Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-03-28 19:32:22
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Znane problemy i ich rozwiązania
PostNapisane: 2007-12-23 16:31:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
1. Komunikat "Server is Undergoing Maintance"
a) mamy bana
b) nie aktywowaliśmy dobrze konta
Rozwiązania:
a) jeżeli jesteś pewien że dostałeś bana niesłusznie oraz jesteś premium userem, to napisz ticket do K2. Jeżeli nie miałeś premium - ani się nie trudź, tylko załóż kolejne konto.
b) po kliknięciu w link aktywacyjny oraz wpisaniu seal/unseal i 3 Secret Questions wyskoczyło Failed Activating Account (większość ani tego nie czyta, tylko od razu wyłącza, przez co są problemy :P). Należy wejść ponownie na maila i kliknąć link aktywacyjny, wpisać od nowa s/u i 3sq - ale tym razem spróbuj wybrać inne pytania i odpowiedzi. Jeżeli znowu wyskoczy błąd - spróbuj ponownie, aż będzie działać. Jeżeli po kliknięciu na link aktywacyjny wyskoczy komunikat, że mail musi zostać potwierdzony - klikamy Email valadiation (czy jakoś tak :P) i w mailu wciskamy nowy link aktywacyjny.

2. Disconnect from Server z niebieskim tłem i kilkoma ludźmi dookoła zaraz po załadowaniu się do gry. Spowodowane jest to zbyt długim ładowaniem się gry - dostajemy timeout kicka.
Rozwiązania (pomijam rozwiązania sprzętowe, jak zakup RAM, czy zwiększenie pamięci wirtualnej):
* Zamknięcie wszystkich niepotrzebnych programów
* Åšciągnięcie wydanego przez K2 patcha z tej strony: ftp://download.knightonlineworld.com/kn ... oading.zip Spowoduje on szybsze ładowanie się gry.
Instalacja patcha: http://knightonlineworld.com/news.php?n ... 1759460133
Tłumacznie: Wypadkować patch do folderu z ko, dać "Tak na wszystkie", włączyć Launchera. Zamiast Update Complete pojawi się "Merging File". Trzeba czekać, aż skończy (u mnie trwało to około 7min.) WAÅ»NE!! NIE PRZERYWAJ TEGO PROCESU, ALBO BEDZIESZ MUSIAL PRZEINSTALOWAC GRE!!! Kiedy skończy możesz odpalić grę normalnie. Proces ten powtarza się tylko przy każdym nowym patchu, jednak trwa dużo krócej niż za pierwszym razem (ostatnio ładował mi się jakąś minutę).

3. Komunikat "Login Server Connection Failed" na Launcherze
Rozwiązanie:
* sprawdzenie czy server jest online - http://kingofknight.com/serverstatus.php - jeżeli jest offline, nie ma sensu próbować
* jeżeli jest online - wejdź do: start -> uruchom -> wpisz: cmd -> wpisz: ipconfig /flushdns Wpisz jeszcze z 2 razy i spróbuj ponownie włączyć launchera.
### Jeżeli ten komunikat wyskakuje po wpisaniu id i passa - login server jest offline

4. Komunikat "Checking version and preparing to launch the game" lub "FTP Open File Error"
Rozwiązania:
* próbować później - często po wyjściu nowego patcha są problemy, bo wszyscy go ściągają naraz i FTP server pada.
* ściągnąć patche ręcznie - wypakowujemy je PO KOLEI do folderu z ko i dajemy "Tak na wszystkie". Kiedy skończymy wchodzimy w Options i w miejscu Game Version wpisujemy numer ostatniego patcha, a potem kilkamy Contest for Update.
# ftp://download.knightonlineworld.com/pu ... t/upgrade/ <- oficjalny ftp
# http://www.kodb.info/patches/ <- kodb ftp
# http://kingofknight.com/patches2/index.php?version=us <- KoK ftp

5. Wirusy w patchach
K2 pisało o tym, że czasem antywirusy mogą wykrywać wirusy w patchach. Nie należy się tym przejmować - wszystkie ich pliki są czyste.
Rozwiązanie:
Jeżeli antywirus uniemożliwia pobranie patchy, należy albo go wyłączyć (na czas ściagania) albo ściągnąć patche ręcznie - patrz wyżej.

6. Komunikat: "Not enough virtual memmory"
Rozwiązanie: Mój Komputer -> PPM (Prawy przycisk myszy) -> Właściwości -> Zaawansowane -> Ustawienia (Wydajność) -> Zaawansowane -> Zmień (Pamięć Wirtualna) -> wpisujemy wybraną ilość i dajemy USTAW. Konieczny jest restart komputera.
http://img67.imageshack.us/img67/7923/pwyu3.jpg (tutaj moje ustawienia)


_________________________________________________

wypisałem problemy i rozwiązania które znam, jak znacie inne dopisujcie :P

można przykleić :D

// enejcz: co tez czynie :)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2009-10-17 12:56:24 przez peyo, łącznie edytowano 9 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-01 19:10:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
od chyba tego wielkiego patcha 1516?(20 MB) zaczęło mi sie to...:

Obrazek

będĽ ab normal version cos tam i przeinstaluj grę...


potrafi co 5 minut wywalać(tak jest najczęściej, a że na p2 w ronark expie to masakra...), albo po godzinie...zawsze jak jest ten error, to wiadomo wywala grę i ścięga znowu nowy patch(aktualnie 1519)

Po każdej wywałce próbowalem sam ręcznie patcha z forum dać, kasowałem xtrapa zeby znowu ścięgał, będĽ brałem od kolegi, który nie ma tego problemu. Grę przeinstalowywałem z 5 razy, ścięgałem 2 razy z pando i innych tam Ľródeł wersje gry, sformatowałem kompa, przeinstalowałem wina....kasowałem hosta...gg, TSa itp wyłęczam

może jakis proces to wywala?
Obrazek



i dalej nie wiem co mam robic bo dalej to wyskakuje...

