Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-16 21:18:53
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-06 16:29:36 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-03 21:28:39
Posty: 194
Płeć: Mężczyzna
przecierz mu ma podobna grafik?, lecz tibia to paint :faja:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-06 17:50:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-06 17:42:52
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Witam
Mam neo i ten sam problem co porter1. Od 2 dni nie da si? u mnie grac. Lagi s? po 30-40s. Sprawdzi?em kompa antyvirusem i adawerem i nic przeinstalowa?em gr? i windowsa i tez nie pomog?o. Nie przekroczy?em limitu transferu neostrady. CO SI? ZNOWU ZJEB........


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 13:54:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-20 12:50:51
Posty: 21
Płeć: Mężczyzna
Dzi?ki , dobrzy ludzie , ?e u Was te? nie dzia?a :jupi:
Oczywi?cie - to nie na powa?nie , ale pozwala wierzy? ,?e jednak kto? zrobi
co? i pogramy sobie znowu.
Na razie przerwa?em , bo straci?em 50% expa - na do?wiadczenia, a podda?em
si? jak zat?uk? mnie loup-garu :( .
A z tym podobie?stwem MU do Ko z grafik? - to jednak troch? nie do ko?ca, ale
da si? prze?y? - wi?c pytanie o grywalno?? > warto , czy nie ?
I jeszcze Dragon Raja , wiecie co? , czym to si? je ( tj. czy warto ?ci?gn?? - by?o, nie by?o 700 MB) ?
Oczywi?cie zast?pczo , p??ki m??j pi?kny mage w ?liczniutkiej zbroi ?ci?gni?tej ?ywcem z goblina nie wr??ci do akcji :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 14:40:28 
Offline

Dołączył(a): 2005-05-04 17:06:46
Posty: 107
Lokalizacja: KrakÃÂłw
Płeć: Mężczyzna
mnie sie wydaje jednak ze to wina patchy wogule z nimi spieprzyli nawet podpisy pod skilami na healu 200 przez 20sek (chyba jakos tak) pisze mi heal 1920:D jak buffa dostaje to tez wogule co innego na ikonce :roll: wiec nie wiem co oni zmieniali ze sa takie jaja raczej ja sam nie mam tego bo moj kolega tez ma tak :/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 15:10:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-06 17:42:52
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Dzi? chcia?em sobie zagra? a tu nic z tego. Lagi jak by?y tak s?. Ciekawe czy to wina tego nowego patcha czy tez neostrada cos si? blokuje. Ja sadze ze to neostrada, bo znam ludzi, co maja neta z innego ?r??d?a ni? tpsa i nie maja lagow takich jak ja. Mo?e to wina pogody pada bez przerwy i ludzie siedz? na neostradzie i linie s? przeci??one (mo?e bredz?, ale jestem ju? na g?odzie -musze sobie zagra?).
Poszukam, jakiej? innej gry- w zast?pstwie oczywi?cie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-07 16:37:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-07-08 00:40:49
Posty: 51
Płeć: Mężczyzna
Nie to nie przez Neo, juz gdzies pisalem. Nie mam neo a nawet neta z TPSA i tez nie moge grac bo sa 40 sekundowe zwisy.

