekszym klanem z napisem LINKIN na klacie, ale niektorych piosenek fajnie sie slucha.

Muad ujales to zbyt ostro... Wylgarysto ty moj :faja: :freak:

:sleep: :sleep: :sleep:

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-10 15:12:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
buahaha i tak sie powstrzymywalem, zeby tu nie zrobic rozruby na forum (pewnie i tak by mi wyjebali wtedy tego posta, a to jest cos co mnie najbardziej wkurwia). Zeby byc do konca szczerym to tylko powiem, ze mi sie 1 teledysk ich podobal: Crawling. Zajebista panienka na teledysku, miodzio. :lol2: :freak:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-10 22:13:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Muad napisał(a):
Linkin park to czysta komercha i k***a nic wiecej, jesli bym ich sluchal to wstydzil bym sie do tego komukolwiek przyznac.


hmm... wstyd to kra?? i na dupe pa??, jak to mawiali starozytni Rosjanie. kazdy slucha tego, co lubi, takze sie Muad nie bulwersuj ;) . a z ta komercha... no, moze muzycy zespolu NIN to altruisci i na boku pracuja na zycie, ale dla wiekszosci ludzi z "branzy" muzyka to sposob na zarobienie pieniedzy. to jest ich praca, oni maja swiadomosc tego, ze jezeli teraz nie zarobia jak najwiecej, to pozniej moga kasy po prostu nie miec. oni nie dostana emerytury, jak wyjda z mody i upodoban, to po prostu okaze sie, ze sa za starzy albo nie maja odpowiednich kwalifikacji zeby podjac inna prace. i nie mowmy, ze kasy maja za duzo, ze im sie nie nalezy, bo nikt nikomu nie broni spiewac i grac, to nie jest na pewno zawod gorszy czy mniej "meski". ja bym sie nie pogniewal, gdybym mi ktos za "darcie ryja" dawal tyle kasy ;) .

Muad, jutro niedziela, do kosciola i modl sie o zbawienie, bo rozrobami to ty do niego nie dojdziesz :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-10 23:19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
:lol2: Jasne Tengel juz pedze (w podskokach buahah), jak chcesz to moge jeszcze raz z twoja mama porozmawiac i jej wyjasnic to czy owo :P zlota kobieta poprostu.
Nie do konca mi tu chodzi o sam zespol, bo zespol to w duzej mierze ludzie ktorzy go sluchaja (chyba to troche glupie stwierdzenie heh). W kazdym razie chodzi mi przedewszystkim o to, ze wiekszosc ludzi jakich spotkalem i mowila ze sa fanami LP to z mojego punktu widzenia ludzie conajmniej niedojrzali. Zupelnie jak by zatrzymali sie na poziomie podstawowki, a LP sluchaja tylko dlatego, ze jest "na topie" i zeby moc sie pochwalic "slucham LP jestem zajebisty". Jednym slowem dziecinada i wlasnie przez taki pryzmat patrze na LP. Nie znam czlonkow zespolu, nic o nich nie wiem i nic do nich nie mam, niech trzepia kaske skoro im sie udalo zaistaniec i to w takiej skali. To ja mam akurat nawalone w glowie, bo moge szczerze powiedziec: nie bede sluchal zespolu, ktory mi sie zajebiscie spodoba ale bedzie go sluchala cala masa ludzi dla ktorych nie mam szacunku i wkurwil bym sie jesli ktos zaklasyfikowal by mnie w jakikolwiek sposob na jedna poleczke z nimi. A co do NINa to tworzy go jeden koles (tylko na trasy koncertowe dobiera zespol) i dorabianie na boku raczej mu nie grozi bo kaski ma full za swoja tworczosc, pomimo ze na kazdym rogu nie stoji smarkacz w dresach i bluzie NINa (odpukac :freak: ). Pozdrawiam.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-11 00:39:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hmm... kaski ma full? to jak on to zrobil? no bo na pewno nie komponuje muzyki dla pieniedzy, tylko z milosci do bliznich :devil: . ja slucham wielu innych rzeczy, a nie biegam w takiej bluzie. to nie swiadczy zle o zespole, tylko o tych, ktorzy tak robia. czlonkowie LP nie stoja przy straganach i nie namawiaja do kupna, te bluzy wymyslili pewnie ludzie odpowiedzialni za promocje, zeby powiekszyc zyski ich (a co za tym idzie) swoje. ja moze nie jestem jakims straszliwym fanem Linkin Park, ale to jest jedyny z mlodszych zespolow starajacych sie zrobic cos nowego. a ze wplataja w muzyke hip-hop? no, mi sie ten element niezbyt podoba. ale to moje zdanie i nie bede nikomu go narzucal.

Muad, mojej mamuski sie prosze nie czepiac bo mi sie agresor wlacza XD .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-11 00:52:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
czytaj uwazniej co pisze... zeby przypadkiem jakichs bezsensownych nieporozumien nie bylo :P

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-11 08:19:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 15:12:22
Posty: 1399
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
"O gustach sie niedyskutuje", mi sie LP podoba komus innemu -nie. Koniec jak dla mnie

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek
ty Tengel http://www.vco.forka.eu/index.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-11 15:12:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
Dokladnie, jak to slusznie ujal Epic "O gustach sie niedyskutuje" PEACE

Ps: Lecz takze kazdy ma prawo do wyrazenia wlasnego zdanie PEACE :freak:

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-11 15:27:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-06 20:39:15
Posty: 248
Płeć: Mężczyzna
Troche glupie wydaje si? pi?tnowanie "komercji", dzi?ki kt??rej muzyka ma jaki?tam poziom (nie wsz?dzie oczywi?cie). Gdyby nie by?o tego motywatora, muzyka sko?czy?aby si? na przy?piewkach ko?cielnych.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-11 18:59:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Jasne niech sobie kazdy slucha czego zapragnie tylko ja tam nie wnikam, ale jak zobaczylem jak tu ludzie slodza jaki ten LP jest zajebisty to nie wytrzymalem i delikatnie napomknalem, ze nie wszyscy tak uwazaja. :rotfl:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.046s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net