Ogłoszenie

Strefa czasowa: UTC + 1

Teraz jest 2024-04-28 01:29:38
Łączny czas online:



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-28 10:50:57 
Offline

Dołączył(a): 2005-06-02 21:43:54
Posty: 336
Płeć: Mężczyzna
scar co sie tak animena uczepiles? :P moze nie wie co to tp i na wormach expi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-28 18:26:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-17 13:59:03
Posty: 431
Lokalizacja: Krakow
Płeć: Mężczyzna
hahaha :P
Mo?e on (ten na 31 lvl) chce jeszcze expowa? na wy?sze lvle i tylko si? zaczyna przygotowywa? duchowo?? :P
A ja ca?kiem nie?le zaczynam i?? w g??re. M??j kolega powiedzia?, ?e zacznie grac bufferem i jak si? dorobi buffa przynajmniej 480 i heala 480 to na AK mo?na expi? przez X godziny i ci lvl up zrobie ;D Kto wie kiedy zrobie lvl 60, ale narazie si? staram expi? jak moge i id? levle w g??re :)
sawik, ja nie expie na wormach :) ja tam wole DTS, lamie, harpie, deru i aposy :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-28 18:35:45 
Offline

Dołączył(a): 2005-10-27 14:20:23
Posty: 118
Lokalizacja: KrakÃÂłw
Płeć: Mężczyzna
jakbys expil na aposach czy deruvishach przynajmniej 1 h dziennie to bys zrobil napewno wyzszy lvl niz masz a pamietam ze juz bijesz te lvle z pol roku jak nie wiecej a masz dalej jaki masz wiec... nie zycze ci zle ale jakos nie widze ciebie i 60 lvla moze za rok...
scar napisał(a):
sad but true


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2006-02-28 19:17:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2005-06-17 13:59:03
Posty: 431
Lokalizacja: Krakow
Płeć: Mężczyzna
Ja was ca?kowicie rozumiem i napewno te? bym s?dzi? tak jak wy jak bym nie by? sob?, no ale c??? jestem sob? :P
Niestety (nie wiem kt??ry ju? z kolei raz to powtarzam) mia?em d?ug? przerwe w graniu w KO, ale znowu zacz??em gra? i jeszcze dziw ?e mi nie skasowali tej postaci.
Problem jest taki, ?e ja nie moge gra? po nocach (przynajmniej ?adko) i ca?ymi dniami, a dlaczego?? bo mam 13 lat... Ja si? staram jak moge expi? i mo?e i tak jest ?e jak bym expi? chociarz t? jedn? godzine na deru to bym mia? wy?szy lvl, ale prawie nigdy mnie nie przyjmuj?. Raz mnie tylko wzi?li na aposy bo liderem by? zaznajomiony polak :D ale tak to nigdy, chodze gdzie moge, czasem na harpie, tam te? ?adko mnie przyjmuj? chocia? ju? cz??ciej, najwi?cej gram na DTSach lub soluje AK, ale tu to jest troch? stresuj?ce, bo ashe du?o HP bior? i czasem jak nie zd?rze ?ykn?? pota no to dead, ale teraz w kwietniu (o cho cho ile jeszcze przede mn?) zacznie gra? m??j kolega priestem no i b?dzie mnie healowa? wi?c b?dzie nawet pro?ciej solowac DTSy :)

Scar napisał(a):
sad but true

Niestety tak to ju? jest, narazie pozostaje bardzo si? stara? :)

Pozdro 4 all, licze na wasz? odpowied? ;D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Style created by © Matti, gry komputerowe, reklama sem reklama seo

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group Change colors.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 0.049s | 17 Queries | GZIP : Off ]


Sponsorem naszego serwera FTP jest e-utp.net