_________________
Turkish ppl... pr0 players 0wnzor !
swýýýfffffffttttttt plssssssssssssssss !!!!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-08 00:44:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-06 17:42:52
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
A na jakich systemach pracujecie. Ba ja ma windowsa xp z service pack 2 ( musia?em zmieni? boot.ini ?eby si? komp nie resetowa?). Mo?e to wina service pack 2 albo i ca?ego xp-eka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-08 07:17:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-20 12:50:51
Posty: 21
Płeć: Mężczyzna
Nie s?dz? ,?eby to by? system - mam XP bez SP2 , ale na dobr? spraw? teraz to ju? prawie wszyscy na XP pracuj?. Dowcip jest gdzie? w transferze mi?dzy .pl a .my .
?ci?gn??em DragonRaj? ( i tak si? nudz? bez Knighta :D ) - i to samo , w??czcie podgl?d transmisji ( przy Neo wystarczy ta ikonka od Sagema , czy co tam macie ) i zobaczcie ci si? dzieje - jako ciekawostka , ?ci?ganie pliku ( to cholerstwo ma ponad 700 MB lol ) , a ?ci?ga?em z ich serwera , nie z mirror??w ! posz?o super > transfer by? taki , jakby server z gr? sta? u s?siada ! - a przy starcie gry nie mog?o ?ci?gn?? patcha , kt??ry mia? 6 MB, a paseczek odbioru transferu rusza si? tak , jak 90letni dziadek w?a??cy na babci? ;) . I tu mnie zabi?o ... nie mam poj?cia co to jest... i tu tragedia. Prze?y?bym ( z trudem ) nawet miesi?czne oczekiwanie - ale chcia?bym mie? pewno?? .. ok, czekam , ale wiem ,?e to wina tego i tego... i b?dzie dobrze.
A w moim wieku , jak b?d? czeka? , a? to cudem kiedy? ruszy - mog? tymczasem umrze? :lol2: . Przy okazji - pomys? na temat > je?eli my?licie , ?e to mam sens , za????my go , ale w dziale KO , nie "inne gry". Bo ju? nie tylko ja pytam - co zamiast KO, a w dziale Knighta - bo dotyczy?oby tych, kt??rzy nie chc? zmieni? gry , a tylko na czas problem??w - obecnych i przysz?ych , na chwilk? go zast?pi?.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-09 11:41:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-06 17:42:52
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Jak tam macie jakie? nowe wiadomo?ci, co do mega lagow? Bo widz? ze nic nie piszecie to mo?e cos ju? si? zmieni?o albo jakie? spos??b macie ?eby si? tego pozby?. Porter1 jak tam nowa gra. Napisz czy warta uwagi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-09 12:23:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-17 13:59:03
Posty: 431
Lokalizacja: Krakow
Płeć: Mężczyzna
Ja te? mia?em takie lagi, ale to by?o jakie? 2 miechy temu. Zdaje si? zmieni?em wtedy dostawce. I zacze?o chodzi? :jupi:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-09 21:25:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-20 12:50:51
Posty: 21
Płeć: Mężczyzna
Sybericus -nie wiem , ?ci?gn??em to 800 megowe cholerstwo - ale to te? ta cholerna malezja- czyli transfer kaput :) - poza tym nie wiem sk?d bierze si? login i password , mysla?em ,?e to ten sam cdo do e-games , ale nie T_T
Co przy okazji wyklucza neostrad? jako przyczyn?.
A cisza jest bo zrobi?em sobie rouge'a na Deimosie - zwiechy te same , ale worm mnie tak szybko nie dziabnie :). Jak ju? dojrzej? do t?uczenia kr??liczk??w ( przez niekt??rych nies?usznie zwanych bandikotami ;) ) to dam zna? . A na m??j apel - co zamiast KO , ale zast?pczo , sam widzia?e? - do dzisiaj segreguj? e-maile z odpowiedziami lol. A jako ciekawostk? - jest par? os??b na forum - piszemy do si? ... moze by machn?? klanik , jak to wszystko wreszcie ruszy :)
Zaliczy?em jeden polski klan , i jak si? okaza?o , ?e obrabiaj? dup? kazdemu , kto si? wyloguje i nie mo?e poczyta? komentarzy na w?asny temat ( polskie or?y bodaj?e )- taki polski ?wiatek :> - to pomy?la?em , ?e mo?e warto zmontowac klan z ludzi , kt??rzy lubi? gr? , bez wzgl?du ile maja expa czy ile chitynk??w maja na sobie - znaczy tych , kt??rzy traktuj? to jako zabaw? , a nie awans spo?eczny :jupi:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-09 21:47:11 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-27 19:46:52
Posty: 75
Lokalizacja: GÃÂłry ÅšwiÄ™tokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Syb teraz milczy, bo....

Przeinstalowa? sobie system z XP na 2000 i lagi ma jakby mniejsze, wi?c... no wiesz - ci??kie ?ycie na?ogowca :D

BTW. Klanik na xydonisie m??g?by by? oki

PS. dosta?e? gg?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-09 23:02:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-20 12:50:51
Posty: 21
Płeć: Mężczyzna
GG dosta?em - dzi?ki :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-10 12:33:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-08-06 17:42:52
Posty: 12
Płeć: Mężczyzna
Jak przeinstalowa?em windowsaz xp na 2000 to lagi s? troch? mniejsze (nie mia?em tych po 30s), ale niech kto? jeszcze spr??buje bo mo?e to tylko ju? cos w g?owie mojej nie ??czy .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2005-08-10 22:05:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-20 12:50:51
Posty: 21
Płeć: Mężczyzna
Poprawi?o si? komu? ? U mnie ci?gle to samo , siedz? sobie w abyss tam lagi tak nie przeszkadzaj? , troch? tylko trudno wyciagn?? wszystko ze skrzynek. A jako cielawostka , na lagi narzekaj? te? ludziska z innych kraj??w - mo?e to faktycznie wina ostatniego upgradu?

Przy okazji - sorry - to do ludzi z klanu o kt??rym pisa?em wy?ej , bo wysz?o ,?e wszyscy.. itd.
Jest tam sporo naprawd? fajnych ludzi , i nie chodzi?o mi o to ,?eby wszystkich do jednego worka , chodzi?o mi bardziej o zasad? i moje odczucia , i dotyczy?o to tylko paru ludk??w , kt??rzy dali ten dziwaczny popis polskiego piekie?ka:)

No to jak jest - lepiej u Was z graniem , czy kicha jak u mnie?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.032s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net