Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 10:44:12
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Not Another Nova Town Movie
PostNapisane: 2011-09-10 03:51:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-15 00:06:25
Posty: 306
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 3
http://www.youtube.com/watch?v=xDaW6LSSdyA

moj pierwszy pk movie, mam nadzieje że się spodoba:)

_________________
Those who watch their back, meet deth from the front.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 06:00:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
2/10 jednym słowem wieje nudą i randomostwem klanowym.

2:11 do 3:06 jest taki nie ogar że głowa mała, każdy bije innego, jeden ucieka od priesta bo go jeden wojek bije, drugi bije woja itd.
Akcje od 5 min gdzie w 2 lub 3 pt bijecie jedno party i jeszcze każdy innego nie powalają.
Muzyka nie wciąga do oglądania, a jedynie usypia.
Jakoś nie dotrwałem do końca filmu, może to przez ten nie ogar.
Jeżeli twoim zdaniem scena gdzie bijecie w 2 pt pustego wardera, jest godne dodania do filmu to okej...
Zainwestujcie w jakiś program typu vt/ts, bo jakbyście bili priesta 6 magami na staffy to by była moc. Z novami też szału niema, jedynie na nt to jakoś jeszcze wygląda...

kiepsko... :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 07:03:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
regiss jak pierwszy a na Xigu to nie miałeś filmów ?



Choli napisał(a):
2/10 jednym słowem wieje nudą i randomostwem klanowym.

2:11 do 3:06 jest taki nie ogar że głowa mała, każdy bije innego, jeden ucieka od priesta bo go jeden wojek bije, drugi bije woja itd.
Akcje od 5 min gdzie w 2 lub 3 pt bijecie jedno party i jeszcze każdy innego nie powalają.
Muzyka nie wciąga do oglądania, a jedynie usypia.
Jakoś nie dotrwałem do końca filmu, może to przez ten nie ogar.
Jeżeli twoim zdaniem scena gdzie bijecie w 2 pt pustego wardera, jest godne dodania do filmu to okej...
Zainwestujcie w jakiś program typu vt/ts, bo jakbyście bili priesta 6 magami na staffy to by była moc. Z novami też szału niema, jedynie na nt to jakoś jeszcze wygląda...

kiepsko... :(


Przesadzasz, szybko rozprawiali się ze swoimi przeciwnikami jak na 8vs8 zwłaszcza, że pewnie nie bili się z byle kim

czemu dodał akcje z warderem ? proste bo to on zabił magiem go, a to wyczyn bo zazwyczaj to aska jest warder ;P no i często się takie rzeczy dodaje(vide 0000000 filmik)

ogólnie nie przepadam za party movie i dla mnie 6,5/10, kozak że długi czas tam w 1 akcji biegałeś na samym ac, ale pewnie boją się Ciebie ruszać przy tych itemach

Edit/ znalazłem :D http://www.youtube.com/watch?v=uXIw---EaoY ten film mi się podobał bardzo :P

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 10:23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-04-12 23:19:18
Posty: 220
Lokalizacja: Swarzędz
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Ja tez cos od siebie dodam :P
Nie koniecznie boja sie go ruszac tylko wiedza ze za bardzo nie ma sensu, jak aski go tam smyraja swoimi spikami, a po za tym maja tam slabszych magow do bicia wiec po co ruszac regissa ;p Co do akcji to jedyne co mi sie podobaly to te przy HB i za bowlem, ewentualnie ta w town orcowym, reszta niespecialnie mi sie podobala. I chociaz wiadomo ze to cwikla nie nagrywal bo jego komp by frapsa nie uciagnal xD Ano i muzyka raz byla dobra raz zupelnie nie pasowala, zainwestuj w Sony Vegasa i nastepnym razem przysiedz troche przy robieniu filmiku to wyjdzie o niebo lepiej. Ogolnie 6/10. Powodzenia^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 13:22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-08-22 00:13:54
Posty: 197
Lokalizacja: Gorzów / Poznań€ž
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
Nie ma dużej ilości filmów, gdzie magowie wymiatają to fakt, ogólnie trudno jest zmontować coś na prawdę dobrego samemu będąc magiem. Dużo akcji, trochę zamulaczy no i jest kilka na prawdę ładnych np. to latanie na AC. Fakt z drugiej strony masz takie itmey, że pewnie mało jaki polak mógłby się nimi pochwalić. Ogólnie jeszcze muzyka była taka sobie mimo tego, że było to Prodigy którego jestem wielkim fanem. To już nie te czasy kiedy PK movie był dobry gdy był montowany w Movie Makerze. Dzisiaj oczekujemy znacznie więcej efektów filmowych jak i na prawdę dobrze dopasowanej muzyki do tego co się dzieje w filmie, a także wymiotu totalnego. Ogólnie mało jest Polaków, którzy zasłynęli grając w KO więc moja ocena wynosi 6/10 i powodzenia przy następnym razie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 13:24:28 
Offline