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-01 20:02:08 
Offline

Dołączył(a): 2007-09-28 18:52:08
Posty: 49
Płeć: Mężczyzna
Cat a po reinstalce gra przynajmniej raz działa dobrze czy cały czas masz ten problem?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-01 20:09:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
działa aż do wywalenia...czyli może godzine ;p

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-01 21:14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-05-25 15:21:56
Posty: 902
Lokalizacja: 55-100
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 10
cat - wiem ze oftop, ale nie lepiej byloby ci uzywac normalnego połęczenia zmiastast tego dupnego programu neotp ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-01 21:17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-09-07 11:24:48
Posty: 5976
Lokalizacja: Stettin
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 60
tzn ??:P nigdy nie mialem z tym problemu, od 4 lat ani razu mnie tpsa nie zawiodła :)

_________________
ObrazekObrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-01-02 01:18:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2007-05-25 15:21:56
Posty: 902
Lokalizacja: 55-100
Płeć: Nieokreślona
Pochwały: 10
jak instalujesz stery do neo, to nie rob auto instalacij, tylko wejdz na plyte > neostradaTP>drivers i tam masz instalke :)

instalujesz, jak zainstalujesz to robi ci sie automatycznie połęczenie, i wpisujesz tam swoje dane tylko i klikasz wybierz :)

[ Dodano: 2008-01-02, 01:20 ]
a pozatym mnie od 2-3 miechow tepsa do pierdolca z powikłaniami doprowadza...

od 11 do 22-23 mam wszedzie pingi 1k++ strony sie ładuję jak by chciały a niemogły :@


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-03-24 22:45:56 
Offline

Dołączył(a): 2008-03-24 22:37:08
Posty: 2
Płeć: Mężczyzna
Hej pomoze mi ktos?? wyskakuje mi takie coś po lauchner jak dam start Obrazek:/ moze ktos powiedziec co z tym zrobic??

[ Dodano: 2008-03-24, 22:52 ]
Trudzie sie z tym z 5 dni mam wolnego neta i patche sie sciongaja caly dzien odistalowalem 3 razy gre i zainstalowalem i nic :\ PLIS HELP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-04 13:43:17 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-04 13:14:13
Posty: 4
Płeć: Nieokreślona
Witam
mam ten sam problem co Cat, tylko że na najnowszym patchu, dodam tylko ze błęd pokazuje się na sprzęcie który ma 3 miesięce, a wyskakuje nawet jak zrobię format i zainstaluję grę na świeżym systemie.
Å»eby było śmieszniej, od dziś nie mogę uruchomić gry. Próbowałem na wszystkie sposoby, nawet usunęłem z rejestrów i zainstalowałem od nowa.
Gdy próbuje uruchomić wybierajęc plik "KnightOnLine" wyskakuje



Obrazek


a gdy próbuje przez "Launcher" (co wcześniej działało) kończy się na tym

Obrazek



Dodam tylko że jak wyłęczę antywira to jest tak samo :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-04 13:53:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-01-12 10:30:24
Posty: 766
Lokalizacja: Miasto Kominów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
heheh mam ten sam problem odpalam lanucher i nic się nie dzieje mam viste 64mb myślicie że to może przez to?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-04 14:23:01 
Offline

Dołączył(a): 2005-12-25 13:18:46
Posty: 494
Lokalizacja: Åšwidnica
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 1
ja nie mam visty i mam tak samo, wiec nie przez viste.. nic nie instalowalem, nic nie wywalalem, czy firewall wlaczony czy nie, to i tak sie nie laduje >.<


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-04 17:50:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2008-01-12 10:30:24
Posty: 766
Lokalizacja: Miasto Kominów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 2
hehe miałem ten problem teraz odpaliłem lanuchera normalnie mi sie spaczował i odpaliło ko:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-13 22:05:24 
Offline

Dołączył(a): 2008-05-25 11:21:10
Posty: 1
Płeć: Nieokreślona
witam ja mam problem z nie wiem czym...
Chodzi o to, że zainstalowałem KO 1506, pościęgałem patche, odpalam grę ładuje się Xtrap i potem jak się załadował znika mi okno Xtrapa i nic... gra się nie odpala.
Robiłem reinstalacje KO i nic. podczas ponownego instalowania wyłęczyłem zapore windy i wyłęczyłem avasta oraz AVG i dalej to samo ładuje się xtrap (.../415) jak się załduje (415/415) to się wyłęcza Xtrap i potem nic się nie pojawia próbowałem ścięgać innego Xtrapa, lecz bez skutku to samo...
Mam Oryginalnę windę service pack 2 ze wszystkimi apdejtami qada 4x2.40 GHz Gforce 8600 GT 1gb 4 gb ramu i wszystkie sterowniki poprawnie poinstalowane

POMOCY PLSSSSSS


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-16 20:42:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2006-04-22 14:31:19
Posty: 8750
Lokalizacja: Mikołów
Płeć: Mężczyzna
Pochwały: 127
naciśnij ctrl+alt+del i sprawdĽ w procesach czy jest knightonline.exe i xtrap.exe

BUMP dodano punkt o Pamięci Wirtualnej...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2008-06-17 21:11:43 
Offline

Dołączył(a): 2008-06-17 20:52:12
Posty: 2
Płeć: Nieokreślona
Obrazek


Wyskakuje mi taki błęd :/
nie wiem co mam robić :/
Bo te wszystkie czynności co w pkt 2 były to zrobiłem

Pomożecie mi ??


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.037s | 19 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net