Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 23:38:40
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: MementoMori & Dreamâ„¢
PostNapisane: 2018-02-16 00:32:26 
Offline

Dołączył(a): 2018-02-16 00:15:05
Posty: 1
Płeć: Nieokreślona
O ja pierdole, no niezle. Gralem w obu klanach, dolaczylem do was kiedys z kumplem ze szkolnej lawki (wtedy gimnazjalnej... minelo kilkanascie lat, wierzycie ?). Z tego co pamietam, to on mnie chyba wciagnal do MementoMori pierwszy. Jego nick to " _Wrzaskun_" (pisane pokemoniastym pismem, jak na owczesnych gimbusow przystalo), moj... nie pamietam, wiem, ze mi konto ukradli, a pozniej ::KNIGHTMARE:: . Z nickow tutaj pamietam bardzo wiele : Mariot, wezPL, eXodomy, snorlax, FastFingaz, oczywiscie Zach rowniez i wielu innych, z ktorymi gralem, ale po prostu nie moge sobie przypomniec.


Zobaczcie, to jest filmik, ktory zrobilem i pamietam, ze wrzucalem bardzo dawno gdzies na neta, ale snorlax musial go chyba znalezc (lub wyslalem i jemu) i wrzucil na yt. Snorlax i eXo tu chyba nawet sa :D :

https://www.youtube.com/watch?v=tGYf7s3MC_8


P.S Nie wiedzialem, ze wy tak dlugo w to jeszcze pozniej graliscie. Moje granie skonczylo sie w momencie jak zaczela sie srednia szkola. Moj kumpel gral po mnie jeszcze z rok, lub dwa (_wrzaskun_), a pozniej sprzedal konto za bodajze 600 albo 800zl i tez skonczyl kariere. Chetnie bym z wami pogadal na tsie o tym jak leci, w co gracie (pewnie wielu z was kontynuuje pasje, moze nawet pykacie w podobne tytuly ;)), co robicie, choc zapewne wielu mnie nie pamieta, bo nie nalezalem do ekipy zakladajacej klan, ani grajacej jeszcze x lat po 2006. No coz, nostalgicznie, a znalazlem to doslownie przez przypadek, swiat jest maly :)

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy tworzyli ta familie i wspaniala atmosfere, najlepsze lata mojego gejmingowego zycia. Wszystkiego dobrego ! Jesli ktos by tu kiedys wszedl i chcialby pogadac, powspominac stare czasy, albo moze i pograc to zapraszam, napiszcie PW, bede tu zagladal co jakis czas.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: MementoMori & Dreamâ„¢
PostNapisane: 2018-06-11 21:47:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-14 12:16:55
Posty: 1053
Lokalizacja: Miasto Boga
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 13
Braci się nie traci :devil: :devil: :devil:
Obrazek

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.042s | 18 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net