Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 23:01:13
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Rozwiazanie problemu z Service Pack 2
PostNapisane: 2005-06-01 21:46:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Sposób wg. oficjalnej strony
http://knightonlineworld.com/guide/dep.asp

Sposób nr 1 by khamill

funkcja DEP o której pisali na stronie KO faktycznie jest przyczyną niedziałania KO w nowszych wersjach, ale także wielu innych programów, które nie są zgodne z założeniami funkcjonowania DEP i się zawieszają. jeżeli mamy firewall i dobry antywirus a wkurza nas ta funkcja bo nie działa dobrze - możemy zrobić małą fajną rzecz - która kończy koszmar z zawieszaniem się - mianowicie wyłączyć DEP - tak że nie będzie obecna w systemie. Łatwo to zrobić tylko spapranie jest dość ryzykowne - więc KAÅ»DY ROBI TO SWOJÄ„ ODPOWIEDZIALNOŚĆ - ale działa na 100% - po prostu uważnie. musimy edytować odpowiednio plik "boot.ini" i po kłopocie - zaraz napisze jak to zrobi?.

normalnie w xp sp2 - "boot.ini" wygląda tak:
Kod:
[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk (0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition (1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /fastdetect /NoExecute=OptIn

musimy zmienić ostatni wpis w tym pliku:
z
Kod:
NoExecute=OptIn   

na
Kod:
   
NoExecute=AlwaysOff   

nic więcej nie robimy nie zmieniamy odstępów ani innych rzeczy ...
a jak znaleźć plik?
otóż trzeba zrobić tak:
Mój Komputer\Właściwości\Zaawansowane
dalej Uruchamianie i Odzyskiwanie i klikamy na Ustawienia
następnie Edytuj - i wtedy wyświetla nam się plik gotowy do edycji, zmieniamy to napisałem wyżej i dajemy restart.
po ponownym uruchomieniu nie ma już denerwującej aplikacji, ale zrezygnowaliśmy z programu, który szlachetnie miał nas chronić przed wykonywaniem plików w buforach ... hmmm . .. i tak to nic nie daje ... i takie skomplikowane ...
powodzenia - sprawdzałem to na 3 kompach i działa cacy
za pomoc dziekuję Microsoftowi z FAQ, KO, i ludziom od Panda Antyvirus, i gościowi z jakiegoś forum

Spos??b nr 2

1. Start------>Uruchom------->regedit
2. Szukacie klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug
3. Jest tam warto?? AUTO kt??ra ustawiona jest na 1. Musicie ja zmienic na 0 klikajac dwa razy na kluczu i zmieniajac cyferki
(to zmienia ustawienia domy?lnego debugera tak zeby sam nie decydowa? co zrobi? z problemem
4. Zamykacie edytor rejestru
5. Odpalacie KO i sci?gacie poprawki (jeslki kto? zmieni? wczesniej w server.ini warto?c 1279 na 1280 powinien j? zmienic spowrotem na 1279)
6. W??czacie gre
7. Wyskakuje okno b?edu aplikacji ale NIC NIE WCISKACIE
8. Przesuwacie okno b?edu aplikacji w jak najdalszy r??g/bok ekranyu zeby go nie by?o wida?
9. ALT+TAB (lub znanym sobie sposobem) prze??czacie sie na KO i normalnie logujecie sie i gracie
i to ca?a instrukcja
p.s
WA?NE Problem w tym ze gry nie da sie normalnie zamkn?c (przynajmniej jak nie szuka?em takiego sposobu) gry System i tak sie zawiesi i trzeba go bedzie restartowa? . Ale podczas samej gry nic z?ego sie nie dzieje i mozna normalnie grac.
Wyb??r nale?y do was czy chcecie czekac na poprawke usuwaj?ca problem czy gra? z nietypowym zamykaniem gry


to tyczy sie tez najnowszych patchy przeslal mi to kolega ktorego poprosilem o to zeby wam pomoc on tak wlasnie gra i nie narzeka 8)

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Ostatnio edytowano 2009-06-22 01:07:40 przez scar, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-15 18:52:32 
Offline

Dołączył(a): 2005-11-03 23:10:16
Posty: 136
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
m??g?bys napisa? kto jest autorem tego posta i sk?d go masz ... napisa?em to jeszcze na forum Polish Squadu - a teraz jest to na stronie klanu Insane z Aresa - kt??rego jestem cz?onkiem. Ja opis??em pierwsza metode :/
tak si? nie robi

_________________
NIE GRAM W KO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-16 08:54:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
no wiesz autorem tego posta jest kumpel informatyk dokladnie ktory sam to wykombinowal a nie skopiowal wiec sie nie wsciekaj jak bys byl pempkiem swiata a to bylo tak trudne do wykabinowania ze tylko ty mogles moze to ty gdzies o tym przeczytales bo zamieszczal to gdzie indziej i ty skopiowales o_O

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-16 13:19:16 
Offline

Dołączył(a): 2005-11-03 23:10:16
Posty: 136
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
to czemu cytuje mojego posta?
i nie jestem informatykiem
chodzi o to ?e jak co? si? kopiuje mo?na podpisac - czyjego posta si? kopiuje
je?eli Tw??j kolega to napisa? daj mi jego mejla, GG czy chociaz powiedz kto to - zapytam - mo?liwe ?e razem napisali?my to sam - dok?adnie to sam ... ten posta jest zabrany z forum polish squadu - i nie o to chodzi ?e nie mo?na - mozna - ale nie pisac jako swoj :/