Dołączył(a): 2009-11-27 21:34:56
Posty: 1480
Lokalizacja: Kłodawa/Rzeszów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 19
Jedynie co mi się podobało to te walki na początku dalej jakoś nie wciągło. 6/10


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 14:46:45 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
1. Mute.
2. Trochę chaosu na tym filmiku.
3. Widać, że macie OP itemy, ale trochę zgrania potrzeba i będzie ciekawej się oglądało.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 14:51:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
Choli napisał(a):
Akcje od 5 min gdzie w 2 lub 3 pt bijecie jedno party i jeszcze każdy innego nie powalają.


Urojenia ? :D

Coś bardzo krytyczny jesteś, a znając życie lamisz jeszcze bardziej. Pewnie to "noob" party by rozjechało twoje klanowe w 1 chwili, bo jak widzisz - nie ma sensu bić jednego skoro np. regiss, który robi gg DMG a nonstop tepuje... tureckie zasady all na 1 są ok w przypadku nie ogaru, a zanim all zlokalizują tego 1 to już tracą 2-3 osoby :/ Wiec twoj comment to fail..

Ten film składa się z niewielu akcji i to są akcje - nie jakoś specjalnie wybrane. Dlatego daję 5/10. Jakość pk jak najbardziej ok, ale akcje są zbyt długie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 19:02:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2011-06-22 17:51:23
Posty: 351
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 6
Cat^ napisał(a):
czemu dodał akcje z warderem ? proste bo to on zabił magiem go, a to wyczyn bo zazwyczaj to aska jest warder

Nom, na serverze gdzie na wojnie jest 60 osób to jest wyczyn zbićwardera w 2 pt. Gdzie przez całego wardera ani orc się nie pojawił.
Cat^ napisał(a):
no i często się takie rzeczy dodaje(vide 0000000 filmik)

5 lat temu...

Cat^ napisał(a):
kozak że długi czas tam w 1 akcji biegałeś na samym ac, ale pewnie boją się Ciebie ruszać przy tych itemach

Ledwo te pt magowe daje radę z itemami, pytanie co by było bez...

Some1 napisał(a):
Coś bardzo krytyczny jesteś


Jeśli clan który uważa się za "najlepszy" na servie wystawia filmy który jest słaby, z brakiem jakiegokolwiek zgrania, wtedy krytyka jest wskazana.

Some1 napisał(a):
a znając życie lamisz jeszcze bardziej.

hmm, skąd te wnioski :?:

Some1 napisał(a):
Pewnie to "noob" party by rozjechało twoje klanowe w 1 chwili

Nom, okej :rotfl:


Some1 napisał(a):
bo jak widzisz - nie ma sensu bić jednego skoro np. regiss, który robi gg DMG a nonstop tepuje...


6 magów, z czego najlepszy mag ( pod względem itemów) potrafi użyć tego tp.


Some1 napisał(a):
tureckie zasady all na 1 są ok w przypadku nie ogaru

Nom, lepiej bić wojka z 14k, zresztą każdy innego.

