Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-27 13:07:39
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-11 21:45:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Muad napisał(a):
Odrazu z gory chce przeprosic za to co tu zaraz napisze ale k***a musze to napisac, bo az mnie od srodka rozpierdala jak tylko widze hasla typu "linkin park rulezz". Linkin park to czysta komercha i k***a nic wiecej, jesli bym ich sluchal to wstydzil bym sie do tego komukolwiek przyznac.


ty to nazywasz "delikatnie napomknalem"? ;D

wlasnie, nie ma sie co frustrowac, poza tym ktos na poczatku napomknal (choc nie tak delikatnie, jak Muad ;) ), ze maja sie wpisywac fani :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-12 01:16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hmm pojecie fana moglbym tu roznie zinterpretowac chociarz niekoniecznie zgodzilo by sie to z jakimkolwiek slownikiem :lol2:, a delikatny to ja zawsze jestem, czasem tylko bardziej lub mniej :lol2: zreszta nie bede zakladal nowego topa tylko po to zeby zbluzgac LP, no bez przesady linkin park nie zasluguje na to :lol2: (<zart> ale jak ktos chce sie poklocic to na mnie mozna liczyc w tym temacie :freak: ) wierny fan LP :rotfl: :rotfl:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-13 17:56:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-20 13:08:21
Posty: 907
Lokalizacja: Gliwice
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 15
Maud napisa?:
Cytuj:
ale jak ktos chce sie poklocic to na mnie mozna liczyc w tym temacie :freak: wierny fan LP

Tobie naprawde si? nudzi?? :rotfl:
Ja nie b?de si? bi? o to, czy jaki? zesp??? zas?uguje na s?uchanie, czy nie. Nie obchodzi mnie to, ?e, jak napisa?es, LP s?uchaj? niedojrzali ludzie... Dla mnie dojrza?ymi lud?mi s? Ci, co toleruj? wyb??r innych.
To prawda, LP, podobnie jak ka?dy zesp???, to komercha i to czasem wp?ywa na jako?? piosenek. Ja tam si? nie wstydze tego, ?e LP s?ucham, bo mi si? podobaj? ich utworki, a nie dlatego, ?e jest na topie. S?ucham te? SoaD, Limp Bizkit i innych, a wi?c jestem, jak sam okre?li?e?:
Cytuj:
buras, pozer, jednym slowem zjeb
Dla Ciebie moge taki by?, trudno, nie obchodzi mnie to... :faja:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-13 18:24:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
mimo sympatii do Muada, musze przyznac, ze chyba sie kapkie zagalopowal ;) . no przyznaj, heretyku ;D . ja znam ludzi, ktorzy sluchaja disco polo a maja golebie serca ;D . na szczescie nie ma takich bluz... a moze o czyms nie wiem? w kazdym razie TOLERANCJA, tego nam brakuje. poza tym Polacy ostatnio nabyli taka denerwujaca ceche - narzekaja na wszystko na co moga, z wszystkiego chca zrobic gnoj, bo im sie wydaje, ze przez (w swoim mniemaniu) konstruktywna krytyke rzeczy, ktore innym sie podobaja, stana sie oryginalni.

a tak w ogole, to specjalnie dzis pogrzebalem w szafie i znalazlem koszulke LP sprzed 4 lat, takze - Muad, zlinczuj mnie XD .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-13 18:34:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-24 22:33:24
Posty: 66
Lokalizacja: z nienacka
Płeć: Mężczyzna
pomyliliscie pojecia, zarabianie graj?c i komercje
pozatym ch?opaki s? z castingu co ich odrazu dyskwalifikuje :[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-13 19:15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 21:10:38
Posty: 734
Lokalizacja: rzeszow
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
Milten_PL napisał(a):
S?ucham te? SoaD, Limp Bizkit i innych, a wi?c jestem, jak sam okre?li?e?: Cytat:
buras, pozer, jednym slowem zjeb


Nie znam cie wiec nie moge sie wypowiadac w teamcie "jestes taki...". Prawda jest jednak taka, ze ludzie ktorych poznalem, podpisujacy sie z wielkim zapalem pod tymi zespolami byli(dla mnie) wlasnie tacy.

Milten_PL napisał(a):
Dla Ciebie moge taki by?, trudno, nie obchodzi mnie to...