_________________
NIE GRAM W KO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-16 14:20:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
eee teraz zauwarzylem ze ktos zmienil moj post ja jestem odpowiedzialny za sposob 2 i myslalem ze o nim mowa nie wiem kto dopisal sposob 1 ale ja mowie o 2 wtedy gdy to tu zamieszczalem to pisalem tylko o tym "sposobie 1. Start------>Uruchom------->regedit
2. Szukacie klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\AeDebug
3. Jest tam warto?? AUTO kt??ra ustawiona jest na 1. Musicie ja zmienic na 0 klikajac dwa razy na kluczu i zmieniajac cyferki
(to zmienia ustawienia domy?lnego debugera tak zeby sam nie decydowa? co zrobi? z problemem
4. Zamykacie edytor rejestru
5. Odpalacie KO i sci?gacie poprawki (jeslki kto? zmieni? wczesniej w server.ini warto?c 1279 na 1280 powinien j? zmienic spowrotem na 1279)
6. W??czacie gre
7. Wyskakuje okno b?edu aplikacji ale NIC NIE WCISKACIE
8. Przesuwacie okno b?edu aplikacji w jak najdalszy r??g/bok ekranyu zeby go nie by?o wida?
9. ALT+TAB (lub znanym sobie sposobem) prze??czacie sie na KO i normalnie logujecie sie i gracie
i to ca?a instrukcja
p.s
WA?NE Problem w tym ze gry nie da sie normalnie zamkn?c (przynajmniej jak nie szuka?em takiego sposobu) gry System i tak sie zawiesi i trzeba go bedzie restartowa? . Ale podczas samej gry nic z?ego sie nie dzieje i mozna normalnie grac.
Wyb??r nale?y do was czy chcecie czekac na poprawke usuwaj?ca problem czy gra? z nietypowym zamykaniem gry a"

wiec mowisz ze jestes autorem tego ? czy sposobou 1 co do tego ze moj kumpel skopiowal ten sposob nie ma mowy zeby takie cos zrobil znamy sie dlugo po drugie nie jestem odp za 1 sposob ale po 1 nie podpisalem sie pod nim ani nic a po drugie fajnie ze chcesz pomagac innym ludzia po prostu trza bylo powiedziec ze jestes autorem tego 1 sposobu i udowodnic to i bym cie doczeil co do osoby ktora edytowala ten pot (moj pos) to chyba byl mor bo chcial pomoc ludzia a nie samolubnie to gdzies zostawic po 3 trza bylo zalatwiac takie cos na PM a nie zasmiecac tematu calkowitym offtopm ludzie beda to czytac a nawed ich to nie dotyczy po prostu smieci ale przeciez jak napisales znasz sie na forach to powinienies wiedziec co to pm

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-16 15:13:36 
Offline

Dołączył(a): 2005-11-03 23:10:16
Posty: 136
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
tak tylko 1szy spos??b jest m??j - i jest zacytowany moimi s?owami
drugi spos??b nie znam - i jest Tw??j
przepraszam za zamieszanie
teraz mo?esz wyrzucic nasz posty i zamkn?c temat
w sumie nie potrzebnie si? przyczepi?em
m??j posty na forum ps by? na wierzchu - teraz jest w dziale klanowym i ludzie nie maj? dostepu wi?c dobrze ?e dali?cie go tutaj :)

dzi?ki wi?c

_________________
NIE GRAM W KO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-16 15:55:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
no wiesz masz racje bo jesli jest tak jak mowisz to jest twoje dzielo nie wiedzialem o tym wscieklem sie ale po jakims czasei popatrzylem na post i wydal mi sie dluzszy niz byl wiec zmienie i podpisze by Khamill ^^

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-16 19:37:32 
Offline

Dołączył(a): 2005-11-03 23:10:16
Posty: 136
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
hehhe dzi?ki

_________________
NIE GRAM W KO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-11-16 19:52:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
np polecam sie na przyszlosc ^^

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-04-16 09:47:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-05-27 15:05:30
Posty: 301
Płeć: Mężczyzna
czy sp2 moze miec jakis wplyw na to ze dostaje szybko dc? po reinstalcesystemu nasp2 tak mam...... :/

_________________
I hate K2
You hate K2
He hates K2
And She hates too


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-04-16 22:40:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-12-28 10:08:23
Posty: 947
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
nie wydaje mi sie...

_________________
Feel the Turkysh power !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-29 07:55:26 
Offline

Dołączył(a): 2006-06-28 10:42:08
Posty: 82
Płeć: Mężczyzna
ej czy SP 2 moze miec jakis wplyw ze gra zacina mi sie po 30 min granis??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-29 08:12:41 
gra ci si? zacina czy ca?y komputer??


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-29 08:53:12 
Offline

Dołączył(a): 2006-06-28 10:42:08
Posty: 82
Płeć: Mężczyzna
no caly komputer wszystko staje i nie da sie nic robic jedyne wyjscie to reset


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-06-29 08:53:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
watpie

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.043s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net