Some1 napisał(a):
a zanim all zlokalizują tego 1 to już tracą 2-3 osoby

A to już zależy od ogaru osoby targetującej, jak i osób w pt.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 19:05:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Choli pojawiłeś się na forum znikąd, nikt Cię nie zna, niby jakiegoś aska tam miałeś i bez pewnie filmu PK i próbujesz kogoś pouczać...zrób lepszy

Rozumiem krytyczny ale są granice

PS. najlepsze to są filmy duo ;P cała reszta ssie xd

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 20:51:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-05-22 13:28:34
Posty: 1896
Lokalizacja: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
no cóż z góry mówię że pro gamerem nie jestem ;P
ale no cóż szału nie ma, dość długie bitwy są rozgrywane gdzie tutaj w sumie jest minus
nie wiem czy wy przez czat się komunikujecie czy co no ale szczerze mówiąc to mieliśmy z chłopakami lepsze zgranie (nie wiem czy to ma jakieś porównanie w tym że my akurat na prv to robiliśmy ale zgranie chyba nie ma tu nic do wersji ko) ale ogólnie filmik nawet nawet


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 21:22:33 
Offline

Dołączył(a): 2008-10-17 14:40:53
Posty: 710
Lokalizacja: z podlasia xD
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 9
Nie chce mi się cytować więc napiszę ogólnie. Nie wiem skąd takie akcje bo nawet po orcu była mćasa lepszych, widocznie nikt nie frapsował. Może na filmiku akurat nie bardzo, ale zgranie jest i to dobre. Wiele razy było, że zanim się dobiegnie do partówki, priest zostaje spalony z 80 w 2 sekundy a później bombala na 1 priescie. Lepiej się nie wypowiadać jeśli nie zna się ludzi. Co do muzyki się nie mam zdania bo mało kiedy oglądam filmiki z ko z włączoną muzyką, tak było i tym razem.
Chobits muszę się z Tobą nie zgodzić. Dla mnie im mniej efektów w filmiku tym lepiej. Któregoś dla oglądałem filmik, gdzie dosłownie cały czas były dodane jakieś efekty, przewracający się ekran, zmieniające kolory, rozmazania, przybliżenia. Było to tak męczące, że chociaż akcje fajne, to po 2 min wyłączyłem film bo nie dało się tego oglądać.
Ocena filmu ze względu na dobór akcji 4, skilla 10 czyli 7/10

Choli, ehh, Cat dobrze napisał, czepiasz się wszystkiego i wszystkich, chociaż nikt o Tobie nie słyszał. Już Ci gdzieś na sb pisałem, żebyś pokazał jakiś screen czy filmik tego twojego uber aseka z mega clanu na super aresie. :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-10 21:28:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
Hilus napisał(a):
Dla mnie im mniej efektów w filmiku tym lepiej. Któregoś dla oglądałem filmik, gdzie dosłownie cały czas były dodane jakieś efekty, przewracający się ekran, zmieniające kolory, rozmazania, przybliżenia. Było to tak męczące, że chociaż akcje fajne, to po 2 min wyłączyłem film bo nie dało się tego oglądać.


+1 ... ktoś patrzył na super efekty w filmach 0000000 czy AHM Int Priest ? nie bo ich filmy były robione Windows Movie Maker, który ma takie efekty że szok(tak ironia) i wszystkim się podobało, mało który film ma tyle wyświetleń co one(które są ponownie zapodane na youtube i mimo to mają tyle)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-11 00:10:01 
Offline

Dołączył(a): 2008-08-24 19:51:42
Posty: 3458
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 74
Filmy McDEEEE były fajnie edytowane + pasująca muzyka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2011-09-11 13:18:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-09-03 19:12:35
Posty: 1547
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 20
Choli napisał(a):
Nom, lepiej bić wojka z 14k, zresztą każdy innego.


Widać, że mało grałeś.
Niedawno się pytałem o ap aska, który pakuje wojkowi z krowaz+9 4k dmg... Szkoda, że nie wiesz, że czasem NAJSZYBCIEJ PADA WOJEK, pozwól, że wytłumaczę, bo strasznie mądry jesteś:
- asek/archer ma cure
- priest ma cure
- mag jest pod ochroną
- wojek nie ma nic

I kto padnie szybciej w przecietnym party ? Chyba każdy turek z dobrego klanu wie, że musi patrzeć się NONSTOP na dupę maga, więc wojek jest łatwm celem -.-


Te akcje są bardzo przeciętne rzekłbym z bardzo krótkiego okresu grania. JA grałem przeciw regissowi na Xigeonie w partówkach z najlepszym babashoperem ówczesnego KO, grałem też 2 razy z regisem na c-w na wojnie, jak nie mieli dufera na moim 61 lvl priescie lol, wiec jestem pewny, że twoje tureckie party nie ma szans.

P.S. Krowa, która dużo muczy mało mleka daje :freak:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.039s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net