Ja tez bym sie nie zalozyl, ze ludzie o ktorych sie wypowiadam, podchodza do mnie z wiekszym szacunkiem i mam to gdzies. :devil:


Tengel napisał(a):
a tak w ogole, to specjalnie dzis pogrzebalem w szafie i znalazlem koszulke LP sprzed 4 lat, takze - Muad, zlinczuj mnie .


:devil: juz szykuje gilotynke :devil: :lol2:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pieklo i niebo nie istnieja.
Nosimy je wszedzie ze soba.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-14 19:15:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
stopa napisał(a):
pomyliliscie pojecia, zarabianie graj?c i komercje
pozatym ch?opaki s? z castingu co ich odrazu dyskwalifikuje :[


a wiesz co, nawet sie wysililem i zajrzalem na strone o LP ;) to bedzie cycat, wiec nie podwazaz ;) .

"Mike, Brad i Rob poznali si? w liceum, w Agourze. P???niej Mike pozna? Joe'a na studiach graficznych w Pasadenie. Grali te? z Phoenixem, kt??ry odszed? od zespo?u, by powr??ci? po roku. Chester zosta? do zespo?u przyj?ty potem, gdy Mike us?ysza? o wokali?cie z Gray Daze, wys?a? mu kaset?, aby ten dogra? wokal, i kilkana?cie godzin potem Chester by? ju? z ch?opakami. W 2000 roku podpisali kontrakt z Warner Brothers i poszli do studia nagrywa? pierwsze utwory."

sprawa castingu z glowy... ;)

komercja, o ile sie nie myle, to granie by zarabiac pieniadze. powtarzam - nie jest mi znana nazwa zespolu, ktory gralby z altruistycznych pobudek, wylacznie aby pokazac, jakim sie jest geniuszem i glosem ludu, albo zeby komus umilic zycie.

nie wiem czemu, ale bawi mnie "licytowanie sie" na temat LP... lubie ich posluchac i nie lubie, jak ktos (vel stopa) nie lubi zespolu i juz go skresla. nie podoba sie - nie sluchac. no, ale moze ktos mi zarzuci nieslusznosc, wtedy "rencyma i nogyma" byde sie bronil.

zatem - do boju, moscipanowie ;). i o jedno prosze - KONKRETY, a nie "chlopaki sa z castingu" :ble: . stopa - pozdrawiam, bez zlosliwosci, jest GIT :freak:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-17 12:45:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-29 00:30:10
Posty: 461
Płeć: Mężczyzna
Offtop :arrow: pamietam jak dodales mnie do Wiedzminow gdy gralem rougasikiem hehe, byles jeszcze noobkiem ;D Ah te lata a teraz wyrosles na high lvl player :lol2: :lol2: :lol2:

No i patrze ze nie taka z Ciebie szara myszka -_- A i swoje zdanie umiez wypowiedziec w taki czy inaki sposob, gadac kazdy moze troche lepiej lub troche gorzej ;) ;) ;)

Pozdrawiam wszystkich :faja:

_________________
The men's destiny is controlled by some transcendental entity or law like a hand of God that exists. At least man knows that he has no control over his own will. =[


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-17 13:42:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-27 19:39:18
Posty: 234
Lokalizacja: TURKmenistan
Płeć: Mężczyzna
komercja, o ile sie nie myle, to granie by zarabiac pieniadze. powtarzam - nie jest mi znana nazwa zespolu, ktory gralby z altruistycznych pobudek, wylacznie aby pokazac, jakim sie jest geniuszem i glosem ludu, albo zeby komus umilic zycie.
[/quote]

Fish gra u siebie w knajpie co drugi dzie? dla przyjemno?ci, eric clapton chyba te? o ile pami?tam :) Tyle,?e oni ju? zarobili tyle, ?e mog? sobie na to pozwoli? :)

_________________
Have You ever dance with the DEVIL in the Moonlight??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-17 14:56:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-24 22:33:24
Posty: 66
Lokalizacja: z nienacka
Płeć: Mężczyzna
komercja to nie tylko granie dla zarabiania, to sprzedawanie siebie, jesli niewdzisz r??znicy miedzy zespo?ami kt??re pchaj? sie na ok?adki, miksuj? wszystko co popadnie, robi? covery aby tylko wiecej sprzeda?, robi? zasrane dzwonki na telefony, reklamy, kt??rym wydawcy p?ac? kosmiczne sumy zeby grali ich w radiu co 5 mini, ?piweaj?, z playbecku itd a zwyk?ym zespo?em no to niema o czym m??wi?

co do LP nies?dze ze w oficjalnych wypowiedziach by sie przyznali do tego ze sa z castngu.
haha p??jde krok dalej, oni tez z playbecku ?piewaj? :p
ciekawe ze taki gigant jak Warner Brothers od tak odrazu wyda? im p?yte

:twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-09-17 16:56:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-09 18:39:05
Posty: 1107
Lokalizacja: 801a
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
rzeklbym nawet, ze zalosna prowokacja. ale nie rzekne... bo najpierw to udowodnie.

