Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 09:54:19
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: problem z aktywacja konta
PostNapisane: 2016-02-29 08:53:45 
Offline

Dołączył(a): 2008-07-06 11:54:57
Posty: 8
Płeć: Nieokreślona
Witam, mam spory problem. dlugo nie ggralem gdy odpalilem gre okazalo sie ze nie moge handlowac bo musze aktywowac swoje konto na emailu niestety moj email na wp.pl zostal z powodu braku aktywnosci zablokowany dzwonilem do niech nie chca go odblokowac, nie moge nic zrobic na nttgames poniewaz konto jest nie aktywne. musze zmienic email ale zeby to zrobic normalnie nalezy wejsc i potwierdzic na starego meila - ktory jest zablokowany. i co ja mam teraz zrobic ? z nttgames ciezko sie skontakowac zeby napisac tiketa musze miec jakies punkty premium nidzie nie ma do nich meila a forum bez aktywacji konta moge tylko czytac :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: problem z aktywacja konta
PostNapisane: 2016-02-29 09:20:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-04-10 21:20:12
Posty: 5092
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 5
Nie wiem czy coś wskórasz ;c Niestety jak na wp nie masz już maila, to nawet jakbyś napisał do nttgames to nie możesz udowodnić, że na prawdę jesteś właścicielem konta. Mogą to wziąć za próbę wyłudzenia konta i w skrajnym przypadku zablokować i wysłać na wp maila wiadomość o tym i informacje do odblokowania. Taka dupa totalna. Może ktoś inny będzie miał pomysł, ale niestety z mojego doświadczenia z MMO takie sytuacje są z góry przegrane.

_________________
www.poomoc.pl
There is nothing in this world worth believing in...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: problem z aktywacja konta
PostNapisane: 2016-02-29 18:33:15 
Offline

Dołączył(a): 2008-07-06 11:54:57
Posty: 8
Płeć: Nieokreślona
ale jednak sama gra mi dziala (pozza opcjami trade) i na nttgames sie loguje swoimi danymi i wchodzi mi ladnie konto ale wyswietla sie info o koniecznosci aktywacji wiec teoretycznie jakies podstawowe dane na temat tego konta posiadam czyli login i haslo. troche mnie zmarwtiles bo nie chce mi sie zaczynac gry od nowa ;/

EDIT; znalazlem jeszcze cos takiego:

Account Services
SMS Activation/Verification
(AITS - Activation of the Item Trading Service)

If you wish to trade items in a game, you will need to activate the SMS verification service.

1. Login to the NTTgame.com Portal and go to "My Account".
2. Under the Options section, in the box that says "SMS Verification, click the link that says "Go to Activation".
3. You will land on the NTT SERVICES page with the AITS/SMS info tab selected.
4. Read the info page carefully before clicking the "Go to AITS Service" button.
5. You will then be prompted through 4 steps to complete the activation: Select Game, Select Country
Enter Phone Number and SMS Verification. Follow the steps and read carfully as you are
Guided through the process.

pierwsze zdanie mowi ze abym mogl handlowac musze dodac numer telefonu. czy wy to robiliscie? to znow kosztuje jakies punkty premium. czy one sa do nabycie tylko za real kase ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: problem z aktywacja konta
PostNapisane: 2020-07-15 15:15:30 
Offline

Dołączył(a): 2018-05-08 12:55:43
Posty: 216
Płeć: Nieokreślona
Właśnie potrzebowałam wskazówek w tej kwestii - wielkie dzięki!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.033s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net