- zespoly nie pchaja sie na okladki, to czasopisma, ktore widza, ze zespol jest znany i na okladce badz plakacie zamieszczaja te wlasnie przyciagajace gawiedz rzeczy
- miksowanie albumow (vel Reanimation) zalezy w duzej mierze od wytworni plytowej, ktora widzac szanse zarobienia, wykorzystuje ja
- lepiej usun edycja postu ten tekst z dzwonkami, bo to juz naprawde przestaje byc smieszne ;)
- reklamy i transmisje w radiO :ble: nie zaleza od zespolu, jezeli radio chce puszczac utwory, to ono sie o to stara... myslalem, ze takie rzeczy "sie wie"

a sprawa playbacku - NAPRAWDE spiewaja z playbacku? 8| nie wiem jak to przezyje... no, ale skoro tak twierdzisz... ja nie bylem na ich koncercie, takze nie wiem. i nie bede sie madrzyl na podstawie mojego stosunku do zespolu, bo to przeca glupota, nie? ty tez bys tego nie zrobil, bez uprzedniego sprawdzenia...

a ze Warner Brothers sie do nich przykolegowalo, to nie wydaje mi sie, zeby robili to z filantropijnych zapedow, widzieli w tym duza kase i tyle.

aha, nie bierz tego do siebie, ale ja nie zamierzam sie klocic z toba, ani licytowac, bo nie potrafisz wysunac opartego na rzeczywistosci argumentu. zawziales sie chyba troszke, a to niezbyt zdrowe. sugeruje dac spokoj, bo ty wyjdziesz na buca, a ja na zacietrzewionego fana LP ;) . ja ich bronie, bo wszyscy pozorni zwolennicy ktorzy potrafili nawypisywac tylko "LP RULEZZZZ" teraz juz nie potrafia odeprzec zarzutow kierowanych w strone swojego beloved zespolu i widac, ze Muad mial co do nich racje, dlatego nie po ich stronie stoje. nie stoje tez po stronie LP jako instytucji. mierzi mnie po prostu naskakiwanie na nich uzywajac tylko z wyssanych z palca powodow. jakbys sie postaral, to wymyslilbys cos na pewno.

Doz, gdybym Cie w ogole nie znal, to pomyslalbym, ze jestes dobrym czlowiekiem i probujesz powiedziec cos milego ;) . daruj sobie sarkazm, nie jestem high-leveled character, ale pomarudzic na forum sobie moge, ciesz sie, ze juz nie w temacie "nasze konfed'sy" ;) . bo to niezdrowe zaczynalo byc ;) . a w Wied?minach bylo fajnie ;D .

pozdrawiam sy?kich ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-21 20:14:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-11-17 21:29:06
Posty: 53
Lokalizacja: Nowy Targ
Płeć: Kobieta
Ja tam lubie Linkink Park chocia? nie kt??re piosenki maj? skopane :) Pozdrowienia dal fan??w LP

_________________
††...KASIA...†††


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-25 23:40:50 
Offline

Dołączył(a): 2005-03-22 20:24:44
Posty: 788
Płeć: Mężczyzna
skopane to ma tylko piosenki z IcH sUpeR Jey Z ...............

_________________
zarabianie kasy za clicanie na linki :>

Bux - 0.01c za click


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-25 23:45:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-28 16:47:44
Posty: 2208
Lokalizacja: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
ee wspolpraca z Jay Z nie byla taka zla lubie ten zespol jakis czas sciagalem wszystkie teledyski i wiekszosc koncertow teraz jakos poprzestalem, ale posluchac ich i tak lubie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-25 23:49:57 
Offline

Dołączył(a): 2005-03-22 20:24:44
Posty: 788
Płeć: Mężczyzna
a mi kompletnie si? niepodoba?o granie z Jay Z ... ?piewa? najlepsze kawa?ki chestera zzz !! ..... wole orygina? tylko LP a nie LP & JZ ...... wogule nie w moim stylu :/

_________________
zarabianie kasy za clicanie na linki :>

Bux - 0.01c za click


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.050s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net